Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. Half-Hour Show: In-Ring Promo With King Ospreay

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 996
Age : 23

9. Half-Hour Show: In-Ring Promo With King Ospreay  Empty
ПисанеЗаглавие: 9. Half-Hour Show: In-Ring Promo With King Ospreay    9. Half-Hour Show: In-Ring Promo With King Ospreay  EmptyСъб Яну 02, 2021 7:38 pm

....
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2764
Age : 24

9. Half-Hour Show: In-Ring Promo With King Ospreay  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Half-Hour Show: In-Ring Promo With King Ospreay    9. Half-Hour Show: In-Ring Promo With King Ospreay  EmptyПон Яну 04, 2021 8:56 pm



-Ladies and gentleman, please welcome,
he is your "King of The Ring" - Will Ospreay!


9. Half-Hour Show: In-Ring Promo With King Ospreay  Vfjezq

Michael Cole: Музиката на Уилиам Оспри удря в залата изненадващо, а всички фенове на "The Assassin" и най-вече нов крал - Will Ospreay стават на крака. Всеки един фен в US Airways Center във Phoenix, Arizona видя с очите си на "Temple of the King" как Уил Оспри и Казучка Окада преминаха през един не просто кеч мач, не просто финал...дами и господа тези двама мъже преминаха през една война! Война в който и двамата искаха да докажат на другия, кой е по-добър и кой ще стой на върха на тази индустрия за напред и победителя от всичко това стой пред очите ви! Уил Оспри си тръгна от този мач като победител и като крал, но според мен има и още едно нещо което трябва да отбележим. Оспри преглътна егото си и намери може би за един миг доброто от ново в Окада като му стисна ръката и му благодари за този невероятен спектакъл на който станахме свидетели онази нощ на ринга на TNW! Миналата седмица в празничния епизод на Rampage на Оспри бяха връчени три Слами статуетки - "The Best Performer" "The Best Match" и "The Best Tag Team" - като две от тях той споделя с човека който споменах преди малко "The Rainmaker" Казучка Окада. Оспри излиза в началото на рампата като светлината на прожекторите бива спусната под "Краля на ринга" и Оспри се възползва от този хубав момент, след което продължава по рампата и слиза надолу по стълбичките. Уилиам обира ръцете на публиката като се докосва до всеки един фен край ringside - всеки един Оспри фен който беше с него през всичко това, пред падения и победи заслужава да бъде докоснат от своя герой тази вечер! Оспри се качва след това на ринга като забележете само изиканата бяла роба с тигров десен на едната ръка на Оспри. Тигър, който символизира корените и предците на британеца с ирландска кръв. Оспри влиза на ринга и хваща микрофон - нека да чуем какво ще каже краля!


9. Half-Hour Show: In-Ring Promo With King Ospreay  Srok5c
 

- Дами и господа, не бих се сетил за по-добър начин за започване на новата 2021 от това с чисто нов крал! Едно чисто ново начало на TNW! От край време аз говоря и говоря за това как искам да оставя името си и завета си в историята на TNW и мисля че най-накрая го постигнах. На "Temple of the King" с Окада направихме 5 звезден мач, който получи дори и наградата "Мач на годината" цели два дена след приключването му! Без никакво съмнение аз и Окада този път откраднахме шоуто, но искам да кажа че това беше най-добрият мач в кариерата ми. Може да мразя Окада от дъното на душата ми, но той е един от малкото, които могат да ме накарат да стигна до чистия си лимит. Лимитът и несигурността дали Уил Оспри ще си тръгне като победител или победен! Използвах абсолютно всичко срещу Окада, дори след цялото ритане на главата му в ринга и извън него се оказа че си бях счупил костици в петата и заради това не можах да присъствам на живо на празничния епизод на Rampage, но..но това беше малка цена, която краля трябваше да плати. Разбира се съм изключително щастлив че действията ми бяха възнаградени и по друг начин чрез "Performer of The Year" слами наградата, защото ден след ден - нощ след нощ аз излизам на този ринг и показвам защо съм най-добрият pure wrestler в TNW! Аз нямам култова фраза, нямам шумни фойерверки, нямам лимузина или мустак и клин с лика на гаджето ми..АЗ ИМАМ СПОСОБНОСТИ НЕПОВТОРИМИ ЗА ДРУГ АТЛЕТ  и това прави Will Ospreay не заменим за TNW! Others try, I succeed! 2021 започва повече от перфектно и както знаете със спечелването ми на "King of The Ring" аз имам сигурен мач срещу TNW World Heavyweight Champion - AJ Styles! Няма да крия, че AJ винаги е бил като идол за мен, но когато времето настъпи...когато аз стоя на един ринг с AJ Styles и този гонг удари - няма идоли, има само хъс и жажда за победа! Няма да отстъпя пред AJ и за миг, виждам те като поредното стъпало от стълбицата ми към върха...  

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
9. Half-Hour Show: In-Ring Promo With King Ospreay  JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, GodNikolov, Rainmaker and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
9. Half-Hour Show: In-Ring Promo With King Ospreay
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. Half-Hour Hour Show: In-ring Promo with Will Ospreay
» 7. Half-Hour Show: In-Ring Segment /w Will Ospreay
» 6. Half-Hour Show: In-ring promo with Edge
» 8. Half Hour Show: In-Ring Promo with John Cena
» 5. Half-Hour Show: In-Ring promo with Tommaso Ciampa

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 415-
Идете на: