Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. Interview with Ace Austin

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

9. Interview with Ace Austin Empty
ПисанеЗаглавие: 9. Interview with Ace Austin   9. Interview with Ace Austin EmptyВто Окт 27, 2020 5:38 pm

...
Върнете се в началото Go down
Никой
Superstar
Superstar
Никой


Join date : 01.09.2020
Posts : 161

9. Interview with Ace Austin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Interview with Ace Austin   9. Interview with Ace Austin EmptyВто Окт 27, 2020 7:45 pm

Michael Cole: Здравейте, дами и господа, вие сте с Rampage епизод 407, тази вечер трябваше да имаме мач между Бившият Световен шампион - Скалата и "The One True Ace" Ace Austin, само че както виждаме, нямаме мач между двамата, защо ли е така? Може би човекът, с който ще проведа следващото ми интервю ще има отговор, уважаеми зрители, на живо от неговия дом в Atlantic City, New Jersey, представям ви Ейс Остин...

9. Interview with Ace Austin ACtC-3cQAnI_SR3He4KDOqvTGvfR2BM16e6iUosw5RromIUuUu1WL2iS84c4VN0u88EeBYulYhcoPiQzpAfrQ9-zRkbfnZiU3tdGzZjRu51wqFsVTaDpw_R-3VkLxhY-PBxMDTiotsy_D7xoKN0RRnPOWSO6xg=w300-h169-no?authuser=0

Corey Graves: Радвам се да те видя Ейс!
Ace Austin: Аз също се радавам да те видя, Кори, теб не чак толкова Коул...
Michael Cole: Първият ми въпрос към теб, Ейс е как се чувстваш след ужасяващата атака от Скалата миналата седмица?
Ace Austin: Знаеш ли, Майкъл? Чувствам се ужасно...Не толкова заради контузиите, които ми причини онзи страхливец Скалата, а заради това, че той отново не се появи тази вечер...Това ли е мъжеството ти Роки? Да нападаш хората след мача им? Как изобщо можеш да се наречеш мъж? Питам те кучи син такъв...Как изобщо можеш да се имаш за мъж? Знаеш ли? няма значение, защото една седмица нищо няма да ми повлияе. Миналата седмица въпреки побоя, въпреки това, че едва не ме уби с онзи метален стол, аз успях да събера сили в себе си и да кажа точно това, което мисля за теб, аз събрах сили, за да те предизвикам отново на мач, а ти какво направи от своя страна? Ти отново отхвърли предизвикателството ми с оправданието, че аз съм те споменал първи в промото ми...Чакай малко...Нека върнем малко лентата назад, кой започна първи това? Да, сетих се, ти беше! Ти започна да говориш за победата ми над Зак Райдър...Как не е била нищо особено, правеше си майтапи с мен и очакваше, че ще си стоя с кръстени ръце и ще търпя... Ако си мислел така, то жестоко се лъжеш, понеже ще ти кажа следното самоанско недоразумение такова, рано или късно аз ще си докопам ръцете до теб и тогава, нито екипа на това шоу, нито Eric Bischoff, нито дори самият БОГ ще могат да ти оттърват кожата от това, което ще ти направя, помни ми думите Роки. Ти ще си платиш за това, което направи.
Michael Cole: Радвам се, че уточнихме този въпрос, Ейс, но аз имам и един друг въпрос, който ме притеснява, а именно ще успееш ли да се възстановиш до турнира Cage of Violence?
Ace Austin: Ти явно не разбираш, Майкъл Коул? Аз ти казах, че до една седмица ще съм вече на 100%! Един метален стол няма да ме спре, аз съм магьосник все пак!!! Спечелването на Титлата на Щатите е моята съдба, Коул, ти не разбираш, но целта ми е да стана най-младият Шампион на Щатите в TNW!!! Само на 23 години...Невероятно, нали? Аз няма да позволя на онзи дърт Саржант, който вместо да си изживява старините в някой старчески дом е тръгнал да се бори с младите...Нито пък ще позволя, на който и да е в този мач да ми попречи да сбъдна мечтата си. Та смятам, че отговорих на въпросите ти Майкъл, следващата седмица "The One True Ace" се завръща по-силен от всякога!

9. Interview with Ace Austin ACtC-3cXwj9_026rSTTtkSSJkvxCpLpJhSNVjoxp0Lb5WkDkd8LmBSjpTKcv_ya_sm3a3sw9Jktka6gG1Cd_BBLdpYVd93PLb79Z8pojsL7_heBJerNvz7c-960XFNevygMOkScrdiXbTst1veDwiYoAWwDPJQ=w300-h169-no?authuser=0

Michael Cole: Благодаря ти за отделеното време, Ейс! Чухте го първи, дами и господа! Ейс Остин се завръща следващата седмица на ринга на TNW, той също така ще вземе своето участие и на турнира Cage of Violence, където ще влезе в битка срещу пет други мъже! Какво сърце има това момче, Кори.
Corey Graves: Аз ти го казвах това още от началото, Майкъл, но ти не ми вярваше...Радвам се, че Ейс Остин ще се завърне другата седмица, Скалата трябва да бъде нащрек!!! А вие останете с TNW Rampage, тъй като предстои още много!

Teodosiy харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
9. Interview with Ace Austin
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. Backstage Interview with 'Stone Cold' Steve Austin
» 3. Backstage interview with 'Stone Cold' Steve Austin
» INTERVIEW WITH YOU S06 E01 - Interview with The Rising Star
» 12. Singles Match > Ace Austin vs. ???
» 3. In-ring promo with Ace Austin

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 407-
Идете на: