Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 996
Age : 23

12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Empty
ПисанеЗаглавие: 12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX   12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Empty2/1/2021, 19:41

...
Върнете се в началото Go down
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX   12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Empty3/1/2021, 01:58

12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Ezgif-com-gif-maker
*Кадрите ни показват кадилак, от който, членовете на LAX със боядисани неща и държащи странни урни във тях се показват*
12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Ezgif-com-gif-maker-1
-Днес ще направим нещо, което трябваше да сторим миналата седмица, а именно Parejas- да направим погребение на отборните шампиони, както и нервното състояние на Donald J Trump. Днес е траурен ден, боядисахте ли си лицата
-Si
- Good. Влизате тихомълком във сградата. След което ще ви дам инструкции. Ясно ли е това?
-SI!

12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Ezgif-com-gif-maker-2






12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Ezgif-com-gif-maker-3
Cole:Ето че след тези кадри, гръмва музиката на LAX. Но...това не е тяхната музика, а по-скоро нещо със което би излязал Гробаря. Това е музика от..погребение.. защо LAX правят подобно нещо,нима не са отборните ни шампиони колега
Graves: Колега не знам. Гробаря се завърна наскоро , но не знам дали няма да отприщи Министерството над нас отново. Миналата седмица LAX макар и Underdog-ове победиха не кои да са,а именно-хората, които разкараха тиранията на nWo- The Rock и Drew Mcintyre. Както и легендите във отборния браншс, Dudley Boys. Топ спотовете на турнира бяха именно техни. И все пак..погребение. Споменаха нещо за тръмп ,но
Cole: Тихо колега,нека останем Конан да говори сега:

12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Ezgif-com-gif-maker-412. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Ezgif-com-gif-maker-5

-Fat American Ladies, and Dumb Gentlemans, today is a very sad day. Днес.. е погребението на отборните титли. Искам да видите добре, защото никога повече няма да сменят своя притежател.Това е факт. Във момента сигурно, психическото състояние на Donald J Trump е сринато, защото е минала година стана нещо,което докара мини инфакрт  на този рус глупак. Именно ние от LAX спечелихмте отборните титли, но сега нека да запазим мълчание за да отдадем почит на отборните шампиони.....тези урни символизират Скалата и Дрю...така че нека да отдадем почит, като разпръснем прахът от тях на ринга *LAX запазват мълчание за около 10 секунди* ОХ МАЙНАТА ИМ НА КОГО МУ ПУКА ЗА ТЕЗИ ИДИОТИ, ПЛЮИТЕ И РАЗСИПВАЙТЕ ШИБАНИТЕ УРНИ, ДА ГО ДУХАТ ТОЙ И ТРЪМП !  Тези копелета застанаха на пътя ни и сега си плащат СО-ЛЕ-НО. Курвите на Тръмп една по една си заминават от отборната дивизия, но сега ще ви споделя едно- тя е чиста и отворена за кандидати претенденти.  Изглежда че тая чернилка Д-вон както и Дебелия Рей няма да могат да се появат тая вечер, затова нека да направя едно изявление. Който от вас ,църковни мишки иска да се изправи срещу моите момчета, ще играе по моите правила- първо ще се наложи да победите някого от тях, за да си заслужите мача. Миналата седмица се пръкнаха два отбора от нищо- на дъртак, който не може да се движи, лежащ на лаври отпреди 1000 години и говоря за теб БРЕТ- не се ли отказа човече ? А тоя другия- Алистур ? Не съм те и чувал. Но за сметка на това ще поздрава другия отбор- Този на някакъв си Райдър и Кърт.. ъм .. Майърс ? Хоукинс илиу както ти беше името- ако искаш мач срещу мойте момчета, то със радост ще ти уредя един пердах. Това се отнася за всеки един смелчак във тая така наречена компания А преди това се изплюйте във пепелта на тия клоуни и нека царуването на Latinos-ите да започне !
12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Ezgif-com-gif-maker-6

GOAT, Dimarata, Yuliyan, Teodosiy, Tommy End and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1057
Age : 23

12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX   12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Empty4/1/2021, 23:07

Празненството на LAX по случай спечелването на Отборните титли тече с пълна сила на ринга, което кара феновете да освиркват бурно и да се молят някой да го прекрати. Новите шампиони изсипват пепелта от урните, след което се изплюват върху нея! Те са готови да продължат с празненството, но изведнъж на титантрона гръмва позната музика, която ги прекъсва!
12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX T2N6qn2
Michael Cole:Оооо боже! Това са Хоукинс и Райдър! Отборните шампиони ги предизвикаха и те веднага отговарят на това предизвикателство. Публиката изпада в екстаз, виждайки своите съвсем наскоро завърнали се любимци, единя от които е самия единствен и неповторим The Party Starter! Наистина двамата приятели изглеждат пределно амбицирани да запушат устите на шампионите, които само преди секунди отправиха послание към тях.Те определено не са впречатлено от новокоронясаните шампиони и тръгват по рампата на път към ринга!
Corey Graves:Кърт Хоукинс, който през 2018 и 2019 се превърна в легенда на федерацията и спечели Pure титлта, с която направи много доминантен рейн, в последствие стигна дори до мач за Световната титла, но там претърпя поражение, след което поради неизвестни причини изгуби форма и се отказа временно от професионалния кеч. Това обаче се промени преди седмица, когато той се върна и не беше сам, а със своя добър приятел Зак Райдър. Двамата се изправиха срещу новосформирания отбор на Брет Харт и Алистър Блек, където успяха да спечелят една страхотна победа, успявайки да зарадват феновете си. Тази победа явно ги е окрилила и те сега са тук, готови да се изправят очи в очи с новите шампиони, прекъсвайки празника им.
Jerry Lawler:Радвам се, че тези момчета се появиха, прекъсвайки тази пародия на празненство, която се разиграва на ринга. Определено някой трябваше да затвори устите на тези неблагодарни мексиканци. Това, което се видя миналата седмица от Зак и Кърт беше похвално! Двамата постигнаха страхотен успех, спасявайки се от завършващите ходове на своите опоненти, които по всичко личи вече няма да са в отбор. Както и да, нека оставим тези неща в миналото, защото в този момент двамата приятели се качват на ринга, където веднага искат да им бъдат дадени микрофони.
12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Ld0v9jI
Отборните шампиони изглеждат доста ядосани на Хоукинс и Райдър, че по такъв начин развалиха празника им, но те сами си го изпросиха в край на сметя. Веднага след като поискаха микрофони, те им биват дадени и е време да чуем гласа на двамата за първи път след завръщането им във федерацията...
Curt Hawkins:Здравейте Финикс! Радвате ли се да ме видите?! *cheers Липсвах ли ви?! *cheers Така си и мислех! Именно заради това се върнах! Заради вас, феновете! Само че както забелязахте,аз не съм съм, а с моя много добър приятел Зак Райдър! (посочва своя съотборник и вдига високо ръката му) Двамата с него сме тук да покорим поредния връх, а той е Отборната дивизия! Преди близо година бях изпаднал в дупка и реших да си дам почивка и дори бях сигурен, че за мен всичко в професионалния кеч е приключило. Тогава обаче именно човека, който в момента стои до мен - Зак Райдър ми подаде ръка и двамата с него започнахме много усилени тренировки, за да навлезем в нужната форма и да се завърнем по-силни от всякога! Точно това доказахме и миналата седмица, постигайки тази победа. Нека обаче се насочка към това, за което сме дошли на ринга! Ние сме тука, защото много добре чухме какво казаха новите шампиони. Те казаха, че сме победили дъртак, който не може да се движи човек, който не са чували...*booo Е момчета, ще ви кажа нещо...Ние не сме тук, за да се бием само с отбори като този, който прегазихме миналата седмица. Ние сме тук за нещо много по-голямо и това нещо са Отборните титли на TNW! По ирония на сътбата обаче тези титли са именно у вас, което предполагам знаете какво означава хаха *cheers. А, да за малко да забравя...Както чух, а аз мисля, че имам доста добър слух някой от вас каза, че името ми е Кърт Майърс...Не приятел, името ми е Кърт Хоукинс! Запомнете го много добре! Не е Браян Майърс, Кърт Майърс или Браян Хоукинс! Моето име е Кърт Хоукинс, а вие сте просто една малка част от "Ерата на Кърт Хоукинс"...Всъщност чакай, вие сте една малка част от новата ера, а именно "Ерата на Кърт Хоукинс и Зак Райдър"!!!
12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX KnsLCOG12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX GuNZEND
Zack Ryder:Хареса ми как го каза братле! Ние сме тук, защото хората не заслужават да гледат това извращение, което вие му викате празненство. Също така, както каза партниора ми, с който също така сме големи приятели още от младежките години, нещото което ни интересува най-много са Tag коланите! И аз ви уверявам, че ако трябва ние ще преминем през деветте кръга на ада, но накрая ще ги спечелим. Всичко, което искаме са тези две титли и ще направим всичко по силите си за тях, и нито вие, нито който и да било ще ни спре по пътя към мечтата ни! Тази мечта се роди преди почти година, когато моя партиор беше загубил вярата в себе си, но аз знам какво е! Бях изпаднал в същата дупка преди години и му помогнах да преодолее този момент и сега да сме тук на ринга на TNW. По това трябва да ви бъде пределно ясно, че ние не сме случайни и ще се борим до край, въпреки всичко и всички! Преди малко чух, че сме предизвикани да излезем ако искаме, но ако го направим ще ни уредите стабилен пердах...Е?! Ето ни, тук сме, но не виждам да предприемате действия хаха...Момчета добре дошли в "Ерата на.....

deren харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX   12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Empty5/1/2021, 11:40

БАМ! Мощни кроше от стана на Крос. И докато Хоукинс се усети какво става изяжда урна във главата от страна на Ортиз двамата са на земята. Целия LAX се нахвърля върху Райдър и Хоукинс. The Edgeheads, както бяха познати преди години изпадат във немилост. Пердаха, който им бе обещан се случва, а 4 човека се изправят срещу само двама. Хоукинс бива изправен и Крос го хваща във Full Nelson lock. Rush от своя страна забива мощен юмрук във корема му, след което Крос го хваща и Doomsday Saito ! Хоукинс си пада точно на главата. LAX продължават и сега Крос хваща Хоукинс изправяйки му лицето, за да гледа какво ще стане със неговия ,,приятел,, Зак Райдър. Стол е вземат и във момента, LAX ще направят Райдър на нова пепел. Изглежда,че ще има още един мъртвец.  Rush хваща стола и ...BAM! Chairshot във главата. Райдър не може да падне и на колене, защото Ортиз го държи прикован. Втори, трети ! Стига бе, ще го убиете . Santana забива мощно Enzaguri във главата на Райдър. Хоукинс крещи от ужас, във момента неговия партньор бива пребиван пред очите му. Конан само стои във страни и не казва нищо. Столът е сложен около вратът на Райдър. Къде е охраната ? Последния път LAX разхвърлиха цялата охрана. Ортиз се качва на третото въже и.. . СЪС Legdrop от третото въже върху стола ! Стола прищраква и вратът на Зак вече е тотал щета. Konnan изважда.. не пак това нещо .. не пак Teaser Gun-a.  *Изправете го* извиква Konnan на Хоукинс и застава със микрофон във ръка
- Гей дружинката, какво си мислите че приказвате. Така ли се говори със Gang member когато си дошъл на тяхна територия а. Обеснявате ми колко добри приятели, а свирка направихте ли си взаимно,че от вашото говорене разбрах,че освен приятелски имате и интмни отношения *Booo*. Толкова издразнихте момчетата, че дори без мое разрешения ви нападнаха pezos. Слушай ме много внимателно. Ше говориш със уважение, когато говориш със нас. Не ме интересува как ти е името ,защото току що бе наебано. Копеленца искате пердах- на ви го. От тук нататъка ще играете по моите правила. Искате мач срещу шампионите... МЕЧТАЙТЕ СИ! Първо си докажете задниците пред  нас и тогава, putas . Ако ни търсите- Конан изважда едно листче. Ей Сантана дай ми химикалка *Сантана отива до коменаторската маса и взема химикалка от единия коментатор* Дай я насам. *Конан написва едно листче и го слага във устата на Райдър* Там сме. А сега, млада ми блонди, ще получиш ,,наградата си,, заради това,че се усмели да ме прекъснеш
12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX 9vwAmES12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX IsYe9fK
Konan teas-na Hawkins,след което LAX покриват и двамата със знамена. Напускането на ринга става изключително бързо. Дами и господа, това шоу продължава.

Tommy End and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX   12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX Empty

Върнете се в началото Go down
 
12. In-Ring Celebration With The New TNW Tag Team Champions- LAX
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. In-Ring Celebration /w the new TNW Tag Team Champions - The Usos
» 12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada
» 12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions
» 3. In Ring Promo With The New Tag Team Champions
» 9. In-Ring Segment /w TNW Tag Team Champions The Usos

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 415-
Идете на: