Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns   11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns EmptyСъб 6 Фев 2021 - 19:00

1. AJ Styles
2. Roman Reigns
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns   11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns EmptyВто 9 Фев 2021 - 9:50


- Ladies and gentlemen, please welcome from Gainsville, Georgia, TNW World Heavyweight Champion, "The P1" - A...J... Styles!

Дами и господа, затегнете коланите, защото е време за главния сблъсък на вечерта! Мачът, който е рекламиран цяла вечер, за който всички вие - зрителите и фенове на TNW се готвите психически цяла вечер! Двубой, който ще противопостави Световния шампион на TNW - AJ Styles и бившия такъв - Roman Reigns. Двамата се изправиха преди почти три месеца отново тук, на ринга на най-гледаното кеч шоу в света "Rampage", тогава обаче залогът беше огромен, а именно шампионския пояс в тежка категория. Тогава ролите бяха разменени и Рейнс правеше второто си царуване за 2020 г. Намеса на лидера на new World Order Hulk Hogan замалко не коства шанса на Стайлс да си тръгне с титлата, но "The Phenomenal One" излезе сух от водата и хитро успя да обърне нещата в своя полза. В крайна сметка Стайлс успя да спечели пояса за рекордния осми път в цялата си кариера. Момент, който ще се помни дълго време! Тази вечер залог няма, но когато тези двамата излизат един срещу друг напрежението е огромно. Важността на мача никак не е по-малка от тази преди три месеца. Бъдете сигурни, че шоуто е гарантирано! Никой от двамата няма да иска да си тръгне със загуба. Победа за Стайлс ще означава, че това е поредното доказателство, че той заслужава мястото, на което се намира. Победа за Рейнс ще го дръпне нагоре в ранклистата и нищо чудно да се озвове сред претендентите за пояса на предстоящия турнир. "The Phenomenal One" се спуска по рампата, този път сам, без да е придружаван от MJF и неговия бодигард. Много хора казваха, че след случилото се на Road To Pain, приятелската връзка между MJF и Styles е към своя край, но видяхме усмивки и от двамата на ринга миналата седмица, така че по-скоро всичко е изгладено или поне така изглеждаше.

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns LJUE1Vb 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns T2tRPS3

Царуването на AJ Styles като Световен шампион датира от 14 ноември 2020 г. и целият кеч свят остана със зяпнали усти, тъй като никой не очакваше такъв развой на събитията. Стайлс направи силна година, връщайки се след тежка контузия според, която мнозина доктори трябваше да остави Allen Jones извън рамките на четирите ъгъла завинаги. Въпреки диагнозите, Стайлс показа силен дух и характер и след адски много тренировки и терапии, той успя да се завърне и да шокира целия свят. На много хора обаче им се иска да видят истинския AJ Styles, който действа сам и не използва шашми за да печели срещите си, макар че той самият обясни, че по никакъв начин не е искал да използва услугите на MJF в срещата му с Will Ospreay. Но можем ли да съдим феновете, след като AJ Styles една година беше част от една от най-мразените кеч групировки - nWo... Всичко това е в миналото според Styles, но той тепърва ще трябва да се доказва пред своите почитатели. "The Phenomenal One" с taunt-a си кара феновете в залата да допринесат с виковете си за обстановката, която е много нажежена. Очаква ни един страхотен главен сблъсък! Не го изпускайте!

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns GInjwvk

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Pete Apple, JohnnyZ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
The Guy
Premium Member
Premium Member
The Guy


Join date : 03.04.2018
Posts : 108

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns   11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns EmptyВто 9 Фев 2021 - 22:20



- And his oponnent, from Pensacola, Florida
weight in 265 pounds... ROOOOMAAAN... REEEEEIGNS!!


11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns Fw9GuIo 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns JKN4zv0

HERE COMES THE GUY! ROMAN REIGNS СЕ ПОКАЗВА В НАЧАЛОТО НА РАМПАТА, А БУРНИТЕ ОСВИРКВАНИЯ НЕ ЗАКЪСНЯВАТ! Още с пускането на музиката, феновете започнаха да освиркват бурно бившият двукратен Световен шампион на TNW. "The Guy" е в началото на рампата с усмивка на лицето. Roman определено вярва в себе си и е убеден, че тази вечер ще се справи със Световния шампион на компанията. Преди три месеца, AJ Styles успя да отнеме най-ценното за Roman Reigns - Световната титла. Двамата не са се изправяли в мач от тогава, а сега е време да видим реванша между тях, където обаче титлата не е заложена. По-рано в шоуто Roman Reigns каза, че Triple H е допуснал огромна грешка и ще си плати скъпо, ако отново го направи. Също така самоанеца каза някои доста лични неща по адрес на "The Game". Roman му каза, че ако не беше се оженил за Stephanie McMahon... То, той нямаше да е този човек, който е сега. Интересно ми е как ще отвърне Triple H на тези нападки по негов адрес. Roman не смята да остави нещата така, а преди две седмици, той изпрати предупреждение и на Rollins, който за сега не си е позволил да се намеси в работите на Reigns. Двамата определено не са вече любимите кечисти на феновете, както и отношенията им вече не са като преди. Reigns изпитва омраза към всеки един от съблекалнята, а интересното те първа предстои... "The Guy" забива юмрука си в пода и pyro ефектите отново са в действие. Roman пак излиза със стил, както по-рано в шоуто, уважаеми дами и господа!

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns 3h1wVfG 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns IosjeAb

Reigns тръгва към бойното поле, където го очаква "The Phenomenal One". Самоанеца смята да спука от бой човекът, който му отне Световната титла. Roman каза че той ще бъде в главния мач на PAIN по един или друг начин. Последният вариант, който му остава е да спечели Световната титла, той би се зарадвал, ако срита задника на Dave Batista за пореден път. Именно Roman Reigns отне титлата от "The Animal". И точно срещу него, той спечели първата си Световна титла. "The Guy" тогава постигна целта си - да стане Световен шампион, но той и при двете царувания не успя да покрие очакванията, които имаха феновете към него. Roman задържа доста кратко и двете си Световни титли, но той смята, че много скоро късметът отново ще му се усмихне и ще е Световен шампион за трети път. Дали "третата" наистина ще дойде скоро? Това те първа ще го разберем. Roman Reigns се спира точно срещу него, като отправя поглед към Styles. По този поглед на Reigns можем да разберем, че той не е тук, за да си поиграе с AJ Styles, а да му докаже, че с късмет му бе отнета Световната титла. "The Guy" се качва на apron-а, като се обляга на въжетата, той погледа към феновете, които го освиркват бурно и след това се качва на втората сглобка, като си вдига и двете ръце. ТОЙ Е ГОТОВ... REIGNS Е ГОТОВ ЗА ТАЗИ ГОЛЯМА БИТКА, КОЯТО ЩЕ ЗАПОЧНЕ СЛЕД НЯКОЛКО СЕКУНДИ! Roman слиза от въжетата, като влиза в бойното поле и застава в ъгъла си. Тази среща ще започне след броени секунди, уважаеми дами и господа!

Geor4, Pete Apple and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns   11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns EmptyВто 9 Фев 2021 - 22:22

START.
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns   11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns EmptyПет 12 Фев 2021 - 9:22

Е, време е за началото на тази среща. Едно от най-големите съперничества в последните години - AJ Styles срещу Roman Reigns. Началото е дадено, а двамата опоненти веднага се затичват един към друг като разбира се спазват нужната доза предпазливост. Роман понечва да хване Стайлс за ръката, но "The Phenomenal One" е изключително пъргав и бърз в тези първи секунди на срещата. Стайлс атакува единия крак на Рейнс и забожда мощен ритник в бедрото на самоанеца. Стайлс започва с тактиката си от мача срещу Will Ospreay на Road To Pain миналия месец. Роман извиква от болка и се хваща за крака, подпирайки се на въжетата. Стайлс веднага се доближава до него и му отправя няколко десни прави в лицето. Роман е разклатен. ЕЙ ДЖЕЙ го изтиква с последователни и бързи удари в единия ъгъл на бойното поле. Съдията се приближава и започва да отброява... Какво силно начало за световния шампион на TNW само! Рейнс изглежда разклатен! Стайлс направи няколко крачки назад, но секунди след това-а-а-а... СМАКЧВА РЕЙНС В ОБТЕГАЧА СЪС FOREARM SMASH! Reigns бива разбит в тези първи минути! ЕЙ ДЖЕЙ го сграбчва за косата и изтегля далеч от въжетата, търсейки победа 1...2...... НЕ! Повдигането е факт! Стайлс остава сякаш леко учуден, но той най-добре трябва да знае, че толкова бърза и лесна победа срещу кечист от калибъра на Рейнс е почти невъзможна. След тази мощна офанзива, Световният шампион е на крака и опитва да изправи Рейнс в същата позиция. В този момент обаче-е-е-е... РЕЙНС КОНТРИРА СЪС ЗВЕРСКИ UPPERCUT, С КОЙТО ЗАПРАЩА СТАЙЛС НЯКОЛКО МЕТРА НАЗАД. РЕЙНС СЕ ЗАВЪРНА В БИТКАТА! МАЧЪТ ЗАПОЧВА ДА СТАВА ИНТЕРЕСЕН! Рейнс върви по стъпките на Стайлс и му нанася удари. Стайлс е сложил ръцете си пред главата за да успее да избегне повечето удари. Рейнс го сграбчва за ръката и засилва към въжетата. Стайлс се оттласква от тях, а Рейнс е готов да го хване и вдигне във въздуха, за да го забие в тепиха. "The Phenomenal One" разгадава плана на Рейнс и се хваща за въжетата. Роман е повече от бесен. Със засилка се насочва към Стайлс, който пък използва помощта на въжетата за да изпрати противника си извън ринга. Или поне това бе целта му. Рейнс преминава през най-горното въже на ринга, но като по чудо остава на apron-a. Styles веднага се обръща и посяга да удари Рейнс, но той блокира удара и след това забива Headbutt на Стайлс. Рейнс се връща секунди по-късно и сграбчва Стайлс, нарамвайки го за Powerslam. Styles използва цялата си сила и енергия и някак си извърта, така че да изплъзне от лапите на Рейнс. Опонентът на Стайлс се обръща с лице към него, но получава втори силен ритник в бедрото. Рейнс се присвива от болка, но стиска зъби и отново тръгва към Стайлс, който го сграбчва и-и-и-и-и...

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns NnEDvWQ

ВДИГА ГО НА ДВЕТЕ СИ РАМЕНЕ-Е-Е-Е И ЗАБИВА USHIGOROSHI! REIGNS Е ПОВАЛЕН! ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ! 1....................2..................?

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

JohnnyZ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns   11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns EmptyПет 12 Фев 2021 - 9:25

УМОПОМРАЧИТЕЛЕН БОЕН АКТ ОТ СТАЙЛС.
ДАЛИ МАЧЪТ ЩЕ ПРИКЛЮЧИ ТУК?
1.....
2.....
РОМАН СЕ ПОВДИГА!
МЕЙН ЕВЕНТЪТ ПРОДЪЛЖАВА.
Върнете се в началото Go down
The Guy
Premium Member
Premium Member
The Guy


Join date : 03.04.2018
Posts : 108

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns   11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns EmptyСъб 13 Фев 2021 - 1:32

ROMAN REIGNS СЕ ПОВДИГА НА ДВЕ! Reigns показа, че не смята да се даде на AJ Styles. Той иска да му докаже, че победата му преди няколко месеца за Световната титла беше случайна и, че няма да се повтори. AJ тръгва веднага в атака, той много добре знае на какво е способен неговия опонент. "The Phenomenal One" хваща тила на Reigns и го удря, а накрая го хваща в headlock. Доста добър ход от AJ Styles да задържи Roman точно където иска. Шампиона показва, че няма да му се даде така лесно. Reigns е доста нахъсан за този мач, но го започна лошо и дори сега не върви много добре за него. "The Guy" прави опит да се измъкне, но Styles доста умно успява да спре този опит, като пуска Roman и прави няколко крачки назад, като се опитва да го свали напълно на пода чрез Foream Smash, но Roman Reigns избягва този ход, той става на крака и помита шампиона със саблен удар... ВИДЯХТЕ ЛИ КАК СЕ ПРЕВЪРТЯ ВЪВ ВЪЗДУХА?! ROMAN ДОСТА АГРЕСИВНО НАПРАВИ ТОЗИ САБЛЕН УДАР, С КОЙТО ЕДВА НЕ ОТКЪСНА ШИБАНАТА ГЛАВА НА AJ STYLES! Roman успя да се върне в този мач. На него му писна да бъде в лапите на шампиона и реши да обърне нещата. Това надмощие, което беше в AJ Styles през последните минути сякаш изнерви Reigns и той веднага започва серия от удари в тила на шампиона. Съдията вижда, че това няма да свърши добре и се опитва да укроти Roman. Самоанецът спира серията от удари, но изправя опонента си, след като спря серията и го засилва над въжетата. Styles се преземи доста лошо, той първо се удари в apron-а и чак тогава се преземи извън ринга. Roman веднага слиза от бойното поле и започва да забива шутове по тялото на AJ Styles. "The Guy" е доста изнервен от факта, че миналата седмица Triple H се намеси, където не трябваше. Roman записа поредна победа в миналото издание на Rampage. Сега се изправя срещу човека, който му отне най-ценното и е въпрос на време да ги видим в двубой за титлата. Reigns не смята да дава и миг спокойствие на шампиона. Самоанецът изправя Styles и го засилва към барикадата. AJ въобще не осъзнава как се случи всичко това... Как загуби надмощието си, той не може да разбере къде точно сбърка. Roman отива към него и го хваща за косата, като започва да му вика. СЛЕД ТОВА ROMAN ГО ХВЪРЛЯ ПРАВО КЪМ СТОМАНЕНИЯ КОЛ! БОЖЕ ГОСПОДИИ! КАКВА МОЩ САМО! ROMAN REIGNS ХВЪРЛИ AJ STYLES КАТО ЧУВАЛ С КАРТОФИ! "THE GUY" НЕ СЕ ШЕГУВА! Roman е тук, за да си излее целия гняв и то върху Световния шампион. AJ Styles дори не помръдва, Roman Reigns го връща обратно на бойното поле. "The Guy" знае за какво е време... О, ДА! ТОЧНО ТАКА, BABY! ROMAN СЕ ГОТИВ ЗА SUPERMAN PUNCH! REIGNS ЗАБИВА ЮМРУКА СИ В ПОДА, А AJ STYLES СЕ ИЗПРАВЯ НА КРАКА, ROMAN СЕ ЗАСИЛВА КЪМ НЕГО, КАТО СЕ ОПИТВА ДА ЗАБИЕ ЮМРУКА СИ В ЛИЦЕТО НА STYLES... САМО ЧЕ ШАМПИОНА УСПЯВА ДА ИЗБЕГНЕ SUPERMAN PUNCH-А НА ROMAN REIGNS! AJ STYLES СЕ СПАСИ... ТОЙ РИТА REIGNS В КОРЕМА И СЛЕД ТОВА СЕ ЗАСИЛВА КЪМ ВЪЖЕТАТА, ОТЛАСКВА СЕ ОТ ТЯХ И ОПИТВА ДА ЗАБИЕ BOOT В ЛИЦЕТО НА ROMAN, САМО ЧЕ REIGNS УСПЯВА ДА БЛОКИРА АТАКАТА НА ШАМПИОНА, ЧРЕЗ ROLL-UP: ЕДНОООО... ДВЕЕЕЕ... ЧАКАЙ МАЛКО... ROMAN REIGNS ВДИГА ШАМПИОНА С ЕДНАТА СИ РЪКА, БОЖЕ ГОСПОДИ... ТОВА Е...

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns YXYHJSQ

ONE-HANDED POWERBOMB!!

МАЙЧИЦЕ МИЛААА! КАКВА МОЩ САМО! ROMAN REIGNS ВДИГНА ШАМПИОНА С ЕДНА РЪКА И ГО ПРОСНА НА ПОДА! ИМАМЕ ДИРЕКТЕН ОПИТ ЗА ТУШ, ЩЕ СЕ ПОЛУЧИ ЛИ? ЕДНОООО... ДВЕЕЕЕЕ... ИМАМЕ ЛИ ТРИ?

Geor4, JohnnyZ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns   11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns EmptyСъб 13 Фев 2021 - 2:04

ИЗКЛЮЧИТЕЛНО СИЛОВО ИЗПЪЛНЕНИЕ ОТ РОМАН!
ДАЛИ СТАЙЛС НЕ БЕШЕ ДОТУК?!
1.....
2.....
AJ УСПЯВА ДА СЕ ПОВДИГНЕ НА ДВЕ!
ЗРЕЛИЩЕТО ПРОДЪЛЖАВА...
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns   11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns EmptyПон 15 Фев 2021 - 1:46

Невероятно! Roman Reigns отново показа своята нечовешка сила, извисявайки AJ Styles във въздуха и то с помощта на само едната от двете си ръце! Последва мощно тръшване в земята, което успя да разтресе целия ринг. Въпреки тази впечатляваща маневра от страна на "The Guy" обаче, AJ Styles показа на всички защо все още е световен шампион и успя да отлепи едното си рамо от пода, малко преди реферът да е ударил по тепиха за трети и последен път. Дами и господа, затегнете коланите, защото най-интересното от този зрелищен сблъсък тепърва предстои...

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns TfIDXP2 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns IqT1eLQ

HOLD ON FOR A SECOND! ТОВА СА... ТОВА СА MURPHY И REZAR! ДВЕ ОТ ПРОТЕЖЕТАТА НА ROLLINS НАХЛУВАТ НА РИНГА И СЕ НАХВЪРЛЯТ КАТО БЕСНИ ХРЪТКИ ВЪРХУ НИЩОНЕПОДОЗИРАЩИТЕ STYLES И REIGNS! На реферът не му остава друг избор освен да бие гонга за край на мача, обявявайки го за no contest, след което да си плюе на петите възможно най-бързо, преди той също да е попаднал на мерника. Разбира се, че концертът няма как да мине без самият диригент! Seth Rollins се появява в началото на рампата, спускайки се с бърза крачка надолу към ринга. "The Messiah" се плъзга под долното въже, присъединявайки се към своите последователи в тяхната безмилостна наказателна акция. Rollins и компания хвърлят здрав побой на двамата мъже, които само преди броени секунди мериха сили между въжетата. Безпомощният Roman Reigns бива запратен с бясна скорост към ъгъла на ринга от Buddy Murphy, сблъсквайки се челно със стоманения кол. Въпреки това той успява да остане на крака, веднага след което обаче бива повален на пода от своя бивш "брат" Seth Rollins, който го праща в нокдаун с мощно дясно кроше. И след като "The Big Dog" вече е извън сметките, цялото внимание на Rollins и компания пада върху Световния шампион. AJ Styles лежи по гръб на пода, понасяйки ритниците на тримата си нападатели. Seth все пак се "смилява" над него и изпраща Rezar обратно по посока Roman Reigns. За никого не е тайна миналото, което Rollins и Reigns имат зад гърба си, но съм сигурен, че тази вечер "The Messiah" не е тук за него. Той е просто пречка по пътя му. Rollins е дошъл тук само с една единствена цел... И нейното име е AJ Styles!

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns EDzZLhg 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns SHMFvYN

Seth Rollins е хвърлил око на световната титла и няма да се спре пред нищо, докато тя не се превърне в негово притежание. Между временно Buddy Murphy повдига безжизненото тяло на "The Phenomenal One", издърпвайки го за ръцете. Rollins захожда зад гърба на Styles, след което го сграбчва за косата и започва да му крещи. Освиркванията в залата са толкова силни, че трудно бихме могли какви са думите на "The Messiah" по адрес на световния шампион. Seth най-сетне млъква, но както всички знаем... Тихите води са най-дълбоки! В мигът, в който Rollins затвори уста, Buddy Murphy дръпна спусъка и наниза жестоко коляно право в черепа на Styles! "The Phenomenal One" се просва по очи на пода като прострелян, а Seth собственоръчно разчиства ринга, избутвайки трупа на Roman Reigns под долното въже. И ето, че изведнъж цялото внимание на култа се насочи обратно към AJ Styles! Murphy и Rezar вдигат безжизненото му тяло от пода, а Rollins бавно пристъпва напред към него. Той го сграбчва за брадата, след което отново започва да отправя закани. Само можем да гадаем какво казва Seth Rollins в този момент, но е твърде вероятно думите му да са свързани с най-ценното нещо, което Styles притежава, а именно световната титла на TNW!

11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns VUNWciP 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns 7yfL9gY

AJ Styles е напълно безпомощен! Дори не съм сигурен, че в момента той чува това, което Rollins му казва. "The Phenomenal One" отново бива върнат в изходна позиция на пода, или по-точно на четири крака, точно така, както го иска Seth Rollins! "The Messiah" отправя за последен път ледения си поглед към изнемощелия Styles, след което прави няколко крачки встрани, осигурявайки си нужната засилка... CURB STOMP! JUST... LIKE... THAT! Черепът на световния шампион бе размазан в тепиха! Целият ринг се разтресе... Зловеща гледка, която успя да ужаси феновете в залата с по-слаби сърца. Поредната проява на жестокост от страна на Seth Rollins, която влиза в неговия дълъг списък! Същевременно силна заявка от страна на "The Messiah", с която той отново показа точно и ясно какво иска и повярвайте ми... Знае как да го получи! Дами и господа, благодарим ви, че бяхте с нас през изминалите няколко часа, за да проследим заедно и този епизод на седмичното шоу Rampage. Аз, от името на целия екип на TNW, ви желая лека и спокойна вечер!

TNW Present...

Pete Apple and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns   11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns Empty

Върнете се в началото Go down
 
11. ME: Singles Match > AJ Styles vs. Roman Reigns
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 10. TNW Championship Singles Match > Roman Reigns (c) vs. AJ Styles
» 2. Singles Match > Roman Reigns vs. MJF
» 7. Singles Match > MJF vs. Roman Reigns
» 6. Singles Match: Roman Reigns vs. ???
» 7. Singles Match > Roman Reigns vs. MJF

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 419-
Идете на: