Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 996
Age : 23

11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev Empty
ПисанеЗаглавие: 11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev   11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev Empty2/1/2021, 19:40

...
Върнете се в началото Go down
Алекс "deren" Хаджиев
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Алекс


Join date : 08.01.2018
Posts : 52

11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev   11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev Empty3/1/2021, 14:03

КАКВО Е СЪСТОЯНИЕТО НА СЪР АЛЕКС ХАДЖИЕВ?

11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev 79QfkfM

В навечерието на Коледа любимият мулти милиардер на TNW - Алекс "deren" Хаджиев или познат вече като Сър Алекс Хаджиев - САХ е почувствал силни болки в гърлото. Първоначално той игнорирал лошото чувство, но в навечерието на Slammy Awards болката станала твърде сериозна. Започнало домашно лечение, което не успяло да даде ефективност и така младият рудоземчанин бе хоспилатилизран на 30-декември със заболяване гнойна ангина. Той посрещна 2021-а година на болничното легло, излиран от всякакъв контакт. Хаджиев бе плануваният победител за Сламито "Staff Member", дали го е получил още не е ясно. От екипа на TNW ще се опитат да се свържат със САХ на живо, в Rampage!

Tommy End харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Алекс "deren" Хаджиев
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Алекс


Join date : 08.01.2018
Posts : 52

11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev   11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev Empty7/1/2021, 13:58

Дами и господа, моля отправете поглед към големия екран на който ще се покаже...Sir Alex Hadzhieeeev !

11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev 4ooi5mm

Боже, TNW! ТОВА СТЕ ВИЕ! ХО-ХО, НЯМАТЕ СИ НА ИДЕЯ КОЛКО СЕ РАДВАМ ДА ВИ ВИДЯ, БИЛО ТО VIA SATELITE! Приятели, в последните 10 дни имаше моменти в които си помислих, че никога повече няма да имам възможноста да застана пред вас. Последните няколко денонощия бяха едни от най-тежките и болезнени в съзнателния ми живот. Болката, която изпитвах бе неописуема, вие сами може да стигнете до този извод. Кога бе последният път, когато не успях да заема ролята си пред екрана в Rampage? Леле, това може би беше най-трудното от всичко. Да, не всеки ден ми се случва да се боря за живота си, но това да гледаш наградите Slammy и да знаеш, че има златна статуетка, която стои там и те чака...това е истинската болка! Както сигурно сте се досетили, преди седем вечери трябваше да бъда в красивия град Чикаго в щата Илинойс, за да получа наградата за "Staff Member of the year". Въпреки, че пропуснах тази удивителна възможност да изричам словата си пред хиляди в залата и пред милиони зад екраните, искам да споделя, че тази вечер се очаква златната статуетка Slammy да ми бъде доставена. БЛАГОДАРЯ! НАИСТИНА БЛАГОДАРЯ! Нямаше да достигна до мястото на което съм без вас. ВИЕ! ВИЕ ХОРАТА, сте причината Сър Алекс Хаджиев да бъде това, което е в момента. Това Slammy не е за мен, то е за вас! За всеки един от вас! Вие сте силата, вие сте TNW! Въпреки, че имахме леки глупави разминавания и различия като TNW Network и други дребнави работи, аз никога не съм спирал да бъда част от вас! От народа! От хората! Аз съм с вас! Благодаря ви приятели, обичам ви!

GOAT and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Mr. President
New User
New User
Mr. President


Join date : 15.12.2014
Posts : 13

11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev   11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev Empty7/1/2021, 14:18

Браво, Alex! Ето това е истински мъж! Преборил вируса, а сега ще се почерпи с една награда Slammy и скъпо 140 годишно уиски! Въпреки тежкият край на 2020-а, тази година започва много позитивно за младия българин. Само мож...Чакайте, дами и господа, стойте на място! Получаваме информация, че собственикът на TNW - Donald J. Trump е заявил желание да се включи пряко чрез Сателита! О, боже, тази вечер става все по-хубава и по-хубава!

11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev VB4dZ3c

"Хей, хей, Алекс, приятелю *cheering*. Извинявам се изключително много, че прекъсвам този твой емоционален и трогателен момент, но твоите слова бяха толкова чувствителни, толкова силни, че успяха да пронижат моята старческа душа. Поздравявам те, че успя да победиш тази вирусна инфекция! За колко дни го направи? 10-11? Е, не искам да правя нещата в състезание, но аз успях да го направя за около 5-6 дни, however, ha-ha. Появата ми тук бе породена от една твоя много интересна реплика. Ти каза нещо много интересно, Alex. "Това Slammy не е за мен, то е за вас!". Виж, не знам как да ти го кажа, но…Alex, ти си гений! Не знам как тази идея не ми бе хрумнала по-рано! Статуетката за Staff Member символизира трудът на костюмираните мъже, който е насочен към хората, към феновете! Прав си! Феновете наистина заслужават този приз! Те са причината ти да държиш златото в ръцете си! Така, че...мисля, че знам какво да направим, досещаш ли се, приятел? Защо не вземем това Slammy и не го изпратим на нашите любими фенове по света?? *Хаджиев гледа с недоумение към камерата* Alex, чуй ме сега! В следващото издание на Rampage, ти, самият Sir Alex Hadzhiev ще изтегли жребий, чийто победител ще получи...наградата Slammy ! ДА! О, ДА! *Хаджиев изпада във видим шок от чутото, а публиката избухва в екстаз* По-добре излъскай добре това златно момче, защото някой от скъпите фенове на TNW ще го закачи на рафта си още следващата седмица! Peace out, boys and girls!"

GOAT and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev   11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev Empty

Върнете се в началото Go down
 
11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. Sir Alex Hadzhiev Gives Away his Slammy Award
» 12. Donald Trump addresses Sir Alex Hadzhiev
» 7. Half-Hour Show: No Holds Barret Match - Buddy Murphy vs. Alex "Deren" Hadzhiev
» 9. Consultation between Goldberg and the medical staff of TNW
» 12. Update on Rey Mysterio's recovery

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 415-
Идете на: