Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain'

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain'   14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 Empty12/2/2021, 19:07

STU Barrett: Ето това вече беше изключително близко, дами и господа! Оспри успява да се повдигне преди три след което се преобръща, но е намушка от Браян, който се прицелва за тежък YES! Kick в главата на Оспри..Low Roundhouse Kick от Браян, но Оспри заляга! Уил се изправя моментално и също опитва Roundhouse Kick от своя страна, но Даниел Браян също се отмества! "The American Dragon" отново ще опита да приложи захват като отново опитва да снижи Оспри към тепиха и да заключи тялото му, само че Уил успява да се освободи с два лакътя в лицето на Браян! Кралят на TNW минава зад Браян и веднага го заключва във Full Nelson Lock, но Браян чупи grip-a на британеца! Оспри прави опит за Hook Kick..НО БРАЯН МУ ХВАЩА КРАКА И КОНТРИРА В ANKLE LOCK! ANKLE LOCK OT БРАЯН! ОСПРИ Е В БЕДА! ОСПРИ ЛОВКО ПРАВИ ПРЕДНО КЪЛБО И ПРЕХВЪРЛЯ БРАЯН! МОЩЕН EUROPEAN UPPERCUT ОТ БРАЯН, НО ПОСЛЕДВАН ОТ SPINNING BACK KICK ОТ УИЛИАМ ОСПРИ!!!

14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 Yw3mu87c


Michael Cole: Невероятно е как тези двама мъже са толкова равностойни, но и в същото време и двамата искат да докажат на феновете и на другия че са по-добри! Ето това е "Adrenaline", дами и господа! Шоу, което те държи на нокти от началото до края на програмата! И двамата мъже са на пода след този феноменален sequence! Уил Оспри е по-близо до въжетата и бавно лази към тях като се изправя след няколко секунди. Браян в този момент прави същото. Оспри опитва до Браян и допълнително го изправя като след това го наглася и-и-и тук Оспри прави Snap Suplex! Оспри се изправя отново на крака и виждаме как "The Assassin" си връща малко по малко въздуха докато Браян агонизира от болка в гръбнака след този Suplex! Оспри drag-ва Браян близо до въжетата, а след това излиза на ръба на ринга и имаме Slingshot Senton от Оспри като се стоварва директно върху ребрата на Даниел Браян! ! The Tope Americo, ход който Казучка Окада и Еди Гереро използват доста често! Чудесен tribute и към двамата, Оспри прави бърз опит за туш но имаме повдигане! Браян се опита да се надигне, но бива веднага стопира от Оспри с ритник в гръбнака точно между плешките. Оспри веднага отново сваля Браян на тепиха с Sleeper Hold! Оспри дори Осптавя целия натиск върху Браян като отскача с тялото си няколко пъти. Браян е в огромни мъки, обаче се опитва да стигне до въжетата! Оспри се опитва да го усложни максимално, но Браян успява и имаме Rope Break! Даниел отново успява да се спаси и тук обаче Оспри го причаква да се надигне леко...Оспри се засилва от въжетата с пълна сила към Браян и отново опита ритник, но Даниел минава зад него и имаме великолепен German Suplex със запазената марка на Браян, като прави мощ и приковава ранете на Оспри! 1....2...и не! Оспри се повдига на две и половина! Браян се изправя и след това рита Оспри в корема! Уил се задържа на крака, но Даниел бързо го хваща и тук имаме DDT от "The GOAT" ! Браян тотално приземи Оспри с това DDT. Оспри се опитва да се прегрупира в единия от ъглите. Браян също си връща въздуха през това време и дебне в атака британския ас! Браян се засилва за Running Dropkick in the corner, но Оспри се отмества и след това го приклещва в ъгъла за Cheeky Nandos Superkick! Vintage, Ospreay! Уил задържа Браян на раменете си и след това го завърта в...

14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 2skm3v6o
REVERSED BLOODY SUNDAY~!

STU Barrett: Цялото тяло на Браян бе забодено в тепиха като Оспри дори използва и сглобите за инерция!! Невероятна контра от Уилиам, който прави моментален опит да тушира Браян! Ще бъде ли това края на срещата ?!

Rainmaker and who cares харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain'   14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 Empty12/2/2021, 19:10

УНИКАЛЕН ХОД ОТ ОСПРИ!
ДАЛИ ТУК ЩЕ БЪДЕ МАРКИРАН КРАЯТ НА БРАЯН?!
1.....
2.....
ДАНИЕЛ ИЗРИТВА С ЕДНОТО СИ РАМО!!
ОСПРИ БЕШЕ БЛИЗО,
НО ОЩЕ НЕ Е ПОБЕДИЛ!
Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain'   14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 Empty12/2/2021, 23:39

Дори и след този Bloody Sunday, Браян успява да се повдигне! Той се завърна от контузия именно на врата, но волята у "The YesMan" е просто огромна. Той оцеля и ще трябва да търси начин, чрез който да се завърне в сблъсъка. Няма да му е никак лесно, драги зрители, това е ясно. Интересното обаче тепърва предстои. Will Ospreay има възможността и шанса да довърши срещата още сега. Той застава на крака и търпеливо изчаква Браян да се изправи на краката си след бруталната "кървава неделя". Това се случва, а Оспри се засилва към въжетата, скача върху средното такова и се хвърля назад в опит за Oscutter... НО BRYAN УСПЯВА ДА ГО ХВАНЕ ВЪВ ВЪЗДУХА И ДА ГО СГРАБЧИ ВЪВ ВЪЗДУХА, ПРИЛАГАЙКИ МУ COQUINA CLUTCH!!! ЗА OSPREAY СТАНА СТРАШНО! ТОЙ Е ХВАНАТ В ЕДИН ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ОПАСЕН ЗАХВАТ! Daniel Bryan напомня на славните си години от ROH, когато боравеше с какви ли не hold-ове! Ospreay се опитва да се извъкнее от ключа на бившия световен шампион. Той постоянно рита с крака и размахва с ръце... Но за сега нещата не изглеждат добри за него, никак даже! За негово щастие обаче, потта му му позволява да се изплъзне съвсем леко от ръцете на съперника си и той успява да стъпи на земята, започва да бута със стъпалата си и по този начин успява да се претърукли назад, хващайки "Mr. Small Package" за двата крака, правейки опит за туш! Еднооооооооооо, двееееее... И Bryan успява да изрита, буквално, като избутва с крака Ospreay назад. Двамата се изправят почти в синхрон, засилват се един към друг, Ospreay замахва в опит за Clothesline, Daniel обаче заляга, разминава се със съперника си, оттласква се от срещуположните въжета и на връщане заковава една от запазените си марки - TAKEDOWN CLOTHESLINE! OSPREAY Е НА ПОДА! Bryan успя да започне своя comeback, дали ще успее да го продължи?! "The Aerial Assassin" пълзи по пода и се изправя панически, като се подпира на единия от обтегачите. "The GOAT" го има точно там, къдего то иска. Bryan се засилва с бясна скорост от противоположния обтегач до съседния, където се намира Will Ospreay... И се врязва с брутален Dropkick! Бившият отборен и интерконтинентален шампион се стоварва на пода, но настоятелно се изпарвя отново! Ospreay отказва да стои долу! Daniel стои с кръстени ръце и се усмихва, признавайки упоритостта на своя опонет. Ospreay го кани на "танц" в средата на ринга, като Bryan се придвижва напред. Will замахва да удари Daniel... НО BRYAN ГО СПИПВА ЗА РЪКАТА И ГО СВАЛЯ НА ЗЕМЯТА!! OSPREAY Е НА ПЪТ ДА РУХНЕ! ТОЙ Е СВАЛЕН НА ЗЕМЯТА И СЕ СЪПРОТИВЛЯВА, НО БЕЗУСПЕШНО!

BRYAN ГО ХВАЩА В

14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 Sf2C390

THE YESLOCK!!~

DANIEL НЕ Е УСПЯЛ ДА СКЛЮЧИ РЪЦЕТЕ СИ МАКСИМАЛНО ДОБРЕ, НО ВСЕ ПАК Е НЕЩО! "THE GOAT" СТИСКА С ВСИЧКА СИЛА, КАРАЙКИ OSPREAY ДА СТРАДА! ЩЕ СЕ ПРЕДАДЕ ЛИ АНГЛИЧАНИНЪТ?! ПРОДЪЛЖАВА ЛИ СВОЯ ПЪТ КЪМ ELITE ТИТЛАТА BRYAN?!

Teller and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain'   14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 Empty12/2/2021, 23:51

БРАЯН ГО СПИПА!
БРАЯН Е НА ПЪТ ДА СЕ ОЗОВЕ НА ФИНАЛНИЯ МАЧ,
ОСПРИ НЯМА ДА ИЗДЪРЖИ ОЩЕ ДЪЛГО...
БРАЯН, БРАЯН ЩЕ ГО НАПРАВИ!
НЕЕЕЕЕ!!
ОСПРИ ЗАПЪЛЗЯВА КЪМ ВЪЖЕТАТА И ГИ УЛАВЯ!!
УИЛИЯМ СЕ ИЗМЪКНА НА КОСЪМ!
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain'   14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 Empty13/2/2021, 13:50

STU Barrett: Ospreay се измъкна на косъм наистина, но Даниел Браян го придърпва назад от въжетата към средата на ринга и в следващия момент отново се опитва да приложи The Yes! Lock върху Крал Оспри...Оспри инстинктивно се преобръща и така обаче отваря възможност на Даниел да приложи друг захват като Triangle Choke! Той е до болка познат на Уилиам и погледнете как Оспри яростно се отбранява като влиза тежко на Браян с лакти в главата като използва другата си ръка! Тези тежки лакти директно едва не зашеметиха Браян, който в този миг се опитва да се надигне! Браян се надига и пробва да  свали свали Оспри с closeline като...да успява! Класически Jumping closeline от Браян! Уилиам, обаче отново се изправя на крака! Браян използва друга своя маневра от indy средите - Butterfly Suplex като запраща Оспри близо до единия корнер. Ospreay се опитва да се надигне, но бива свален от Браян с още един uppercut! Даниел излиза на ръба на ринга и започва бавно да изкачва! Браян изправя всеки един фен на крака в тази зала..."The GOAT" е на въжетата  и скача за Diving Headbutt, НО ОСПРИ СЕ ОТМЕСТИ В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ! КАКВА СРЕЩА  И КАКЪВ MAIN EVENT САМО! ОСПРИ СЕ НАДИГА НА КРАКА И ВИЖДА ПЕРФЕКТНА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА-А-А ROBINSON SPECIAL!!! Оспри успява да направи този невероятен 360 Corkscrew Kick като нацели право в тила на Даниел Браян! Оспри вдига ръцете си...The Set-up for the Oscutter! "The King" изчаква Браян да се надигне на крака и след това се засилва към въжетата където отскача от тях за Oscut..НЕ! Браян отново го спипа с този Rear Naked Choke! Оспри този път не пада и стой на крака! Уилиам се бори с всички сили да се задържи на крака и в тези мигове успява като Оспри използва невероятен ring awareness и се превърта чрез сглобките като приковава раменете на Браян към тепиха! Имаме опит за туш и това е 1...2... тр..не! Оспри се освобождава и тук го нанизва с ROUNDHOUSE KICK!!! "THE SKY KING" СЕ ИЗСТРЕЛВА ОТ ВЪЖЕТАТА И ИМАМЕ..


14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 3ojos4hx
OS-CUTTER~!


Michael Cole: Оспри го направи! Той вряза черепа на Даниел Браян с този Os-Сutter! Уилиам Оспри има златната възможност да се класира за shot за Elite Heavyweight Title! Хайде, момче! Оспри лази към Браян и приковава раменете му..1....2...БРАЯН СЛАГА КРАКА СИ НА ВЪЖЕТАТА! Това не може да се случва! Оспри не може да повярва. Оспри влачи Браян към средата на ринга като наглася налакътника си...Оспри внимание засилва се към Браян за Hidden Blade..но Браян се отмести! Оспри рита Браян в ребрата и "The GOAT" пада на колене пред краката на "Краля"! Оспри наглася ръцете на Даниел Браян и го вдига след това, но Даниел се извърта и се сваля на крака от раменете на Оспри! "The American Dragon"  подсича  Оспри с low kick последван от серия от ритници и накрая мощен YES Kick в главата на Оспри! Браян застава в ъгъла на ринга! The Yes Movement ще срути Honda Center тази вечер докато Браян се засилва и скача за Kne..ОСПРИ ГО ХВАЩА И ГО ТРЯСКА В ТЕПИХА С JUMPING POWERBOMB!!! Всемогъщи боже, Оспри използва цялата инерция на Браян срещу него и пробва да го тушира но имаме повдигане! Браян не се дава, дами и господа!  Оспри минава зад него! Браян се надига съвсем бавно но тук имаме-е-е.. HIDDЕN BLADE...НЕ! БРАЯН ХВАЩА РЪКАТА НА ОСПРИ И ОПИТВА ДА ГО ПОВАЛИ, НО ДОКАТО ГО ПРАВИ ОСПРИ БРЪКВА В ОЧИТЕ НА БРАЯН! ОСПРИ ИЗПОЛЗВА ВСЯКА НАУЧЕНА ТЕХНИКА! ОСПРИ МАНАВА ЗАД БРАЯН И ИМАМЕ HIDDEN BLADE ОТ УИЛ ОСПРИ! ЛАКЪТ В ТИЛА НА БРАЯН! ОЧИТЕ НА АМЕРИКАНЕЦА ДИРЕКТНО СЕ ПРЕОБЪРНАХА! ОСПРИ ГОТОВ ДА ЗАВЪРШИ ТОЗИ МАЧ И ИЗПРАВИ ПОЛУ-ЖИВОТО ТЯЛО НА ОСПРИ ЗА ЕДИН ФИНАЛЕН ПЪТ! ОСПРИ ГО ВДИГА НА РАМЕНЕТЕ СИ ЗА..


14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 3smjddeb
STORMBREAKER~!


STU Barrett: Дами и господа, празният поглед на Браян когато Оспри го наниза в тепиха след този ход, казва всичко! The finito Storbreaker от Оспри и коронния ход на Краля! Ще бъде ли това достатъчно в този удивителен Main Event ?!

Pete Apple, Teller, FreeRiver, Tommy End and who cares харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain'   14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 Empty13/2/2021, 14:10

Чакай ...
Какво?
З...защо?
ЗАЩО МУ БРЪКНА В ОЧИТЕ, OSPREAY??
????
НЕ, НЕ, НЕ, НЕ ПО ТОЗИ НАЧИН, НЕ!
ЕДНО..
ДВЕ..
ТРИ??
МОЛЯ?
ПОБЕДА ЗА КРАЛЯ, ИЗКОВАНА ПО ЕДИН МНОГО ГРОЗЕН НАЧИН.

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain'   14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain' - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
14. ME: Daniel Bryan vs. King Ospreay (Winner gets title shot for the Elite Heavyweight Title at 'Here Comes The Pain'
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 12. CO-ME: TNW Elite Heavyweight Championship Match > Will Ospreay (c) vs. Daniel Bryan
» 14. ME: Non-title Singles Match > TNW Elite Champion Johnny Mundo vs. TNW European Champion Will Ospreay (Loser will defend his title at Box Office)
» 8. ME: Elite Heavyweight Championship > Christian vs. King Ospreay
» 8. Main Event: Elite Heavyweight Championship > King Ospreay vs. Ricky Steamboat
» 7. Singles Non-title Match > TNW Elite Champion Will Ospreay vs. Brian Pillman Jr.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 28-
Идете на: