Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ELIMINATION CHAMBER (2021)

Go down 
+4
deren
Cekoki
Blue Justice
Rainmaker
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2273
Age : 31

ELIMINATION CHAMBER (2021) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ELIMINATION CHAMBER (2021)   ELIMINATION CHAMBER (2021) - Page 2 EmptyПон 22 Фев 2021 - 23:14

БОмашки турнир. Единствения плюс е че не беше 4 часа. Аз дори не мислих да го гледам, но го изтеглих, можах да изгледам един мач само, като другото го скип-нах. Мачът който беше гледаем за мен беше мачът в елиминационна клетка за Универсалната титла.
Накрая на шоуто не мисля че беше разумна идея Миз да вземе титлата от Дрю Макентайър, Миз е абсолютен джоббер, трябваше да изчакат и може би да му дадат да кешира на Кечмания. Напълно ясно е, че рейнът на Миз ще продължи до Кечмания и на Кечмания ще загуби, този рейн му го дадоха само за да се билд-не, да има после да се хвали че е Мейн Ивент-вал Кечмания цяла година, въпреки, че очевидно ще загуби и най-вероятно Макинтайър ще си върне титлата ако получи своя ремач. Другия сторилайн беше пълнеж. Абсолютно ненужен. Освен може би мачът за ИК титлата, който мен не ме грабна особено.
Крайната ми оценка за този турнир е 1,5/10.

Cekoki харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3367
Age : 30

ELIMINATION CHAMBER (2021) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ELIMINATION CHAMBER (2021)   ELIMINATION CHAMBER (2021) - Page 2 EmptyВто 23 Фев 2021 - 8:20

Едж - Рейнс в МЕ-то. Добре е
Ясно е, че Миз е транзитен шампион, само за да могат да запазят Лешли - Дрю като по-мащабен мач. Надявам се обаче Lashley да вземе титлата на Бързата Лента, а до тогава Макинтош да е в 'лазарета'. Ако е оф-скрийн за един месец ще му се отрази добре.
Върнете се в началото Go down
Glorious_One
Superstar
Superstar
Glorious_One


Join date : 24.03.2018
Posts : 668
Age : 28

ELIMINATION CHAMBER (2021) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ELIMINATION CHAMBER (2021)   ELIMINATION CHAMBER (2021) - Page 2 EmptyВто 23 Фев 2021 - 8:38

Рейнс и Острието ще са в  ME, обаче в първата или втората вечер на шоуто. Манията пак ще се състои в два дена. Иначе в другият мач би било интередно да има нещо от сорта на Дрю-Лейшли-Миз-Строуман. Скоро  не е имало мач с бая хора за МЕ титла на Мания.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ELIMINATION CHAMBER (2021) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ELIMINATION CHAMBER (2021)   ELIMINATION CHAMBER (2021) - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ELIMINATION CHAMBER (2021)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» WWE Elimination Chamber 2015
» Elimination Chamber (2022)
» WWE Elimination Chamber 2012
» ELIMINATION CHAMBER (2018)
» Elimination Chamber 2019

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Professional Wrestling :: World Wrestling Entertainment-
Идете на: