Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 0. Bobby ''The Brain'' Heenan's Show with special guest - ''Ravishing'' Rick Rude

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 996
Age : 23

0. Bobby ''The Brain'' Heenan's Show with special guest - ''Ravishing'' Rick Rude Empty
ПисанеЗаглавие: 0. Bobby ''The Brain'' Heenan's Show with special guest - ''Ravishing'' Rick Rude   0. Bobby ''The Brain'' Heenan's Show with special guest - ''Ravishing'' Rick Rude Empty2/1/2021, 19:28


...
Върнете се в началото Go down
Don't cross Rhodes!
Mr. PAIN
Mr. PAIN
Don't cross Rhodes!


Location : WINNING
Join date : 26.08.2010
Posts : 1039

0. Bobby ''The Brain'' Heenan's Show with special guest - ''Ravishing'' Rick Rude Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 0. Bobby ''The Brain'' Heenan's Show with special guest - ''Ravishing'' Rick Rude   0. Bobby ''The Brain'' Heenan's Show with special guest - ''Ravishing'' Rick Rude Empty3/1/2021, 01:20

0. Bobby ''The Brain'' Heenan's Show with special guest - ''Ravishing'' Rick Rude D3UeAmZ 0. Bobby ''The Brain'' Heenan's Show with special guest - ''Ravishing'' Rick Rude 3nDILom

Bobby ''The Brain'' Heenan: Добър вечер на всички зрители! Моето име е Bobby ''The Brain'' Heenan, намирам се тук в моето студио, за да излъча първият епизод от шоуто на Bobby ''The Brain.'' Надявам се всички да сте се настанили удобно, защото имам изненада за вас тази вечер. Изненадата ми е, именно моят гост в студиото ми тази вечер... Предполагам се досещате за кого говоря, но все пак се чувствам длъжен да ви го представя... - LADIES AND GENTLEMEN, THE GREATEST PHYSIQUE IN SPORTS TODAY... I GIVE YOU, YOUR UNITED STATED HEAVYWEIGHT CHAMPION OF THE WORLD, THE MOST IMPORTANT MEMBER OF THE HEENAN FAMILLY... ''RAVISHING'' RICK RU-UDE!!

0. Bobby ''The Brain'' Heenan's Show with special guest - ''Ravishing'' Rick Rude SaP4C7r 0. Bobby ''The Brain'' Heenan's Show with special guest - ''Ravishing'' Rick Rude AGhg7gU

Bobby ''The Brain'' Heenan: Искам да чуя силните овации за най-великия носител на щатската титла някога... *BO-O-O* Ха-ха-ха, как си приятелю? Изглеждаш чудесно тази вечер, но може би е заради титлата около кръста ти, прави те още по-разкошен! Много от хората смятат, че това което направихме на Temple of the King бе нередно, но аз не мисля така... Мисля, че постъпихме правилно!

Rick Rude: You damn right, we did the right thing Bobby! Както казах и миналата седмица, нощта в която спечелих и първото си слами, за най-добро тяло в целият професионален кеч бизнес.... Аз и ти, направихме огромна услуга на онова дебело и мързеливо копеле! В моите очи това не бе измама, това си беше чисто работене в екип! *BO-O-O* Колкото и да не им харесва на хората, това е факт, съдията не видя нищо нередно, следователно нищо нередно не се е случило! Дори, Bobby, ако трябва да бъда честен очаквах повече от сержанта... Видя ли го, загуби миналата седмица с малкия пакет от онзи Daniel Bryan, хахаха... Представяш ли си? Не знам как жена му - Карън, още го търпи...

Bobby ''The Brain'' Heenan: Аз също се посмях добре на негов гръб ако трябва да бъда честен с теб, Rick... И аз очаквах много повече от него, но изглежда сме го надценили... Daniel, ти спечели мача си, но всъщност тази победа, няма да ти донесе нищо добро! Доброволно подписа най-лошият контракт в живота си на миналото шоу. На 30-ти, януари 2021 година, ти ще се изправиш срещу най-добрият атлет в тази компания и това което ще ти се случи, ще се случи след броени минути и на Jake ''The Snake'' Roberts. Същото нещо се случи на Slaughter, Ricochet, Marc Mero и още куп заблуден глупаци които си вярваха, че имат някакъв шанс срещу ''Ravishing'' Rick Rude... Няма човек в тази компания, който ще отнеме пояса от кръста му...

0. Bobby ''The Brain'' Heenan's Show with special guest - ''Ravishing'' Rick Rude GEkmYuT

Rick Rude: AND THAT'S A FACT! BECAUSE I'M THE GREATEST UNITED STATES CHAMPION THIS COMPANY HAS EVER HAD! *BO-O-O* И ще го докажа отново тази вечер, когато победя Jake ''The Snake'' и запиша 7-ма поредна победа в score card-a си! And you... The Little Man, ще се погрижа на 31-ви януари за теб, ще те пребия толкова много, че да се зачудиш за поредното си пенсиониране! Всяка една моя фенка ще може да се наслади, на боят който ти хвърлям, а веднага след това ще извикам и една дама от публиката на ринга, или може би три-четири... За да отпразнува с мен поредната грандиозна победа! Daniel, бъди реалист! Аз съм всичко, което ти не си! Красив съм, шампион съм, всички жени са луди по мен, единственото което можеш да направиш е да ми се възхищаваш! Всички залози ще са в моя полза, а хората много добре знаят защо! Та, приятелю, дори ако не вярваш на мен, можеш да попиташ своята скъпоценна жена. Сигурен съм, че тя ще ти разясни! In fact you can bring her ringside... *BO-O-O* Обеден съм, че гледката от първите редове ще и хареса! Няма момиче, на тази планета което да не е влюбено в мен! И няма мъж, който може да ме спре да му отнема жената, ако реша! А, пък знаеш ли? Може и да ти помогне, както и Карън помогна на сержанта... *Rude изпада в зловещ смях, а феновете започват да освиркват.*

0. Bobby ''The Brain'' Heenan's Show with special guest - ''Ravishing'' Rick Rude RnkOLM6

Bobby ''The Brain'' Heenan: Daniel, ако аз бях на твое място, щях да се откажа от тази среща... Сега, искам да кажа на всички зрители, които ни гледат... Нашият първи мач за вечерта е именно този човек, нашият щатски шампион срещу Jake ''The Snake'' и ако си умен, Jake, ще стоиш в ъгъла! *Heenan и Rude, започват да се смеят*

Michael Cole: Ще стои в ъгъла? Това не го разбрах, но определено това което ''Ravishing'' Rick Rude каза, го разбрах! И съм сигурен на сто процента, че думите му няма да са се харесли на Daniel Bryan... Какъв ще е неговият отговор, ще разберем много скоро! А сега нека се пренесем на ринга, защото мачът който ни предстои, определено ще си струва гледането! По какъв начин ще бъде отворено шоуто ни само, с щатският шампион в действие!!

GOAT, Pete Apple, GodNikolov, JohnnyZ, Cekoki, Tommy End and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
0. Bobby ''The Brain'' Heenan's Show with special guest - ''Ravishing'' Rick Rude
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 13. US Champion "Ravishing" Rick Rude in action
» 10. Backstage segment with 'Ravishing' Rick Rude
» 11. Singles Match > US Champion "Ravishing" Rick Rude vs. Samoa Joe
» 12. Backstage Commentary with Daniel Bryan on his rivalry with "Ravishing" Rick Rude
» 1. Singles Match (Non-title): "Ravishing" Rick Rude vs. Jake "The Snake" Roberts

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 415-
Идете на: