Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. CO-ME: Swamp Fight Match: Bray Wyatt vs. Triple H

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3657
Age : 21

6. CO-ME: Swamp Fight Match: Bray Wyatt vs. Triple H - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. CO-ME: Swamp Fight Match: Bray Wyatt vs. Triple H   6. CO-ME: Swamp Fight Match: Bray Wyatt vs. Triple H - Page 2 EmptyНед Ное 22, 2020 6:00 am

Michael Cole: Това е просто ужасно! Феновете, които са тук в Mississippi Coast Coliseum, в щата Mississippi - Biloxi са потресени от видяното на големия екран! Triple H е герой на хиляди, а защо не и на милиони хора по света и е на път да загуби своето прозвище... Своето име - "THE GAME"! То е част от него вече над двадесет години, славни за него години!
Jim Ross: Не мога да повярвам. Не веднъж съм представял Triple H, дори и ти, Michael. Не мога да си представя да го направя без да го спомена така... Вижте към екрана обаче, схватката не е спряла! TRIPLE H НЕ СЕ ОТКАЗВА!!! ПРОДЪЛЖАВА ДА СЕ СЪПРОТИВЛЯВА!!! HUNTER ДОРИ УСПЯВА ДА ВДИГНА ГЛАВАТА СИ ОТ ВОДАТА... Bray Wyatt обаче все още го държи с греблото през врата! Triple H опитва да се измъкне, докато камерите ни насочват към това пред него.
Corey Graves: Но... Полудявам ли или и вие виждате същото? Нещо във водата се образува... НЕЩО СЕ ОБРАЗУВА КАТО ПО МАГИЯ!!! ТА ТОВА Е СЦЕНАТА ОТ МИНАЛИЯ ТУРНИР... СЦЕНАТА ОТ HOUSE OF THE RISING SUN!!! Никъде не виждам прожектор, КАК ТОВА СЕ СЛУЧВА ВЪВ ВОДАТА!? ВИЖДАМЕ КАК TRIPLE H Е ВДИГНАЛ THE INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP И Е НА РЪЦЕ!!! Той празнува заедно с неговите наистина огромни приятели - Shawn Michaels & Ric Flair!
Michael Cole: Тогава той бе изигран от The Fiend... Но вижте какво става сега! ИЗВЕДНЪЖ HUNTER БИВА ПОТОПЕН ОТНОВО ПОД ВОДА!!! BRAY WYATT УСПЯВА ОТНОВО ДА ГО ВКАРА НАПЪЛНО В БЛАТОТО!!! Той мигновено решава да се маха от там... BRAY WYATT ПО ИЗКЛЮЧИТЕЛНО БЪРЗ НАЧИН СТИГА ДО СТЪЛБИТЕ, НА КОИТО ВЕДНАГА ЗАПОЧВА ДА СЕ КАТЕРИ!!! Но дори да не бърза, от Hunter не се виждат движения... ЕКИП НА TNW ТРЯБВА ВЕДНАГА ДА БЪДЕ ПРАТЕН НА ТОВА МЯСТО!!! ВЕДНАГА!!! TRIPLE H МОЖЕ И ДА ЗАГУБИ НЕЩО МНОГО ПО-ВАЖНО ОТ ИМЕТО СИ!!! ДОКАТО BRAY WYATT Е ВЕЧЕ НА НЯКОЛКО МЕТРА ОТ НЕГО, ГОРЕ НА КЕЯ, TRIPLE H ВСЕ ОЩЕ Е ПОД ВОДА В БЛАТОТО И ДОРИ НЕ СЕ ВИЖДА!!!

Bray Wyatt: GAME OVER!!!

6. CO-ME: Swamp Fight Match: Bray Wyatt vs. Triple H - Page 2 Giphy 6. CO-ME: Swamp Fight Match: Bray Wyatt vs. Triple H - Page 2 Giphy

Jim Ross: TRIPLE H ОБАЧЕ ДАВА ПРИЗНАК ЗА ЖИВОТ!!! ТОЙ СЕ ВДИГА ОТ БЛАТОТО И БЕЗ ДА СЕ ЗАМИСЛЯ ПОСЛЕДВА BRAY WYATT... ТОЙ ВЕЧЕ ИЗЛИЗА ОТ БЛАТОТО!!! Да не би току-що да видяхме манипулация от страна на Triple H? Той може би използва оръжието на Bray Wyatt срещу самия него! Hunter изглежда сам е легнал под водата, когато се сдавиха вътре във блатото. Той видя случилото се на миналия турнир, как беше заблуден, че е победил. Може би сега се опита да заблуди самия Bray Wyatt, че е победил! Както вече казах - "използва оръжието на Bray Wyatt срещу самия него"!
Corey Graves: TRIPLE H НИКОГА НЕ БИ СЕ ОСТАВИЛ, КОЛЕГИ!!! ОСОБЕННО, КОГАТО Е ЗАЛОЖИЛ ИМЕТО СИ!!! Той е човек с ценности! Който не го знае е глупак! Bray Wyatt, както винаги се подсигурява и се веднага грабва едно гребло от пода. Той застава точно над главата на Hunter... ДВАМАТА СЕ ГЛЕДАТ ПРАВО В ОЧИТЕ!!! КАКВА ТРЪПКА!!! WYATT ЗАМАХВА С ГРЕБЛОТО... НО TRIPLE H УСПЯВА ДА ИЗБЕГНЕ УДАРА!!! ТОЙ МОМЕНТАЛНО СЕ ИЗПРАВЯ НА КРАКА... А греблото буквално се счупи на парчета в пода! Видяхте ли? Представете си, ако го беше улучил в главата! Щеше да е грозна гледка.
Michael Cole: Двамата вече са лице в лице и се вкопчват един в друг! КОЙ ЛИ ЩЕ НАДДЕЛЕЕ НАД ДРУГИЯ СЕГА???

6. CO-ME: Swamp Fight Match: Bray Wyatt vs. Triple H - Page 2 Giphy 6. CO-ME: Swamp Fight Match: Bray Wyatt vs. Triple H - Page 2 Giphy

Jim Ross: Размяната на удари започва! Удар от единия, от другия, от единия, от други... Никой няма да се даде! Мача е към своя край, само един ще победи и това ще бъде по-коравия! Той едва не приключи преди броени минути, но двамата някак си дават всичко от себе си, дори и последните си сили в този нетипичен и адски напрегнат мач! На кой ли лампичката ще светна първа? "The Celebral Assassin" изглежда има предимство в размяната! Поне за момента, естествено.

6. CO-ME: Swamp Fight Match: Bray Wyatt vs. Triple H - Page 2 Giphy 6. CO-ME: Swamp Fight Match: Bray Wyatt vs. Triple H - Page 2 Giphy

Corey Graves: Ето, че успява да повали Bray Wyatt на пода... Това може да е пагубно за него, НО НЕ!!! BRAY WYATT УСПЯВА ДА НАБАРА ОЩЕ ЕДНО ГРЕБЛО!!! КОГАТО ПАДНА, ТОЙ ПОЧТИ НА МОМЕНТА СЪЗРЯ ДЪРВЕНОТО ГРЕБЛО ДО НЕГО!!! ИЗПРАВЯЙКИ СЕ КАТО THE FLASH, BRAY WYATT ЗАПОЧВА ДА НАЛАГА БРУТАЛНО TRIPLE H ПО ЦЯЛОТО ТЯЛО!!!
Michael Cole: ЦЯЛОТО ТЯЛО НА HUNTER БИВА ОБРАБОТЕНО!!! ИМА И БРУТАЛНИ ПОПАДЕНИЯ В ГЛАВАТА, А... Изведнъж някакви кадри започват да премигват на големия екран... Това изглежда като спомен в главата на Triple H. Спомен защо е дошъл, спомен от момента, в който влезе първата постройка на това обитавано от дявола място, а именно - КЪЩАТА НА BRAY WYATT!!! Той си спомни защо е дошъл тук, а именно за разруха! ВИЖТЕ КАК ВДИГА РЪЦЕТЕ СИ!!! ВДИГА РЪЦЕТЕ СИ И ХВАЩА ГРЕБЛОТО ПРЕДИ BRAY WYATT ДА ГО Е УДАРИЛ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ!!! ВИЖТЕ САМО ИЗРАЖЕНИЕТО НА TRIPLE H!!!
Jim Ross: Този човек говори за Stephanie, за децата им дори... Дори само факта, че ги е споменал е достатъчен за Hunter... ВИЖТЕ ОГЪНЯ В ОЧИТЕ МУ!!! ТОЙ ГЛЕДА ПРАВО ПРЕЗ ДУШАТА НА BRAY WYATT, КОЙТО ДОРИ СЕ ОТДРЪПВА НАЗАД... Wyatt все още държи греблото в ръка, но ходи назад. Bray Wyatt знае много добре, че се намира в опасност!

Bray Wyatt: Недей, Hunter! Не го прави, приятелю... Винаги съм те харесвал, вътрешно го знаеш... Ти си мой приятел!

6. CO-ME: Swamp Fight Match: Bray Wyatt vs. Triple H - Page 2 Giphy

Corey Graves: КАКЪВ ПОДЛЕЦ!!! Започна да говори на "приятел" с Triple H, а веднага след това замахна с греблото към него! Това обаче нямаше значение за него! Те избегна удара и като по учебник нанася страхотен ритник в гръдната област на Bray... BRAY WYATT ДИРЕКТНО МИНАВА ПРЕЗ ОГРАЖДЕНИЕТО ЗАД НЕГО!!! BRAY WYATT ЧУПИ ПАРАПЕТА И ПАДА ПРАВО В ДЪЛБОКОТО!!! ТОЙ Е ВЕЧЕ НА ДЪЛБОКО В БЛАТОТО!!! ПЛУВАЙ С АЛИГАТОРИТЕ, WYATT!!! "The Celebral Assassin", "The King of Kings" И "THE GAME" - TRIPLE H се доближава до счупения парапет! Той се държи за ребрата от болка, докато гледа към Bray, който плава надолу по течението. "THE GAME" IS ONLY ONE!!! AND ALWAYS WILL BE ONE!!!
Michaeol Cole: "The Game" вече е обърнал гръб на Bray Wyatt, който със сигурност не е никак на сухо в този момент.
Jim Ross: Hunter ходи напред и вече се вижда колата му, към която очевидно се е насочил. Той стига до нея, но... Не се качва в нея! Triple H отваря багажника, най-вероятно търси нещо... Все още ли не е приключил с работата си тук? "The Game" зпази името си, взе победа в срещата и изравни резултата - едно на едно! "The Celebral Assassin" вади някаква туба! Това не изглежда добре! Hunter се приближава до постройки и започва да лее като полудял течността в тубата... БАС ЛОВЯ, ЧЕ Е ЛЕСНО ЗАПАЛИМО!!! Той не жали и разлива навсякъде, по тревата, храстите, като стига и вътре в една от къщите! Triple H вече излиза от нея и без да се замисля пали една клечка от кибрит, който вади от джоба си. TRIPLE H ЗАПАЛИ FIREFLY FUN КЪЩАТА, СЕГА ЗАПАЛИ И КЪЩАТА НА BRAY WYATT, ПРОСТО ДОЙДЕ И РАЗРУШИ ТОВА МЯСТО!!!

6. CO-ME: Swamp Fight Match: Bray Wyatt vs. Triple H - Page 2 H1qqrg3

Corey Graves: "THE CELEBRAL ASSASSIN", ДАМИ И ГОСПОДА!!! "THE KING OF KINGS", THE ONE AND ONLY - "THE GAME"!!! Но имам чувството, че няма да се запали само къщата... ИЗГЛЕЖДА ЦЯЛАТА ГОРА ЩЕ ПЛАМНЕ!!! А НА TRIPLE H ГРАМ НЕ МУ ПУКА!!! ТОЙ ВЕЧЕ Е ВЪТРЕ В КОЛАТА СИ, КАТО БЪРЗО СТИГНА ДО НЕЯ!!! HUNTER ДАВА МРЪСНА ГАЗ И НАПУСКА МЯСТОТО КАТО ПОБЕДИТЕЛ!!! Но някой трябва да отиде на това място... НЯКОЙ ДА СЕ ОБАДИ НА ПОЖАРНА!!! ЦЯЛАТА ГОРА ЩЕ ПЛАМНЕ... Но дали всъщност това не е за добро? Дали всъщност това прокълнато място трябва да гори? Не знам, но със сигурност знаем, че Triple H успя да свърши работата си! Ще има ли развръзка? Как ли ще продължи сагата между Triple H и Bray Wyatt... Какво стана и с The Fiend? На всичко това най-вероятно ще имаме отговор следващата седмица. Точно така, в Rampage! Но това не значи, че турнира е приключил. Напротив! С ПЪЛНА ГАЗ ВИ ПРАЩАМЕ КЪМ MAIN EVENT-А!!! Само след кратката рекламна пауза, във втората Cage of Vioelnce клетка за нощта ще се бият още шестима мъже... ТОЗИ ПЪТ ЗАЛОГА ЗА КЛЮЧОВЕТЕ!!! Кой ли ще получи мач за TNW титлата!? Останете с нас, за да разберем!
Върнете се в началото Go down
 
6. CO-ME: Swamp Fight Match: Bray Wyatt vs. Triple H
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 5. Ambulance Intercontinental Championship Match: Triple H vs. Bray Wyatt
» 3.Firefly Fun House Match - "The Fiend" Bray Wyatt vs. Triple H
» 3. Triple Threat Match > Chris Jericho vs. Bray Wyatt vs. Curt Hawkins
» 11. Triple H looking for Bray Wyatt
» 4. Face-Off between Bray Wyatt and Triple H

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2020 :: Cage of Violence (2020)-
Идете на: