Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes   12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 EmptyВто 24 Ное 2020 - 22:18

Страхотна контра от страна на Окада, която уби устрема на съпеника му и дори можеше и да му донесе победата, но той, както и хилядите японци по трибуните ще трябва да почакат още. Казучика става на крака и забива няколко лакътя на лежащия на пода американец, който изпитва доста големи затруднения с изправянето си на крака в този момент. В край на сметка Окада му помага да стане, за да продължи офанзивата си срещу него. Двамата са в центъра на ринга, а японеца започва да му нанася пържоли в гърдите. Коди няма сили да отвърне и понася удар след удар, докато на гърдите му не се отпечатват ръцете на съперника му. След 7/8 плесници, представителя на домакините засилва своя опонент към въжетата, където той се оттласка и се връща към него, а Окада точно това и чака и забива още един мощен гърдите му, поваляйки го за пореден път на пода *cheers. Роудс се държи за зачервените гърди, а на лицето му е изписана болка. Окада обаче изобщо не мисли да намалява темпото и бързо бързо го изправя на крака, след което го завлича в ъгъла, където започва да му нанася ритници в коремната област. Коди вика с всеки ритник, който отнася, а Окада не спира да го налага, докато не се свлече на пода в ъгъла. Синът на Дъсти Роудс е седнал безпомощно в ъгъла, а японския му противник се засилва от другия край на ринга, надава мощен боен вик, затичва се с все сили и забива мощен ритник в главата на Американския кошмар *cheers. Коди е доста зле, а офанзивата на японеца не е приключила до тук. Той е решен на всичко да приключи мача тук, завлича тялото на съперника си в центъра на ринга, където му забива DDT! Роудс може би изпада в безсъзнание, а Окада намества тялото му, след което решава да опита нещо много екстремно и рисковано *Okada! Okada! Okada! Казучика вече е на третото въже и вдига едната си ръка нагоре, след което плавно я насочва към тялото на Роудс *cheers. Окада е готов да полети и да забие Diving elbow drop на опонента си. Той полита, но в последния момент, събрал някакви последни сили Роудс успява да се отмести и японеца пропуска, разбивайки се в пода *boooo. Феновете са посърнали, а за Роудс не оста нищо друго, освен с последни сили да постави ръка на гърдите му, опитвайки туш. 1...2...Повдигане!!! *cheers Окада успява да изрита навреме, а Коди удря по ринга, след което опитва да се изправи и да вземе надмощие, но ставането му на този етап изглежда доста трудно. Все пак бавно, но славно Роудс се изправя на крака и маха пренебрежително с ръка към феновете, които на свой ред бурно го освиркват. Той обаче не се трогва особено и се оттегля в ъгъла и започва да приканя своя опонент да се изправи на крака. Окада видимо неадекватен се изправя едвам едвам, а Роудс само това и чака. Американския кошмар се засилва към съперника си с все сили, крещейки, но японеца с последни сили се извърта и му забива мощен саблен удар, след който Роудс направи салто във въздуха и се приземи много тежко по лице на ринга *cheers. Окада без да се замисли отново се насочва към въжетата, където се покатерва, докато Роудс се изправя на крака. ТОЗИ ПЪТ ИЗГЛЕЖДА, ЧЕ НЯМА КАКВО ДА СПРЕ ЯПОНЕЦА, НО КОДИ ВИЖДАЙКИ ГО НА ТРЕТОТО ВЪЖЕ СЪБИРА СИЛИ ДА СЕ ИЗТИЧА ДО НЕГО, СЛЕД КОЕТО ГО ХВАЩА ПРЕЗ РЪКАТА И ГО МЯТА НА РИНГА!!!
12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 89MVBXK
Окада се размаза, а Коди след няколко секунди, докато се опомни какво направи го покрива в опит за туш.

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes   12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 EmptyВто 24 Ное 2020 - 22:35

НЕЕЕЕЕЕЕ! ПОВДИГАНЕ ПРЕДИ ТРИ!
ТАЗИ СРЕЩА ПРОДЪЛЖАВА, ДАМИ И ГОСПОДА!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes   12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 EmptyСря 25 Ное 2020 - 18:07

Okada беше сгромолясан право по гръб от третите въжета! Cody наистина нанесе много важен удар по японския колос, от който трябва да се възползва и сега! Макар и да беше отбелязано повдигане, Okada още усеща в кръста си това падане и за по-сигурно решава дори да излезе от ринга! Cody обаче няма да му остави почивка! Той тръгва след Okada, захваща го за едната ръка и го засилва с кръста напред към сглобката на бойното поле! Доста брутален сблъсък между най-твърдата част на ринга и mid-section-а на Okada! Cody обаче въобще няма да приключи дотук! Той привдига дългото тяло на японеца и-и-и ГО ТРЪШВА ПРАВО ВЪРХУ БАРИКАДИТЕ! OKADA НАПРАВО АГОНИЗИРА НА САНТИМЕТРИ ОТ ПЪРВИЯ РЕД! Японските почитатели изглеждат доста изплашени за състоянието на Okada! Наистина ще е много пагубно за него да не успее да се съвземе в този момент! Cody злобно се смее на страданието, което преживява "The Rainmaker" пред родната си публика! Той явно има още нещо наум! Rhodes сграбчва Okada и сега го изстрелва към металните барикади с Irish whip! Cody се засилва към него, НО OKADA ОТВРЪЩА НА МОМЕНТА С UPPERCUT! Публиката отново се живна! Okada няма да предаде родината си! Cody тръгна да залита назад, но Okada сега го изблъска към огражденията около ринга! Японската икона го изкарва плътно зад тях с BIG BOOT! Rhodes е зад барикадите! Okada се отмества на доста сериозна дистанция назад! Не знам защо му е толкова голяма засилка! Rhodes се изправя на крака, Okada през това време пляска с ръце и нахъсва публиката, която отново се е разгорещила! OKADA СЕ ЗАСИЛВА И ПРЕСКАЧА ПРАВО КЪМ RHODES С... RUNNING CROSSBODY! OKADA ВДИГНА ЦЯЛАТА ЗАЛА НА КРАКА! ТОЙ СЕГА СЕ КАЧВА НА ЕДИН ОТ СТОЛОВЕТЕ И РАЗПЕРВА РЪЦЕ, ОБИРАЙКИ АПЛАУЗИТЕ ПО ТРИБУНИТЕ! Азиатецът обаче след това поема обратно към ринга! Реферът вече е на седем, а Cody стои проснат зад барикадите! Дали мачът ще завърши с отброяване?! Cody има само три секунди на разположение, за да спаси шансовете си! Които току-що станаха две! "The American Nightmare" става на крака и бързо се хвърля над барикадите! Cody стои пред ринга! Ще му стигнат ли обаче силите и волята, за да се върне обратно зад борда преди десет?! Една секунда! Една секунда остава и-и-и CODY Е НА РИНГА! ТОЙ СТОИ ПРОСНАТ НА ЗЕМЯТА, НО Е НА РИНГА! OKADA ОБАЧЕ ПОСЯГА КЪМ НЕГО, НАДИГА ГО И-И-И НОВ UPPERCUT, С КОЙТО ПРОСТО ГО ОМАЛОМОЩИ! Cody е прикован в корнера, а Okada се засилва към отсрещния ъгъл, а после обратно към Rhodes и това е DROPKICK! Но не отстрана на Okada, а от Cody! "The American Nightmare" най-после дава заявка, че участието му в турнира не е свършено! Той се изправя силно задъхан след това драматично връщане на ринга, след което причаква Okada и го обръща обратно на пода със Snap powerslam! Този път имаме опит за туш! 1..... 2..... OKADA KICKS OUT! Rhodes не успя да го пречупи, но в него се вижда тази решимост, тази мотивираност да го стори и да разочарова цял Токио!

Той привдига Okada и му зашива chop!
Cody после Irish whip-ва противника си,
но имаме контра и после... DROPKICK!~

12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 ACtC-3ebMgTXwMmcWAtlqSp04akgGiN3ikDYTIvuef-cBECGKSqIYFajlYeloEPNxdUGXnyYkxsM8yFf9Prov2D6yrEiRLHAtsjcf_hnqnTIP980uqYlfe-fV_4LTQmwfw1GSv6AAEPByKOgYptcNHohIG7L=w320-h180-no?authuser=0 12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 ACtC-3e5aK-xw7uLhXmLYh7X7xQZ-C6o9nyfkFm1LD9MYxk12zFmsi_ZaoMuVXm4DBZHEYInbn8ndFXLP_EmkuTtFXEXEnGGevSKRdmE5Amoicv4WiHs7fC-_jOktGMUiWQHQuFvZpTum1aKee18LB9SQ7mz=w320-h180-no?authuser=0

OKADA ОБАЧЕ НЕ Е ЗАВЪРШИЛ...!
ТОЙ СЕ ИЗПРАВЯ, ПРИВДИГА CODY
И ГО ПОВАЛЯ С... TOMBSTONE!!~

*OKADA! OKADA! OKADA!* ПРОСТО КЛАСИКА ОТ OKADA! CODY БЕШЕ БЕЗПОМОЩЕН ДА ОТГОВОРИ ПО КАКЪВТО И ДА БИЛО НАЧИН! ВСИЧКО ПО ТРИБУНИТЕ СЕ ТРЕСЕ, А OKADA СЕ ХВЪРЛЯ В ОПИТ ЗА ТУШ! ТОЙ Е ПРАВО НАД РАМЕНЕТЕ НА RHODES! ЩЕ УСПЕЕ ЛИ ДА ПРОДЪЛЖИ КЪМ ЧЕТВЪРТФИНАЛНАТА ФАЗА?!


Последната промяна е направена от Rainmaker на Сря 25 Ное 2020 - 18:24; мнението е било променяно общо 1 път

Slavchov15 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes   12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 EmptyСря 25 Ное 2020 - 18:21

TOMBSTONE И ОПИТ ЗА ТУШ! ОКАДА СПЕЧЕЛИ ТОЗИ МАЧ! ЕДНО...ДВЕ...ТРИ...НЕ! КОУДИ РОУДС ВДИГНА РАМОТО СИ, КОГАТО СЪДИЯТА БЕШЕ НА МИЛИМЕТЪР ОТ ТОВА ДА СТИГНЕ ДО ТРИ! ОКАДА Е В ШОК, А МАЧЪТ ВСЕ ОЩЕ НЕ Е ПРИКЛЮЧИЛ!
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes   12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 EmptyЧет 26 Ное 2020 - 0:09

Може би за първи път от началото на тази среща публиката е смълчана. Всички в залата вече го бяха отписали, но ето че Американския кошмар успя да отлепи рамо преди заветното за всички в залата 3! Окада не може да повярва и удря 3 пъти по ринга, подсказвайки на съдията, че е трябвало да брои по-бързо. Рефера обаче не се трогва и японеца ще опита да продължи надмощието си, опитвайки още ходове, които да го доведат до крайната победа в мача. Наитина състоянието на американеца не е никак добро, имайки предвид, че той отнесе камък и не се вижда как ще успее да се измъкне от доминацията на противника си скоро. Окада междувременно нанася ритник в корема, който изпраща Роудс в края на ринга.Феновете отново се активизират и започват да окуражават своя любимец, който отново издига тялото на американеца нагоре, след което го завлича в центъра на ринга, където му прилага Deep In Debt! Коди започва да крещи от болка, а феновете му крещят да се предаде. Роудс обаче е кораво копеле и с всичките си останали сили, въпреки огромната болка успява някак си да преметне Окада, пречупвайки захвата му! Синът на Дъсти обаче няма сили за нищо повече и остава да лежи, докато опонента му бързо скача на крака, след което хваща тялото му и го изхвърля от ринга. Коди се сгромолясва на пода край ринга, а Окада го последва, след което поставя тялото му да се облегне на металните стълби. Японеца се засилва чак от другия край, където е барикадата и вдига високо ръката си и се изстрелва към съперника си *cheers. Окада ще размаже Коди ако не стане някакво чудо. Ето че стана! Коди спипва съперника си, хваща го за главата, след което му забива DDT в металните стълби! *booooo Роудс няма сили обаче и едвам успява да го вкара в ринга, след което се плъзга самия той под въжетата и започва да диша тежко. И двамата мъже са на земята и изглеждат доста наранени, но все пак Американския кошмар пръв опитва да стане на крака. Макар и доста трудно Коди успява да се изправи, след което вдига високо глава, след което поглежда към лежащия Окада и започва да го приканя на стане. Феновете освиркват американеца и се надяват техния любимец да съумее да направи обрат. Ето че той бавно се изправя, а Коди точно това и чакаше. Той забива BEAUTIFUL DISASTER! Опит за туш *boooo. Коди е близо, но Казучика успява да отлепи рамо на две и половина! Феновете избухват в радост, а Роудс се хваща за главата. Той е изключително нервен, скача на крака и започва да крачи около лежащия японец, който опитва да се отърси и да се изправи на крака. Роудс обаче е решен на всичко за победата и ще опита Cross Rhodes. Той изправя съперника си и хваща главата му, но Окада успява да го избута в корнера, измъквайки се. Коди се удари много лошо и след отката пада в центъра на ринга, а японеца се качва на третото въже, след което полита и забива DIVING ELBOW DROP!!! Вместо туш, обаче японеца започва да приканя пълзящия към въжетата Роудс да се изправи и да му нанесе Rainmaker *Okada! Okada! Okada! Коди обаче вместо да се изправи се хваща за въжетата. Японеца е бесен и се спуска към него, но съдията го спира *boooo. Окада е бесен и избутва рефера в страни, а точно тогава Роудс използва момента и му забива low blow! Съдията не видя нищо, а без да губи никакво време Коди забива и коронния си ход...
Cross Rhodes!!!
12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 BV3cAoh12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 3Z5aLtm
Феноменално и Роудс покрива. Имаме 1! Имаме 2! Има ли 3?!?!

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes   12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 EmptyЧет 26 Ное 2020 - 1:06

ЯПОНИЯ Е НА ПЪТ ДА СЕ РАЗПЛАЧЕ!
СЛЪНЦЕТО ЗА ОКАДА В СТРАНАТА НА ИЗГРЯВАЩОТО СЛЪНЦЕ Е НА ПЪТ ДА ЗАЛЕЗЕ....
ЕДНО! ДЕЦАТА ЗАПОЧВАТ ДА ВИКАТ
ДВЕ! РОДИТЕЛИТЕ С ТЯХ
ТРРРР
Spoiler:

Rainmaker and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes   12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 EmptyЧет 26 Ное 2020 - 10:11

За момент в Япония настана гробна тишина! Всичко замлъкна, всичко за момент рухна, атмосферата стана черна и мрачна, а японските сърца за малко да изхвръкнат. Rhodes върза номер на Okada и успя да екзекутира своя Cross Rhodes, но чудото се случи! Okada повдигна рамото си много, много малко преди три и успя да запази надеждите си живи! Нека обаче не си правим илюзии! Състоянието на Okada никак не е леко! Той все още е в изгодна позиция за Cody! "The American Nightmare" тръгна да търси сметка на рефера, но трябва възможно най-скоро да се възползва и да довърши започнатото, докато не е станало прекалено късно! Rhodes това и прави! Антигероят на Токио завлича краката на Okada, завърта се и опитва да приложи FIGURE FOUR! В крайна сметка унижението за Okada може да се окаже пълно! Какъв по-голям срам от това да се предадеш пред родните си почитатели?! Cody е извил единия крак на Okada и сега му остава само да го заключи между другия... "THE RAINMAKER" ОБАЧЕ СЕ ДЪРЖИ ЗДРАВО! CODY НЕ УСПЯВА ДА ЗАВЪРШИ КЛЮЧА! OKADA ДАВА ОТПОР! CODY ПРОДЪЛЖАВА ДА НАТИСКА, НО OKADA СЕ ПРОДЪРПВА НАЗАД И ПРЕГРЪЩА ВЪЖЕТАТА! Rope break, дами и господа! Cody е на пътя на нервна криза! Победата отново му се размина на косъм! Okada пробва да се стабилизира в единия корнер, но Cody с всичката си натрупана агресия се засилва към него със саблен удар! Rhodes след това започва серия от punch-ове под брадичката на Okada, а после и ги комбинира с ритници! Okada е останал без дъх! Cody просто изцежда всяка капка живот от него! Той сега се качва на обтегача и там продължава поредицата от удари, този път в челото на Okada! Cody слиза от въжетата, а Kazuchika се просва на колене! Японецът просто е смазан! Cody го изритва с ботуш, trash talk-ва го отново и го изчаква да се изправи и-и-и OKADA ГО ОБРЪЩА С BRIDGING GERMAN SUPLEX! Каква контра само! 1..... 2..... CODY СЕ ПОВДИГА! OKADA ОБАЧЕ БАВНО ГО ИЗПРАВЯ, ЗАДЪРПВА ГО И ГО ОБРЪЩА! ЩЕ ГО ВИДИМ ЛИ?! ЩЕ УСПЕЕ ЛИ ДА РЕАЛИЗИРА СВОЯ RAINMAKER... НЕ! Cody се измъква право зад него и сега отново го залавя в позиция за Cross Rhodes! За втори път! За втори път Cody може да... И OKADA ГО РИТА С БОТУША СИ! RHODES ГО ИЗПУСКА ОТ РЪЦЕ, OKADA СЕ ОБРЪЩА НАЗАД И СТРЕЛЯ СЪС SPINNING LARIAT...! ТОВА ТРЯБВА ДА БЪДЕ КРАЯТ! OKADA СЕ ПРОСВА НАД CODY И ГО ПРИКОВАВА КЪМ ПОДА! 1..... 2..... RHODES ИЗРИТВА! OKADA ОБАЧЕ НЯМА ДА СЕ ОТКАЖЕ! Той все още не е нанизал своя Rainmaker lariat, а случи ли се това - "The American Nightmare" вече е минало! Okada се повдига на крака, сграбчва Rhodes и този път няма какво да го спре...! Rhodes е в ръцете на Okada, но вижте само! Cody се е протегнал и е хванал въжетата с едната си ръка! "The Rainmaker" отново не може да приключи хода си! Rhodes успява с въжетата да се набере напред, а Okada го пуска! За малко трибуните да изригнат, но мачът продължава! OKADA ОБАЧЕ СЕГА УЛАВЯ КИТКАТА НА CODY И ГО ПАРАЛИЗИРА НА МЯСТО С RAINMAKER LARIAT! ПОСЛЕ ОТНОВО ГО ЗАВЛИЧА ЗА РЪКАТА И-И-И ВТОРИ RAINMAKER LARIAT! ТОВА НЕ БЕШЕ ЗАВЪРШЕНИЯТ, СМЪРТОНОСЕН RAINMAKER, А СЪКРАТЕНАТА МУ ВЕРСИЯ... НО OKADA СЕГА?! OKADA НЯМА ДА ЗАВЪРШИ С RAINMAKER... ТОЙ СЕ ВКОПЧВА В RHODES С... COBRA CLUTCH?! НЕ!! ФЕНОВЕТЕ ПО ТРИБУНИТЕ ЩЕ ПОЛУЧАТ ОРГАЗЪМ! OKADA ДЕБЮТИРА СВОЯ...

12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 ACtC-3eeQmsvpktMreJoc0Vbvhpymd3g664Mj_1XuIiaSU3ZRG3aN0k2upf5z0ohQsKxnI48wAaFKk0CYrZcXtuPkvNbAjDzlM5_IVvZTsFml_oP-xd9sdRdYRhaqJJ3TrbtvR22D2tGz_5-c2ZOEeYMjkvr=w320-h180-no?authuser=0
MONEY CLIP!~

В ПОСЛЕДНИЯ ОСМИНАФИНАЛ, OKADA ДЕБЮТИРА СВОЯ НОВ ЗАХВАТ! RHODES Е ПРИТИСНАТ В СРЕДАТА НА РИНГА, А OKADA Е НА ПЪТ ДА ИЗПРАТИ ЦЯЛА ЯПОНИЯ НА СЕДМОТО НЕБЕ... ЩЕ ЗАПАЗИ ЛИ СЪЗНАНИЕ CODY?!


Последната промяна е направена от Rainmaker на Чет 26 Ное 2020 - 10:36; мнението е било променяно общо 2 пъти

Slavchov15 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes   12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 EmptyЧет 26 Ное 2020 - 10:31

ТОВА ЩЕ БЪДЕ КРАЯТ НА ТОЗИ МАЧ, НО КОУДИ СЕ БОРИ! КОУДИ СЕ БОРИ С ВСИЧКИ СИЛИ, НО ТОЙ ИЗПАДНА В БЕЗСЪЗНАНИЕ! ТОЙ НЕ МЪРДА! СЪДИЯТА СЛАГА КРАЙ НА ТОЗИ МАЧ И ОКАДА ПРОДЪЛЖАВА НАПРЕД! ПУБЛИКАТА В ЗАЛАТА ИЗБУХНА ОТ ЩАСТИЕ, НО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ОТРЕЧЕ, ЧЕ КОУДИ РОУДС СЕ БОРИ МЪЖКИ ДО САМИЯТ КРАЙ!

Rainmaker and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes   12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 EmptyСъб 28 Ное 2020 - 12:59



- Here is your winner and the final quarter-finalist,
He is "The Rainmaker"... KAZUCHIKAA OKADAA!

IT'S OVER! OKADA МАТИРА RHODES НАСРЕД ТОКИО! След една много оспорвана битка, Okada успява да се класира на четвъртфиналите, където ще продължи да гони своята мечта! А именно - да спечели турнира и световната титла на Road to Pain! Токио е в екстаз! Цяла Япония тази вечер ще празнува! Техният герой успя да триумфира, след като дебютира новия си Money Clip! Okada лежи щастлив на земята под аплодисментите на сънародниците му! Единствено тук Okada все още е подкрепян, и то безусловно! Какъв спектакъл само наблюдавахме! "The Rainmaker" се изправя на крака и сега е готов да изнесе реч! Токио затихва, а Okada започва да говори!

12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 ACtC-3cC3fde4zqMArcLVCq1_BKY6Oz0BiUI_ZG9YLgyFX8_zF7zS80WJ0HboIZpbtoniw_8KBvIc9z2tdIrBzVjALGjooB2oyEfUYmQv4tJ1HRsBxtMOGxygEOXf1nn40Q9N6yBGMhbOzF_z_3NzzSBdGcB=w320-h180-no?authuser=0

- *OKADA! OKADA! OKADA!* Токио... ОБИЧАМ ВИ! Благодаря ви. Благодаря ви за невероятната атмосфера, която създадохте тази вечер. Благодаря ви, че ме приехте с любов и почитание, с което за пореден път показахте, че Япония е единствената останала страна, в която културата и респектът на кеч феновете не са мираж. Япония винаги ще бъде на сърцето ми. Оттук тръгнах. Тук израснах, тук се превърнах в кечист, тук създадох себе си, преди да замина в САЩ! Преди вече повече от четири години, когато пристигнах на американска земя, дадох обещание... Дадох клетва, че никога няма да се откъсна от корените си, а напротив. Ще пренеса наученото тук, ще пренеса японския стил на борба в САЩ и след толкова много време, смело мога да кажа, че съм успял да го сторя! Okada винаги ще бъде Човекът в TNW с главно Ч, но всичко това е благодарение на вас, на вашата безусловна подкрепа, на това, което ми даде родната земя! В Америка публиката е готова да ти обърне гръб и да те унижи във всеки един момент... Докато тук в Япония отново ми напомнихте, че уважението към кеч звездите винаги ще бъде на първо място! И така, първото изпитание бе покрито! Дами и господа... Скъпи фенове... THE REBUILT HAS STARTED! OKADA'S JOURNEY HAS JUST BEGUN! Нека това да бъде един RE:START! Рестарт за мен, след всички неуспешни опити, след всички провали, които претърпях по пътя на славата, и рестарт за вас! Защото макар и че след тази вечер ще се разделим отново, аз оставям парче от себе си тук! Оставям ви спомена! Оставям ви своята сила на бойния си дух! И ви обещавам, че в името на могъща Япония... OKADA ЩЕ СЕ ВЪЗКАЧИ ОБРАТНО НА ТРОНА И ЩЕ СЕ ВЪРНЕ ЕДИН ДЕН ТУК КАТО... 'КРАЛЯ'! КРАЛЯ НА TNW! КРАЛЯ НА СВЕТА! И тогава, скъпи фенове, Okada ще донесе... 'ТРЕТАТА'... ТРЕТАТА СИ СВЕТОВНА ТИТЛА В ТОКИО! *OKADA! OKADA! OKADA!* Видяхте го - нали? Видяхте the Money Clip! Това ще бъде най-новото ми оръжие, с което ще съборя всички останали противници! Cody беше първият! Но предстои четвъртфинал само след една седмица! Все още не знам срещу кого от останалите класирани ще се изправя... Но! Този път няма да бъда задържан в собствените си окови, няма да бъда за пореден път в сянката на някой друг...! Няма да позволя миналото да се повтори! Сред останалите седем имена, има едно име... Едно име, което копнея да размажа още на момента! Ако жребият зависеше от мен, тази гнида William fucking Ospreay въобще нямаше да влезе в турнира, защото заради нея отново за малко щях да бъда осакатен на последния платен турнир на компанията! И все пак от компанията отново проявиха милост към него, вместо да го уволнят! Опитах се да му дам урок зад кулисите, но... Явно не мога. Рано или късно ще се срещнем. Дали тук... Дали след коронясването ми. Аз съм готов във всеки един момент. Не мога да оставя сметките помежду ни нерешени! Но... В предстоящите седмици аз ще продължа участието си в "King of the Ring" с гордост в името на Япония! И когато превзема трона, ще посветя своята корона на всички вас! На всички вас, които продължавате да бъдете опора за мен в най-трудните моменти! На всички вас, които по време на предстоящите финали ще бъдете с мен... дълбоко в сърцето ми! Да живее Япония... 雨を降らせる (Make it Rain)!!!

*OKADA! OKADA! OKADA!* ДАМИ И ГОСПОДА, OKADA ОСТАВИ СВОЯТА СЛЕДА В ТОКИО! КАКВА РЕЧ, НАСИТЕНА С ДЪЛБОКА ЕМОЦИЯ!! ТОКИО ЩЕ СЕ РАЗПЛАЧЕ! ЖЕНИТЕ В ПУБЛИКАТА РЕВАТ! OKADA БЕШЕ ИСКРЕН, ГОВОРЕШЕ ОТ СЪРЦЕТО, ОТ ДУШАТА СИ И СТОПЛИ СЪРЦАТА НА ВСИЧКИ ПО ТРИБУНИТЕ! НЕ Е ИСТИНА КАКВА ИКОНА Е ТУК ТОЗИ ЧОВЕК! OKADA СИ ТРЪГВА ОТ ЯПОНИЯ ПОБЕДОНОСНО И С ОБЕЩАНИЕ, КОЕТО Е ГОТОВ ДА ИЗПЪЛНИ... В ИМЕТО НА 126-МИЛИОННА ЯПОНИЯ OKADA ЩЕ СИ ВЪРНЕ ПРИЗА НА 'АСОТО' НА TNW...! OKADA СЕ КАЧВА НА ВЪЖЕТАТА И РАЗПЕРВА ТРИУМФАЛНО РЪЦЕ ПОД ЯПОНСКИТЕ АПЛАУЗИ!

12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 ACtC-3eezMPD1zXH31NeqZXp8oYrBtGGFGs5YibKvKvKjZ7EmuQ9ROP6isP4pPwNOc5eaKucP4cr3zQAjTnc6lm3gUpiII9oKxcyTtKTLYaG4368xV-0QTGXqnnIPq_-qF84t5lxDblC7s_obWyfY0BU25nd=w320-h180-no?authuser=0

КАКВА ВЕЧЕР САМО...! OKADA И ЯПОНИЯ СЪТВОРИХА НЕЩО ВЪЛШЕБНО! НЕЩО МАГИЧНО, КОЕТО ЕДВА ЛИ НЯКОГА ЩЕ СЕ ПОВТОРИ! "THE RAINMAKER" СЛИЗА ОТ РИНГА И ОБИРА РЪЦЕТЕ И ПРЕГРЪДКИТЕ НА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ ОТ ПЪРВИЯ РЕД! ДАМИ И ГОСПОДА, RAMPAGE ПРИКЛЮЧВА ДОТУК! ЛЕКА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ! СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА НАДПРЕВАРАТА ЩЕ ПРОДЪЛЖИ С ДИРЕКТНИТЕ ЧЕТВЪРТФИНАЛИ ОТ ПРОГРАМАТА НА "KING OF THE RING"!

TNW PRESENTS...

Slavchov15 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes   12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
12. ME: 1/8 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Cody Rhodes
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 10. ME: King Of The Ring Final: Kazuchika Okada vs. Will Ospreay
» 6. Half-Hour 1/2 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Johnny Mundo
» 6. Half Hour: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Steve Austin
» 4. 1/8 Final Of "King Of The Ring": Shinsuke Nakamura vs. Big Show
» 6. 1/8 Final Of "King Of The Ring": Stone Cold vs. Shibata

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 410-
Идете на: