Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Край на подкаста Жертвите на Васко Метала!

Go down 
+4
Scroller
Tommy End
Rainmaker
Никой
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край на подкаста Жертвите на Васко Метала!   Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty21/12/2020, 22:56

Постиженията на Васко метъла
-Подарена титла от Вили във EWF за да не напусне- американска 
(какво прави Васко Метъла със нея ли - напуска)
Подарена втора мидкард титла - мисля че беше импакт тогава ама ще излъжа
(какво прави Васко метъла със нея)- започва да simp-ва женено момиче и съответно губи я
Постижения във TNW- 
- Us tittle Reign (мой пуш след напускане)
(какво прави васко метъла със него)- слага хора във усмирителни ризи.
Европейска титла- (напуска след като разбира че ще му  я вземат)

ДАМИ И ГОСПОДА- ПОСТИЖЕНИЯТА НА ВАСКО МЕТЪЛА ЗА НЯКОЛКО ГОДИНИ НАСАМ !!!!!!
5 титли и два тага със втори акаунт xD докато дарка само във EWF има минимум 10 рейна със различни титли и Grand слам докато васко има ШПЕК
Върнете се в началото Go down
Никой
Superstar
Superstar
Никой


Join date : 01.09.2020
Posts : 161

Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край на подкаста Жертвите на Васко Метала!   Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty21/12/2020, 23:42

Постиженията на Васко в TNW

1x TNW Grand Champion- Matt Riddle
1x TNW European Champion - Bret Hart
3x TNW Tag Team Champion - Chris Jericho, Tommaso Ciampa, Cesaro
1x Cruiserweight Champion- Cody Rhodes
1x TNW United States Champion- Sycho Sid
Slammy For Quote Of The Year (The Hitman Is Back, Baby)
Slammy For Dominatior Of The Year (Sycho Sid)
11x Match Of The Week
4x Wrestler Of The Week

Постиженията на Дарксайдер в TNW

3. Marty Scurll - The VillainOne (28.10.2016 - 7.11.2016) -  The Shortest Reigning

Всичко друго в EWF няма значение! На никой не му дреме! Гледа се кво си постигнал в TNW, а ти не си постигнал нищо...Щото играта ти е толкова смешна и толкова грозна, че не могат да те пушнат...Вземи млъкни и играй, а не само да говориш...

И между другото в EWF съм Hall Of Famer! Ранка си ми седи още и хората знаят, че съм такъв, имам си и celebration пост!

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край на подкаста Жертвите на Васко Метала!   Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty23/12/2020, 16:08

А забравих за Grand title-та. Забрави обаче че е един от най-кратките рейнове със нея заради факта че напусна на рейна си заради мен. И титли със втори акаунти.. особено тая париодия де беше крузото след цеци-то. И след като изсмука кура на стафа то остава и да не получиш тия постижения. Ти си най-голямата пародия като е-федър съществувала някога xD
Върнете се в началото Go down
Никой
Superstar
Superstar
Никой


Join date : 01.09.2020
Posts : 161

Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край на подкаста Жертвите на Васко Метала!   Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty23/12/2020, 16:17

Поне имам мейн евент титла зад гърба си и мид кард титли, а ти имаш една мид кард титла и една отборна титла за 4 години в форума...Земи та млъкни най-накрая, защото всеки път ще те контрирам! А и за малко да забравя, че имам и две сламита! И относно пародията на е-федър, аз ако съм пародия на е-федър, ти си още по-голяма пародия на е-федър, защото не си постигнал нищо тук, а само цивриш и се заяждаш по цял ден, ясно ми е, че си бездомен, но няма ли кофи за боклук, които да провериш?
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край на подкаста Жертвите на Васко Метала!   Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty23/12/2020, 16:49

Единствената МЕ титла е WHC, всичко друго е добавки за да може да играеш с whc медия без да реват потребителите, че си в МЕ

GOAT, Scroller, ne sum darka and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край на подкаста Жертвите на Васко Метала!   Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty23/12/2020, 16:56

Васе, кога най-сетне ще разбереш, че си тук, за да джобиш? Иконката на Поколени Нями ли най-сетне да се откажеш от TNW? Всички те хранят, има ли смисъл да си тук?

ne sum darka харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край на подкаста Жертвите на Васко Метала!   Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty23/12/2020, 17:15

Не само,че си жалък ами си и смешен. Да ти припомня ли кой сере минуси под всеки мой пост ?  Да ти кажа от сега - Не съм сложил и един минус на твой пост Smile . Също така сладур, ако играех само тук активно във най-добрия си период съм сигурен,че бройката титли щеше да е двойно на твоята. А относно HOF-a ти- най лесното ми е да вляза и да ти го махна. А ако ти кажа защо ти го даде Вили- може и да преусмислиш всичките си успехи до тук- дадени по МИЛОСТ. Правиш сравнения на 4 години през които имам активна сигурно около година игра във тоя форум -почти горе-долу колкото теб във двата е феда взети заедно. И пак ако си броим постиженията, кечисти на седмица във двата форума и пак ще съм 10 пъти повече от теб.

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Никой
Superstar
Superstar
Никой


Join date : 01.09.2020
Posts : 161

Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край на подкаста Жертвите на Васко Метала!   Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty23/12/2020, 17:18

ТомиКрай, тук съм, защото ми харесва играта! Както виждаш, не ми пука, че джобия, може би като си намеря работа ще спра, но дотогава защо да не играя? Не виждам да преча на някой.

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край на подкаста Жертвите на Васко Метала!   Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty23/12/2020, 17:20

Освен на целия форум, който не те иска тук Smile.

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край на подкаста Жертвите на Васко Метала!   Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty23/12/2020, 17:33

Браво Васко. За мен ти си най-истински е-Федър и най-добрия ментор на младите. Ценен си за Тотален Непрестанен Кеч.
Ама ме отблокирай от месинжер за да потърсим млади играчи заедно.

Geor4, GOAT and Dimarata харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край на подкаста Жертвите на Васко Метала!   Край на подкаста Жертвите на Васко Метала! - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Край на подкаста Жертвите на Васко Метала!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Подкаста Жертвите на Васко Метала се завръща с гост Теодосий
» Жертвите на Васко Метала!
» Жертвите на Васко Метала се завръща!
» Завръщането на Жертвите на Васко Метала!!!
» Жертвите на Васко Метала - MarianAsulym!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: Жертвите на Васко Метала-
Идете на: