Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. Backstage Interview with King Ospreay after the way he won last week`s main event.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

5. Backstage Interview with King Ospreay after the way he won last week`s main event. Empty
ПисанеЗаглавие: 5. Backstage Interview with King Ospreay after the way he won last week`s main event.   5. Backstage Interview with King Ospreay after the way he won last week`s main event. Empty13/2/2021, 18:16

...
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

5. Backstage Interview with King Ospreay after the way he won last week`s main event. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Backstage Interview with King Ospreay after the way he won last week`s main event.   5. Backstage Interview with King Ospreay after the way he won last week`s main event. Empty15/2/2021, 13:36



-Ladies and getleman, please welcome "The King" Will Ospreay!

5. Backstage Interview with King Ospreay after the way he won last week`s main event. 49tuk62z

-Здравейте, крал Оспри! Първият ми въпрос ще бъде какъв е коментара ви за завоя на срещата ви срещу Даниел Браян в изминалото издание на Adrenaline ?

- Благодаря за въпроса, първо искам да кажа че това беше един страхотен мач! С Браян бяхме напълно равностойни и смея да твърдя че и двамата имахме равни шансове да си тръгнем като победители, но в края на всичко моята ръка беше вдигната. Знам, че те интересува мръсната ми постъпка и ще кажа че това беше чист инстинкт за отбрана от моя страна. Браян теглеше ръката ми към тепиха с всичка сила и ако беше ме приковал в Yes Lock всичко приключваше за мен, дори смея да твърдя че китката ми още боли след този мач. Гледах повторението и видях че изглежда като най-мръсното нещо и е непочтено за такава "гладиаторска" битка като нашата, но в любовта и войната няма правила. Останалите правят мрасотии всяка седмица, но никой не ги сочи с пръст. Не смятам че трябва да се извинявам за нещо, което се случи неволно! Следващ въпрос...

-Каква ще бъде вашата прогноза за Main Event-а тази вечер между Крисчън и Миз ?

5. Backstage Interview with King Ospreay after the way he won last week`s main event. Dwx84945

- И двамата са изключително талантливи, и двамата имат изключително много опит зад гърба си в този спорт и смятам че така като ние бяхме равностойни с Браян, така и те ще са. Това е причината да не мога да дам точен победител, но който и да е от двамата ще съм готов да се изправя срещу него на платения турнир "Here Comes The Pain" в един невероятен мач. Както знаете "Big Match Billy" никога не разочарова!

-Благодаря ви за отделеното време!

FreeRiver, GodNikolov and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
5. Backstage Interview with King Ospreay after the way he won last week`s main event.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. Main Event: Elite Heavyweight Championship > King Ospreay vs. Ricky Steamboat
» 11. Main Event: Contract Signing between Ricky Steamboat & King Ospreay for their match at "Summer Scream" for the TNW Elite Championship
» 11. Backstage Interview with Daniel Bryan right before the Main Event of the night
» 10. Main Event: Elite Champion Will Ospreay wants to know who is his "Civil War" opponent
» 13. MAIN EVENT: Will Ospreay vs. Kevin Nash (C) - TNW UD Heavyweight Championship Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 29-
Идете на: