Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. In-Ring Promo With Johnny Mundo

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 996
Age : 23

10. In-Ring Promo With Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: 10. In-Ring Promo With Johnny Mundo   10. In-Ring Promo With Johnny Mundo Empty2/1/2021, 19:39

...
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2916

10. In-Ring Promo With Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. In-Ring Promo With Johnny Mundo   10. In-Ring Promo With Johnny Mundo Empty2/1/2021, 21:39


WELCOME TO SLAMTOWN!

10. In-Ring Promo With Johnny Mundo B3RQlha

Corey Graves: Каква вечер само за този невероятен атлет беше на изминалия турнир "Temple of The King" и макар и да не спечели срещата и да няма световен колан около кръста на Мундо той спечели сърцата на феновете. Едва ли някой се съмнява, че ако не беше Батиста, Джони щеше да бъде за първи път в своята кариера Световен шампион, но макар и Батиста впоследствие да се осъзна и да обърна гръб на своя "учител", "Животното" е причината Мундо да не тушира Ролинс след като му заби своя завършващ ход "Starship Pain". Доста пречки има по пътя на "The Shaman of Sexy", който от както се завърна все някой от екипа на Ролинс или самият той му попречваше да продължи напред и всички си мислихме, че ще видим големия реванш на турнира, но вече споменахме защо не видяхме нов шампион. AJ STYLES ни демонстрира, защо е наричан "The Phenomenal One" и направи може би най-трудното нещо, а именно да запази титлата си срещу двама участници и то не какви да са. Спорни обстоятелства бяха, но никой не съди победителите още по-малко шампионите. Мисията на Стайлс беше да оцелее като шампион и това и стана в крайна сметка!
Michael Cole: Напълно подкрепям думите ти колега. Джони Мундо даде абсолютно всичко от себе си в онази тройна заплаха, но в крайна сметка поради една или друга причина се оказа недостатъчно, за да бъде шампион. "The Prince of Parkour" направи ходове, заради които ще се говори дълго време и беше може би най-атрактивният участник в тази среща. Знаменит двубой гледахме, в който се видя защо тази Световна титла е най-желаната и най-престижна титла в цялата история на тази федерация. Какво ли следва за "The Guru of Greatness" оттук на сетне. Джони не изглежда особено разстроен от факта, че загуби, но сега дава знак, че иска микрофон да вземе, за да ни каже нещо, а вие не сменяйте канала понеже ни очакват доста вълнуващи неща!



JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2916

10. In-Ring Promo With Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. In-Ring Promo With Johnny Mundo   10. In-Ring Promo With Johnny Mundo Empty2/1/2021, 22:14

10. In-Ring Promo With Johnny Mundo 1Zi6Jgd

-Какво посрещане само, благодаря ви наистина за това посрещане! Истината обаче е, че аз не успях да изпълня отново мисията си. Бях близо до това да взема ключовете на турнира "Клетката на насилието", но не успях, бях близо до това да отида на финалите на турнира "Крал на ринга", но не успях, бях на секунди от това да стана Световен шампион, но отново не успях. Понякога в реалния живот "лошите" хора побеждават, а добрите хора страдат, но вярвам, че има карма. Щастлив съм наистина, че въпреки това хората като вас оценяват усилията ми, болката по тялото ми след всеки мой летящ ход си е струвала щом е донесла усмивка по лицата ви. Колко близо наистина бях до това да стане Световен шампион за първи път в моята кариера, но просто тези драми между Ролинс и Батиста за пореден път се оказаха ключове за моя провал, но аз съм нов човек не случайно смених името си, личността си понеже стария "Джон Морисън" щеше да се оплаква с часове тук и сега поради какви обстоятелства не е спечелил и щеше да моли за нов шанс, но Джони Мундо не е тук да ви пълни главите с оплаквания. Наясно съм, че толкова шансове не кацат често на рамото ми, а аз имах доста шансове от както се завърнах и мисля, че ги оправдах макар и да не успях да довърша мисията си, но това е хубавото на живота, че постоянно можеш да се реваншираш, да си търпелив и да изчакаш своя нов шанс и точно това мисля да направи като спечеля мелето. Точно на миналогодишното Меле аз се завърнах след много дълга пауза извън ринга и бях сред последните петима човека останали в това меле.. Както винаги аз съм тук, за да се тествам и да приемам нови предизвикателства и с удоволствие заявявам, че този път възнамерява да съм последния човек, който е останал в това Меле и да се изправя на най-големият турнир, Pain срещу AJ Styles или Уил Оспри, или който и да е шампион тогава. Както показах във всяка една среща от както се завърнах аз съм тук да се бия и да правя каквото е нужно, за да печеля дори това да ми коства огромна болка аз съм "Risktaker", но знам кога и как да рискувам не съм онзи млад човек, който за удоволствие си троши костите мятайки се от всякъде, сега съм по-силен от всякога както физически така и психически и факта, че не успях да довърша работите си няма да ми повлияе негативно, а дори ще направи крайната ми победа по-сладка. Точно така ще използвам неуспехите си като ги подредя и направя една стълба, която да ме изкачи право на върха. Вярвам, че всички усилия се възнаграждавам, а аз определено си скъсах задника от мачове, от страхотни ходове бих се срещу невероятни атлети и знам, че ще настъпи моят момент рано или късно и разбира се аз няма да забравя моите фенове, които сега ме подкрепят в тежките моменти и когато успея заедно ще покажем, че в крайна сметка има справедливост! С повече вяра и с вашата подкрепа вярвам, че на предстоящия турнир ще съумеем да направим немислимото и да спечелим това меле, така ще запиша името си в историята на този бизнес и най-после ще довърша, това което започнах и ще спечеля най-после Световната ти......

*Johnny Mundo тъкмо се канеше да се доизкаже и беше прекъснат от....*


Последната промяна е направена от Cekoki на 3/1/2021, 14:10; мнението е било променяно общо 3 пъти

GOAT, Don't cross Rhodes!, Dimarata, JohnnyZ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
BANG!
Superstar
Superstar
BANG!


Location : Los Angeles, California
Join date : 16.12.2020
Posts : 45

10. In-Ring Promo With Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. In-Ring Promo With Johnny Mundo   10. In-Ring Promo With Johnny Mundo Empty2/1/2021, 23:40



*BANG!*

10. In-Ring Promo With Johnny Mundo Promo-entrance

Шегуваш ли се?! Какво начало на новата година само! Той е, да! Това е той! Diamond Dallas Page е отново в TNW! Колко години изминаха, откакто бившият отборен шампион беше стъпвал на този ринг, в TNW?! Невероятно! Посрещането за Mundo беше налице, но овациите в момента са до небесата! Няма фен в залата, който да не приближава двете си ръце в знак "диаманд" приветсвайки едно от най-големите имена в този бизнес изобщо! Page се спира в средата на рампата, като започва бавно да оглежда залата! Огромна усмивка се образува по лицето му - той е щастлив! Но не само той, а и всички в тази зала! Възрастта не го е сломила, Page изглежда по-жив от всякога, дори може да потвърдим, че на пръв поглед е в невероятна физическа форма! От другата страна - Johnny Mundo седи на ринга, като на лицето му също се е образувала лека усмивка, а в погледа му може да се забележи този 'шок', който го сполетя него и целия TNW Universe преди секунди! DDP бавно се качва на ринга, след което преминава въжетата и се озовава между тях! Mundo прави крачка назад, като че ли привества DDP с нужното уважение и го оставя да се наслади на момента си! Като изключим всичко това, целият така наречен 'шок'.. Какво за Бога прави DDP тук?! И не само в TNW, а в този момента - сега на ринга, седейки срещу Mundo?! Колкото и невероятно да изглежда неговото присъствие със сигурност всички очакват и причината, поради която Dallas Page е тук тази вечер! Той се пресяга в задния джоб на дънките си и изважда микрофон, след което отправя погледа си право в този на "The Shaman of Sexy"...
10. In-Ring Promo With Johnny Mundo Promo-inring

- My, my, my.. It's been a while... Уау! Отново успявам да изпитам онова невероятно чувство.. Да стъпиш на 'бойното поле', на ринга! Чувство, което не може да бъде отнето, нито пък забравено - никога! И между другото, за протокола, няма да се изправя срещу MJF тази вечер, съжалявам.. Не съм тук заради това, а заради теб.. Johnny.. Знаеш ли, преди много години, на едно далееечно, далечно място - имах клуб, невероятно местенце.. Намираше се в Fort Myers, Florida.. Бях го кръстил Norman Jean's Dance Club.. Най-готино място, от Sarasota, чак до Cuba.. Правех луди пари, карах луксозни коли, пушех най-скъпите и модерни пури, всички красиви жени бяха в скута ми, притежавах най-скъпите дрехи! Обичах тези времена - тогава.. Но знаеш ли, кое ме правеше нещастен?! Може и да имах 'тонове' пари, но все още не разбирах нищо от проклетия бизнес.. След време мястото ми 'изгни' до основи.. Нямаше и човек, който да влезе в бара ми, да си поръча един Norman Jean.. Питие дори за долар - нямаше такъв човек! *Mundo бавно сваля очилата от челото си, след което ги закрепя на потника си, като продължава да гледа Page с любопитсво, но повече недоумение* Нещата бяха извън контрол.. Наложи да си търся работа, докато не дойде ден, в който се присъединих в този бизнес! На 36 години?! Ти на колко си, Johnny?! Хм? На тридисет и шест шибани години, аз все още нямах понятие какво се прави в този бизнес.. Просто не го разбирах.. Бях зелен, човек, който се нуждаше просто от няколко стотин долара, нищо повече.. Кой е предполагал тогава, че DDP ще направи подобна кариера, а името му ще бъде известно из цял свят.. Когато хората чуеха Nirvana - те се сещаха за DDP! Дори и до ден днешен е така! За Бога, погледни тези хора!! *И двамата поглеждат към публиката в залата, която избухва с мощен pop, а след затишието Page продължава..* Мислиш, че не знам какво е? И аз като теб, не трябваше да съм в Main Event картинката, и аз като теб не трябваше да съм по всички постери, да бъда на всички турнири, във всеки един град, всяка една зала.. Не, не, не... Това, което се промени, беше, че тогава един човек - човек, който с ръка на сърце мога да нарека свой ментор ме подслони под крилото си и ми даде кураж! Кураж да направя онова, което никога не съм смятал, че мога да направя! Да вдигна Световната титла! Това е, което всеки един човек в тази съблекланя милее да притежава! Също като теб, Johnny! Също като теб! И да, прав си! Не успя да спечелиш 'клетката', не успя да отидеш на финала на 'KOTR', не успя и с последният си шанс да грабнеш златото! Спомена нещо за лошите хора.. 'Понякога те побеждават' и 'Вярвам, че има карма'! Сигурен съм, че не само аз и всички тези хора тук тази вечер, но и ти самият разбираш, че това са просто извинения, хлапе.. *Определено в този момент Johnny Mundo е доста объркан, навел глава на една страна и вперил поглед право в този на DDP* Не, не.. Не искам да го приемаш като обида, дори не го казвам с такава нагласа или мисъл, напротив.. Колко пъти се опита да достигнеш и 'не успя'?! Два? Три? Седем? Двадесет и пет?! Колкото и пъти да се опитваш, няма да успееш, синко.. Но за едно си прав! Когато човек каже 'мога' или 'не мога', значи наистина е така! Същото ще се случи и на 'Road to Pain' - ще влезеш между ттези въжета с тази единствена мисъл.. А точно тя ще те убие мигновено, както го направи в последните ти... Колко пъти? Aahh, crap! Forget about it! Това, което се опитвам да ти кажа, момче е, че ти не разбираш този бизнес! За да усетиш 'златото', Световна титла на кръста си, ти трябва да кървиш този бизнес! Повярвай ми, ти си точно като мен! Той - Господ ме дари с благословията си! Дари ме с много неща! Питате ме дали съм работил усилено за това!? Абсолютно! Но за да постигнеш целите си, все още ти трябва Божията благословия! Нека се върнем няколко думи назад, shall we?! Казах ти, че когато човек каже 'не мога', а в твоя случай 'не успях', лично аз бих прибавил 'все още'.. Защото си скъсваш проклетия задник всеки ден, не само заради тези хора, а заради мечтата ти.. Мечтата на всеки един кечист по земното кълбо - да бъде Световен шампион! Нещо, което ти може да направиш, Johnny.. Споменаваш Batista, Rollins, Okada, Ospreay, AJ Styles дори. Имена, които са оставяли почерка си години наред, а и продължават да го правят! Питаш се какво е всичко това?! Защо го правя?! Защото виждам в очите ти този пламък, който тлееше в мен преди много години! Johnny, бих искал да бъда твоята 'дясна ръка'! Твоят нож с две остриета, за добро и лошо! Ще бъде ето там - в ъгъла ти, ще те подкрепям, ще те насърчавам, ще направя това леко 'побутване', от което имаш нужда, също както направи с мен покойният и мой ментор Dusty Rhodes! Приеми благословията ми и ще разбереш, че върхът е много по-близо, отколкото някога си очаквал! Аз мога да ти вдъхна този кураж! И когато стъпиш на златния връх, аз ще бъде до теб - вдигайки ръката ти в знак на победа, докато в другата държиш това, за което милееш - Световната титла... I can help you...
...


УАУ! Просто - уау! DDP иска да бъде ментора на Johnny Mundo! Вече спомена, че вижда себе си у него! "The Shaman of Sexy" изглежда колкото развълнуван, толкова и объркан.. Ами сега? Какво ли се върти в главата му? Дали това не е някаква подла игра от Dallas?! Но как може да е?! Погледнете! Diamond Dallas Page подава ръка към Mundo! Johnny втренчва погледа си в нея, като все още изглежда доста объркан? Хайде Johnny.. Приеми това предизвикателство! Какво още ти остана, за да се добереш до така мечтаната титла! Хайде, направи го! Стисни ръката на легендата, който може да те изведе до върха за Бога! Направи го...

GOAT, Don't cross Rhodes!, JohnnyZ, Cekoki, Rainmaker, Tommy End and Никой харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2916

10. In-Ring Promo With Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. In-Ring Promo With Johnny Mundo   10. In-Ring Promo With Johnny Mundo Empty3/1/2021, 15:29

10. In-Ring Promo With Johnny Mundo Q6HMk0q

-Well..Well..Well, what a surprise.. Diamond Dallas Page everybody! Наистина за мен е чест, че искаш да си мой ментор, но не ме разбирай погрешно.. Не мисля, че ти си човек, който би искал да ми помогне. По трудния начин разбрах, че в този бизнес няма място за приятелски взаимоотношение или пък както в случая никой човек не ти иска доброто. Вече се бях доверил не на един, а на целия двама човека тази година и всички знаем как приключиха нещата в крайна сметка. Наистина изпитвам уважение към хора като теб, но не мисля че ти си постигнал огромни неща тук в тази федерация. Не искам да звуча неуважително към теб, защото ти си дал много на този бизнес, но не и тук! Аз също съм бил на върха в доста други федерации, ако се съмняваш питай амигосите от Мексико колко добре ме познават.. *ФЕНОВЕТЕ ЗАПОЧВАТ ДА СКАНДИРАТ JOHNNY MUNDO* Разликата между Total Non Stop Wrestling и всяка една друга федерация е огромна, Пейдж. Можеш да си бил многократен световен шампион в други федерации, да си бил най-добрият кечист, но това няма значение тук понеже TNW е най-добрата федерация и тук са най-добрите кечисти. Може би, ако ми беше предложил тази оферта преди няколко месеца бих я приел, но вече съм по-мъдър човек и съм наясно, че в този бизнес няма място за приятелства. Не искам аз да заприличам на твоя бар, който в крайна сметка се е оказал пълен провал. Може би имам Trust Issues след като бях предаден от The Miz and Chris Jericho  миналата година, но няма как да очаквам помощ от човек, който се е завърнал след толкова дълго отсъствие и да очаквам, че ще ми помогнеш. Всъщност какъв е планът ти? Виждаш колко талантлив съм и искаш да ми помогнеш да стигна далеч и в даден момент да се възползваш от това и на мой гръб да откраднеш успехите ми? Спомена многократно за моите неуспехи, но нали знаеш онова старо клише, че  не е важно колко пъти падаш, а колко пъти ще се изправиш и да знам и аз не съм фен на клишетата, но това е много вярно. Няма значение колко пъти се проваля, защото аз съм уверен мъж, който знае, че има нужните качества, за да бъде шампион на тази федерация и то способен да спечели най-големите отличия напълно сам и не ми е нужна чужда помощ, за да го направя! За едно нещо обаче си доста прав и да наистина аз не разбирам от Бизнес.. Прав си.. Но аз не съм бизнесмен, аз съм професионален кечист и съм напълно наясно, че не случайно съм най-добрият кечист за месец Декември, знам че моят момент ще настъпи без чужда помощ. Не искам да развалям твоя момент след като направи това завръщане, но няма да стисна ръката ти понеже аз не се нуждая от човек до себе си в този бизнес нито пък вярвам, че има място в този бизнес за приятелства не и на ринга поне, имам човек до себе си, който ме обича извън ринга както имам и обичта на всички тези фенове и не мисля, че имам нужда от друга подкрепа. Също така не мисля, че има някаква прилика между нас двамата понеже аз не се отказвам, на мен не ми е нужно някой да ми помага да успея докато при теб явно наистина е трябвало да има човек в ъгъла ти *ФЕНОВЕТЕ ЗАПОЧВАТ ДА ИЗДАВАТ ВЪЗГЛАСИ АУУУУУУУУЧ*. Ако се съмняваш в думите ми изчакай до турнира "Road to Pain", изчакай мелето, за да мога да ти докажа думите си! YOU WILL SEE WHY I AM THE GURU OF GREATNESS!


*Музиката на Johny Mundo се пуска и след тези силни думи той напуска ринга като категорично отхвърли тази оферта на Diamond Dallas Pagе.*


GOAT, Don't cross Rhodes!, JohnnyZ and BANG! харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





10. In-Ring Promo With Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. In-Ring Promo With Johnny Mundo   10. In-Ring Promo With Johnny Mundo Empty

Върнете се в началото Go down
 
10. In-Ring Promo With Johnny Mundo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. In-ring promo with Johnny Mundo
» 8. In-ring promo with the Mr. GTS - Johnny Mundo
» 9. In-ring promo with Mr. GTS Johnny Mundo
» 8. In-ring promo with Johnny Mundo
» 8. In-ring promo with "Mr. GTS" Johnny Mundo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 415-
Идете на: