Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H

Go down 
+3
Tommy End
SevBoom
deren
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H   16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty22/1/2021, 15:36

Това дами и господа не бе просто един от любимите ходове от арсенала на Drew McIntyre, това бе движението с което Batista запечатваше своите защити на Световния пояс през последните няколко месеца. Щеше да е изключително поетично ако именно Spinebuster бе довело до успеха на шотландеца, е, като майстор на хода е нормално Batista да знае как да се измъкне от него, нали? Въпреки, че има знанието и уменията за най-смъртоносния Гръбнакотрушач в целия кеч бизнес, има един ход, който е патентован до името на Drew McIntyre – Claymore Kick. Удивителният ритник е един от най-магнетичните ходове, който виждаме на екраните си последно време. Въпреки издръжливостта на Batista, ще е същинско чудо ако успее да намери сили за да се повдигне от това обезглавяващо изпълнение, за което се готвеше Drew в момента. Dave се изправя с помощта на въжетата, а опонентът му дебнеше в  противоположния край на ринга. Batista застава лице в лице с McIntyre, който се засилва с неописуема скорост. БЪРЗО! DAVE, ИЗМИСЛИ НЕЩО! Batista…..СЕ ОТМЕСТВА И McINTYRE ЗАБИВА КРАКА СИ ПРАВО В СГЛОБКАТА НА РИНГА! О, БОЖЕ! Кракът на Drew все още виси от най-високият обтегач, сигурно е разтегнал някое сухожилие! McIntyre заложи много, но изглежда загуби! Шотландецът някак успява да свали крака си от въжето, а след това се обляга в ъгъла, докато реабилитира крака си. Шотландецът няма как да спечели мача ако не използва своя Claymore, а за него трябва и двата му крака да са в оптимална форма. Batista обаче не бе в настроение да оставя тези важни секунди, които могат да решат развоя на срещата на съдбата. “The Animal” се засилва с пълна сила за да забие Corner Splash на пострадалия Шотландец! Невероятно! Сякаш душата напусна тялото на McIntyre! Безтегловното тяло пада в ръцете на Dave, който изненадващо го качва на най-горното въже. Какво ли е намислил Batista? Интересно! Той слага заключва врата на съперника си и слага ръката му зад врата си, по всичко изглежда, че ще бъдем свидетели на …
 
16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 FOlg5Pa
SUPLEX
 
ОООО, ДА! РИНГЪТ СЕ РАЗТРЕСЕ ОТ ПАДАНЕТО НА ТЕЗИ ОГРОМНИ ДВАМА МЪЖЕ! ИМАМЕ И ОШИТ ЗА ТУШ, ЩЕ УСПЕЕ ЛИ ТОЗИ ГЛАВОЗАМАЙВАЩ ХОД ДА ДОНЕСЕ УСПЕХА НА BATISTA? ЕДНО…ДВЕ…ПОВДИГАНЕ НА ДВЕ ОТ McINTYRE! Близко, близко, но не достатъчно. Срещата продължава, а Batista ще трябва да измисли още нещо за да се поздрави с толкова важния успех преди най-непредвидимият мач за годината. Какво можеше да направи Batista, което да изненада съперника му. Dave поглежда най-горното въже, интересно. Наистина интересно, за какво са му? Batista не е лучадор, не е от хората, които обичат да летят из ринга. Та той е 130 килограмово създание, работата му е да раздава юмруци на ринга! Докато McIntyre лека по лека се осъзнаваше и идваше на себе си, Batista катереше въжетата. Ако Drew дойде на себе си по-бързо от очакваното сигурно ще припадне от гледката, която го очаква. Бившият Световен шампион се настанява върху най-горния оптегач, това е нещо невиждано! Dave, слез от там, ще се убиеш! McIntyre се изненадва, когато погледът му не успява да намери Batista, той мигновено се обръща в другия край на ринга , но в онзи ъгъл няма никого. Погледът му най-накрая успя да улови необичайната гледка. McIntyre не знае как да реагира! Да не го лъжат очите му? Това не е реално! 2 секундното втренчено гледане най-накрая бива прекъснато, защото…
 

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 QlzLuWd
BATISTA ПОЛИТА!


 НЕВЕРОЯТНО! ИЗУМИТЕЛНО! ТОВА НЕ Е САМОЛЕТ, НЕ Е ПТИЦА, ТОВА Е DAVE BATISTA! McINTYRE Е СМАЗАН, McINTYRE Е ПРЕМАЗАН! ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ, ТОВА ЩЕ Е ВСИЧКО, ТОВА Е КРАЯТ! ЕДНОО..ДВЕ..????


Последната промяна е направена от deren на 22/1/2021, 17:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Брад Мадъкс
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Брад Мадъкс


Location : Tega Cay, South Carolina, United States
Join date : 19.01.2021
Posts : 9
Age : 40

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H   16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty22/1/2021, 15:43

9 септемрви, TNW вариант!
Все пак, имаме повдиане от Drew!
Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H   16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty22/1/2021, 16:07

БУКВАЛНО СТОТНА! ЕДНА СТОТНА РАЗДЕЛИ DAVE BATISTA ОТ ТАКА ОЧАКВАНАТА ОТ НЕГО ПОБЕДА! ТОЙ НАПРАВИ ПОЧТИ ВСИЧКО! РИСКУВА ЖИВОТА СИ И СКОЧИ ОТ НАЙ-ГОРНОТО ВЪЖЕ! КОЙ НОРМАЛЕН БИ НАПРАВИЛ ТОВА?! САМО НЯКОЙ, КОЙТО НАИСТИНА ИСКА ПОБЕДАТА С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ! НЯКОЙ, КОЙТО Е ГОТОВ НА ВСИЧКО, ЗА ДА НАПРАВИ ФЕНОВЕТЕ ЩАСТЛИВИ! ЕТО ТОВА ОЗНАЧАВА ДУМАТА ''КЕЧИСТ'', ДАМИ И ГОСПОДА! НА BATISTA МУ ОСТАНА САМО ЕДНО НЕЩО ДА НАПРАВИ! ТОВА НЕЩО Е ПЕЧЕЛЕЛО НА ЖИВОТНОТО ХИЛЯДИ МАЧОВЕ И ОТЛИЧИЯ! ОТ НЕГО НЯМА КАК ДА СЕ ПОВДИГНЕШ - ТОВА Е БОМБАТА НА БАТИСТА! МОЖЕ БИ НАЙ-БОЛЕЗНЕНИЯ ХОД В ЦЯЛАТА ИНДУСТРИЯ! НАПРАВИ ГО, DAVE! ЗА ПОБЕДАТА! НАПРАВИ ГО, АКО ИСКАШ ДА СИ ТРЪГНЕШ ОТ ТУК СЪС ПОБЕДАТА!! ''The Animal'' протяга главата си и поглежда към съдията, който още сочи, че ''The Scottish Warrior'' се е повдигнал на две и половина! Погледнете изражението му само! Той не може да повярва на очите си! Dave ляга по гръб на ринга и се хваща за главата, той се чуди какво друго може да направи, за да успее! McIntyre се оказа едно здраво куче! След този двубой, Batista най-сетне разбра кой е господин Drew McIntyre! Това е едно копеле, което няма да се даде за нищо на света! Dave застава на две колена и поглежда отново към съперникът си, който лежи по корем и опитва да се възстанови от случилото се преди броени секунди! Batista не само използва ръката си в това движение! Мисля, че видях дори да си забива коляното право в корема на McIntyre! Двамата са в предела на силите си, този мач трябва да приключи скоро! Кой ще е победителят? Животното се изправя на крака и крещи на McIntyre! Batista: GET UP! CAMMON! Чухте ли това? Batista кани Drew на танц! На всички ни е пределно ясно какво следва! За това движение ви говорих по рано - Batista Bomb! Изглежда, че това е края на срещата, приятели! Ще е цяло чудо ако ''The Chosen One'' успее да се повдигне от това брутално движение! McIntyre започва да пълзи! Той се е насочил към въжетата! Явно чрез тяхната помощ ще опита да се изправи на крака! Сантиметри, приятели! Броени сантиметри делят McIntyre от въжетата! Той се хваща с едната си ръка за най-долното, а след това с другата се хваща за средното и се повдига.. Drew е на краката си! Но най-лошото предстои да се случи! Batista го очаква! ''The Scottish Psychopath'' бавно се обръща, А BATISTA ГО ВДИГА ВЪВ ВЪЗДУХА! ЖИВОТНОТО УСПЯ ДА ВДИГНЕ 120 КИЛОГРАМОВИЯ ПСИХОПАТ! ВРЕМЕ Е ПРИЯТЕЛИ! ВРЕМЕ Е ЗА BATISTA BO- НЕ! НЕ! McINTYRE СЕ БОРИ! ТОЙ ЗАПОЧВА ДА НАЛАГА BATISTA ПО ГЛАВАТА С БРУТАЛНИ ЮМРУЦИ! DAVE ЩЕ ТРЯБВА ДА ГО ПУСНЕ! ИЛИ ЩЕ БЪДЕ НОКАУТИРАН! ''THE ANIMAL'' ПУСКА McINTYRE НА СВОБОДА, А СЛЕД ТОВА ПРАВИ НЯКОЛКО КРАЧКИ НАЗАД И СЕ СПИРА В ЕДИН ОТ ЪГЛИТЕ НА РИНГА! ЕТО ТОВА Е ШАНСЪТ МУ! ТОВА Е ШАНСЪТ НА McINTYRE! ЗЛАТНИЯТ МУ БИЛЕТ! ДАЛИ ЩЕ СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ СИТУАЦИЯТА?! ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ ДА! ТОЙ СЕ НАСОЧВА КЪМ DAVE И ГО ОБРЪЩА С ЛИЦЕ КЪМ ОБТЕГАЧИТЕ! КАКВО СЛЕДВА? О не! Не-не-не-не, моля те недей! ДА! Drew вдига Batista и го слага с гръб на най-горния обтегач, а след това го вдига във въздуха и го засилва към срещуположния ъгъл...

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 MJ64cFB

BUCKLE BOMB!!

БОЖЕ ГОСПОДИ! ТОВА ТРЯБВА ДА БОЛИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МНОГО! DREW McINTYRE ЗАБИ DAVE BATISTA В ОБТЕГАЧИТЕ С БЯСНА СКОРОСТ! РАМЕНАТА НА BATISTA В МОМЕНТА ГО УБИВАТ ОТ БОЛКА! McINTYRE СЕ НАСОЧВА КЪМ СРЕЩУПОЛОЖНИЯ ЪГЪЛ, ДОКАТО DAVE ЛЕЖИ НА ПОДА! БОЖЕ МИЛИ! DREW ЩЕ ОПИТА CLAYMORE! McINTYRE КАНИ BATISTA! ТОЙ ОЧАКВА ЖИВОТНОТО! ТАКА ЛИ ЩЕ СВЪРШИ ДВУБОЯТ? BATISTA ЛЕКА-ПОЛЕКА СЕ ИЗПРАВЯ НА КРАКА, А ''THE SCOTTISH WARRIOR'' СЕ ЗАСИЛВА КЪМ НЕГО-О-О-О-О...
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H   16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty22/1/2021, 16:56

CLAYMORE... CLAYMORE!!! ЯСНО Е... ЯСНО Е КАТО БЯЛ ДЕН!!! DREW MCINTYRE ВЕЧЕ СЕ Е НАСОЧИЛ ПРАВО КЪМ BATISTA, КОГАТО... ПО ДЯВОЛИТЕ!!! КОГАТО НЕЩО ДРУГО СЕ СЛУЧВА!!! ТОВА Е TRIPLE H!!! TRIPLE H ВЕЧЕ Е НА РИНГА И ТО С ЧУКА СИ В РЪКА, А DREW ДОРИ НЕ ЗАБЕЛЯЗВА ТОВА!!! ЦЯЛОТО МУ ВНИМАНИЕ Е НАСОЧЕНО КЪМ DAVE BATISTA!!! MCINTYRE СЕ Е НАСОЧИЛ С БЯСНА СКОРОСТ КЪМ НЕГО, КАКТО И С ПЪЛНО ВНИМАНИЕ... HUNTER ОБАЧЕ ВЕЧЕ ИЗСКАЧА ПРЕД НЕГО!!! Наистина ли Drew McIntyre си мислеше, че няма да има последици? Наистина ли си мислеше, че може да нападне "The King of Kings" и то преди сагата му с Dave? Тази няма да я бъде! TRIPLE H ПРАЩА DREW НА ПОДА С БРУТАЛЕН УДАР В ГЛАВАТА... ИМЕНО С "THE SLEDGEHAMMER"!!! Рефера мигновено напуска ринга, втурвайки се към човека с гонга... Ясно е, че този мач няма да продължи, този мач завършва без победител, драги зрители! Drew е вече на пода, но си личи, че Hunter няма да остави край тук. "The Game" вече пуска "The Sledgehammer" на пода и започва да изправя McIntyre... Какво ли... OH MY... ТОВА Е... ЩЕ ВИДИМ ЗАВЪРШВАЩАТА ХВАТКА НА TRIPLE H!!! ТОВА ЩЕ БЪДЕ ТЯ, НЯМА КАК!!!

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 YZHsQuY 16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 HScNTIq

PEDIGREE!!!

DREW MCINTYRE БЕ НЕУТРАЛИЗИРАН!!! TRIPLE H УСПЯ ДА СИ ГО ВЪРНЕ... Това, което направи Drew бе проява на изключително лош вкус, вкара си огромен автогол точно преди мелето. Макар Hunter току-що да си го върна, то със ще е доволен, ако елиминира McIntyre на предстоящото меле, в навечерието на Road to Pain, след като реши да си има проблеми с него. Той просто трябваше да го остави да приключи спора си с Dave... Който между другото май добре видя какво се случи! Докато Hunter бе обърнал цялото си внимание към McIntyre, то именно Batista се изправя. Двамата трябваше да участват в мача, който току-що бе провален от "The Game", но както са казали хората - "каквото повикало, такова се обадило"! Нека все пак видим как ще продължи това, защото си личи, че не приключваме тук. Triple H тъкмо решава да се обърне, НО ВЕЧЕ БИВА ПОВАЛЕН НА ЗЕМЯТА!!! БРУТАЛЕН CLOTHESLINE!!! Dave вкара изключително много сила при изпълнението на този ход и това си личи. Той знае поради каква причина е тук Hunter, именно да осигури по-голямото си предимство за Road to Pain, за това действа бързо, като мигновено изправя "HHH"... ПОСТАВЯЙКИ ГО МЕЖДУ КРАКАТА СИ!!! МИСЛЯ, ЧЕ ВСИЧКИ ЗНАЕМ КАКВО СЛЕДВА ТУК... ЩЕ ИМАМЕ ЛИ БОМБА-А-А??? BATISTA ВЕЧЕ Е ВДИГНАЛ HUNTER ВЪВ ВЪЗДУХА, А ФЕНОВЕТЕ В ЗАЛАТА НЕ МОГАТ ДА ПОВЯРВАТ... ТОВА СЕ СЛУЧВА СЕДМИЦА ПРЕДИ RTP!!!

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Ikg1sak

BATISTA ОБАЧЕ НЕ ОСЪЗНА, ТОЙ ПРОСТО НЕ ОСЪЗНА КАКВО НАПРАВИ TRIPLE H!!! DAVE ВДИГНА ВИСОКО HUNTER И БЕ ГОТОВ ДА ЗАБОДЕ BATISTA BOMB... НО ТОВА НЕ БЯХА ПЛАНОВЕТЕ НА "THE KING OF KINGS", КОЙТО УСПЯ ДА ВДИГНЕ ЧУКА СИ ОТ ЗЕМЯТА И ТОЧНО, КОГАТО Е НА РАМЕНЕТЕ НА BATISTA - ДА ЗАБОДЕ МЕТАЛНИЯ МУ ВРЪХ ПРАВО В ГЛАВАТА!!! DAVE ПРОСТО ПАДА КАТО ТАЛПА НАЗАД, ДОКАТО HUNTER Е ВСЕ ОЩЕ НАД РАМЕНЕТЕ МУ... Не мога да повярвам! Знаете ли какво е да те ударят с чук? Batista се е хванал за главата, докато Triple H се изправя. Той не оставя "The Animal", животното, което едва не забоде коронния си ход преди секунди... Triple H изправя изключително нервно Batista, но само, за да го насочи към въжетата... И ДА ГО ХВЪРЛИ НАД ТРЕТОТО ВЪЖЕ!!! BATISTA ОТНОВО Е НА ПОДА, НО ТОЗИ ПЪТ ИЗВЪН РИНГА!!! ВИЖТЕ TRIPLE H!!! Вижте го!!! ТОЙ Е В ЦЕНТЪРА НА РИНГА И С ВДИГНАТИ РЪЦЕ, А ФЕНОВЕТЕ В CAUJNDOME СА ПОЛУДЯЛИ ОТ ВЪЛНЕНИЕ!!! Дали няма да завърши точно така и Road to Pain? С Triple H... В центъра на ринга... И ТО С ВДИГНАТИ РЪЦЕ... Защото изглежда, че Rampage преди мелето ще завърши точно по този начин!
Върнете се в началото Go down
The Guy
Premium Member
Premium Member
The Guy


Join date : 03.04.2018
Posts : 108

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H   16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty22/1/2021, 17:25

TRIPLE H Е В СРЕДАТА НА РИНГА И Е ВДИГНАЛ РЪЦЕТЕ СИ! "THE GAME" НЕ НАПАДНАТ ПРЕДИ МАЧА МУ УДА ЗАПОЧНЕ, НО ТОЙ УСПЯ ДА СИ ГО ВЪРНЕ ТЪПКАНО НА DREW McINTYRE! Hunter взима огромно надмощие и то дни преди Road To Pain. Никой не очакваше Triple H да се появи така, особено след като изяде брутален Claymore от McIntyre. Но все пак това е Triple H. Отнасял е какво ли не. Дали Triple H ще успее да спечели Road To Pain мача? Последно успя да го направи през 2017 година, когато тогава бе заложена Grand титлата. Миналата година, той бе втори, но тази той е готов отново да се изкачи на върха и да седне на трона, но срещу него няма да са само McIntyre и Batista. Ще има много гладни за този мач. Това са още 29 души, ако броим McIntyre и Batista. Triple H е при въжетата, като поглежда извън ринга и вижда тялото на Dave Batista, който лежи на земята. Hunter успя да го изиграе. Той щеше да отнесе Batista Bomb, но се спаси по много гениален начин. Triple H решава да се върне в средата на ринга и да закрие шоуто подобаващо, но... КАКВО СЕ СЛУЧВА, ЗА БОГА?!

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 SrTjM7a

SPEAAAAAAR!

SPEAAAAAR! SPEAR OUTTA FUCKIN' NOWHERE, BABY! IT'S ROMAN REIGNS! ЗАЛАТА ИЗРИГНА В БУРНИ ОСВИКВАНИЯ! ROMAN REIGNS СЕ ПОЯВИ В ГЛАВНОТО СЪБИТИЕ НА RAMPAGE И ЩЕ ПОПРЕЧИ НА TRIPLE H ДА ГО ЗАКРИЕ! Reigns закова Hunter на пода. Учудих се защо Roman го няма, но ето че той се появи. Миналата седмица, той победи The Rock, а сега направи Spear на Triple H. Reigns не откъсва поглед от "The King Of Kings". САМО ВИЖТЕ ЯРОСТТА В ОЧИТЕ МУ! Този човек е готов на всичко, за да спечели Road To Pain мача. Дължи го на себе си. Миналата година Reigns се представи много силно, но Undertaker и Okada успяха да му попречат. Но сега, той е по готов от всяка и е решен да го направи. Roman иска да се върне обратно в главните мачове и да си върне това, което му принадлежи - Световната титла. Той има право на реванш, но този реванш ще бъде на PAIN по неговите думи. "The Guy" е в средата на ринга, като вдига глава и поглежда към логото на PAIN! ROMAN REIGNS СЕ НАДЪХВА ОЩЕ ПОВЕЧЕ ЗА МЕЛЕТО, КОЕТО Е СЛЕД НЯКОЛКО ДНИ! REIGNS ИСКА ДА БЪДЕ В ГЛАВНИЯ МАЧ НА PAIN, НО ТОЙ ЩЕ ТРЯБВА ДА ПРЕМИНЕ ПРЕЗ ОЩЕ 29 ДУШИ!
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H   16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty22/1/2021, 17:34

РОМАН РЕЙНС ВЛЕЗЕ С ГРЪМ И ТРЯСЪК В ЗАЛАТА! ТОВА КОПИЕ УНИЩОЖИ ТРИТЕ ХИКСА! ГОСПОДИ, ПУБЛИКАТА ГО ОСВИРКВА КАТО ПОЛУДЯЛА! РЕЙНС СЕ УСМИХВА! РЕЙНС Е ДОВОЛЕН ОТ ПОСТЪПКАТА СИ! ДНЕС ТОЙ ДЕЙСТВА ПОДЛО, В МИНАЛОТО ШОУ СЪЩО ИЗМАМИ ТАКА ЧЕ НЕ БИВА ДА СЕ ИЗНЕНАДВАМЕ ОТ НЕГОВОТО ПОВЕДЕНИЕ! ТОЙ СЕ УСМИХВА, А ФЕНОВЕТЕ В ЗАЛАТА ИСКАТ ДА СИ ТРЪГНАТ! ТЕ НЕ МОГАТ ДА ГЛЕДАТ ТОВА! ТЕ НЕ ИСКАТ ДА ГЛЕДАТ ТОЗИ ЧОВЕК! САМО СИ ПРЕДСТАВЕТЕ КАКВО ЩЕ СТАНЕ АКО РОМАН НАИСТИНА СПЕЧЕЛИ МЕЛЕТО! WAIT A MINUTE! ТОВА Е...ТОВА Е...ТОВА Е СКАЛАТА! THE ROCK IS IN THE BUILDING! РЕЙНС НЕ ОСЪЗНАВА КАКВО СЕ СЛУЧВА, НО СЪВСЕМ СКОРО ЩЕ ГО НАПРАВИ! MY GOD, ШУМЪТ ТУК СТАНА НЕПОНОСИМ! СКАЛАТА ХВАЩА РОМАН ЗА РЪКАТА И НАПРАВИ...

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Giphy

ROCK BOTTOM!

SWEET, SWEET REVENGE! THE ROCK WITH THE ROCK BOTTOM PUTS ROMAN REIGNS DOWN! СКАЛАТА ГО НАПРАВИ! СКАЛАТА СИ ОТМЪСТИ! РЕЙНС РЕШИ ОТНОВО ДА СЕ ПРАВИ НА ГОЛЯМАТА ЗВЕЗДА И ДА ПРАВИ КАКВОТО СИ ПОИСКА, НО БЕ НАКАЗАН! РОМАН РЕЙНС БЕ НАКАЗАН, А СКАЛАТА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ЧОВЕК, КОЙТО Е НА КРАКА В РИНГА! ТОВА СЪС СИГУРНОСТ Е НЯКАКВО ПОСЛАНИЕ! ПУБЛИКАТА ТУК ЩЕ ВЗРИВИ ЗАЛАТА!
Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H   16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty22/1/2021, 18:08

ROCK BOTTOM! THE ROCK BOTTOM! ЦЯЛАТА ЗАЛА ИЗБУХВА СЛЕД ТОЗИ НЕВЕРОЯТЕН ХОД, ИЗВЪРШЕН ОТ СТРАНА НА DWAYNE JOHNSON! МИНАЛАТА СЕДМИЦА ТЕЗИ ДВАМАТА ИМАХА МАЧ, В КОЙТО ROCKY ИЗГУБИ, НО ТАЗИ СЕДМИЦА УСПЯВА ДА СЕ РЕВАНШИРА И ДА НАНЕСЕ ТОЗИ ФАТАЛЕН ХОД ИМЕННО НА БИВШИЯ СВЕТОВЕН ШАМПИОН! The Rock е сам на ринга и няма кой да го спре! Той се намира в средата и вдига ръката си високо горе, докато стои над Reigns, който лежи и чак сега осъзнава какво се е случило! Дали 2021 ще бъде годината на ''The Peoples Champion''? Дали той ще успее да се справи следващата седмица във великото меле? Дали това ще бъде човекът, който ще остане последе- ПОЧАКАЙТЕ МАЛКО! ПОГЛЕДНЕТЕ КОЙ ВЛИЗА В РИНГА! ТОВА Е McINTYRE, КОЙТО ПРЕДИ НЯКОЛКО МИНУТИ БЕ БРУТАЛНО НАПАДНАТ ОТ TRIPLE H! ''HHH'' ГО УДАРИ СЪС SLEDGEHAMMER, А СЛЕД ТОВА МУ НАПРАВИ PEDIGREE! НО DREW УСПЯВА ДА СЕ ВЪЗСТАНОВИ ЗА ОТРИЦАТЕЛНО ВРЕМЕ И В МОМЕНТА СЕ НАМИРА ТОЧНО ЗАД БИВШИЯТ СИ СЪОТБОРНИК - THE ROCK! McIntyre: THREE! TWO! ONE! DREW СЕ ЗАСИЛВА КЪМ ROCKY С БЯСНА СКОРОСТ, А DWAYNE СЕ ОБРЪЩА КЪМ НЕГО-О-О-О...

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 RTavsN9

CLAYMOREEEEEEEEEEE!!!!

БОЖЕ ГОСПОДИ! McINTYRE ТУКО ЩО ЗАБИ БРУТАЛЕН CLAYMORE KICK НА THE ROCK! НА РИНГА СТАВА МЕЛЕ! ПЪЛНО Е С ТЕЛА! BATISTA ЛЕЖИ ИЗВЪН РИНГА! TRIPLE H Е В БЕЗСЪЗНАНИЕ! REIGNS НЕ ЗНАЕ КЪДЕ СЕ НАМИРА! А СЕГА И THE ROCK! КАКВО СЛЕДВА, ПРИЯТЕЛИ? НЕ МИСЛЯ, ЧЕ СЛЕДВА ДРУГО, ЗАЩОТО... 
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H   16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty22/1/2021, 20:38

НЕВОРЯТНО! CLAYMORE НА БИВШИЯТ СИ СЪОТБОРНИК! КАКВО КОПЕЛЕ СИ САМО! DREW ПОКАЗА, ЧЕ В ЛЮБОВТА И ВОЙНАТА НЯМА НИКАКВИ ПРАВИЛА! Е, който се смее последен, се смее най-добре! Единственият човек на крака е McIntyre, а около него има само и единствено трупове. Един от тези трупове е на Triple H, човекът, който коства срещата на развилнелия се шотландец. Това поражда чувството на мъст. Drew се прибира в ъгъла и започва с класическото си... отброяване! HHH се изправя на крака под бурното отброяване "3,2,1.." Засилка за Claymooooreeee

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 LlBfmfE
SPEAR TO DREW McINTYRE!

ШОТЛАНДЕЦЪТ БЕ РАЗКЪСАН! БЕ РАЗКЪСАН НА ДВЕ ЧАСТИ! ЖИВОТНО! ЖИВОТНОТО ГО НАПРАВИ! ТОЙ РАЗКЪСА DREW, РАЗКЪСА ЕДИН ОТ ДВАМАТА СИ ЕВЕНТУАЛНИ СЪПЕРНИЦИ ЗА ТАЗИ ВЕЧЕР...Погледът на Dave се насочва към изправящия се Triple H, "The Game" си няма ни най-малка представа какво се случва около него, Hunter, обърни се, Hunter....

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 N5oobFB
SPEAR TO TRIPLE H!

НЕВЕРОЯТНО! НЕВЕРОЯТНО! КАКВА КАСАПНИЦА, КАКВА КАСАПНИЦА, ДАМИ И ГОСПОДА! ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ГЛЕДКА ЗА ОКОТО! ТОВА НИ ОЧАКВА И СЛЕД 7 ДНИ, ХОД СЛЕД ХОД, ЕЛИМИНИНАЦИЯ СЛЕД ЕЛИМИНАЦИЯ! THE ROCK, TRIPLE H И DREW McINTYRE СА АУТ, ВСИЧКИ ТЕЗИ СЛАВНИ ИМЕНА ЛЕЖАТ ПОКРАЙ РИНГА, А НА НЕГО СА ОСТАНАЛИ САМО BATISTA И... Roman Reigns! Reigns все още се възстановява от The Rock Botton, който получи преди секунди! Това изобщо не е безопастно за Самоанеца, той си няма на идея, че на ринга вече не стои Triple H, а разярено животно, което се засилва и...

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 WJmVQIm
SPEAR TO ROMAN REIGNS!

OOO, ДА! BATISTA ИЗЧИСТИ РИНГА! REIGNS СИГУРНО БЕ ЗАБРАВИЛ КАКВО Е ДА СИ В ТАКВА ОПАСНА БЛИЗОСТ ДО "THE ANIMAL"! ДАМИ И ГОСПОДА, ЕТО ТОВА Е RAMPAGE КАКЪВТО НЕ СТЕ ГО ВИЖДАЛИ ДО СЕГА! ТОВА БЕШЕ САМО ЛЕКО РЕЗЮМЕ НА ТОВА, КОЕТО НИ ОЧАКВА В ГЛАВНИЯ МАЧ СЛЕД 7 ДНИ! КОЙ ЩЕ СИ ТРЪГНЕ ОТ ROAD TO PAIN КАТО ПОБЕДИТЕЛ? Е, НЯМА КАК ДА ЗНАЕМ, НО BATISTA ОТПРАВИ ПОСЛАНИЕ ТАЗИ ВЕЧЕР...Благодарим ви, че бяхте с на.....
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H   16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty28/1/2021, 15:48

HOLD ON FOR A SECOND... ТОВА Е... ТОВА Е ROLLINS! ВСЕ ОЩЕ НИЩО НЕ Е ПРИКЛЮЧИЛО! Точно преди да се разделим окончателно, на хоризонта се появи още един човек, твърдо решен да вземе последната дума преди голямото меле на Road to Pain! "The Messiah" нахлува на ринга, промъквайки се зад гърба на нищонеподозиращия Batista! "The Animal" си няма на идея в каква беда се намира! Rollins пристъпва напред към своя бивш disciple... LOW BLOW!! КУЧИ СИН! Феновете по трибуните опитаха да предупредят Batista за дебнещата го опасност, но бе твърде късно. Dave пада на колене, държейки се между краката, а червеното му лице само по себе си издава болката, която той изпитва в момента. Изключително подъл ход от страна на Rollins, от който обаче едва ли някой е изненадан. Всички много добре познаваме Seth и знаем на какви неща е способен. Това обаче далеч не е всичко! Batista прави отчаян опит да се изправи на крака, но сякаш няма сили да го направи! "The Messiah" прави няколко крачки назад, облягайки гърба си на обтегача в ъгъла на ринга, след което изчаква своята жертва да заеме удобна за него позиция. Dave вече е на четири крака, а Rollins дърпа спусъка...

16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Or3gprt

CURB STOOOMP!

ЧЕРЕПЪТ НА "THE ANIMAL" ОТСКОЧИ С ВСИЧКА СИЛА ОТ ТВЪРДИЯ ПОД! НАВСЯКЪДЕ ПО ЗЕМЯТА СЕ ТЪРКАЛЯТ ТЕЛА, НО САМО ЕДИН ЧОВЕК ВСЕ ОЩЕ СТОИ НА КРАКА... SETH ROLLINS IS THE LAST MAN STANDING! ДАЛИ ПЪК СЪЩАТА ТАЗИ КАРТИНА НЯМА ДА СЕ ПОВТОРИ ОТНОВО СЛЕД СЕДМИЦА, КОГАТО "THE MESSIAH" ЩЕ ВЛЕЗЕ В МЕЛЕТО, ЗА ДА ПРЕМЕРИ СИЛИ С ОЩЕ ДВАДЕСЕТ И ДЕВЕТИМА СМЕЛИ МЪЖЕ, ГОТОВИ НА ВСИЧКО ЗА ПОБЕДАТА? МОЖЕМ САМО ДА ГАДАЕМ! ЕДНО ОБАЧЕ Е СИГУРНО... ПРЕДСТОИ НИ ЗРЕЛИЩНА НОЩ! АЗ И ЦЕЛИЯТ ЕКИП НА TOTAL NONSTOP WRESTLING ВИ БЛАГОДАРИМ, ЧЕ БЯХТЕ С НАС В ИЗМИНАЛИТЕ ЧАСОВЕ, ЗА ДА СТАНЕМ ЗАЕДНО СВИДЕТЕЛИ НА ЕДИН ОТ НАЙ-ЗАПОМНЯЩИТЕ СЕ ФИНАЛИ НА ШОУТО RAMPAGE! ЖЕЛАЯ ВИ ЛЕКА И СПОКОЙНА ВЕЧЕР И ВИ ОЧАКВАМ ОТНОВО СЛЕД СЕДЕМ ДНИ НА ROAD TO PAIN!

TNW PRESENTS...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H   16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
16. ME Singles Match>Batista vs. Drew McIntyre / Triple H
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 3. Singles Match - Drew McIntyre vs. Triple H
» 3. Singles Match > Drew McIntyre vs. ???
» 8. Half Hour Show: Singles Match TNW Championship Match > Roman Reigns (c) vs. Drew McIntyre
» 2. Non-Title Singles Match: Drew McIntyre vs. ???
» ME: Singles Match > Sandman vs. Drew McIntyre

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 417-
Идете на: