Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. In-ring promo with The Big Show

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

4. In-ring promo with The Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: 4. In-ring promo with The Big Show   4. In-ring promo with The Big Show Empty27.10.20 17:36

...
Върнете се в началото Go down
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 366
Age : 32

4. In-ring promo with The Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring promo with The Big Show   4. In-ring promo with The Big Show Empty28.10.20 20:01


Jerry Lawler: Дами и господа, на ринга виждаме човек, който пропусна последните няколко шоута на TNW. Не е ясна причината за отсъствието на Грамадата, но е факт, че сега той се появява с по-свежи сили и е готов за нови успехи.
Tazz: Не видяхме мечката през изминалите седмици. Както винаги, появяването му предизвиква овации на една част от феновете, а също и освирквания от друга. Грамадата приема реакциите спокойно и крачи упорито към ринга. Бившият Pure шампион на компанията претърпя какво ли не - психически сривове, поредица от загуби, някои от които не по негова вина, но той няма да престане да се бие. Той е истински великан. И като споменахме великан, нека не забравяме и бруталните атаки, които най-големият атлет на света отнесе от един друг великан, който представлява цяла Велика Индия в кеча. Точно така, говорим именно за Великият Кали.
Jerry Lawler: Пунджабийският гигант нападна Грамадата веднъж зад кулисите и втори път зад гърба на ринга, докато мечката даваше изявление пред феновете. Действията на индиеца се тълкуват по различен начин - едни ги смятат за проява на страх и неувереност, а други ги приемат като явно послание от страна на Кали. Едва ли Грамадата е преглътнал тези ужасни за него случки след отпуската си. Всички го познаваме и не мислим, че би могъл така лесно да се примири. Какво ли ще направи? Може да извика индиеца още сега и да го предизвика на мач. Може пък да поиска адекватни обяснения от него за нападенията, а може пък и за съвсем друго да говори.
Tazz: Сега ще разберем. Мечката надкрачва най-горното въже типично в неговия си стил и влиза на бойното поле. Той поема дъх, след което иска микрофон. Получава го и музиката затихва. Нека го изслушаме:
ГРАМАДАТА: Здравейте, драги фенове. Вие гледате поредното издание на TNW Rampage. Знам, че се чудихте защо ме нямаше последните седмици, нали така? Сега някои от вас се радват, че отново съм тук. (Феновете на Грамадата се радват бурно) А други пък не. (Противниците на Грамадата го освиркват) Така е, взех си малко полагаема почивка, за да помисля. Мислих как да продължа. Какво да правя от тук нататък. Какви цели да си поставя и как да ги постигам. Как да постигам успехи в TNW, как да градя кариерата си като част от развлекателния спорт, как да се изкачвам нагоре по пирамидата. В крайна сметка, реших да си поставя задача с повишена трудност. Задача, която трябва сам да реша. Няма да искам помощ от никого, защото това е работа само на един единствен човек и това съм АЗ. Чудите се каква е задачата ли? Преди няколко седмици, вървейки зад кулисите и подготвяйки се за участието си в шоуто, аз бях брутално нападнат в гръб от не кой да е, а от висок над 2 метра звяр, известен като Великия Кали. Точно така, той ме нападна, нанесе ми жесток пердах, а на всичкото отгоре, следващата седмица същият ме атакува отново. Атакува ме на ринга докато имах нещо да кажа на вас, феновете. И двете атаки бяха в гръб. Това ми навява само една мисъл - че пунджабийският звяр Кали има някакъв проблем с мен. И щом има, то аз не моля, а НАСТОЯВАМ да го решим като истински мъже. Нека застанем един срещу друг и да се сбием тогава, а не да се атакуваме подло в миг, когато най-малко очакваш. Задачата, която си поставям, е следната - предизвиквам Великият Кали на мач 1:1. Грамадата срещу Кали - това е равно на Годзила срещу Кинг Конг. Защо да е задача с повишена трудност ли? Защото знам, че индиецът удря наистина доста силно. Знам, че никак няма да е лесно да се справя с него. До сега никога не съм се изправял срещу човек като него. Опонентите ми в TNW винаги са били под габаритите ми. Пунджабийският гигант владее опасни ходове, разполага със захвати, които могат да те изкарат от съзнание за продължително време. Но това, че няма да е лесно да се справя с Кали, изобщо не значи, че е невъзможно. Защото аз ще взема надмощие над пунджабиеца, ще го посрамя пред всичките му фенове му в Индия. Аз ще постигна победа срещу Великия Кали и тази победа ще бъде историческа. Това ще е победа, която ще се помни години наред. С тази победа, ще бъда една крачка по-напред към върха. Затова, индиецо, ако приемаш предизвикателството ми, излез тук като мъж и кажи "ДА". Застани срещу мен на този ринг очи в очи и приеми!!!

4. In-ring promo with The Big Show FjGTfuV

Tazz: Каква новина само, драги зрители. Грамадата предизвика на мач 1:1 не кой да е, а високият над 2 метра здравеняк от Индия. Ще приеме ли Кали предизвикателството му???
Върнете се в началото Go down
 
4. In-ring promo with The Big Show
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4. In-ring promo with Big Show
» 2. In-ring promo with Big Show
» 4. In-ring promo with The Big Show
» 5. In-ring promo with The Big Show
» 11. In-ring promo with Big Show

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 407-
Идете на: