Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 2. Jeff Hardy Demands An Answer

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 996
Age : 23

2. Jeff Hardy Demands An Answer Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Jeff Hardy Demands An Answer   2. Jeff Hardy Demands An Answer EmptyСъб Яну 02, 2021 7:33 pm


...
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

2. Jeff Hardy Demands An Answer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Jeff Hardy Demands An Answer   2. Jeff Hardy Demands An Answer EmptyПон Яну 04, 2021 11:17 pm



LADIES AND GENTLEMAN!! PLEASE WELCOME ,,THE CHARISMATIC ENIGMA" JEFF HARDY!!



2. Jeff Hardy Demands An Answer 3r9zbGW 2. Jeff Hardy Demands An Answer BY3Jszc

Michael Cole: Ето, че Енигмата се появява на рампата и веднага топлите овации за него започват да валят моментално. Феновете тук в Phoenix, Arizona са на крака и сигурно с нетърпение са чакали Харимзатичната Енигма да се появи точно тук в тази арена, а именно US Airways Center. Миналата седмица Джеф излезе за да има мач срещу мистериозен опонент, но опонента му беше голяма изненада дори и за самия Джеф. Опонентът му беше Дядо Коледа, който му подари подарък, а именно кутия цигари и реши, че Джеф ще се върне към старите си навици, но той показа, че е променен човек и извхърли цигарите, но този Дядо Коледа не беше този който познаваме, защото след като Джеф изхвърли цигарите, той извади метална тръба от чувала си и прасна Харди с нея право в лицето му, което доведе до мача между тях, който Екстремната Енигма спечели с лекота и сега явно е излязъл за да разбере кой е изпратил този измамник който се преструва на идола на детското щастие през зимата. Джеф обира ръцете на неговите фенове тук във Феникс и е готов да влиза в ринга

2. Jeff Hardy Demands An Answer S2CpWfy 2. Jeff Hardy Demands An Answer QPrnj5e

Джеф се качва по металните стълби и веднага таунтва за неговите почитатели и сега той влиза и се качва на въжетата и отново позира и неговите CREATURES избухват от хубави емоции. Сега Джеф слиза и моли за микрофон, който веднага му бива даден. Нека да разберем какво има да каже Джеф Харди? Не сменяйте канала!

JohnnyZ, Cekoki and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

2. Jeff Hardy Demands An Answer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Jeff Hardy Demands An Answer   2. Jeff Hardy Demands An Answer EmptyПон Яну 04, 2021 11:34 pm

2. Jeff Hardy Demands An Answer QjrUCwt


HELLO,CREATURES!! Как сте тук във ФЕНИКС, АРИЗОНА?! (HUGE POP*) Радвам се, че отново сте тук и отново гледате най-доброто шоу по кеч в планетата,а именно TNW RAMPAGE!! Приятели, надявам се да сте имали хубави празници, аз също имах, но миналата седмица настроението ми беше леко съсипано, но то от не кой да е, а именно героят на много деца, символът на детското щастие през зимата, а именно - Дядо Коледа или щеше ако не беше някой който не реши да се преструва на него и който се опита по много долни начини да ми припомни стари демони с които се преборих. Вие сами видяхте миналата седмица как ,, Дядо Коледа" опита да ме върне към наркоманските ми навици и ми подари кутия с цигари, но аз не ги приех, защото аз ви казах, че съм се променил и че вече не съм зависим от тези неща, но нещото което ме ядоса най-много е че за малко да обърна гръб и тъпия имитатор на следващата секунда ми извади смотана метална тръба и ме удари право в лицето. Но накрая фалшивия старец крещеше от болка след като се предаде и загуби, но за жалост не успях да разкрия кой беше имитирал добрия старец, НО АЗ ЗНАМ КОЙ ГО Е ИЗПРАТИЛ!! ЗНАМ ЧЕ СИ ГО ИЗПРАТИЛ ТИ, МИШКА НИЩОЖНА!! ДА ЗА ТЕБ ГОВОРЯ, СЕТ РОЛИНС!! ТИ МАЛОУМНИКО СЕ ОПИТВАШ ДА МЕ МАНИПУЛИРАШ ПО ТОЛКОВА МРЪСНИ И ДОЛНИ НАЧИН, НО НЕ УСПЯ!! Понеже явно не ти стигна унижението на Temple Of The King след като твоите ученици Мърфи и Дякона, който между другото ти коства отново Световната титла и се завърна към нормалния БАТИСТА И ЩЕ ТЕ РАЗКЪСА, ти все още живееш в миналото и си мислиш, че плановете ти ще сработят. WELL NEWSFLASH, PUSSY!! Не успя да ме вкараш в тъпото ти семейство и не успя да задържиш Дейв под своя контрол и сега каквото и да си намислил отново няма да ти се получи. Така че, Месио, ако си истински мъж и мъжеството ти и топките ти не са останали при Беки Линч и детето ти Roux те предизвиквам да излезеш и да ми кажеш всичко лице в лице, разбира се ти няма да го направиш. Защото Сет, истината за теб е че ти си нищо повече от прочетена книга, която най-сетне трябва да проумее реалността и да осъзнае, че Сет Ролинс и неговата кучка Мърфи са нищо повече от две смотани нищожни безинтересни путки!! ТАКА ЧЕ, СЕТ, ИЗЛЕЗ ЗАЩОТО ИМАМ ДА СИ УРЕДЯ НЯКОИ СМЕТКИ С ТЕБ!!

GOAT, Don't cross Rhodes!, deren, JohnnyZ, Yuliyan, Cekoki and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2374

2. Jeff Hardy Demands An Answer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Jeff Hardy Demands An Answer   2. Jeff Hardy Demands An Answer EmptyСря Яну 06, 2021 11:07 pm

2. Jeff Hardy Demands An Answer Lu6FltD

- Jeff, Jeff, Jeff... What can I say? Доста смели думи за човек, който цял живот се бори със своите пороци. Ти си грешник, Jeff. Аз го знам. Ти го знаеш. Всеки един човек в тази зала го знае. И въпреки това те не спират да скандират името ти. Замислете се поне за малко. Нима наистина идолизирате този човек? Това ли е моделът на подражание, по който искате да растат вашите деца? Така си и мислех! За жалост живеем в свят, в който хора като Jeff Hardy биват възхвалявани и издигани на почит за сметка на такива като мен, които правят всичко само и единствено за ваше добро! PEOPLE LIKE ME WHO FIGHT FOR THE GREATER GOOD! *BOOOO* Мразите ме защото съм различен. Мразите ме, защото казвам истината в очите. Мразите ме, защото не съм като човека, който в момента стои на ринга. Знаете ли защо? Защото вие виждате себе си в самия него. Той е събирателен образ на всички вас, които ежедневно се поддавате на своите пороци. Твърдиш, че си се променил, така ли Jeff? Нека ти кажа нещо. ГОРЧИВО СЕ ЛЪЖЕШ! Каквото и да казваш, каквото и да правиш... Дълбоко вътре в себе си ти знаеш, че не си се променил! Ти все още си слаб. Не ми вярваш? Само преди броени секунди ти отново показа признак на слабост, споменавайки моето семейство. Това разбира се не бе първият път, в който името ти бива свързано с нечия невръстна дъщеря. Ask Stg. Slaughter if you don't believe me. *BOOOO* You know what, Jeff? Промяната ще дойде в мига, в който те взема под крилото си и те пречистя от всички тези демони, които таиш в себе си! Да, прав си. Случилото се миналата седмица бе поредния ми опит да те привлека на правилната страна, но уви отново не успях. И след като очевидно никой не е способен да ми помогне, то изглежда, че ще трябва да взема нещата в свои ръце и лично аз да се погрижа за теб! Тази вечер ти ще се изправиш очи в очи с "The Messiah" и твоята скитаща се в мрака душа най-после ще намери спасение!

GOAT, Don't cross Rhodes!, Dimarata, deren, Yuliyan, Cekoki, Tommy End and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





2. Jeff Hardy Demands An Answer Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Jeff Hardy Demands An Answer   2. Jeff Hardy Demands An Answer Empty

Върнете се в началото Go down
 
2. Jeff Hardy Demands An Answer
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. AJ Styles demands an answer from Seth Rollins
» 9. nWo to answer Shinsuke Nakamura & Rob Van Dam
» 8. The Usos demands rematch at 'Allegiance'
» 9. The Miz to answer Scott Hall's challenge
» 9. Kane's answer to Paul Bearer

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 415-
Идете на: