Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline   1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline Empty31/1/2021, 05:02

....
Върнете се в началото Go down
Lord Regal
New User
New User
Lord Regal


Join date : 02.02.2021
Posts : 19

1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline   1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline Empty2/2/2021, 02:09

Michael Cole: ДАМИ И ГОСПОДА, СЛЕД ДЪЛГИ ДЪЛГИ ГОДИНИ, ЗА МЕН Е УНИКАЛНА ЧЕСТ И УДОВОЛСТВИЕ ДА ВИ ПРИВЕТСТВАМ ОБРАТНО В....ADRENALINE! LIVE ON AMAZON PRIME! НАМИРАМА СЕ В ЕДНА ИСТОРИЧЕСКА ЗАЛА! CAPTITAL ONE ARENA, МЯСТОТО НА КОЕТО СЕ ПРОВЕДЕ ПЪРВОТО ИЗДАНИЕ НА ADRENALINE...ПРЕДИ БЛИЗО 5 ГОДИНИ! Нямам думи с които да опиша каква а е обстановката тук във Вашнтгтон! Голямото завръщане на Adrenalin вече е факт, ростерът на шоуто е ясен, очакваме само големия старт...който трябва да бъде даден от новия генерален мениджър на шоута - а именно...



1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline BkDrech 1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline 4ruoktL

CAN IT BE... ITS HIM! THE LORD HIMSELF! WILLIAM REGAL IS THE NEW GENERAL MANAGER OF ADRENALINE?? ПУБЛИКАТА ИЗПАДА В ЕКСТАЗ! ПОСЛЕДНИЯТ ПЪТ, КОГАТО ВИДЯХМЕ БРИТАНЕЦЪТ КАТО ЧАСТ ОТ TNW БЕ НА ТУРНИРА CAGE OF VIOLENCE, ПРЕЗ ДАЛЕЧНАТА 2016-А, ПРИПОМНЯМЕ ВИ, ЧЕ ТОГАВА В МАЧ СРЕЩУ THE UNDERTAKER, WILLIAM REGAL ПОЛУЧИ ТЕЖКА КОНТУЗИЯ НА ВРАТА СИ, КОЯТО ГО ПРИНУДИ ДА СЛОЖИ КРАЙ НА КАЕРИЕРАТА СИ. Невероято! Имаше спекулации,че Regal е част от backstage crew-то на федерацията и в последните години е помагал на изключително много млади и талантиливи звезди, които тепърва пристъпват в компанията. Един от тях е самият крал на ринга - King Ospreay, който попадна в 'черното шоу'. Оspreay е само едно от многото талантливи лица с които Regal ще може да работи. Ветерани като Christian, The Undertaker, Suzuki, Edge ще имат с какво да помогнат на младите лица във федерацията, като Ricochet, Finn Balor, Aleister Black. Първият проблем който англичанинът ще трябва да реши е въпросът с титлите. Да, Отборните пояси дават превилегията на носителя си да получава пропуск и за двете шоута, но към този момент единственият пояс във витрината на Adrenaline е този носен от нестабилен психопат, който на турнира подпали жив човек. Предполага се, че точно това ще е първата тема, която William ще разгърне, проблемът с титлите на новото 'черно шоу'

Geor4, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, JohnnyZ, Yuliyan, Cekoki and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Lord Regal
New User
New User
Lord Regal


Join date : 02.02.2021
Posts : 19

1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline   1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline Empty2/2/2021, 02:40

*WILLIAM REGAL
CLAP
CLAP
CLAP
WILLIAM REGAL
CLAP
CLAP
CLAP*

1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline HSk7MWS


William Regal: Благодаря ви, благодаря ви...Моля ви, прощавайте ме. Нека ви се представя. My name is William Regal and i`ve been wrestling in TNW since the first day of the company, right untill i was forced to retire after a neck injury in 2016. Предполагам много от вас си спомнят онзи студен февруарски ден, когато The Undertaker направи своят емблематичен Надгробен камък, след който вратът ми така и не успя да се възстанови подобаващо. Нещото което обичах да правя, нещото в което бях най-добър ми бе отнето за секунди. В тази ситуация TNW просто можеше да ми плати обезщетението и да ми пожелае късмет в бъдещите начинания, но...не! Въпреки, че властта се менеше през годините, всеки един от собствениците на компанията ми даваше шанс, даваше ми шанс да се науча, помагаше ми да се реализирам зад сцената, където мога да помагам на младите и идващи звезди от независимата сцена. Когато Adrenaline се нуждаеше от човек, който да ръководи борда, ми бе отправено това предложение на което просто нямаше как да откажа. Както и да е, това са празни приказки за които не сме дошли, тук сме за...ШОУ! ВАШНГТОН, ВИЕ ЩЕ ИМАТЕ ЧЕСТТА ДА НАБЛЮДАВАТЕ ИСТОРИЧЕСКОТО ПЪРВО ИЗДАНИЕ НА ADRENALINE ОТ НЕГОВИЯ ВТОРИ СЕЗОН! Но след седем дни, когато сме в другия край на континента, то вие ще се нуждаете от глас. От гласове, които всички вие да слушате с интерес, както правят зрителите на конкурентното шоу Rampage. Дами и господа, представям ви един от двамата професионалисти, които ще се присъединят към Michael Cole...



Ladies and gentelman,
please welcome...
'the MACHO MAN'
RANDYYYYYY
SAVAGEEEEE


1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline K96cpaW

ДАМИ И ГОСПОДА, ИЗНЕНАДИТЕ ИДВАТ ЕДНА СЛЕД ЕДНА, THE MACHO MAN IS HEREEEE~! Michael Cole, Randy Savage, кой обаче ще е третият човек, който ще се присъедини към екипа на Adrenaline? Savage минава покрай ринга докато всяко едно от малките деца на първите редове протяга ръчичките си с цел да се докосне до тази икона на развлекателния бизнес. Regal с усмивка изчаква новият му служител да седне на мястото си за да може да представи и втоория си гост. ХАХ, НО ИЗГЛЕЖДА НЯМА ДА ИМА ТАЗИ ЧЕСТ, ЗАЩОТО ДОКАТО SAVAGE СЕ РАДВА НА ТОПЛОТО ПОСРЕЩАНЕ ОТ ПУБЛИКАТА, ТИХОМЪЛКОМ СЕ ПРОМУШВА....

1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline Rk6Dxt3

Wade Barret: Колко още ще чакаме този старчок, Cole?

William Regal: Е, след като TNW се запозна с новите гласове на Adrenaline, е време да обърнем внимание на истинският въпрос, който всички си задавате още след изявлението на Donald Trump и особенно след draft-a. Какво ще се случи с Интерконтиненталния пояс на компанията? Не е тайна за никого,че това е единственото отличие за което атлетите на 'черното шоу' могат да се борят. За нещастие обаче, притежателят на този ценен пояс е, леко казано интересна личност. За да може Adrenaline да бъде възможно най-доброто шоу, генералният мениджър трябва да се учи от чуждите грешки. В Rampage, Kane бе неудържим, той не спазваше правила, не се интересуваше от хаоса, който оставяше след себе си. Съдбата ме поставя много некомфортна ситуация, още в първата вечер съм поставен между чука и наковалнята , защото истината е, че не мога да бъда сигурен в това дали шоуто ми може да предостави активен шампион, който да виждаме на екраните си всяка седмица. Точно за това, аз....

Pete Apple, JohnnyZ, Yuliyan and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline   1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline Empty2/2/2021, 22:39



1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline UOxO6Zo 1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline Qf0An4w

Wade Barret: Как си позволяваш да прекъснеш новия генерален мениджър? Това без съмнение не е добро първо впечатление. Не можеш да прекъснеш шефа точно, когато се канеше да каже нещо доста важно. Записа една победа срещу Далас на платен турнир и вече си мисли, че може да прави каквото си иска. Логично е Кейн да всява хаус и страх във всички. Но не може да идва на работа, когато си иска. Това е закон! Всички трябва да спазват правилата. Отново няма следа от Кейн, дори когато говорят за него. Вместо това идва Мундо, който няма никаква работа тук и сега. Защо тези фенове толкова много се радват на Джони, да не би да има рожден ден?
Michael Cole: Всички фенове му се радват  може би, защото "The Shaman of Sexy" се появява всяка седмица без значение дали е победил или загубил преди това. Джони прави удивителни сблъсъци и въпреки яростта си срещу ДДП той не се поддаде на гнева. Мундо наистина помъдрява с всяка изминала седмица. Но аз също недоумявам каква работа има той тук, след като може би Ригъл беше на път да извика Червената машина тук на този ринг.
Randy Savage: Толкова добре познавам Даймънд Далас Пейдж и въпреки годините си той наистина е труден за побеждаване. Наистина на турнира видяхме доста равностойна битка. Може би това изненада доста хора, но не и мен. Джони демонстрира на Пейдж, че е за висшата лига. Достойно се представи на мелето, елиминирвайки Острието и Крисчън. Символично е, че той успя да отстрани един легендарен отбор. The Prince of Parkour влиза вече на ринга и се изправя лице в лице с новия главен мениджър на Адреналин. Приятелски поздрав между двамата.

1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline OxSOc7m
William Regal: IT'S JOHNNY MUNDO, EVERYBODY!


Последната промяна е направена от Cekoki на 3/2/2021, 01:40; мнението е било променяно общо 1 път

Pete Apple, JohnnyZ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline   1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline Empty2/2/2021, 23:11

1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline NE66Iif

-IT'S ME... IT''S ME.. IT'S THE SHAMAN OF SEXYYYY! Не искам да звуча неуважително, но не се сдържах. Какъв двубой имах срещу Даймънд Далас Пейдж. Знам, че Savage, който е на коментаторската маса знае добре това усещане да се биеш срещу Пейдж. Както и да е. Радвам се, че успях да спечеля този двубой, но не съм тук за това. Доволен съм да те видя, Уилиям. Последните пъти, в които бяхме споделяли този ринг не бяха особено приятни. Не исках също да те прекъсна, но просто наистина трябваше да го сторя. Явно ти търсиш този човек, търсиш правилния човек, който да направи това шоу по-добро от Рампейдж. И имам добри новини за теб, Ригъл. ТОЗИ ЧОВЕК СЕДИ ПРЕД ТЕБ! *ФЕНОВЕТЕ ЗАПОЧВАТ МОЩНО ДА СКАНДИРАТ МУНДО... МУНДО... МУНДО..* Смятам, че можем да си помогнем. Когато DDP ми провали двубоя срещу Оспри, когато трябваше само съдията да отброи до три аз се зарекох, че няма да позволя повече някой да ме прецаква. Обещах на себе си и на всички тези фенове, че аз ще накарам всички да си платят за това. Ти имаш проблем с Кейн, а аз също! Точно той ми коства възможността аз да съм на неговата позиция. Когато се завърнах на турнира "Cage of Violence" бях останал на финала, но изведнъж точно той дойде от нищото без да бъде обявен в мача дори и открадна ключовете. Той пося "ХАУС" точно както вие вметнахте. Трябваше аз да съм шампион в момента. Не искам да се оплаквам и за това дойдох. Аз искам да бъде този човек, който да брани честа на това шоу. Нямаме нужда от хора, които се появяват, когато си искат. Показах колко отдаден съм на този бизнес като правих мач, след мач всяка седмица срещу най-добрите имена тук. Не искам да го направя само за себе си. Искам да съм на върха, защото всички тези фенове заслужават шампион, който се появява всяка седмица, на всеки турнир! Заслужаваш го и ти като мениджър. За това г-н Ригъл, искам единствено да ми уредите двубой срещу "Червеното чудовище", Кейн. Искам да покажа на света, че единственото страшно в Кейн е това несериозно отношение към работата си. Това е историческа вечер понеже отново виждаме Адреналин в ефир, а за да не изчезне отново това шоу от картата трябва да имаме истински шампиони. А кой по-добър човек може да се изправи срещу Кейн и да му отнеме пояса от мен? Вярвам, че всички тези привърженици в Washinghton, D.C не искат да гледат повече игрчки, а искат да гледат истински бой на ринга. За това аз искам да съм този главен човек в това шоу, аз искам КЕЙН! ПОНЕЖЕ АЗ СЪМ ТОЗИ ЧОВЕК, КОЙТО ЩЕ БЪДЕ ВСЯКА СЕДМИЦА ТУК И ЩЕ СЕ БИЕ! АЗ ЩЕ ВЗЕМА ИНТЕРКОНТИНЕНТАЛНИЯ КОЛАН ОТ КЕЙН, BECAUSE I'AM JOOOHNNNNY "ADRENALINE" И СЪВСЕМ СКОРО ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ ЗАЩО ТОВА Е ИМЕТО МИ! ТА, КАКВО ЩЕ БЪДЕ, г-н Уилиям? Нищо даром не съм получил тук за това ще ме оставите ли да предам нужния престиж на това шоу и на този колан като ми дадете двубой срещу The Big Red Machine?

Pete Apple, JohnnyZ, Rainmaker, Tommy End and Light харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Lord Regal
New User
New User
Lord Regal


Join date : 02.02.2021
Posts : 19

1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline   1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline Empty3/2/2021, 12:22

Johnny..Johnny Adrenaline? You Know What? YOU GOT IT! НА ТУРНИРА HERE COMES THE PAIN, ПРЯКО ОТ MADISON SQUARE GARDEN, ТИ ОТИВАШ ЗА ИНТЕРКОНТИНЕНТАЛНИЯ ПОЯС! *публиката избухва в екстаз* Късмет, Johnny, ще ти бъде нужен....

Don't cross Rhodes!, Pete Apple and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline   1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening Show With The New General Manager of Adrenaline
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening show with Carnage's General Manager
» 1. Opening show with Rampage General Manager
» 1. Opening Show with the General Manager of "Rampage Supershow" Adam Pearce discusses the situation between Johnny Mundo and Big Show
» 1. Opening show: Team Rampage vs. Team Adrenaline
» 5. Backstage segment with Jeff Hardy and TNW General Manager

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 27-
Идете на: