Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9.Minoru Suzuki goes for Samoa Joe at the backstage

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

9.Minoru Suzuki goes for Samoa Joe at the backstage Empty
ПисанеЗаглавие: 9.Minoru Suzuki goes for Samoa Joe at the backstage   9.Minoru Suzuki goes for Samoa Joe at the backstage Empty13/2/2021, 18:19

....
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

9.Minoru Suzuki goes for Samoa Joe at the backstage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9.Minoru Suzuki goes for Samoa Joe at the backstage   9.Minoru Suzuki goes for Samoa Joe at the backstage Empty19/2/2021, 23:52

Отново предаваме на живо от "Moda Center" в Portland, Oregon. Adrenaline продължава и се приближава все по-близо до края си, който безсъмнено ще предложи истинско зрелище за запалянковците на реставрираното шоу. Сега обаче екранът ни пренася зад кулисите! Охо, това е Minoru Suzuki! Миналата седмица японецът проведе втория си мач в TNW срещу Samoa Joe, който за разлика от първия, не завърши по традиционния начин. Joe замери MiSu със стол, като така отбеляза дисквалификация в негова полза, а после боят продължи по трибуните. Joe успя да повдигне Suzuki на една от големите метални кутии и после да го изсили напред към стената. Само по гримасите му след това ясно беше обрисуван гневът на Minoru. Изглежда, нервите му още не са спокойни. Разбеснял до безумие, Suzuki припряно крачи по тунела в съблекалните и среща вероятно един от чистачите на TNW. Suzuki изритва кофата му с вода и препарат и го сграбчва през гушата!

9.Minoru Suzuki goes for Samoa Joe at the backstage ACtC-3fltNEmNIwOdw2BlvaY_VqAYzs-DETwA53xJEwRdPazsfwUM5mDR-4xo-9zl468eo8qK8DnyHwGg2MI_3Qty2uBVSkoB9sYHh21_6G3kPXnY_7_mJeJKF-kOqvD2MivCwGRfFhIOOy6AGdYWk6xzbnc=w320-h180-no?authuser=0

- Сър...
- Копеле!
- Сър, какво искате от мен?!
- Не обелвай и дума, докато не ти дам правото да говориш! Това ясно ли е?! *Suzuki поглежда още по-свирепо и кръвожадно чистача в очите, сякаш всеки момент ще му отчупи главата.* Ти работиш за тази компания, нали?
- Да, преди месец ме... *Чистачът губи дъха си под натиска на MiSu и едва успява да продума каквото и да е.* Назначиха, по дяволите!
- Предполагам, че тогава се имаш с хората зад завесите, а?
- Кои хора, сър...
- Имаш ли да ми кажеш нещо, мекере?
- Моля ви, пуснете ме... Не мога да дишам!
- Продължаваш и не спираш да ми лазиш по нервите... Аз решавам какво ще се случва с теб от този момент насам, разбра ли?
- Помощ!
- Аз мога да ти помогна, мушмул! *Suzuki вкарва коляно в корема на чистача!* Нека да калим малко тези коремни мускули, а ако искаш, мога и да ти свърша работата и да омета пода с теб!
- Какво искате от мен?!?!
- Слушай, глупако! Мога да те пощадя при едно условие и да се разминеш с насинени бузи вместо с изкълчени крайници!
- Какво е то...
- Кажи ми... Кажи ми... КЪДЕ Е JOE?!
- Joe Anoa'i ли търсите, господине?!
- SAMOA JOE, ДЯВОЛ ДА ГО ВЗЕМЕ!! *Suzuki отново забива коляно в корема му и пак го стисва през гушата!*
- Той не...
- ГОВОРИ!
- Не е тук!
- Къде е?
- Не е в залата...
- КЪДЕ Е, ОТГОВОРИ МИ?!
- Сър, не зная, задушавам се...
- Знаеш!! Не можеш да преметнеш стария Suzuki!
- Заклевам се, не зная нищо!!
- Давам ти последен шанс...
- Невинен съм! Оставете...

9.Minoru Suzuki goes for Samoa Joe at the backstage ACtC-3flFmhE40nl7dZMFoksvkPp_4_SUlVW2U3z0U7634hFllhVbw5NxWNY5qJcN6v3n_2MRsHsevEowZF5ijOwZp5sZiql-MH4aTfKnGbMFj0S_5KTt2jq2tufxCUrVjtNFKgscHdzx7X9Rm3cUznER4e1=w320-h180-no?authuser=0
*SUZUKI TAKES HIM DOWN!*

- Остани на земята, малко проклето псе! Joe... JOE!! БЯЛ ДЕН ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ВИДИШ, САМОАНСКИ САМОЗВАНЕЦ!! Това, което си позволи да извършиш миналата седмица, това, което стори срещу мен, ще ти излезе тежко през носа! Никой не може да си прави евтини шегички с Minoru Suzuki! Аз ще те намеря по един или друг начин, копеле! Ще те намеря и ще се бия с теб отново каквото и да ми коства! Дошъл съм в тази компания с главната цел да отстраня всякакви подобни индивиди като теб, Dude Love и това гърчещо се безгръбначно на пода... Да им покажа другата страна на това шоу! Тези отчаяни задници дори не знаят защо идват тук! Не могат да понесат тежестта и изпитанията на този бизнес, но в същото време са решили, че могат да бъдат над всички останали и да получат момента на жалкия си животец! Е, аз съм тук, за да им разваля този момент и да науча самосиндикално всеки един в съблекалните какво стои в същината на това нещо, наречено pro rasslin'... Всички тук вече са под прицела ми!! Много скоро ще научите още много повече, но сега трябва да довърша работата си!

Minoru застава отново до чистача и продължава да го рита с ботуш в черепа, като накрая го приклещва в Kneebar!! Това вече е чисто варварство! Хигиенистът крещи като обезумял, изпаднал в тежка агония, а Minoru започва злодейски да се смее пред очите му... Японецът го задържа в захвата до тоталния предел на силите му...! Дами и господа, ето отново живо доказателство защо не трябва да се забърквате с Minoru Suzuki...

GOAT, FreeRiver, Dimarata, deren, JohnnyZ, Olympic Beast, Adam and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
9.Minoru Suzuki goes for Samoa Joe at the backstage
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 6. Minoru Suzuki vs. Samoa Joe
» 12. Singles Match > Minoru Suzuki vs. Samoa Joe
» 2. Minoru Suzuki takes devastating actions in the backstage
» 12. Backstage segment with Minoru Suzuki following Angle's match at Rampage
» 9. Kurt Angle vs. Minoru Suzuki

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 29-
Идете на: