Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3421
Age : 31

16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year" Empty
ПисанеЗаглавие: 16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year"   16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year" Empty26/12/2020, 04:54

....
Върнете се в началото Go down
Mathew
New User
New User
Mathew


Join date : 29.01.2019
Posts : 1

16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year"   16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year" Empty29/12/2020, 16:44



- Дами и господа, моля станете на крака! Това е нашото главно събитие!
Посрещнете носителят на Оскар от 2014 за най-добър актьор - МАТЮ МАККОНАХИ!
Той ще връчи наградата на "Суперзвезда на годината"! Силни аплодисменти!

16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year" NBpdViB

- Wow, песента от "True Detective"... Не очаквах това, наитсина! Благодаря на продуцента, върна ми доста приятни спомени! Тази вечер определено ще остане такъв. Защото тук е прекрасно. Не само в Чикаго, но и в TNW! За мен е чест да връча сламито за най-добра суперзвезда не само на един невероятен кечист и шампион, но и НА МОЙ КОЛЕГА! Точно така. Досетихте се кой е нали?! Alright, alright, alright... WITHOUT FURTHER A DUE, PLEASE STAND UP AND MAKE SOME NOOOOOOOOOOOOOOOOOOISEEEE... HE IS HERE! THE SUPERSTAR OF THE YEAR! HE IS... HIS NAME IS... DAVE BATISTA! "THE ANIMAL"! HERE WE GO! COME ON!

Don't cross Rhodes! харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2406

16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year"   16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year" Empty5/1/2021, 00:01


Michael Cole: Феновете скандират името на "The Animal"! Току-що Matthew McConaughey обяви Batista за Superstar of The Year, но това, което чуваме в момента е музиката на Seth Rollins. Хората по трибуните изглеждат доста объркани. Те се оглеждат наоколо, чудейки се какво точно се случва в момента. Самият Dave излизаше под звуците на тази мелодия в продължение на няколко месеца. На турнира Temple of The King обаче, "The Animal" скъса оковите и отприщи гнева си, противопоставяйки се на своя поробител. Той заби нож в гърба на Rollins, коствайки за пореден път шансовете му да се добере до световната титла. Batista наистина имаше една вълшебна година, а случилото се в Jeddah бе просто черешката на тортата! Заслужено slammy за "The Animal", от който обаче няма нито следа! Познат силует се задава в началото на рампата. That's not Batista...

16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year" K1aTaqO

Corey Graves: IT'S SETH ROLLINS! "The Messiah" се появява в началото на рампата, посрещнат от бурните освирквания на феновете по трибуните, от които музиката на Seth едва се чува! Но какво прави той тук? Миналогодишният победител в категорията Superstar of The Year се запътва с бавна крачка към подиума, доближавайки се все повече до Matthew McConaughey, който изглежда крайно объркан от случващото се. Rollins му се усмихва иронично, след което буквално изтръгва златната статуетка от ръцете му. По всичко изглежда, че "The Messiah" е дошъл тук именно за slammy-то! Носителят на наградата "Оскар" тактично се оттегля отдръпва настрани от Seth, оставяйки го сам зад трибуната. Все пак явно ще чуем каква е причината той да е тук тази вечер вместо обявения за суперзвезда на 2020 година - Dave Batista, защото Rollins очевидно си е подготвил реч!

16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year" YFNCGkN

- Какво има? Не очаквахте да видите мен, нали? *BOOOOO* Достатъчно... Това отговаря на въпроса ми. Знам, че всички тръпнехте в очакване да видите своя любимец, своя герой. СТРАХОВИТИЯТ И БЕЗМИЛОСТЕН DAVE BATISTA! Нека обаче ви кажа нещо... Batista не е човекът, за когото всички вие го мислите. Той не е този "The Animal", за когото хората говорят. Да, Dave наистина е "животно"... Аз по-скоро обаче бих го определил като едно малко изгубено пале, скитащо се сляпо в дълбините на мрака. Загубило корените си. Животно, поело по грешен път, което никога вече няма да намери правилната посока и да открие пътя към дома! На турнира Dave Batista направи своя избор. Той избра да ме предаде. Това неблагодарно псе отхапа ръката, която го хранеше и ви уверявам, че горчиво ще съжалява за това! Dave Batista обърна гръб на човека, който му подаде ръка, когато той най-много имаше нужда. Аз съм този, който направи Batista това, което е! Аз съм този, който превърна прословутия "The Animal" в най-добрата версия на себе си. Аз извлякох максимума от него и ако някой заслужава тази награда, която в момента държа в ръцете си... ТО ТОВА НЕ Е НИКОЙ ДРУГ ОСВЕН МЕН! *BOOOOO* Колкото и да не ви харесва, вие ще трябва да се примирите с този факт! And let's be clear. Аз не приемам наградата от името на Dave Batista... АЗ ВЗИМАМ ТОВА, КОЕТО МИ ПРИНАДЛЕЖИ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year"   16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year" Empty

Върнете се в началото Go down
 
16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. Slammy Award for "Performer of the year"
» 9. Slammy Award for "Tag-Team of the year"
» 10. Slammy Award for "Gimmick of the year"
» 12. Slammy Award for "Feud of the Year"
» 4. Slammy Award for "Return of the year"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 414-
Идете на: