Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay

Go down 
+3
Dimarata
Rainmaker
deren
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay   10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty23/12/2020, 23:18

НЯМА КАК ТОЗИ СБЛЪСЪК ДА НЕ ПРИКЛЮЧИ ТУК И СЕГА!
ТЕЗИ МЪЖЕ ПОКАЗАХА НА КАКВО СА СПОСОБНИ, НО ВСИЧКО ПРИКЛЮЧВА.
ОСПРИ Е ЧОВЕКЪТ, ТОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ...
ЕДНО.... ДВЕ.... ПУБЛИКАТА Е НА КРАКА! ЗАЛАТА ИЗБУХВА!
НИКОЙ НЕ ГО ОЧАКВАШЕ! KICK-OUT!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay   10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty24/12/2020, 16:51

Тази историческа епопея продължава...! Ospreay нанесе не един, а два повратни удара върху противника си, за да може най-сетне да завърши успешно мисията си в Саудитска Арабия, но Okada просто го смути с повдигането си! Това беше един от топ козовете в арсенала на "The Assassin", но ето че и той не успя да бъде триумфален! Ospreay трябва да потърси друга алтернатива, за да вдигне безценната Корона! Той вече е леко отчаян, тъй като силно се надяваше с това изпълнение да прекрати мача, но трябва да е знаел кой стои срещу него. От завръщането си насам Okada се върна обратно в пика на кариерата си. Единица са хората в съблекалните, които изобщо могат да му се противопоставят. Но ако има такива, то британецът е сред тях! Will сега става на два крака и се обляга на едните въжета, въздишайки дълбоко. През това време Okada е опрян на другите целият прегънал се като червей. Ospreay се закрачва към него и в този момент му набива тежък лакът в лицето, с който вече го отпраща на сглобката на бойната площадка. Okada едва не пада от ринга, но все пак се задържа за въжетата, а Ospreay след това също пресича прага на ринга. Британецът спипва главата на Kazuchika и я притиска с лицето напред с neck lock между въжетата! Истинска диващина от "The Quicksilver", която обаче е прекратена от рефера преди петата секунда! Той е готов да прибегне до всичко, за да вземе най-сетне проклетата победа! Okada остава на колене, а Ospreay сега му забожда още няколко лакътя и ритник в корема! Бившият TNW Intercontinental Champion продължава към въжетата! Holy shit! Дали?! Дали Ospreay ще припари до този ход...?! Целият стадион е на крака! Okada стои на сглобката, а Ospreay сега скача към него за Apron Oscutter... ТОВА ВЕРОЯТНО ЩЕ БЪДЕ ВСИЧКО ЗА OKADA И-И-И ТОЙ ПРЕОБРЪЩА OSPREAY В GERMAN SUPLEX ON THE APRON!! БРИТАНЕЦЪТ МОЖЕ БИ СЕ РАЗДЕЛИ С ВРАТА СИ! OKADA ГО ПРИЗЕМИ ПРАВО ПО ВРАТ В СГЛОБКАТА! Oh my fucking god! Ospreay не спира да се гърчи и люшка пред ринга, защото болката е неописуема! Okada успя да обърне целия ход на мача на 180 градуса и в момента той отново е начело...! Японецът влиза обратно на ринга, а реферът започва да отброява! Ospreay няма шансове! Той е като трупясал! Okada вече е в предпразнично настроение, а отброяването е на пет! Вече шест! Ospreay продължава да не издава никакви признаци на живот у себе си! Седем...! Изглежда, всичко беше тук! Осем... И OSPREAY СЕ ПОВДИГА!! ЖИВ Е! БРИТАНЕЦЪТ РЯЗКО ПРОГЛЕЖДА! МОЖЕ БИ ВСЕ ПАК ЩЕ УСПЕЕ! ИМАМЕ ДЕВЕТ, А OSPREAY Е НА КРАКА, НО OKADA ОТНОВО Е НА СГЛОБКАТА! ТОЙ Е ГОТОВ ДА ПОЕМЕ НЕЩАТА В СВОИ РЪЦЕ И СЕГА СЕ ЗАСИЛВА С RUNNING CROSSBODY... НО OSPREAY НЯКАК СИ ГО УЛАВЯ! OKADA Е ВЪРХУ OSPREAY, А ТОЙ ГО ПОВАЛЯ СЪС SAMBO SUPLEX!! OSPREAY СТОРИ НЕВЪЗМОЖНОТО! Both men are down now! Ospreay още е раздирян от дяволската болка в своя врат, но е длъжен да се изправи и да продължи! След всичката му агония, той връща съперника си на ринга и се качва редом с него. Ospreay е готов да му го върне двойно за това, което извърши преди малко! Британецът наглася тялото на Okada на вторите въжета и застава право пред него! Ospreay отскача и сега заковава... ROPE HUNG DOUBLE FOOT STOMP!! Право в задната част на главата на другия финалист! Okada просто бе стъпкан! Ospreay пада на колене, тъй като отново тригерира болката в слабото си място! Той обаче бързо обръща Okada по гръб и го приковава! 1..... 2..... OKADA СЕ ПОВДИГА! Ospreay отново не успя...! Отново няколко стотни отложиха коронясването му! "The Assassin" обаче няма да предаде фронта! Британската сензация залавя за рамената Okada! Той го изправя и го придърпва към себе си, но OKADA ОТПРАВЯ UPPERCUT... И ПОСЛЕ ВТОРИ! OSPREAY ПАДА НА ЗЕМЯТА, OKADA ГО ПОСЛЕДВА! OKADA ВЕЧЕ НЯМА СИЛИ ДА СЕ ИЗПРАВИ...! И ДВАМАТА СА ИЗЧЕРПАНИ ОТКЪМ ЕНЕРГИЯ... НО ЕТО СЕГА ТЕ СЕ ПОВДИГАТ ОТ ПОДА!

OKADA СГРАБЧВА OSPREAY ПРАВО ЗА КИТКАТА,
ГОТОВ ДА ЗАМАХНЕ, НО OSPREAY СЕ ИЗМЪКВА,
ОБАЧЕ OKADA Е ТОЧЕН СЪС СВОЯ DROPKICK!~

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 ACtC-3e_3ETcGzZ9AK5ZJdW5hEGLcm3-LFlggx_UtisItIEJg5SYUSjk8II6_7H_yt9cuonXTuH3gJ_27QTQQLN8vDEAtoyMRzUvptk4l41JRrkDIzrpvKSWlcPYerosAFaWTLMrTo46ca5ZmKlZZZwcG2Rq=w320-h180-no?authuser=0

BEST... DROPKICK... EVER!! OSPREAY ОТНОВО Е ПРАТЕН НА ПОДА! Уникално! Обратите в този мач просто нямат край! Okada също се държи за врата си, който просто бе обезобразен след последния double foot stomp от Ospreay! Мачът се превърна в истинска касапница! Някой може би отново ще бъде изнесен на носилка след сблъсъка, а може би и двамата! Okada е предрешен час по-скоро да приключи това клане! Той сграбчва Ospreay отзад и сега е готов да го извърти...! Ospreay този път не може да предотврати неизбежното! Okada посяга с десницата си за своя Rainmaker, но OSPREAY БЛОКИРА LARIAT-А МУ С ЧУК!! OSPREAY НА СВОЙ РЕД ЗАМАХВА КЪМ НЕГО, НО OKADA ГО СГРАБЧВА В ГРЪБ!! НЕ, НЕ, НЕ...! OKADA Е НА ПЪТ ОТНОВО ДА ИЗПРАТИ СЪПЕРНИКА СИ В БЕЗДНАТА НА ОТЧАЯНИЕТО С MONEY CLIP, ОБАЧЕ OSPREAY НЯКАК СЕ ОБРЪЩА НАЗАД С ВЪЖЕТАТА И REVERSE-ВА КЛОПКАТА В ОПИТ ЗА ТУШ!! 1..... 2..... ЕДВА СЕ РАЗМИНА! OKADA ОБАЧЕ ОТЛЕПИ РАМО! Двамата се изправят, а сега Ospreay отблъсква Okada назад в корнера с яростен chop! Японецът за пореден път е притиснат! Ospreay започва да го наказва със серия от колена в гушата, всяко от които по-брутално от предишното. Okada е направо като обстрелян! Той просто не може да се защити, не може по никакъв начин да отвърне, а сега Ospreay го запраща към отсрещния ъгъл.... НО OKADA ПАДА НА КОЛЕНЕ! Той дори не може да се задържи на крака! Умората за него е просто жестока! Вратът му също не може да носи повече! Ospreay го наблюдава с усмивка на лице, защото той е в перфектна позиция за една от неговите запазени марки! Okada се вкара в огромна каша, от която може би няма да успее да излезе...! Ospreay се опитва да се забие право с Robinson Special в гърба на съперника си, НО ТОЙ СЕ ОТМЕСТВА! OSPREAY СЕ РАЗБИВА НА ДВЕ, А OKADA СЕ ИЗПРАВЯ С ПОМОЩТА НА ВЪЖЕТАТА И СЕГА КАЧВА OSPREAY НА СЕБЕ СИ! OSPREAY СЕ ОКАЗА В ОГРОМНА БЕДА ОТНОВО! ДАЛИ, ДАЛИ "THE RAINMAKER" ЩЕ УСПЕЕ ДА НАНИЖЕ ПОРЕДЕН PILEDRIVER И-И-И OSPREAY ТОЗИ ПЪТ Е ПОДГОТВЕН! OSPREAY СТЪПВА НА ДВА КРАКА И ОБРЪЩА OKADA НА СЕБЕ СИ! РОЛИТЕ СА РАЗМЕНЕНИ... СЕГА ТОЙ Е НА ПЪТ ДА НАНЕСЕ TOMBSTONE! OSPREAY Е НА ПЪТ ДА ЕКЗЕКУТИРА OKADA СЪС СОБСТВЕНИЯ МУ ХОД И-И-И OKADA СИ ВРЪЩА КОНТРОЛА ВЪРХУ НЕГО!! ТОВА Е НЕВЕРОЯТНО!! OKADA ИМА ШАНСА ДА РЕАЛИЗИРА ВТОРИ TOMBSTONE... НО, НО КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ПРАВИ ТОЙ?! ЯПОНЕЦЪТ ПРИПОВДИГА OSPREAY НА ЕДНОТО СИ РАМО И ГО УМЪРТВЯВА С ФЕНОМЕНАЛЕН...

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 ACtC-3dmMuJp5ioloZjtVKiCPAekErKc1NvDFZgeUwAjAYTEs7hGbbjTyTydvW7QpQAQLCaiY4KzkCTtHDLgsS_YnyyuPowB7otTSBi3jtplHkIgAq5D4LIfv-fsLFGMlE0tPgHSl2Mqo9pB6rKGoIzSXSFY=w320-h180-no?authuser=0
EMERAALD FLOWSIOON!!~

УНИЩОЖИТЕЛЕН...! OKADA ЛИКВИДИРА OSPREAY! ЛИКВИДИРА ГО С ЕДИН ОТ НАЙ-ЛЕГЕНДАРНИТЕ ХОДОВЕ В ЯПОНСКИЯ КЕЧ! В ПАМЕТ НА MITSUHARU MISAWA, ЯПОНСКИЯ PURO БОГ, OKADA Е НА ПЪТ ДА ВДИГНЕ КОРОНАТА...!! ЩЕ УСПЕЕ ЛИ С ТОВА РЯДКО ИЗПЪЛНЕНИЕ ДА ПРИКЛЮЧИ ТОЗИ МАЧ?!

Don't cross Rhodes!, Dimarata, JohnnyZ, Cekoki, Scroller, Tommy End and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay   10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty24/12/2020, 17:50

OKADA ТОТАЛНО РАЗМАЗА OSPREAY!
ТОВА ТРЯБВА ДА Е КРАЯТ! ВСИЧКО ЗА
WILL OSPREAY ПРИКЛЮЧИ...
ЕДНОООООООО...
ДВЕЕЕЕЕЕЕ...
НЕЕЕЕЕЕЕ! НЕЕЕЕЕЕ!
ПОВДИГАНЕ! ПОВДИГАНЕ НА ДВЕ И ПОЛОВИНА!
КАК? КАК УСПЯ OSPREAY ДА СЕ ПОВДИГНЕ ПРЕДИ ТРИ?
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay   10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty25/12/2020, 03:36

Michael Cole: Уилиам Оспри определено не очакваше този ход от Окада! Не знам как Оспри намери начин да се повдигне след като главата му беше врязана в тепиха по такъв начин! Според мен това беше чист инстинкт от Оспри да направи това повдигане точно преди три! Окада се изправя на едно коляно и гледа Оспри, които все още лежи на тепиха. Няма никакви признаци че Оспри ще започне да се вдига на крака. Уилиам опитва да се претърколи към въжетата, но тук имаме просто тежък ритник в ребрата на Оспри от Окада! Stiff as hell, cold as ice! "Тhe Dark Ace" поема към въжетата и се качва на второто въже! Окада в типичен old-school fashion скача от второто въже като стоварва коляното си в гръбнака на Оспри. Окада леко има затруднения като изправи изглежда рани другия си крак с този ход и в този момент бившият световен шампион осъзнава този факт. Окада инстинктивно прави опит за туш! Имаме едно, две..и не! Оспри отново успява да се повдигне преди фаталното три. Окада мисли за начини как да си спечели време, за да се възстанови. Той отива до краката на Оспри и опитва да ги заключи като след това обръща Уилиам го корем. Окада опитва да стигне до  главата на Оспри, за да заключи своя submission ход "Red Ink",  но Уил успява да контрира с elbow в носа на Окада! Оспри хваща окада и използва силата си, за да го преметне над себе си със Snapmere~! Чудесна контра маневра от "The Assassin"!  Ospreay  се изправя и тук имаме светкавичен Shoot kick в раменете и плешките на Окада, а след това Оспри го заключва в ход наречен с екзотичното име "Pluma Blanca" ~! Leg scissors около двете ръце на Окада като двата крака на Оспри дърпат назад раменете на Казучка Окада и допълнително създават натиск върху врата на японеца! Оспри има възможност дори да нанесе лакти във врата  и страничната част на лицето на Окада! Казучка Окада издържа доста дълго в този захват, обаче накрая "The Dark Ace" използва дългите си крака и стига до долното въже! Оспри е принуден да прекъсне захвата и тук пуска Окада малко след второто отброяване на съдията. Уилиам бавно се изправя на крака като дори отново подритва Окада точно във врата няколко пъти. Оспри изправя Окада и намисля нещо опасно като вдига Окада на раменете си...но имаме контра от японеца който минава зад Оспри и тук удря Оспри в гърба, като запраща британеца в ъгъла! Окада усуква ръката на Оспри и го irish whip-ва с пълна сила в сглобките! Оспри едва не свали дори и малкия предпазителен донапрен, който има по сглобките след този сблъсък! Окада отива до него. "The Dark Ace" го обръща и го качва на въжетата. Окада също се качва и започва да наглася Оспри, но дали тук ще го видим! Дали ще видим Superplex ?! Оспри се брани с всичко, което има в себе си и дори тук имаме HEADBUTT ОТ ОСПРИ! "The Assassin" минава под Окада и след това го хваща за главата като го притиска за сглобката...Окада е в капан, а Оспри най-накрая реализира The Cheaky Nandos Superkick~! Оспри не спира до тук...не, не, не! Оспри нанася още един и след това британеца качва Окада на въжетата. "The Assassin" сваля отново Окада с главата на надолу и мисля, че този този път е приготвил нещо много по-опасно за Окада! Уилиам тръгва към отсрещния corner където започва да изкачва бавно въжетата! Уилиам Оспри вдига целия "King Abdullah International Stadium" в екстаз и гледа право в очите на Окада докато е на върха на въжетата! Оспри скача-а-а с...


10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Ybhkh5pp
COAST TO COAST~!


Coreay Graves: ОТ ЕДИНИЯ ЪГЪЛ ДО ДРУГИЯ, "THE ASSASSIN" WILL OSPREAY ПРЕЛЕТЯ БУКВАЛНО ЦЕЛИЯ РИНГ И РАЗМАЗА ДВАТА СИ КРАКА В МУТРАТА НА ОКАДА! Просто изумително изпълнение от Уил Оспри! Британецът влачи Окада назад от въжетата и прави опит за туш! Имаме 1...2...не! Окада за пореден път намери силите, намери начина да се повдигне! Пак и пак тази среща продължава с пълна сила. Оспри вече се чуди какво да направи, за да приключи този мач. Виждаме как Оспри намества налактника си...Дали това няма да сигнализира нещо ?! Да сигнализира че края на този мач е близо ? Ospreay се дава малко назад и изчаква Окада да се надигне като пробва Discus Elbow, но Окада се отмести! Окада избегна това, но не избегна ритника на Оспри! Уилиам минава зад Окада. Оспри пробва Dragon Suplex като е заключил и двете ръце на бившия световен шампион във full nelson lock! Оспри опитва да преметне Окада, но не се получава, защото японеца наби спирачките! Окада рязко чупи grip-a на Оспри и тук се обръща като го сваля и имаме Snap Exploder Suplex от Окада! Pure desperation от "The Dark Ace" Той използва тези ценни секунди, за да се прегрупира. И двамата мъже се изправят равностойно по едно и също време, само че Окада е този който първи атакува с elbow! Това леко замайва Оспри който се дава леко назад с няколко стъпки! Okada използва това и се засилва от въжетата за атака но Оспри просто като светкавица...същински "Quicksilver" прави The Wallrun into a Step-Up Enziguri! Ospreay с irish whip, но контра от Окада за Dropkick не! Оспри наби спирачкитеи сега той пробва отново Shooting Star Press, но Окада вдигна краката си! Оспри се разби на коленете на Окада! Двамата отново са на крака и Казучка го засилва отново този път за 5 звездния DROPKI-..НЕ, ОСПРИ ЕКСПЛОДИРА ВЪРХУ ОКАДА С LIGER BOMB!!!


10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Y8d3bjek
 

Michael Cole: ПРОСТО УНИКАЛНО! КАК ИЗОБЩО ОСПРИ УСПЯ ДА ГО УЛОВИ ВЪВ ВЪЗДУХА И ДА ИЗПОЛЗВА ЦЯЛАТА ИНЕРЦИЯ И ГРАВИТАЦИЯ ЗА ДА ГО ТРЕСНЕ ПРАВО НА ТЕПИХА! РАМЕНЕТЕ НА ОКАДА СА МОМЕНТАЛНО ПРИКОВАНИ! ЩЕ ИМАМЕ ЛИ ПОБЕДИТЕЛ В ТАЗИ СРЕЩА ?!

Don't cross Rhodes!, Cekoki, Scroller and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay   10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty25/12/2020, 03:56

БОЖЕ МИЛИИИИИИИИ...
БОЖЕ ГОСПОДИИИИ, КАК ГО НАПРАВИ!?
КАК УСПЯ ДА ГО НАПРАВИШ, ОСПРИ?
ЕДНООООООО... ДВЕЕЕЕЕЕ... НЕЕЕЕЕ!
НЕЕЕЕЕ! OKADA СЕ ПОВДИГА НА ДВЕ
И ПОЛОВИНА! СРЕЩАТА ПРОДЪЛЖАВА!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay   10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty25/12/2020, 21:25

Истински спектакъл от този едва 27-годишен мъж на ринга. Ospreay за пореден път прикова всички погледи на стадиона към себе си с този феноменален sequance, завършил с титаничен Powerbomb, който обаче не успя да го изпрати на трона. За пореден път имаме отбелязано повдигане, а този мач сякаш просто не иска да свърши! Макар и да хвърлиха огромна част от арсенала си на ринга, двамата все още пазят най-доброто за накрая и така и не са изстреляли своите най-силни куршуми. Всеки от тях има по два такива. Okada опита вече няколко пъти всеки от двата, но уви, не завърши с успешен резултат. В момента обаче съдбата на мача и турнира е в ръцете на Ospreay. Okada отлепи рамо, но още не се е освестил след последното изпълнение на ринга. Той стои на едно коляно в средата на ринга буквално беззащитен! Ospreay се надига зад него и сега готви ръката си за удар, който вероятно ще бъде фатален за противника му! Британецът посяга напред със своя Hidden Blade, но "The Rainmaker" успява да залегне на една страна, после става за кратко и забожда standing dropkick in the back! Това беше! Ospreay отново бе съборен на земята за секунди, но в момента Okada също е на колене! Той целият се е прегънал около врата и раменете си, които бяха обект на брутални атаки особено през втората половина на мача! Двамата стоят проснати на земята един до друг! За пореден път силите им са равностойни, но не съвсем! Okada има съвсем малко превес заради падащия лист и сега се изправя, прихващайки Ospreay зад гърба! Отново, отново Okada ще потърси на помощ своя Rainmaker и тук вече не виждам какво ще го спре! "The Assassin" е завъртян към него, а Okada вече опитва да го прониже през гушата, НО OSPREAY ПРОБВА ДА ОБЪРНЕ ХОДА В SPANISH FLY... ДВАМАТА СЕ ПРЕВЪРТАТ ЕДНОВРЕМЕННО, ОБАЧЕ OKADA Е НА КРАКА! ТОЙ БЪРЗА ДА ЗАМАХНЕ С LARIAT И ТУК OSPREAY ГО ПРЕПАРИРА С PELÉ KICK! Местата отново са обърнати! Само за секунди отново Ospreay пое контрол над сблъсъка! Изключително! Ospreay в момента е над Okada! Той го изправя и му забива яростен chop! Okada пада на колене! Азиатецът направо не може да издържи повече на този мач! "The Sky King" отново се насочва към него и опитва да го сграбчи отнякъде, но Okada го избутва с рамото напред от себе си! Kazuchika се бори с последните си сили, за да се защити! Той дори не може да изправи мършавото си тяло в пълна позиция, а Ospreay доволно се усмихва на гледката, защото врагът му в момента страда пред очите му! Ospreay се довлича повторно към него, НО СЕГА OKADA ОТНЯКЪДЕ НАМИРА СИЛИ И ЗАКОВАВА ТРИ ПОРЕДНИ FOREARMS! "The Dark Ace" отново изненада всички! Ospreay гледа с полуотворени очи към земята и може би всеки момент ще се свлече на нея, защото Okada се готви за финален удар и-и-и Ospreay се промъква зад него!! Той заключва рамената на противника си и сега го поваля с... Dragon Suplex! Перфектното изпълнение, което върна Ospreay обратно начело на мача и го приближи още повече до края! Мечтаният край, в който британецът ще вдигне Короната пред целия свят и ще разгроми вечния си враг! Толкова малко му остава! Той сега поглежда презрително към Okada, който стои на четири крака едва дишайки, и му набива свиреп лакът право в главата! Очите на японеца едва не се просълзиха от изписаната болка на лицето му! Но това далеч не е всичко, защото Ospreay сега издига бившия световен шампион върху себе си! Ospreay възнамерява веднъж завинаги да сложи край на този мега сблъсък и-и-и OKADA ГО ОБРЪЩА СЪС СЕТНИ СИЛИ!! OSPREAY Е ВЪРХУ НЕГО! OKADA ЕДВА УСПЯВА ДА ГО ЗАДЪРЖИ, НО ВСЕ ПАК СЪУМЯВА ДА ЗАВЪРШИ СЪС...

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 ACtC-3cfwdqPHPXpJvpJIv20P1C8hMMZu9x6kHx5l9lpa3XJK1kn8VbTFckf2QUbSZuFtkwfgejgFZFO4kYB_3Dykm49YGjGO26QrHn32RlPDDqk4orzMjwup377ZmYfwQ5HAa_moZ-sebO_t5y8ExDixBEk=w320-h180-no?authuser=0
SPINNING TOMBSTONE!~

ВТОРИ TOMBSTONE В МАЧА! OKADA ВЕЧЕ ИЗПОЛЗВА КАКВО ЛИ НЕ, ЗА ДА МОЖЕ ОТНОВО ДА СЕ ДОКОСНЕ ДО ТРОНА! ТОЗИ ПЪТ OSPREAY НЯМА КАК ДА КОНТРИРА КАКВОТО И ДА Е! Той бе просто съсипан с това изпълнение от Okada, който след много мъки отново ще опита да приложи своя инструмент за мъчение, с който приспа трима в Rampage! Okada изчаква няколко секунди и след това изревава, прехвърляйки лапи през главата на Ospreay! Британецът обаче държи ръката си! Okada не успява да я заключи, за да финишира захвата! Ospreay е отвсякъде изпит и изтощен, но още не позволява ръката му да бъде вкарана в клопката! Okada се опитва да го натисне още и още, но Ospreay поклаща решително глава и се изправя на два крака...! Той обаче няма как да стигне до въжетата! Okada го е притиснал много, много сериозно и рано или късно ще успее да пречупи отпора му... НО OSPREAY СЕГА СЕ ОСВОБОЖДАВА СЪС STUNNER! STUNNER FROM WILL OSPREAY! "The Assassin" отново прави чудеса, а за четвърти пореден път Okada не успява да вкара успешно своя Money Clip! Условията в момента бяха повече от перфектни, но Ospreay шокира всички с тази контра! Рядко в днешни дни го виждаме да използва Stunner, но този мач го принуди! Okada сега отново е прикован на колене, а Ospreay опитва да се съвземе и започва нова брутална комбинация от удари върху него! Okada за пореден път е тероризиран! Ospreay в момента му показва колко stiff може да бъде и просто го отвява с всичко, което има! Лактите хвърчат един след друг, а редом с тях и пържоли и ритници! Okada е просто парализиран! Той е окончателно довършен с... discus elbow smash! Ospreay направо изкара ангелите на Okada с това брутално налагане, а вероятно предстои да подпечата края! "The Quicksilver" е сграбчил Okada отзад право през китката му! Ето сега той ще опита отново да си присвои неговия завършващ ход - the Rainmaker! Ospreay го извърта и опитва да го матира със собственото му оръжие, НО OKADA СЕ ПРОМЪКВА ЗАД НЕГО! HE AGAIN GOT THE UPPERHAND! OSPREAY СЕ ДЪРЖИ ЗДРАВО ЗА НЕГО И ВСЯЧЕСКИ ОПИТВА ДА ГО БЛОКИРА, НО... НЯМА КАК! OKADA ЩЕ ГО НАКАЖЕ! ТОЙ Е НА ПЪТ НАЙ-СЕТНЕ ДА ГО ПОМЕТЕ, ОБАЧЕ OSPREAY ЗАЛЯГА ПОД РЪКАТА МУ И ПРОДЪЛЖАВА КЪМ ВЪЖЕТАТА! ДАЛИ, ДАЛИ ЩЕ УСПЕЕ ДА ЗАБОДЕ СВОЯ OSCUTTER... МОЖЕШЕ!! МОЖЕШЕ, НО OKADA ПРЕКРАТИ МЕЧТИТЕ МУ С DROPKICK IN THE MID-AIR!! OSPREAY ПАДА МЪЧЕНИЧЕСКИ! OKADA СЪЩО ПРЕЖИВЯВА ОГРОМНА БОЛКА, НО СЕГА ВДИГА OSPREAY... ЗА ДА ГО ПОВАЛИ С НОВ STANDING DROPKICK ВЪВ ВРАТА! OSPREAY ВЕЧЕ НЯМА НИКАКВИ ШАНСОВЕ! ТОЙ ЛЕЖИ ПРЕМАЗАН НА ЗЕМЯТА, А СЛЕД ТАЗИ КАНОНАДА ОТ ПАДАЩИ ЛИСТИ, OKADA СЕ ВПИВА В НЕГО И НАЙ-СЕТНЕ ГО ЗАКЛЮЧВА В УЖАСЯВАЩИЯ СИ...

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 ACtC-3deUTRkkGiyuBCPLGkhjVZc6yThISkufWuqmBDA-HBOvTNAWUsBl3Ab2N6W8IcBDEy4FT64TreAmjwGT3zRQ-87r5GwZ8A7s1heStrdYEkF2-hlGola9LIiBEEGU2KmVAe5slrVgFFZ7PonUHsKai32=w320-h180-no?authuser=0
MONEY CLIP!~

THE MONEY CLIP IS FINALLY LOCKED IN!! СЛЕД РЕДИЦА ОПИТИ, КОНТРИ И ИЗМЪКВАНИЯ, OKADA УСПЯ ДА ЗАЛОЖИ НАЙ-БРУТАЛНИЯ СИ ЗАХВАТ...! ТРИМА, ТРИМА МЪЖЕ ИЗДЪХНАХА В ЛАПИТЕ МУ, А СЕГА МОМЕНТАЛНО OSPREAY ЗАПОЧВА ДА ГУБИ СВОИТЕ РЕФЛЕКСИ! ТОЙ Е НА ПЪТ ДА ПРИПАДНЕ! OKADA СТИСКА С ВСЕ СИЛИ...! ДАЛИ ЩЕ УСПЕЕ ДА СЕ ДОКОСНЕ НАЙ-СЕТНЕ ДО КОРОНАТА?!

Don't cross Rhodes!, Cekoki, Scroller and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay   10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty25/12/2020, 21:30

OKADA ГО СПИПА! ПРОСТО ГО СПИПА!
OSPREAY НЕ МОЖЕ ДА ДИША... ЛИЦЕТО МУ
СТАНА ЧЕРВЕНО... СЪДИЯТА ГО ПРОВЕРЯВА!
ТРИМА МЪЖЕ ИЗДЪХНАХА СЛЕД ТОЗИ ЗАХВАТ...
OKADA ПРИСПА ТРИМА МЪЖЕ С ТОЗИ ЗАХВАТ
ЗА ПРЕДАВАНЕ... ЩЕ ГО НАПРАВИ ЛИ И С OSPREAY?
БРИТАНЕЦЪТ НЕ МЪРДА И МУСКУЛ... БОЖЕ ГОСПОДИ...
ФЕНОВЕТЕ УСЕЩАТ, ЧЕ ТОВА ЩЕ Е КРАЯТ! ТЕ ГО УСЕЩАТ!
OKADA СТИСКА ВСЕ ПО-СИЛНО И ПО-СИЛНО... СЪДИЯТА ОТИВА
ДА ГО ПРОВЕРИ... OSPREAY МУ ХВАЩА РЪКАТА В ЗНАК, ЧЕ Е ОЩЕ
В МАЧА... OSPREAY Е В СЪЗНАНИЕ! И С ПОСЛЕДНИТЕ СИ СИЛИ УСПЯВА
ДА СЕ ДОКОПА ДО ВЪЖЕТАТА! OSPREAY УСПЯ ДА СТИГНЕ ДО ШИБАНИТЕ
ВЪЖЕТА И ДА СЕ СПАСИ! OKADA Е ПРИНУДЕН ДА ГО ПУСНЕ! НО ЯПОНЕЦЪТ
ГО ДЪРЖИ! МАМКА МУ, ГНУСНО КОПЕЛЕ! ТОЙ ГО ДЪРЖИ, А СЪДИЯТА ОТБРОЯВА!
1...2....3....4... ХАЙДЕ, ПУСНИ ГО! ОКАДА ОЩЕ НЕ ГО Е ПУСНАЛ, А ОСПРИ
ГУБИ СЪЗНАНИЕ! СЪДИЯТА НЕ ПРЕКРАТЯВА МАЧА, ЗАЩОТО ОСПРИ СЕ Е ХВАНАЛ
ЗА ВЪЖЕТАТА! ОКАДА РЕШАВА ДА ГО ПУСНЕ, СЛЕД КАТО ПОЛУЧИ ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖЕНИЕ
ОТ СЪДИЯТА! ОСПРИ ЛЕЖИ, КАТО ТРУПЯСАЛ ДО ВЪЖЕТАТА... НЕ ПОМРЪДВА! ВЪОБЩЕ НЕ ПОМРЪДВА!

Don't cross Rhodes! and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay   10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty25/12/2020, 23:42

Michael Cole: ТОВА Е НЕВИЖДАНО, ДАМИ И ГОСПОДА! ТОВА Е НЕЧУВАНО! ОСПРИ НЯКАК УСПЯВА ДА СТИГНЕ ДО ВЪЖЕТАТА! НЕ ЗНАМ ЩО ЗА ВИСША СИЛА ДАДЕ ТОЗИ ПОСЛЕДЕН ИМПУЛС НА ОСПРИ ДА ДОКОПА ВЪЖЕТО, НО ТОВА ОПРЕДЕЛЕНО СЕ ОКАЗВА КРИТИЧНО ВЪРХОВ МОМЕНТ В ТАЗИ СРЕЩА, ЗАЩОТО ТАКА ТОЗИ ФЕНОМЕНАЛЕН ФИНАЛ ПРОДЪЛЖАВА! Окада се изправя на крака и в очите му се чете шока от това как Оспри все още е в този мач! "あなたは死んでいるはずです" В превод това значи " Ти трябваше да си мъртъв" бяха точните думи от Окада към Оспри! Казучка Окада не спира не спира да нала Оспри, който тотално виси на най-долното въже! Реферът с много усилия успява да махне японеца от опонента му и виждаме как Оспри тотално се сгромолясва извън ринга. Оспри е като труп след този брутален submission hold от Окада! Японецът таунтва цялата арабска публика и слиза бавно извън ринга като не маха поглед от Оспри. Окада влачи Оспри до барикатидте където вдига едната ограда и я слага между тялото на Оспри! Окада изпъва назад цялото тяло на Оспри като използва предпазната барикада за натиск! Модифициран "Red Ink" от Окада, а болката е огромна за Уилиам! Реферът слиза веднага и едва не дисквалифицира Окада за тези действия на които станахме свидетели току що! Оспри успява да махне тялото си и главата си от металното съоръжение и се пробва да се надигне, но Окада отново го cheap-shot-ва с ритник в корема, а след това и в страничната част на черепа! Окада го прави отново и отново докато след това не връща Уил на ринга. Дами и господа тази вечер трябва да има само един победител! Окада чака Оспри леко да се надигне и се качва бавно на въжетата. И двамата мъже са много изморени и ранени. Виждаме че това се отразява и върху "The Rainmaker" Окада изведнъж намисли друго. Той влачи Уил до corner-a и след това започва отново да изкачва въжетата заедно с Оспри. Окада е с много зли мисли в този един момент.."The Dark Ace" не вещае нищо добро за Уил Оспри! Бритенцът бива обърнат с главата на надолу! Не, не, не само не това! Оспри може да остане парализиран след такъв ход от такава височина...това няма да е финал, това ще е край за Оспри...Окада ще скоч..не Оспри успява да се преобърне във вертикална позиция и намира баланс на въжетата! Уил прави малък скок и контрира с FRANKASTAINER ОТ ТРЕТОТО ВЪЖЕ!!! Какъв ход дами и господа! Какво зрелище само! This is electric! И двамата са накрая на силите си и двамата се чудят какво трябва да направят, за да приключи тази среща! Оспри и Окада се изправят по едно и също време, но Окада за пореден път се възстановява по-бързо и тук опитва да атакува с Discuss Laria..но ОСПРИ ЗАЛЯГА И СЛЕД ТОВА ВЕДНАГА ГО ПОВАЛЯ С FLATLINER!!! "THE ASSASSIN" НЕ Е ПРИКЛЮЧИЛ И ТРАНЗИРА В

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Y92yeaso
KOJI CLUTCH~!


Coreay Graves: Koji Clutch counter от Уил Оспри! Така както Окада има нови маневри в арсенала си, същото можем да кажем и за Оспри, който се усука около тялото на тъмната японска змия! Оспри притиска целия врат на Окада като спира и кислорода до черепа на Окада! Оспри опитва да затегне максимално този захват! Ход измислен от Koji Kanemoto и популялизиран от Christopher Daniels. Оспри се мъчи максимално да затрудни Окада, но виждаме как "The Rainmaker" лази към въжетата! Окада не спира...ии да! Той достигна долното въже, но в същия вид както Окада, Оспри не пуска захвата докато рефера не започна да го отброява! Окада бавно излиза на ръба на ринга и се бори за глътка въздух. Недостига на кислород в дробовете на Окада е факт при кашлицата която чуваме докато той е на ring apron-a. Оспри бавно го вдига и след това започва да underhook-ва двете ръце на Окада...Казучка веднага сви колене и така попречи на Оспри да го надигне! Окада използва главата си с Shoot Headbutt в ребрата на Оспри! "The Dark Ace" за пореден път си случи с невероятна хитрост и сега дори вдига Оспри като отново опитва да го обърне за Piledriver...НО ОСПРИ СЕ ИЗМЪКВА! И ДВАМАТА МЪЖЕ СА ХЛЪЗГАВИ И ПОТНИ, ОСПРИ ВЕДНАГА АТАКУВА С ROUNDHOUSE KICK ПОСЛЕДВАН ОТ ELBOW! OKADA СЕ ДЪРЖИ И НЕ ПАДА...ОСПРИ ГО НАНИЗВА С HOOK KICK, A СЛЕД ТОВА СКАЧА ОТ ВТОРАТА СГЛОБКА С..

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Ydzc2d6o
OSCUTTER ON THE APRON!!!


Michael Cole: OSCUTTER ПРАВО ВЪРХУ РЪБА НА РИНГА! ОЧИТЕ НА ОКАДА СЕ ОБЪРНАХА, ГЛАВАТА МУ БЕ ВРЯЗАНА ДИРЕКТНО В НАЙ-ТВЪРДАТА ЧАСТ ОТ РИНГА! И ДВАМАТА МЪЖЕ СА ПОВАЛЕНИ! ОСРИ ДИРЕКТНО ИЗХВЪРЧА ПРИ БАРИКАДИТЕ, А ОКАДА СЕ СТРОПОЛИ ДО РИНГА!!! THIS IS AWESOME* ЧАСТ ГЛАСЯТ ЦЕЛИЯ СТАДИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е МЕКАТА НА ПРОФЕСИОНАЛНИЯ КЕЧ! ТОВА Е НЕЩОТО ЗА КОЕТО ВСЕКИ ЕДИН ФЕН Е ПЪТУВАЛ ДО САУДИТСКА АРАБИЯ ДА ГЛЕДА! УНИКАЛНО ПРОСТО...АЗ НЯМАМ ДУМИ! Оспри бавно се изправя като се държи за барикадите. Уил успява да вдигне Окада и да го върне на ринга. И двамата мъже едва мърдат, но Оспри все пак прави опит за туш! Имаме 1...2....и не! Не, не и не! Окада успява да изрита преди три! Оспри е шокиран! Уил изправя Окада и се опитва да го вдигне на раменете си, само че за пореден път Окада успява да го блокира! "The Dark Ace" пробва German Suplex, но точно когато не искаше "Ospreay инстинкта" се включи и Уил се приземи на крака! Окада дори и не разбра за това, което се случи и Уилиам изчаква Окада се надигне, а след това го парира с Inverted Frankastainer!!! Okada gets drilled ! Ospreay приземява Казучка право върху врата му! "The Assassin" вдига ръце и се изстрелва от въжетата за..

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Y8bqqxwh
OSCUTTER ~!


Corey Graves: THE OSCUTTER!!! OSPREAY С ВТОРИ OSCUTTER КАТО ЗАХВАТА ВЪРХУ ЧЕРЕПА НА ОКАДА Е НАЙ-СИЛНИЯ КОЙТО НЯКОГА СЪМ ВИЖДАЛ! УИЛ ВРЯЗА ЧЕРЕПА НА ОКАДА С ВСИЧКА СИЛА В ТЕПИХА! УИЛ ПОСОЧВА КЪМ НЕБЕСАТА И СЛЕД ТОВА ОБРЪЩА ОКАДА КАТО ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ! ПЕЧЕЛИ ЛИ ОСПРИ ТОЗИ МАЧ ?!

Don't cross Rhodes!, JohnnyZ, Cekoki and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay   10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty26/12/2020, 00:14

НЯМА ЧОВЕК, НЯМА СЪЩЕСТВО КОЕТО ЩЕ СЕ ИЗПРАВИ СЛЕД ВТОРИ OSCUTTER! OSPREAY ПРАВИ ОПИТ ЗА ТУШ, А СЪДИЯТА МОЖЕ ДА БРОИ ДО МИЛИОН АКО СИ ПОЖЕЛАЕ! ЕДНО...ОСПРИ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ТОЗИ МАЧ...ДВЕ...ВЕЧЕ МОЖЕТЕ ДА ГО НАРИЧАТЕ КРАЛ OSPREAY...НЕ! ГОСПОДИ! КАК Е ВЪЗМОЖНО ТОВА? ОКАДА ВДИГНА РАМОТО СИ ПРЕДИ СЪДИЯТА ДА СТИГНЕ ДО ТРИ! ТАЗИ БИТКА ПРОДЪЛЖАВА!

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay   10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty26/12/2020, 01:46

ЗА БОГА ПРОСТО НЕ! OKADA ЩЕ УМРЕ НА РИНГА, НО НЯМА ДА ЗАГУБИ ТОЗИ ФИНАЛ! Ospreay буквално го разчлени с последната серия, която просто трябваше да бъде последна! Но дори и това не беше достатъчно, че да сломи японския хегемон! Двамата отново са наравно! Ospreay се спаси от Money Clip, а Okada - от два Oscutters! Сега и на двамата им остава съответно Rainmaker и Stormbreaker! Единствено чрез тях явно този мач може да бъде прекратен! Ospreay още е в шок след повдигането отстрана на противника му! "The Rainmaker" отлепи рамо в последния възможен миг, но Ospreay все пак е предрешен тук и сега да постави края! Той не трябва да губи време, а час по-скоро да завърши мача, докато все още владее положението! Ospreay отново поставя рамената на Okada в double underhook и сега го издига върху себе си! Okada вече е върху Ospreay! Изглежда, японецът просто беше дотук! Невъобразимо е да се повдигне и след Stormbreaker! Ospreay ще спечели Короната... Не... Не! Това не може да се случва! Ospreay не успява да издържи тялото на Okada и го изпуска от себе си! Shit! Вратът му не успява да понесе цялата тежест, на която беше подложен! Публиката наблюдава смутено гледката на ринга! Ospreay обаче ще опита отново! Един път не успя, но може би втория път ще приключи срещата! Той отново опитва да привдигне Okada, но японецът сега стъпва на два крака и дори не му позволява да го отмести от земята! Ospreay е в задънена улица! Британецът обаче няма да се откаже! Той отново набира сили и OKADA СЕГА ГО ИЗБЛЪСКВА НАЗАД В ЪГЪЛА! Бившият световен шампион е жив! Двамата са вкопчени един в друг в корнера! Okada се е прегънал на две, като обаче е хванал въжетата с едната си ръка и направо се е прилепил в тялото на Ospreay! Сега той вперва лютия си поглед директно в очите му! Божичко! Двамата се взират очи в очи, а злобата, тлееща от дъното на душите им, просто е неописуема! Okada се отмества крачка назад, но Ospreay сега стартира поредната демонстрация на офанзивата си с поредица от лакти и юмруци! Okada е изблъскан назад, но тялото му направо гори! Той напира за още! Адреналинът в него е огромен! Японецът предизвиква с жестовете си да го довърши! Ospreay приема с драго сърце предложението и започва да нанизва болни удари с длан в гърдите и лицето, които асистира с брутални spinning kicks в корема на противника му! Okada сякаш ще падне! Kazuchika започва да залита, а Ospreay се засилва към въжетата и просто му откача главата от раменете с умопомрачителен... RUNNING KNEE STRIKE!! 1..... OKADA СЕ ПОВДИГА!! НА ЕДНО! ПОГЛЕДНЕТЕ ГО САМО! OKADA ЩЕ СЕ HULK UP-НЕ! ТОЙ СЕ ИЗПРАВЯ ОТ ЗЕМЯТА, РЕВЕЙКИ! OKADA НЯМА ДА БЪДЕ СЛОМЕН НА НИКАКВА ЦЕНА! OSPREAY ОПИТВА ДА СПРЕ ТОЗИ COMEBACK С ЛАКЪТ, НО OKADA ГО БЛОКИРА И ГО ИЗПРЕВАРВА! "THE RAINMAKER" ЗАПОЧВА ДА ИЗТЕЗАВА OSPREAY С ЦЯЛА СЕРИЯ ОТ ЛАКТИ, РЕДУВАНИ С ПЪРЖОЛИ! Ospreay не може да спре неизбежното...! Okada ще продължи мача и ще се бие докрай в името на Короната! Ospreay е изтласкан назад...! Той най-сетне опитва да се защити и отправя chop, но Okada заляга под него и сега го събаря с пържола от своя страна! Вижте само огъня в погледа му! Огънят за победа! Огънят, който го кара да триумфира! Ospreay беше повален на земята, а целият стадион просто е в смут! Okada възкръсна като птицата феникс насред 60 хиляди зрители и в момента отново е на път да се качи на престола! Японецът причаква Ospreay отзад! Той го дебне за още един от неизползваните си козове! Ospreay е на път да отнесе Spinning Lariat... НО WILL ПРЕОБРЪЩА OKADA ОТНОВО В DOUBLE UNDERHOOK И ГО НАДИГА ВЪРХУ СЕБЕ СИ! OSPREAY ГО Е СПИПАЛ ОТНОВО ЗА STORMBREAKER И-И-И OKADA СЕ ИЗМЪКВА ЗАД НЕГО И ГО ОБЕЗГЛАВЯВА С БЕЗМИЛОСТЕН...

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 ACtC-3cF6TZvDLm7yFjymjibOQTUoDlqtwi4A_uC1tya1KylpMU3NfospaSPIQRcvEoAsvh1zl_jbhdJZm5eiSYqD-PYmQWLooeN5qSxSE4K_8YCshGmN-yzsFF4bInGdgM4pKLWIKfq6rlDirMCwaonX-1m=w320-h180-no?authuser=0
SPINNING LARIATOOO!~

OKADA НАПРАВО ПРИСПА OSPREAY С ТОЗИ LARIAT! Тепърва обаче предстои да поднесе и десерта! Защото само това му остана! Всичко се свежда дотук! Okada трябва да закове своя Rainmaker и най-сетне да сложи края на тази драма! Той обаче пада на колене...! Буквално няма сила дори да се задържи на крака! След този прилив на адреналин, отново умората завладя тялото му! Okada се набира за въжетата и сега вече се насочва към Ospreay! Той го сграбчва здраво и го придърпва към себе си! Двамата са вкопчени един в друг в средата на ринга отново... Okada обаче не успява да нанесе и финалния удар! Сякаш отново е притиснат от жестоката умора и не може да завърти Ospreay! Не и тази вечер обаче! Тази вечер "The Rainmaker" няма да си тръгне от стадиона без Короната си! Той най-сетне решително обръща Ospreay и завърта ръката си към главата му... НО OSPREAY ПАРИРА НЕГОВИЯ LARIAT С HEADBUTT! ФАМОЗНО! OSPREAY ЩЕ СЕ БИЕ С ВСИЧКО, КОЕТО ИМА! ДВАМАТА ПАДАТ НА КОЛЕНЕ ЕДИН ПРЕД ДРУГ! ОЩЕ ОБАЧЕ OKADA ИМА WRIST CONTROL-А ВЪРХУ OSPREAY! ТОЙ ОЩЕ ДЪРЖИ ДЯСНАТА МУ КИТКА! НО ЛЯВАТА РЪКА НА OSPREAY Е СВОБОДНА! OKADA И OSPREAY БУКВАЛНО СТОЯТ СГУШЕНИ ЕДИН ДО ДРУГ! И ДВАМАТА ПРОСТО НЯМАТ СИЛИ ДА ПРОДЪЛЖАТ! Но трябва отнякъде да намерят такива...! Ето сега са на крака! Те пак са на крака! Okada е захванал с лявата си ръка дясната китка на Ospreay! Започва се отново! Може би това ще бъде последната размяна, която ще реши развоя на мача! Докъде стигнахме само...! Двамата ще се налагат, докато са хванати един за друг с ръцете си! Ospreay подхваща пръв! Ляв лакът! Okada връща с десния си! Ospreay... Okada! Пак Ospreay и пак Okada! Ръцете им още са заключени...! Ударите се разменят бавно, но с цялата омраза, с целия задържан гняв между двамата! Okada, Ospreay, OKADA, OSPREAY, OKADA, OSPREAY, OKADA, OSPREAY, OKADA, OSPREAY...! ДВАМАТА СЕ БИЯТ КАТО ЗА ПОСЛЕДНО, ЗА ДА ОПРЕДЕЛЯТ АСОТО НА TNW! ПОБЕДИТЕЛЯТ ЩЕ ВЗЕМЕ ВСИЧКО...! ЯВНО ОБАЧЕ НЯМА ДА ИМА ТАКЪВ, НО СЕГА "THE ASSASSIN" ВЗИМА НАДМОЩИЕ С ТРИ ПОРЕДНИ ЛАКЪТЯ! OSPREAY Е НА ПЪТ ДА ПРЕЧУПИ КОНТРОЛА НА OKADA ВЪРХУ КИТКАТА МУ... ДАЛИ?! ДАЛИ ЩЕ СЕ ОСВОБОДИ И-И-И СЕГА OKADA ГО ПРЕКЪСВА С ШАМАР!! OKADA ГО ШАМАРОСА БРУТАЛНО, НО OSPREAY МУ ОТВРЪЩА, ЗАПОЧВАЙКИ ДА ГО РИТА У ЛИЦЕТО!! ТОЙ ПРОСТО ЩЕ ОСТАВИ ДУШАТА СИ НА РИНГА, ОБАЧЕ НЯМА ДА ЗАГУБИ! OKADA В ТОЗИ МОМЕНТ ОПИТВА ДА ГО ПРЕЧУПИ С RAINMAKER LARIAT, НО OSPREAY СЕГА ГО БЛОКИРА СЪС STOMP...! OSPREAY НЕ ЩЕ ПАДНЕ! ТОЙ ЗАБИВА ТРИ МОЩНИ HEADBUTTS В ГЪРДИТЕ НА OKADA, С КОИТО ГО СЪБАРЯ! Okada изпуска китката му и се просва на земята! Ospreay успя най-сетне да го обезоръжи! Сега съдбата е в негови ръце! Той ще определи бъдещето! Ето го! Ospreay на свой ред захваща дясната китка на Okada! "The Quicksilver" го завлича към себе си и нанизва HALF RAINMAKER LARIAT! OSPREAY Е НА ПЪТ ДА ЗАВЪРШИ САГАТА ПО ПОЗОРЕН НАЧИН! ТОЙ ГО ДЪРЖИ И СЕГА ГО СЪБАРЯ С ВТОРИ HALF RAINMAKER LARIAAAT! OKADA Е ПРЕД ТОТАЛНА КАТАСТРОФА! OSPREAY Е ЗАХВАНАЛ ДВЕТЕ МУ РЪЦЕ! OKADA ГО ГЛЕДА С ИЗМЪЧЕН ПОГЛЕД ОТ ЗЕМЯТА, А OSPREAY Е ГОТОВ ДА ПОЕМЕ ОКОНЧАТЕЛНО ЩАФЕТАТА И ДА ЗАСТАНЕ НА ТРОНА...! OKADA РЕВЕ ПРЕД ОЧИТЕ МУ! ТОЙ ПРОСТО ЩЕ БЪДЕ РАЗБИТ! НО НЯМА ДА ИМА ПРОШКА...! OSPREAY ИЗПРАВЯ OKADA... НО ТОЙ ГО ПРИВДИГА ВЪРХУ СЕБЕ СИ!! OKADA ОБРЪЩА ЗА СЕКУНДИ АБСОЛЮТНО ВСИЧКО СЪС...

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 ACtC-3emIWjY7RHUrvyiOnfwcLw5k86PaP5eiGKIg8K08WKVzmcwEZm9sdvozKwsMLhIP4385v8B0_DWirsSkuFBwooIC41eMsRUfdqsYqC7yNfyovk3_HWPaCshuDg3kedTzmiMgcU6w32Cf7S5oxMI7c1_=w320-h180-no?authuser=0
SITOUT TOMBSTONE!~

FOR THE FIRST TIME EVER! OKADA ЗАБОДЕ ТРЕТИ НАДГРОБЕН КАМЪК! OSPREAY ОТНОВО Е ПОСТАВЕН НА КОЛЕНЕ! ТОЙ Е НАПЪЛНО БЕЗПОМОЩЕН, НАПЪЛНО ОТКРИТ! OKADA НЯМА КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ЧАКА...! ТРЯБВА ВЪЗМОЖНО НАЙ-БЪРЗО ДА КАПИТАЛИЗИРА И ДА СЛОЖИ ТОЧКА НА СПОРА! БЪДЕЩЕТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЗАВИСИ ОТ НЕГО! ПРЕД НЕГО В МОМЕНТА ИМА САМО ЕДНА ОПЦИЯ, КОЯТО Е ЯСНА НА ВСИЧКИ... OKADA СЕ ИЗПРАВЯ И СГРАБЧВА OSPREAY В ПОЗИЦИЯ! ТОЙ НЕ МОЖЕ ДА ПРЕДОТВРАТИ НИЩО! OKADA ГО ЗАВЪРТА И НАЙ-СЕТНЕ ЕКЗЕКУТИРА ГИБЕЛНИЯ СИ...

10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 ACtC-3fOex6IAvwnKD4hWwUMzDTgWA8qZDYWUKSSIB-k25fQKKRmx4KWW1dWUIAf9fdzMEzERy4vyS8XnDtGS3ZAebYjcYULnaX4_hHTMw4gcHv0H0C3bp3gznfKwD_rgMno663LA3NXrb0qJBx9bdo29Izc=w320-h180-no?authuser=0

RAAAAINMAKEEEER!!!~~

THE RAINMAKER FINALLY CONNECTS!! OKADA ХВЪРЛИ АБСОЛЮТНИЯ МАКСИМУМ ОТ СЕБЕ СИ В ТОЗИ ХОД! OSPREAY НАПРАВО БЕ УНИЩОЖЕН! OKADA Е НАД НЕГО! ТОВА Е! ТОВА Е МИГЪТ, В КОЙТО OKADA ЩЕ ЗАКРИЕ ВСИЧКО!! ЩЕ УСПЕЕ ЛИ НАЙ-СЕТНЕ ДА ДОКОСНЕ ТРОНА... ЗА ПОБЕДАТА, ЗА КОРОНАТА...

Don't cross Rhodes!, JohnnyZ, Yuliyan, Cekoki, Scroller and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay   10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes
» 6. Half-Hour 1/2 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Johnny Mundo
» 6. Half Hour: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Steve Austin
» ME: Contract signing Between The Two "King Of The Ring" Finalists - Kazuchika Okada & Will Ospreay
» 9. 1/2 Final Of "King Of The Ring": Big Show vs. Will Ospreay

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2020 :: Temple of The King (2020)-
Идете на: