Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. ???

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

11. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: 11. ???   11. ??? EmptyВто Окт 27, 2020 5:38 pm

...
Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

11. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ???   11. ??? EmptyВто Окт 27, 2020 7:32 pm

Добър вечер дами и господа, намираме се в Hartford, Connecticut, където се провежда поредното издание на Rampage! Това трябва да ви е пределно ясно поради факта, че шоуто е почти към края си. Но не сменяйте каналите, това шоу ще стане още по-интересн.. Почакайте малко, защо камерите започват да сочат към публиката? КОЙ Е ТОЗИ ТИП?! ТОВА Е ЖРЕБЕЦА! DREW McINTYRE IS HERE! МИЛИ БОЖЕ, НЕ БЕШЕ ЛИ УВОЛНЕН?! На турнира ''House of The Rising Sun'' той загуби своя мач и седмица след това, Bischoff прати хора, които уволниха този човек! Но защо е тук? Отново ли ще се подмазва на шефовете?! Той излиза от публиката и взима микрофон от колегите, които стоят на сантиметри от нас! Погледнете McIntyre, той е видимо е променен! Сменил е стила си! Бих казал, че този стил му отива повече, този човек не ми прилича на Шотландски жребец, по скоро ми прилича на Шотландски психопат! Drew McIntyre влиза в ринга, а феновете започват да го освиркват! Той застава в средата на бойното поле.....

11. ??? 5ivZKvZ

Спестете си освиркванията, не съм дошъл да говоря с вас! Дошъл съм за човекът, който ме представи пред вас! Човекът на когото вярвах и разчитах, с този човек си мислих, че ще постигна много, но съм грешал. Какво постигнах? Омразата ви.. Искрено съжалявам за нещата, които върших през изминалите седмици, това не бях аз! Това не беше Drew McIntyre, това беше някакъв измислен от Eric Bischoff образ! След мачът ми на турнира бях в шок. Наистина си вярвах, че ще спечеля световната титла и ще съм новото лице на компанията! Наистина вярвах, че по този начин ще успея да спечеля нещо! Наистина си мислих, че ще получа всичко на готово и накрая ще остана доволен. Сгреших като се доверих на този човек! Поне да беше дошъл на ринга и да ме беше уволнил, а не да праща някакви идиоти, които да му вършат мръсната работа! Нямаш топките, Bischoff! Нямаш топките да се появиш без жалката си охрана и да ми кажеш в очите думите, които ще приключат кариерата ми! Този път няма да се подчиня на заповедите ти! Няма да си тръгна от тази компания просто ей така! Ще намеря начин да се върна! Жребеца си тръгна.. РЕД Е НА ПСИХОПАТА ДА СЕ ПОЯВИ! BISCHOFF, ЗНАМ, ЧЕ ГЛЕДАШ, КУЧКО! ДОКАРАЙ СИ ШИБАНИЯ ЗАДНИК НА РИНГА БЕЗ ОХРАНА, ДА ВИДИМ ДАЛИ ТИ СТИСКА! 
Върнете се в началото Go down
Prize
New User
New User
Prize


Join date : 12.11.2015
Posts : 36

11. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ???   11. ??? EmptyСъб Окт 31, 2020 2:49 pm

DREW MCINTYRE ИСКА ERIC BISCHOFF НА РИНГА... Дали ще го получи е въпросът? Шотландецът гледа в началото на рампата, но няма следа от Eric... Drew доста се изнервя. ТОЙ ИСКА ERIC BISCHOFF НА РИНГА! McIntyre решава да изчака още малко преди да е тръгнал по следите на Bischoff... Минават няколко секунди, но от човекът, който шотландецът иска да се появи няма и следа. Drew McIntyre е до такава степен ядосан, че не му пука какво ще се случи... ТОЙ НАПРАВО СЛИЗА ОТ РИНГА И ТРЪГВА КЪМ СЪБЛЕКАЛНЯТА ДА ТЪРСИ ШЕФЪТ СИ! САМО ЧЕ... МОМЕНТ! СТОЙТЕ СИ НА МЕСТАТА... КАКВО СТАВА?! ТОВА СА... NWO! NWO СА ТУК! ТЕ НАПАДНАХА DREW MCINTYRE! SCOTT STEINER, SCOTT HALL И KEVIN NASH! БОЖЕ ГОСПОДИ... ВИЖТЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА! NWO НАПАДНАХА DREW MCINTYRE!

11. ??? Jefx5qi

ЗНАЕХ СИ! КАК СИ ЗНАЕХ... ERIC BISCHOFF Е НАРЕДИЛ НА NWO ДА НАПАДНАТ DREW MCINTYRE! MCINTYRE Е БЕЗПОМОЩЕН СРЕЩУ ТРИМА, НО ВЪПРЕКИ ТОВА ТОЙ НЕ СЕ ДАВА! MCINTYRE ОТВРЪЩА НА ОГЪНЯ С ОГЪН! SCOTT HALL И KEVIN NASH ХВАЩАТ ШОТЛАНДЕЦЪТ И ГО ЗАСИЛВАТ ПРЕЗ БАРИКАДАТА С ОГРОМНА СИЛА! МАЙЧИЦЕ МИЛААААА... РАМОТО НА ШОТЛАНДСКАТА ЗВЕЗДА ПОСТРАДА... МНОГО ЛОШО СЕ УДАРИ В БАРИКАДАТА! Какъв негодник се оказа Bischoff... Защо не излезе? Изпрати хората си да пребият Drew... Когато се противопоставиш на шефа си това се случва. Другите сигурно си взимат поуки и ще знаят какво да правят от сега нататък. NWO ВКАРВАТ MCINTYRE НА РИНГА... Hall го изправя и го държи, докато Kevin Nash се засилва яростно и забива мощен Big Boot в лицето на McIntyre. НАПРАВО МУ ОТКЪСНА ГЛАВАТА! ОТКЪСНА МУ ШИБАНАТА ГЛАВА! DREW MCINTYRE НЯМА ДА СЕ СЪБУДИ ПОНЕ НЯКОЛКО ЧАСА ОТ ТОВА... КАКЪВ БРУТАЛЕН БОТУШ! Drew едва ли ще съжалява, че е излязал да търси сметка на Bischoff. Но лошото е, че никой не идва на помощ... Никой не иска да спре тези изроди. И ги разбирам. Scott Steiner също иска да се позабавлява с McIntyre. Nash го изправя и го засилва към обтегачите, а след това Steiner се засилвааааа... RUNNING CLOTHESLINE! Време е и Scott Hall да направи нещо. Той наглася главата на McIntyre между двата си крака и след това му прави...

11. ??? TaHlmS8

RAZOR'S EDGE!!

БРУТАЛНООО! DREW MCINTYRE НЕ ПОМРЪДВА И МУСКУЛ... NWO ГО ПОДРЕДИХА МНОГО ЗДРАВО... КАКЪВ ПОБОЙ... Kevin Nash хваща тениската на шотландеца и я... РАЗКЪСВААА! РАЗКЪСА Я НА ДВЕ! nWo не си играе, дами и господа. Scott Hall взима спрей и застава над тялото на McIntyre. И с този спрей пръска върху тялото на Drew. NWO! ДА СИ ЗНАЕ! Преди време nWo напръскаха с този спрей и Shane McMahon. А сега Drew McIntyre е поредната жертва.

11. ??? HjtSXpv
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





11. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ???   11. ??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
11. ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 407-
Идете на: