Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Glorious_One
Superstar
Superstar
Glorious_One


Join date : 24.03.2018
Posts : 668
Age : 28

12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz    12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty14/2/2021, 16:51

HOLLY SHITT!!! МИЗ НАМЕРИ СИЛИ ДА ИЗРИТА ПРЕДИ ТРИ И ТОЗИ ГРАНДИОЗЕН МЕ ПРОДЪЛЖАВА С ПЪЛНА СИЛА!!! Преди малко Крисчън не бе толкова далече от това да победи Миз, но не му достигнаха силите.Сега Крисчън изправя тялото на Миз и го засипва с удари, след което го засилва към сглобките сега и той се втурва там, но Миз успява да блокира хода му като си изправя ботуша и той се нанизва в муцуната на  Капитан Харизма. Миз сега прави Chop at the Corner и така многократно, Миз се качва на горното въже, какво ли е намислил..опитва да направи Five frog splash той  скачаа и Крисчън си повдига колената и те прецизно се нанизват в ребрата на Страхотният! Крисчън веднага спипва Миз в МАЛКИЯТ ПАКЕТ и опитва туш...1..2......NOPPEE!! Миз изритва и веднага след това се изправя все едно получава сили от отвъдното иии забива мощен ботуш в главата на Крисчън и сега сграбчва Крисчън за вратът и това е пореден Neckbreaker за Капитан Харизма! Имаме последвал опит за туш...1....2...NOPE! Публиката започва да стартира THIS IS AWESOME!! THIS IS AWESOME!! THIS IS AWESOME!!! Явно феновете са впечатлени от този сблъсък и няма да искат той да свършва. Сега Миз и Крисчън се изправят и двамата започват да си разменят удари отново. Крисчън удря Миз удря и така в продължение на няколко секунди. Сега Крисчън се засилва от въжетата и се изсрелва към Миз, но отнася мощно коляно в ребрата. The Awesome One сега сграбчва Крисчън и го премята над третото въже! The Miz също излиза от рамките на тепиха и сега екшъна ще се развие извън ринга! Миз запраща Крисчън към металните стъпала!!! Това беше брутално и болезнено! The Awesome One изправя Капитан Харизма и сега се опитва да го запрати към барикадата, но Крисчън изненадва опонента си като прави контра и запраща Миз към барикадата! The Awesome One имаш едно наум обаче с неговите камъни по неговата глава. Нещо такова се получи. Крисчън сега отива при Миз и изправя тялото му и го връща на ринга. След което не опитва туш, а отива в  едни от ъглите и сега ще опита да направи Spear за втори път Крисчън дебне като хищник! The Awesome One се изправя иии нека видим дали Крисчън ще го отнесе с още едно копие....NOOPEEEE!!!! Капитан хоризма се втурна към Миз обаче The Awesome One го посреща с Running Knee!!! Имаме веднагически опит за туш от страна на Миз! Дали Миз най-после ще грабне победата..1...2.......Fuckk Nooo! Крисчън изритва малко преди три! Изглежда никой не иска да губи този мачр който е в пълният си разгар и явно не му се вижда краят все още. The Awesome One сега се захваща с левият крак на Крисчън и започва да го налага със силни удари в бедрото. Болката по лицето на Капитан Харизма е доста голяма. The Miz обаче не е приключил с кракът на Крисчън сега издърпва Капитан Харизма до металният обтегач. Какво ли се върти в главата на Холивудската суперзвезда. The Miz хваща кракът на Крисчън иии го удря прави в металният кол! Това се случва в продължение на няколко пъти! Само погледнете агонията по лицето на Крисчън. Той стана целият червен като домат. The Awesome One още няколко пъти запраща кракът на Крисчън в обтегача иии съдията започва да брои до 5 за дисквалификация, но Миз се усеща и спира. The Awesome One сега изправя тялоно на Капитан Харизма и го качва на най-горното въже. Крисчън се опитва да направи съпротивление, обаче в този момент Миз го бута ииии Крисчън  се приземява по един безкрупулен начин върху въжетата....Auuchhhh!!!!

The Miz поглежда с ехидна усмивка към Christian иии обезглавява Капитан Харизма с мощен саблен удар който преобърна Christian на 390 градуса!! The Awesome One се изправя иии хваща Капитан Харизма за кракът който до преди малко обработваше и това е....... FIGURE-FOUR LEGLOCK!!!!!!


12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Figure-Four%2BLeg%2BLock%2B2

IT'S OVER?!?!?!?! CHRISTIAN Е В БЕЗПОЩАДЕН КАПАН В СРЕДАТА НА ТЕПИХА С ТОЗИ ЛЕГЕНДАРЕН ЗАХВАТ ПРИЛОЖЕН ОТ THE MIZ!!! ДАЛИ КАПИТАН ХАРИЗМА ЩЕ СЕ ПРЕДАДЕ ИЛИ ОТНОВО ЩЕ НАМЕРИ НАЧИН ДА ДОКАРА ДО ПРОДЪЛЖЕНИЕ ТОЗИ ФАМОЗЕН MAIN EVENT?

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7294

12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz    12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty14/2/2021, 17:07

КРИСЧЪН В МОМЕНТА Е ВКОПЧЕН В ПРЕГРЪДКАТА НА АГОНИЯТА!
МИЗ ЩЕ ГО НАКАРА ДА СЕ ПРЕДАДЕ!
КРИСЧЪН МОЖЕ БИ ВСЕКИ МОМЕНТ ЩЕ ДАДЕ ОТКАЗА СИ...
НЕЕЕ!!
КЕЙДЖ СЕ ДОВЛАЧВА НАЗАД ДО ВЪЖЕТАТА И ГИ УЛАВЯ!
ROPE BREAK!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz    12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty14/2/2021, 18:19

Това беше вторият път, в който Миз приложи тази Figure-4 техника. Обезателно той иска не само да спечели този мач, но и да прати Крисчън в още една "неплатена отпуска". Няма как да няма странични ефекти, Кейдж се държи за единия глезен, което ще рече,че е пострадал малко или много. Миз все повече и повече започва да губи самообладание, всеки неуспешен pinfall вече го изнервя допълнително. Той причаква опонента си. "The Awesome One" се надява,че този път ще успее да забоде финишера си, и с това ще реши сблъсъка. Миз е в позиция, а Крисчън - в голяма опасност. Кейдж е вече на крака, и Миз не губи време! Дали Крисчън ще успее да контрира? Captain Charisma определено се опитва да не попадне в капана, и успява не само да reverse-не, а да отблъсне опонента си напред. Миз само за момент бе с гръб, но този момент бе достатъчен на Кейдж да се прегрупира. Миз се обръща, и-и-и- SPEEEEAR! Christian was desperate! Това беше спасителен ход, който му отне повече отколкото му даде. Сега и двамата са на тепиха. Крисчън трябва да намери и сили да опита туш. Той най-накрая покрива тялото на съперника си. 1...2... НЕ! Миз съумя да се повдигне малко преди 3. Какъв епичен Main Event! Борбата за претендентското място става все по-жестока! В края ще разберем кой ще се присъедини към Уил Оспри на предстоящия турнир в сблъсък за Elite титлата. Но като че ли краят на Miz vs. Christian не се вижда! Крисчън бе първият, който съумя да стъпи на крака този път, но ето че накуцва. Това е ефекта на двата пъти, в които беше подложен на Figure 4 Leglock. Въпреки всичко, волята му надделява. Той непременно трябва да си тръгне с победата, и сега е уникалният му шанс да приключи двубоя. Крисчън се качва на въжетата. Миз все още не е помръднал след бруталното Копие, което изяде преди малко. Кейдж се приготвя, и вече е във въздуха за FROG SPLASH! Но-о-о няма никой в къщи! Инстинктите на Миз сработиха и в последната секунда той се отмести, и Крисчън определено не очакваше подобен развой. Катастрофално спускане. Миз осъзнава какво се случи. Той ще грабне шанса си, и ето че опитва туш. Най-вероятно този път ще е успешен. 1...2... НЕ! Как подяволите!? Крисчън остава мача! Миз не може да повярва, наблюдавайте как се промени изражението му. Той започва да осъзнава, че подобна среща може да реши само със замах, и сега ще си даде последен "напън", за да изстиска последната капка живот от опонента си. Миз е на крака, той повдига Крисчън и с поредица от леви и десни удари, го избутва към corner-a. Крисчън не успя да се опази от нито един punch, едва ли знае на кой свят се намира. "The Awesome One" бързо преминава към срещуположната страна на бойното поле. Вече всички знаем какво следва! Миз се засилва за Awesome Clotheslinе..... О, НЕ! Кейдж се отмести точно когато щеше да има среща с товарния влак. Миз наниза орехчетата си на сглобката, и това определено маркира края на неговото моментно надмощие. Крисчън има всички шансове да се върне в сблъсъка!

12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 RKoaQpa

Кейдж избутва Миз напред. Майк остава пред него, а Крисчън се качва на въжетата. Какво ли планира? Миз все още не се е "събрал" и дори не знае какво се случва. Рискован ход от страна на Крисчън, но този път той бе премерен. TORNADO DDT! GOOD LORD! Това може би е краят на срещата! Кейдж е в prime-a си, а Миз тотално бе приспан. Време е да видим какво ще се случи след поредния pinfall. Класира ли се Крисчън за турнира, или ще имаме поредно повдигане?



П.П. : КоУЕги, съжалявам за предните по-дълги постове, не знаех за word limit-a. Smile
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7294

12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz    12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty14/2/2021, 18:42

ОПУСТОШИТЕЛНО DDT ОТСТРАНА НА КЕЙДЖ!
ЩЕ СЕ ОКАЖЕ ЛИ МИЗ ПОБЕДЕН?!
1.....
2.....
ПОЧТИ!!
МАЛКО ПРЕДИ ТРИ ОБАЧЕ МИЗАНИН ИЗРИТА,
МАЧЪТ ПРОДЪЛЖАВА!
Върнете се в началото Go down
Glorious_One
Superstar
Superstar
Glorious_One


Join date : 24.03.2018
Posts : 668
Age : 28

12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz    12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty16/2/2021, 11:48

THIS IS AWESOME!!! THIS IS AWESOME!!! Това са думите от феновете които скандират този мач между Крисчън и Миз! Тези двамата се разкъсват като побеснели питбули и това се забелязва от аудиторията. Крисчън беше напът да победи, но то в този мач ставаха доста обръщалки. Сега Капитан Харизма ще изправи тялото на Миз и започва да му забива мощни chop-ове в гръдният кош. След което запраща Миз към обтегачите и се засилва към него, но Миз успява да реагира като му набива мощен лакът в лицето и така Крисчън се замаява леко. Това дава време за Миз който прави жестока подсечка отново към левият крак на Капитан Харизма и Крисчън пада на земята мигновенно. Миз  започва да обработва кракът за пореден път. Феновете започват да го освиркват, но това не е нещо ново за Холивудската суперзвезда. The Miz спира за малко и сега изправя тялото на Крисчън и се опитна да го вдигне за Suplex, но дали ще успее. Нека да проследим. Миз опитва да видгне Крисчън за Суплекс, обаче Капитан Харизма налага съпротива като забива няколко силни удара в стомахът на The Awesome One и след което Крисчън опитва да засили Миз към въжетата, но усеща болка в кракът и Миз се възползва от това иии забива пореден брутален удар в кракът на Крисчън и сега Капитан Харизма отново е на земята. The Awesome One опитва да заключи за пореден път Figure 4 leglock,  но Крисчън успява да изрита Миз с другият си крак и така Миз политва към въжетата и сега Крисчън се изправя с много голяма трудност иии се засилва към Миз, но Страхотният го премята над третото въже и Крисчън се приземява на пода. The Miz излиза на Ring Appron-a иии скача върху Крисчън със странична преса. The Miz не гледа да губи никакво време и сега запраща тялото на Крисчън към барикадата. След което Миз влиза на ринга и явно ще иска да спечели мачът по един доста долен и хитър начин. Съдията няма друг избор и започва да отброява. Крисчън започва да изпитва доста трудности да се изправи на краката си. Рефера вече е стигнал до 5, но виждаме, че Капитан Харизма успява да се изправи с 300 зора. Реферът вече е на 9, но Крисчън някак успява да влезне на ринга в последният момент. The Miz го сграбчва за краката и му прилага пореден Figure 4 leglock!!! Това ли ще е краят за Крисчън! Погледнете агонията в очите на Капитан Харизма! Той всеки момент може да бъде пратен в отвъдното. HOLLY SHIT!!! КРИСЧЪН УСПЯВА ДА НАПРАВИ НЕЩО НЕМИСЛИМО. Той обръща Миз по корем и така в момента захватът е по-скоро във вреда за The Awesome One и болката е именно за него! Дали Миз ще се предаде от собственият си захват? Миз има късмет, че беше по-близо до въжетата а от противника си и така Страхотният се хваща за долното въже и захватът се прекратява. Двамата в момента лежат на тепиха и ще бъде интригуващо кой ще се изправи първи. Миз успява да стане, а Крисчън с известна трудност и той го прави. The Awesome One тръгва към Крисчън, но Крисчън го изненадва с Dropkick и Миз пада на земята! Това е момента на Крисчън той сега набира сили и се качва на най-горното въже! Миз лежи проснат на тепиха. Капитан Харизма taunt-ва и се прогитвя да полети за Frog Splash!!! Публиката крещи с пълно гърло. Christian политваа обаче Миз в последният момент изправя колената си и те се нанизват право в ребрата на Крисчън!!! Поредната контра-акция е факт! THE AWESOME ONE ОТНОВО СЕ НАСОЧВА КЪМ ОБРАБОТЕНИЯТ КРАК НА КРИСЧЪН И ТОВА Е Double Knee Kneebreaker!!!! CHRISTIAN КРЕЩИ ОТ БОЛКА И В МОМЕНТА Е НА МНОГО ОПАСНА ПОЗИЦИЯ, ЗАЩОТО МИЗ МИНАВА ЗАД НЕГО И ТОВА Е SKULL-CRUSHING-FINALLE!!!!!! SCF!!!!!

12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 The%2BMiz%2B-%2BDouble%2BKnee%2BKneebreaker 12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 The%2BMiz%2B-%2BSkull%2BCrushing%2BFinale

КРАЯТ Е СЪВСЕМ БЛИЗО ЗА КРИСЧЪН! ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ! ДАЛИ МИЗ ЩЕ БЪДЕ ПОБЕДИТЕЛ В ТОЗИ ФАНТАСТИЧЕН MAIN EVENT?


Последната промяна е направена от Moneymaker на 16/2/2021, 12:27; мнението е било променяно общо 3 пъти

FreeRiver, deren and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz    12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty16/2/2021, 11:52

ДА, ДА, ДА
ЩЕ ИМАМЕ ПОБЕДИТЕЛ, НЯМА КАК!
ЕДНО...
ДВЕ...
ТРРРР
КАКВООО
ПОВДИГАНЕ?
ПОВДИГАНЕ ОТ CHRISTIAN! ТОВА Е НЕРАЛНО!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz    12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty16/2/2021, 19:38

Миз беше изключително прецизен, но дори когато даде абсолютно най-доброто от себе си, все още не успя да сломи духа на опонента си. Desperation-a вече се чете по цялото изражение на Миз. Едва ли е очаквал подобен развой на събитията, особено в предвид каква стратегия беше калкулирал от самото начало. Факт е обаче,че в момента надмощието е в неговите ръце. И кръвта му кипи, защото буквално преди секунди той очакваше да бъде обявен за победител. Миз трябва да довърши съперника си, и явно възнамерява да го направи така че и да го унижи. Крисчън все още е на тепиха, макар че дава признаци на живот. В същото време, "The Awesome One" е застанал в единия ъгъл и е вперил поглед към целта си. Той mock-ва и Едж, и Крисчън, като започва да "надъхва" публиката за Spear. Кейдж си помага с въжетата, и лека-полека става на крака. Но и никак не очаква,че Миз му готви изненада! Миз тръгва към опонента си за Копие, н-о-о-о НЕ! Крисчън избегна сблъсъка, като дори използва инерцията на Миз за да го засили към ъгъла. Миз удря рамото си доста блутално в едната сглобка, а самото му тяло се намира някъде между второто и третото въже. Може би беше по-добре да се придържа към собствения си арсенал! Защото Кейдж ще му го върне тъпкано и ще използва същия подъл номер! Миз беше в позиция. Крисчън го придърпва към себе си, и-и-и ... МАЙЧИЦЕ! Кейдж прави SKULL-CRUSHING на Миз! Явно Captain Charisma е проучил съперника си, но нека видим дали резилът за Миз ще е пълен... защото ако не се повдигне от собствения си финишер, може да му се наложи да спре да го ползва. Ще бъде прекалено унизително за "суперзвездата", за която се има. We have a cover! 1...2... НЕ! НО ЗАМАЛКО! Миз избута едното си рамо от пода в последния момент, спасявайки собствената си репутация в случая. Крисчън също вече започва да губи търпение. Той хваща опонента си и го засилва към ъгъла. Миз нямаше никакви шансове да реагира. Сега Кейдж го поставя на най-горното въже, но какво ли смята да прави!? Крисчън може би смяташе да "екзекутира" Миз с Avalanche Hurricanrana, но Майк като че ли се освести, защото се съпротивлява. Двамата са на върха на въжетата и си разменят удари, но като че ли факта,че Кейдж имаше моментна доминация изигра огромна роля. Неговите удари бяха по-мощни и отново запратиха Миз в la-la land. Крисчън сменя тактиката. Сега хваща здраво противника си, и-и-какъв Superplex от страна на The Instant Classic! Можем да кажем обаче,че този ход му струваше много. Сега и двамата са на тепиха и не помръдват. Реферът преглежда за състоянието им, явно те могат да продължат. Кейдж отново ползва помощ от въжетата и става на крака, добирайки се и до ъгъла. Крисчън причаква опонента си и най-вероятно е време да видим SPEAR. Публиката е зад Кейдж и очаква с нетърпение финала на сблъсъка! Миз успява да стане на крака! Кейдж се засилва, но Миз контрира! Това беше неочаквано! В момента Миз е в позиция за Skull-Crushing, но изпитва трудност да lock-не и двете рамена на Кейдж. Миз изгуби много време, и сега Крисчън успява да контрира с Jawbreaker. Миз залита назад, а Крисчън се възползва и... SPEAR! SPEAR! SPEAR! Най-накрая! Миз няма да оцелее след подобно изпълнение, сигурно вътрешностите му са пренаредени! Кейдж обаче не опитва туш, той иска да бъде сигурен и да си осигури победата с един последен ход. Крисчън поема дъх, но не губи и секунда повече време. Миз не знае на кой свят се намира, Кейдж го повдига. Миз не може дори да се държи на краката си, дори не знае къде се намира противника му и застава с гръб към него! Крисчън няма да изпусне този си шанс! Той обръща Миз, и-и-и... готови ли сте за KILLSWITCH!? "The Awesome One" въобще не беше!

12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 012f4c3cd5ef92ba9cb8ab98c08f9fd1

Това несъмнено ще бъде краят! Краят на фантазията, в която Миз живееше с надеждите да се добере до претендентското място за Elite титлата на Adrenaline! Беше close call, но Крисчън току-що довърши съперника си. Нека обаче видим дали пък няма да се случи чудо..... дали пък "The Awesome One" няма да оцелее за пореден път!? Имаме опит за туш. Кейдж вече усеща вкуса на победата! 1....2.... !?
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz    12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty16/2/2021, 19:41

ПРЕЕЕЕЕКЪЪЪЪСВАЧААААААА
ЕДНООО
ДВЕЕЕЕ
ТРИИИИ!
ДА, ДА, ДА!
МЕЧТАТА НА КРИСЧЪН ЖИВЕЕ!
КРИСЧЪН ОТИВА НА HERE COMES THE PAIN
АКО СПЕЧЕЛИ ТИТЛАТА, ЖИВАТА ЛЕГЕНДА НА TNW ЩЕ ИМА ШАНС ЗА ПОРЕДЕН СЛАВЕН МОМЕНТ НА PAIN!
НЕВЕРОЯТНО!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz    12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
12. ME: Singles Match > Christian vs. The Miz
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 4. Singles Match > CM Punk vs. Christian
» 2. Singles Match > Christian vs. Big Show
» 6. Singles Match: Christian Cage vs. ???
» 2. Singles Match > Big Show vs. Christian
» 2. Singles Match > Christian Cage vs ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 29-
Идете на: