Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. Backstage segment with Ted DiBiase and ???

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

6. Backstage segment with Ted DiBiase and ???   Empty
ПисанеЗаглавие: 6. Backstage segment with Ted DiBiase and ???    6. Backstage segment with Ted DiBiase and ???   EmptyВто Окт 27, 2020 5:37 pm

...
Върнете се в началото Go down
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

6. Backstage segment with Ted DiBiase and ???   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Backstage segment with Ted DiBiase and ???    6. Backstage segment with Ted DiBiase and ???   EmptyВто Окт 27, 2020 10:01 pm

6. Backstage segment with Ted DiBiase and ???   0mmnLBD
*Тед Дибиаси стоейки си във офиса си пие своето лате, му се почуква на вратата, като Дибиаси изрично казва,че е заето. Вратата обаче се влиза със взлом ,като Дибиаси изпада във шок, виждайки LAX*
6. Backstage segment with Ted DiBiase and ???   Svb8UfZ6. Backstage segment with Ted DiBiase and ???   066kV8X
-Hey amigo. *Konan блъска по масата*. Искаме си шота за таг титлите, защото положението не е на добре наистина,amigo. Не ме интересува кои са ти шефове и защо са ти шефове, защото тези дърти задници НЯМАТ контрол над нас.
- Ти .. ти .. л..луд ли си.  Как си мислиш ,че стават така работите, напусни офиса
- Слушай ме внимателн шефче, щом няма да дадеш за тага, ще получиш побой ей ТОВА ЛИ ИСКАШ ЕЙ *Santana и Ortiz наобикалят Дибиаси*  Н.. не са утк във офиса господа и да дам мача няма да се появат.
- КОМПЕНСИРАЙ БЕ КОПЕЛЕ, КОМПЕНСИРАЙ. Слушай тогава. Моя човек отзад,който пази отвън иска титла, а той не е отборен играч. Така че ще му дадеш шанс за титла, ЧУ ЛИ
- Каква титла ти луд ли си. Няма как да ви дам такова нещо , разкарайте се ще викна охраната 
 *Сантана изритва бюрото, което се обръща,а Konan хваща Дибиаси*
-Ще дадеш, ще дадеш. Ей Comprente,ела тук. Вратата се отваря и .. OH MY GOD * IT S RUSH, GOD OH MY GOD IT S RUSH. RUSH буквално влиза като обезомял във офиса и изкрещява
-HEY FUCKER O ME DAS UNA OPORTUNIDAD POR EL TITULO O ME MATARÉ. *Конан превежда*
- ДОБРЕ ДОБРЕ. ИМА ТУРНИР ЗА US-A и ако тоя човек спечели се класирва за мач в клетка. Моля ви това е максималното което мога да направя.
-Si Senior. *Конан се усмихва* Да тръгваме Amigos.

Scroller харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
6. Backstage segment with Ted DiBiase and ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. Backstage Segment with MJF
» 6. Backstage Segment /w The Miz
» 2. Backstage Segment with MJF
» 6. Backstage segment with ???
» 4. Backstage segment with MVP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 407-
Идете на: