Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 9. In-ring Segment with the new World order

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6520
Age : 22

9. In-ring Segment with the new World order Empty
ПисанеЗаглавие: 9. In-ring Segment with the new World order   9. In-ring Segment with the new World order Empty19/9/2020, 22:13

...
Върнете се в началото Go down
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 747
Age : 26

9. In-ring Segment with the new World order Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Segment with the new World order   9. In-ring Segment with the new World order Empty21/9/2020, 21:00


Музиката на една от най-емблематичните групировки в кеч индустрията зазвучава в залата, а публиката както подобава започва да хвърля каквото свари. Хартийки, картонени чаши пълни Coca-Cola или някаква друга напитка, кутий от пуканки и т.н. За поредна седмица nWo подразни кеч аудиторията. По-рано тази вечер Ерик Бишоф зае място до коментаторите, навирайки се между тях и най-нагло, заявявайки че в главния двубой на вечерта ще наблюдаваме сблъсък от рода Fatal 4-Way, в който място ще заемат четирима от членовете на nWo и по-конкретно - Hulk Hogan, Kevin Nash, Scott Hall и Scott Steiner. Не само това, а и залога ще бъде това да бъде решен претендент №1 на Roman Reigns, който ще трябва да защити своята световна титла в тежка категория на предстоящия турнир. nWo вървят стремглаво към ринга. Този път те не са с Eric Bischoff, но до тях плътно седи Ted DiBiase Sr. Интересното и необичайното е, че в средата на ринга стои маса, на която са наредени пликове в различни цветове. Но няма никаква информация какво всъщност е това. Всички те вървят с високо вдигнати глави към тепиха, а по техен адрес се чуват какви ли не обиди. Лудницата е пълна, толкова е мръсно, сякаш току-що е свършил събора в село Казичене. Hogan и компания са вече на ринга. Announcer-ът бива изгонен от пределите на тепиха, а Hollywood Hogan взима микрофона му. Няколко секунди след това започва да говори:

9. In-ring Segment with the new World order UnJKNbs

- Каква нощ само, а?! Nash, brother виж израженията на всички тези глупаци. Погледни ги! Нима те си мислиха, че това ще бъде краят на nWo? Ха-ха-ха! Не мога да спра да се смея! Никой и нищо не може да унищожи нашето голямо семейство, идиоти такива! Този сблъсък довечера, ще е сблъсък на истината. С момчета обсъдихме въпроса и това, което ще последва ще се хареса дори и от вас, жалки подобия на хора! *BOO-O-O-O-O!* Както Ерик Бишоф каза по-рано, това е най-доброто за този бизнес! NWO E НАЙ-ДОБРОТО ЗА TNW! Но до края на шоуто има време, има време до Main Event-a, така че останете на скапаните си задници и си затворете ш*баните усти, защото ние ще определяме какво и кога ще се случи! *BO-O-O-O-O-O-O!* Сега... Сега е време за нашата малка изненада. Знаем, че не винаги сме много дружелюбни с повечето хора тук. Но решихме, че поне за една вечер може да променим вашите представи за нас. Имаме една специална изненада и по-точно подарък. Точно така, Коледа дойде няколко месеца по-рано! С останалата част от nWo решихме да направим една специална лотария, в която ще участват абсолютни всички хора от активния roster на TNW. Но... Само един ще бъде късметлията. Един ще си тръгне с една от наградите или по-точно ще има възможност да го направи. Любопитни ли сте вече за какво става дума? Дами и господа, тази лотария има и своите негативи, както всяко едно нещо в този живот. Нищо не е перфектно и нищо няма да бъде перфектно! Нека обясня малко по-подробно... В тази лотария има 3 опции, като две от тях са награди, а третата носи неприятни последици със себе си:
А) Изтегленият победител ще получи парична награда в размер на $50 000
B) Изтегленият победител ще стане горд собствевник на един изключителен състезателен автомобил, който е изцяло с инициалите на nWo. Вкарайте го, момчета!

9. In-ring Segment with the new World order XzGQihF

- Вижте за каква красота става на въпрос, вижте за какво изящество говорим. Красота! Това бебче е мечта на всеки един мъж. Но както казах в живота има и неприятни неща. Скритата мина в тази специална лотария е опция C...
C) Изтегленият победител ще бъде уволнен от TNW!

*YOU SUCK CHANTS!*

- Знаех, че ще реагирате по този начин. Знаех го, но ви предупредих... В живота не всичко е цветя и рози. Е, без да губим повече излишно време... Нека екипа на TNW пусне на екрана модерната технология, която на случаен принцип ще изтегли победителя в първото по рода си Lottery Special Draw 2020...

На екрана започва да се разбъркват снимки на кечистите от roster-a на компанията. Публиката гледа с интерес към видеостената. Разбъркването е придружено с весела и мелодична музика.
Победителят е изтеглен и неговото име
е
....................................
..............................
.....................
..............
.....
..
.

CHUCK TAYLOR!

Michael Cole: Оh-o! Нещо ми намирисва... Нещо не е наред...

Corey Graves: Не е наред? Колега, чуваш ли се? Чък Тейлър има възможността да си тръгне с чисто нов автомобил или с 50 хиляди в джоба...

Jim Ross: Или да бъде уволнен, не забравяй това усоловие, Corey...

- Chuck Taylor, brother... Ела на ринга при нас, защото е време да изтеглиш своя късмет. Твоя специален подарък. Ти си избраният! Ти си истинският късметлия тази вечер... Заповядай на ринга, brother!

Petioo09 and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

9. In-ring Segment with the new World order Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Segment with the new World order   9. In-ring Segment with the new World order Empty24/9/2020, 18:34


Corey Graves: Michael, който се смее последен, се смее най-добре! Michael, тук до мен е тениската на Chuck Taylor, която трябва да сложа след загубения ми бас от Revenge - нямам търпение да го направя, докато той бива уволнен!

Michael Cole: Чакай малко, колега! Нали сам каза, че шансовете на Taylor за 50,000 лева или спортна кола не са никак малки?

Corey Graves: Не се надявай, Cole!

9. In-ring Segment with the new World order Entrance%2B3

Jim Ross: Колеги, доколкото разбирам тази вечер Chuck Taylor е бил насрочен да даде специално изявление, касаещо зверския мач между него и AJ Styles на Revenge, но този segment явно е бил заменен с... каквото и да е това на ринга.

Corey Graves: Ти трябва да се е**ваш, колега - "каквото и да е това на ринга"?! Това е нещо грандиозно, нещо невиждано досега при предишните ръководства на TNW - nWo дават шанс на хора от простолюдието да си тръгнат като едни истински баровци тази вечер! I love it!

Jim Ross: Corey, може на теб да ти харесва, но Chuck Taylor не изглежда никак щастлив...

"The Kentucky Gentleman" се спуска към ринга и по лицето му се чете раздразнение. Той беше book-нат за свой отделен сегмент непосредствено след този на nWo, но явно от групировката са имали други творчески планове за него. Логичният развой на нещата ще е това всичко да е един set-up за Taylor, който взе дългоочакваната си победа над AJ Styles преди две седмици в сблъсък, който ще се помни с години напред. Но възможно ли е nWo да направят първата стъпка към помирение с Chuckie T? Ако резултатът от тази лотария бъде 100% неподправен, то няма да има нужда да се задълбочаваме в излишни размишления... обаче тук става въпрос за nWo, една от най-подмолните и най-непредвидими фракции в историята на бизнеса. Taylor продължава да върви към ринга, говорейки по пътя си.

Chuck Taylor: Наистина ли? Искате да ми кажете, че наистина очаквате да се вържа на този номер? Признавам, дори и в най-смелите си мечти не съм си представял да ме оставите да си тръгна "безнаказано" след като победих вашето момче AJ Styles... но това е долно дори и за вашите стандарти.

Chuck се качва на ринга и застава лице в лице с Hulk Hogan, който в момента е учудващо спокоен. Да не би пък лотарията да е legit?!

Chuck Taylor: Но също така не искам да ме разбирате погрешно - това, че сте лъжещи, мамещи и крадящи кучи синове не означава, че сте и глупави. Затова какво правим тук?! Смисъл, от километри се вижда, че тази "лотария" е един огромен bulls**t - Васил Божков може да ви надуши чак от Дубай! И поне да имаше някаква приповдигната атмосфера - къде е водещият Къци Вапцаров, къде са момичетата на късмета? Или Hall & Nash изпълняват тази роля, след като се докоснаха до "The Fiend" миналата седмица? Ти не се смей, DiBiase, по прическа с Къци сте лика-прилика, а фактът, че и двамата сте пълни смешници ви поставя в една и съща категория... като се замисля сигурно ти стоиш зад цялата тази пародия, нали? "The Million Dollar Man"? Ти си олицетворението на плиткоумния богаташ, който е наследил огромна сума пари от предците си и не знае какво да прави с тях, затова ги профуква за щяло и нещяло. С идеи като тази не само ще стопите рейтинга на TNW, но и ще фалирате федерацията. Това да не ви е BB... имам предвид WCW?! DiBiase, напомняш ми на "Billionaire" Ted, който вече не е милиардер, a просто милионер, именно защото тези динозаври около теб разрушиха бизнеса му с остарелите си представи какво е добре за професионалния кеч.

Jim Ross: Много силни думи от страна на Taylor, който отново изглежда поразклати самочувствието на nWo. Те бяха изключителни самодоволни до този момент, но вече трудно прикриват гнева си!

Corey Graves: За пореден път празни приказки и нищо конкретно не излиза от устата на Taylor. Колеги, ако ми позволите да цитирам великата българска поп-фолк изпълнителка Райна: "Само големи думи, защо говориш? Не стават истина, дори да ги повториш". Колкото и пъти Taylor да повтаря едно и също по адрес на nWo, то не се превъща в истинно твърдение - забележете гениалността на този цитат! И Jim, как очакваш nWo да не се ядосат - те му дават шанс тази вечер да си тръгне като бохем, а той не спира да ги засипва с обиди.

Jim Ross: Corey, след този твой цитат ти започваш да ме ядосваш, затова най-добре замълчи замалко...

Chuck Taylor: Истината боли, нали Hogan? Също така бих желал да изтъкна една друга истина, един факт, който няма как да промените, колкото и да искате - на Revenge AJ Styles изгуби. Опитахте се да вземете от ефирното ми време, но ако искате да продължавам да ви играя по свирката с тази томбола, ще ме оставите да говоря. I'll be the first to admit, преди две седмици участвах в един от най-тежките, ако не и най-тежкия мач в кариерата ми. Въпреки всички подмолни тактики, които вие и AJ използвахте през цялото това време, дори и за секунда не съм се съмнявал във възможностите му - да подцениш AJ Styles е една от най-големите грешки, които някой кечист може да направи. Даже все още се възстановявам от боя, който ми бе нанесен онази вечер. И казвам това във връзка със забраната на nWo да се намесва в мача на Revenge. Мислех да докажа на всички, че без nWo Styles няма да може да ме надвие. Но не мисля, че успях да потвърдя тази теория. Виждате ли, никога не съм се съмнявал в своите качества, нито пък в тези на AJ - преди да се качи на обтегача победата му бе в кърпа вързана. He had me beat... и тогава се намесихте вие. Точно така, чухте ме правилно - макар да имахте физическа забрана да повлияете върху развоя на двубоя, вие го сторихте чрез влиянието ви върху AJ Styles. Тази мания за величие, този larger than life attitude му попречиха да си тръгне от Revenge като победител. Това, от друга страна, ме наведе на една друга мисъл. А тя е, че AJ никога повече няма да бъде своята най-добра версия, никога няма да бъде "The Phenomenal One"... докато не напусне nWo. Именно "ученията" на nWo му загубиха мача. Затова давайте, нека продължим с лотарията. И когато ме уволните аз няма да продължавам да играя игричките ви, защото в главата ми живее само една мисъл, която ще се настани и във вашите - на Revenge Chuck Taylor не победи AJ Styles... Chuck Taylor победи nWo...

Geor4 and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 747
Age : 26

9. In-ring Segment with the new World order Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Segment with the new World order   9. In-ring Segment with the new World order Empty25/9/2020, 22:50

Hogan не може да търпи повече и прекъсва Чък Тейлър:

9. In-ring Segment with the new World order OcH9DLX

- Wait a minute, brother! Задръж темпото, защото си отишъл в посока, която не е правилна за теб. Първо, за кого подяволите се мислиш, че да ми държиш такъв тон? Мери си приказките. Внимавай какво говориш, защото или си чисто луд или си тотално побъркан. Виждаш ли всички тези здравеняци на този ринг? Знаеш ли какво могат да ти причинят? Явно не! На второ място, brother... Това, което ти се случи в тази компания си е лично по твоя вина. Ти си го заслужи със своите действия. Това, което се случи на Revenge тази година, мога да определя като нещо неочаквано. Ти успя да победиш най-добрият кечист в тази компания през последните няколко години... НАЙ-ДОБРИЯТ ПРЕДИ ДА ДОЙДА АЗ... ТАКА ЧЕ, BROTHER, АКО ИСКАШ, НЕКА ЗАБРАВИМ ЗА ТАЗИ ЛОТАРИЯ, СПРЕТНИ РЪКАВИ И СЕ ПРИГОТВИ ЗА БОЙ, ЗАЩОТО МЕКО КАЗАНО МИ ДОЙДЕ ДО ГУША ДА СЛУШАМ ТВОИТЕ БЕЗСМИЛИЦИ!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6875
Age : 26

9. In-ring Segment with the new World order Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Segment with the new World order   9. In-ring Segment with the new World order Empty25/9/2020, 23:56

Hogan току-що се обяви за най-добрият кечист във федерацията, но бива прекъснат от до болка позната музика...


ТОВАВ Е AJ STYLES! Той се появява в началото на рампата и изглежда недоволен от това, което чу. Останалата част от nWo гледа към "The Phenomenal One", който се спуска по рампата. Физиономията на Стайлс е по студена от тази на професор по време на лекции в УНСС. Стайлс за няколко секунди време достига до тепиха, изкачва металните стълбички и не сваля погледа си от Чък Тейлър. Стайлс е вече на ринга и оглежда Хълк Хоугън и компания, които гледат към него въпросително. Сякаш никой не знае какво се случва. Стайлс казва на Хълк и останалите да отстъпят и че не искат да атакуват Тейлър. Това е първата среща очи в очи между Стайлс и Тейлър след епичния им мач на Revenge, който със сигурност ще бъде номиниран за "Мач на годината". След няколко разменени реплики между Стайлс и останалата част на nWo, "The Phenomenal One" поглежда към Taylor. Музиката на групировката е утихнала отдавна, а публиката скандират какво ли не. Атмосферата е на шест. Напрежението - също! Стайлс застава лице в лице с "The Kentucky Gentleman" и... КАКВО?!?! СТАЙЛС ПОДАВА РЪКА НА ЧЪК ТЕЙЛЪР! ПУБЛИКАТА НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА! ХЪЛК ХОУГЪН Е БЕСЕН! ТОЙ КРЕЩИ ОБИДИ ПО АДРЕС НА СТАЙЛС... КАКВО ЗА БОГА СИ МИСЛИ ЕЙ ДЖЕЙ СТАЙЛС?!?!? ТА, ТОЙ ТОКУ-ЩО ПРЕДАДЕ СВОИТЕ БРАТЯ, СВОЕТО СЕМЕЙСТВО... ЧЪК ТЕЙЛЪР Е ЗАМИСЛЕН, НИКАК НЕ МУ СЕ ИСКА ДА ОТВЪРНЕ НА ТОЗИ ЖЕСТ СЛЕД ВСИЧКО, КОЕТО СТАНА МЕЖДУ ТЯХ ДВАВМАТА, НО-О-О-О-О...

9. In-ring Segment with the new World order PPrqY1e

ЧЪК ТЕЙЛЪР ПРИЕМА И ДВАМАТА СЕ ПОЗДРАВЯВАТ. НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА! НИМА ВСИЧКО СВЪРША ПО ТАКЪВ НАЧИН?! НИМА ТОВА Е КРАЯТ?!

Corey Graves: КАКВО СЕ СЛУЧИ?! ВСЕ ОЩЕ СЪМ В ШОК! ВСЕ ОЩЕ НЕ МОГА ДА ПОВЯВРВАМ!

Michael Cole: ЕДИН ОТ ХОРАТА НА NWO, ЗАБИ НОЖ НА ОСТАНАЛИТЕ, ЕТО ТОВА СТАНА!

Jim Ross: Драматичен, но достоен завършек на тази епична вражда между тези двама атлети. Знаех си, че AJ Styles е запазил своето достойнство и че е един истински мъж...

AJ Styles се обръща с гръб и се насочва към въжетата за да напусне ринга. Преди обаче да успее да го направи nWo препречват пътя му и го спират. Това обаче май от зле отива на по-зле. Те искат обяснение за тези действия. Само преди седмица Hogan защити Styles след тази тежка загуба и ясно показа, че "The Phenomenal One" има място в групировката, а тази вечер... Styles се изплю на всичко. Hulk Hogan е бесен и е готов да скочи на бой на Стайлс всеки момент... КАКВО ПО!??!?! СТАЙЛС СЕ ОБРЪЩА КЪМ ЧЪК ТЕЙЛЪР И МУ ЗАБИВА ЮМРУК ПРАВО В СЛЕПООЧИЕТО. ЧЪК ТЕЙЛЪР ПАДА НА ТЕПИХА, А СТАЙЛС ВЕДНАГА ЗАПОЧВА ДА ГО РИТА ПО ЦЯЛОТО ТЯЛО. ПУБЛИКАТА Е БЯСНА! ТЕ ЗАПОЧВАТ ДА ХВЪРЛЯТ НА РИНГА КАКВОТО НАМЕРЯТ И КАКВОТО ХВАНАТ ПОД РЪКА. ПОРЕДНАТА ПОСТАНОВКА ОТ СТРАНА НА NWO...

9. In-ring Segment with the new World order WOzbfOc

Hollywood Hogan и останалите се смеят на глас. Всичко товав беше планирано. Поредния театър от влиятелния стейбъл, който си прави каквото и когато поиска. Чък Тейлър бива размазан от удари с юмруци и шутове. Няма кой да му помогне. Въпреки че извоюва победата на Revenge, Тейлър накрая може да се окаже губещ. ЕЙ ДЖЕЙ Стайлс спира със своята атака и се приближава до Хоугън. Двамата се прегръщат в знак на уважение един към друг. Хоугън е щастлив, но и той иска да се разпише тази вечер. Scott Hall му помага, хващайки Чък Тейлър за краката, така че двукратния световен шампион на TNW да няма и минимален шанс да се измъкне. Хоугън се оттласква небрежно от въжетата и-и-и-и-и...

9. In-ring Segment with the new World order H3QZ47M

LEG DROP БИВА ЗАКОВАН! ЧЪК ТЕЙЛЪР ЗАПОЧВА ДА СЕ ТРЕСЕ ОТ БОЛКА! ХОУГЪН СЕ ИЗПРАВЯ ПО-ЩАСТЛИВ ОТ ВСЯКОГА. ПОРЕДНОТО УНИЖЕНИЕ ЗА ТЕЙЛЪР Е ФАКТ! Hollywood Hogan взима отново микрофона и казва на Неш и Хол да изправят "The Kentucky Gentleman". Хол и Неш го държат за двете ръце, а Тейлър не може да се закрепи на краката си. Хълк го сграбчва за косата и започва да гововри:

- Е, brother! Ти наистина си роден късметлия. Успя да победиш AJ Styles, спечели първата по рода си Специална лотария... НО! Най-важното нещо тепърва предстои. И то е... Твоята награда. Твоята голяма изненада! Чък, дано нямаш нищо напротив, но аз ще съм този, който ще изтегли твоя късмет. Аз ще определя съдбата ти. Предполагам, че нямаш нищо против? *Чък Тейлър е навел главата си надолу, може би изпитващ бопки от побоя* Ще приема това за "Не". И така... Дами и господа, време е! Дойде часът на истината. Барабани, моля! И така... *ЕЙ ДЖЕЙ Стайлс подава една кутия, в която има 3 билета* Г-н Chuck Taylor, реших да изтегля ето този билет, нека видим какво има тук. *Хоугън разопакова билета, който е увит в хартия* Чък Тейлър, brother... Мисля, че имам много лоши новини за теб. Явно не си толкова голям късметлия, brother. *Хоугън обръща билета към камерите, а на него ясно пише "YOU ARE FIRED!"*

Това подбужда още по-голям гняв у феновете. Нима техният любимец ще бъде уволнен? Нима приключението на Chuckie T приключва тук и сега?

Corey Graves: ЕТО ЗАРАДИ ТОВА... ТАЗИ ИГРА Е ВЕЛИКА!

Jim Ross: КАКВА ИГРА, COREY?! ТОВА Е ЧИСТА КОРУПЦИЯ! ТОВА СИ Е ЧИСТА ПОДИГРАВКА!

- Чък, нека ти поясня, нека ти обясня, за да не стават недоразумения. В случай, че си глупав и не може да четеш *Хоугън хваща Тейлър за челюстта и насочва погледа му към билета* В случай, че си кръгъл идиот за какъвто аз лично те мисля, то нека ти го кажа по по-ясен начин... ТИ СИ УВОЛНЕН!

КАКВО ЗА БОГА?!?! ЧЪК ТЕЙЛЪР Е УВОЛНЕН НАИСТИНА! NWO НЕ СЕ ШЕГУВАТ! ТОВА НАИСТИНА СЕ СЛУЧВА! МИГНОВЕНО СЛЕД ТЕЗИ ДУМИ ХОУГЪН ИЗРИТВА ТЕЙЛЪР В СЛАБИНИТЕ, А ТОЙ СЕ СВЛИЧА НА РИНГА. nWo са на 7-то небе! Те се отърваха напълно от Чък Тейлър, няма кой да промени това тяхно решение, защото те са собствениците и те диктуват правилата в тази компания. На Хоугън му бива подаден спрей. Този спрей е напълно познат на кеч аудиторията, тъй като nWo много често изрусват абривиетурата на групировката си върху гърбовете на своите противници. Хълк Хоугън се доближава до главата на Тейлър и... ОПРЪСКВА КОСАТА МУ ОБИЛНО.

9. In-ring Segment with the new World order BNZDw0d

УНИЖЕНИЕТО ЗА ЧЪК ТЕЙЛЪР Е ПЪЛНО! ТОЙ Е УВОЛНЕН ОТ TNW, А МОЖЕ БИ С КАРИЕРАТА МУ Е СВЪРШЕНО. МУЗИКАТА НА NWO ГРЪМВА В ЗАЛАТА, А ПУБЛИКАТА Е ПОВЕЧЕ ОТ ПОБЕСНЯЛА. ТОВА, КОЕТО ТЕ СТОРИХА НА ТЕЙЛЪР Е УЖАСЯВАЩО! НО КАКВО ЛИ МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ...

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sponsored content





9. In-ring Segment with the new World order Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Segment with the new World order   9. In-ring Segment with the new World order Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. In-ring Segment with the new World order
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 403-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: