Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15

Go down 
+8
deren
ivoCOO
Adam
Rainmaker
Teodosiy
Tommy End
GOAT
Никой
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 630
Age : 19

Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15   Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty19/12/2020, 21:48

Бахти якия гост

Rainmaker, Slavchov15 and Никой харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Никой
Superstar
Superstar
Никой


Join date : 01.09.2020
Posts : 161

Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15   Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty19/12/2020, 22:43

П.С.: Когато Брет Харт ти изпрати виртуален поздрав, тогава ще си позволяваш лукса да ме коментираш.

Платил си на Тито Сантана да каже няколко добри думи за теб! Прегледах тоя сайт през който те е поздравил...И аз ако дам пари на Брет Харт и мен ще ме поздрави! Не си оригинален, бро..Само това ще ти кажа.
Върнете се в началото Go down
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15   Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty19/12/2020, 23:12

vasko123 написа:
П.С.: Когато Брет Харт ти изпрати виртуален поздрав, тогава ще си позволяваш лукса да ме коментираш.

Платил си на Тито Сантана да каже няколко добри думи за теб! Прегледах тоя сайт през който те е поздравил...И аз ако дам пари на Брет Харт и мен ще ме поздрави! Не си оригинален, бро..Само това ще ти кажа.
Забравени запетаи, скучни затапки. Васил е във епогея си. О да.. и минуси. Мисля че си демоде и ти е време да напуснеш тоя форум ,за да ни отървеш от присъствието си..завинаги

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1583

Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15   Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty20/12/2020, 01:37

vasko123 написа:
П.С.: Когато Брет Харт ти изпрати виртуален поздрав, тогава ще си позволяваш лукса да ме коментираш.

Платил си на Тито Сантана да каже няколко добри думи за теб! Прегледах тоя сайт през който те е поздравил...И аз ако дам пари на Брет Харт и мен ще ме поздрави! Не си оригинален, бро..Само това ще ти кажа.


Платих, да, защото се плаща. И човекът си каза от сърце и душа каквото трябваше. А Брет и него го има, ама иска много повече пари, щото е алчен и популярен. Обзалагам се, че няма да има откъде да ги изкараш. И не се стремя към оригиналност, а към това да ти покажа колко си не наред. Хайде дърпай и си въри на майната си. И не смей да ми отговаряш. Не си дорасъл просто. Very Happy

GOAT, Rainmaker, Tommy End and Adam харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 975
Age : 23

Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15   Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty20/12/2020, 10:00

Върнете се в началото Go down
Никой
Superstar
Superstar
Никой


Join date : 01.09.2020
Posts : 161

Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15   Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty20/12/2020, 10:45


Платих, да, защото се плаща. И човекът си каза от сърце и душа каквото трябваше. А Брет и него го има, ама иска много повече пари, щото е алчен и популярен. Обзалагам се, че няма да има откъде да ги изкараш. И не се стремя към оригиналност, а към това да ти покажа колко си не наред. Хайде дърпай и си въри на майната си. И не смей да ми отговаряш. Не си дорасъл просто.

Не ми трябват поздравите на кечистите, за да съм им фен! Преди три години си писах с Matt Riddle, може да питаш Лайок, на него бях пращал чата, нито съм плащал нещо на този човек, нито нищо, просто му написах и той ми отговори! Не всичко опира до пари Денка и да по-голям съм от теб и в играта и в живота!
Върнете се в началото Go down
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 822
Age : 32

Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15   Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty20/12/2020, 10:56

Абе, Васко.. Толкова ти е странно самочувствието, че даже не можеш да го покриеш, честно. Позволяваш си някакви изказвания, а ти казах, че са повече от идиотски. Сигурен съм, че ако в теб имаше поне малко страст, щеше да разбереш Денислав какво ти казва, но не, за теб по-важно е да си клоун от цирка в трупата.. Аз също плащам в WWE Network, за да гледам, това какво значи? И извинявай, кой беше Matt Riddle, кой е Tito Santana.. Смешен си, наистина..

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 N7IkHs6

W: 69 D: 9 L: 41

Legacy:

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1583

Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15   Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty20/12/2020, 11:03

Не ме интересува. Мен не ми е за парите или да парадирам с това. Само като чуя, че според теб съм му фен, защото ме е поздравил, си ми ясен. Не ми трябва да съм психолог или психиатър, за да ти поставя диагноза. Но съм дошъл тук за добри моменти и хора, а не да се разправям с такива като теб. Не е въпросът кой е съответният кечист. Съсредоточаваш се върху несъщественото. Това те и прави със самочувствие без покритие. Безсилие и самохвалство. Само си губи времето човек с теб. Не демонстрираш доказателственост. Бъди жив и здрав и си дислайквай там, да се кефиш. Той живота ще покаже кой е по-голям. Няма дума да ти кажа повече.

Barreta and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Никой
Superstar
Superstar
Никой


Join date : 01.09.2020
Posts : 161

Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15   Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty20/12/2020, 11:21

Знаете ли? Писна ми от нападките ви, не разбрахте ли, че няма да напусна, като ме нападате и се правите, че ме познавате, не ме познавате. Кой си ти, че да ми поставяш диагноза, Денка? Аз ще ти поставя диагноза и тя е педал! Един мазен педал, защото си точно такъв, а за теб Адам какво мога да кажа, до преди една година се правеше на някакъв Джон Джонсън и се излагаше пред целия форум и ти се смееха, няма по нелепо от това...Смешни сте и двамата, за съжаление.
Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15   Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty20/12/2020, 11:23

Братле, ти си най-смешния от всички тук. Very Happy Не мисля, че има някой, който да се е излагал колкото теб. Наваксвай, че Иво те настига по изцепки. 

Barreta and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15   Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Жертвите на Васко Метала с гост The Goat!
» Жертвите на Васко Метала с гост Dimarata
» Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!
» Жертвите на Васко Метала с гост Mr Enchev - Въпроси!
» Жертвите на Васко Метала с гост Димитри Баев!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: Жертвите на Васко Метала-
Идете на: