Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6520
Age : 22

1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins   1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins Empty19/9/2020, 22:07

TNW Rampage Live
In Nashville, Tennessee.
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2403

1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins   1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins Empty21/9/2020, 23:16

- BUUURN IT DOOOOOWN! -



- Ladies and gentlemen, please welcome
"The Messiah" - SETH ROLLINS!


1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins 3miDML1 1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins W2LSBJi

Michael Cole: HERE COMES "THE MESSIAH"! Много хора имат въпроси след последното издание на шоуто Rampage, а този човек... ТОЙ ИМА ОТГОВОРИТЕ! Само преди седмица Seth Rollins и хората му нападнаха и пребиха брутално бившия шампион на Total Nonstop Wrestling - Dave Bautista. Мотивите зад този брутален побой над "The Animal" обаче останаха загадка. Rollins и Batista имат много минало зад гърба си. Нека не забравяме, че именно Dave бе човекът, който успя да сложи край на неговото славно царуване със Световната титла, което се оказа и най-дългото такова в цялата история на федерацията. След победата на The Great Bulgarian Bash по-рано през годината обаче последва и още една такава, а именно на "The Grandest Stage of Them All" - PAIN XI! От тогава насам пътищата на двамата бивши шампиони така и не се бяха пресичали... ДО ПРЕДИ СЕДМИЦА! Seth Rollins крачи бавно надолу по рампата, доближавайки се все повече и повече до ринга, а феновете по трибуните внимателно следят с поглед всяко негово движение. Сигурен съм, че всички тези хора са не по-малко любопитни от нас относно това каква е била причината, която е подтикнала Seth да действа по този начин в последното издание на Rampage. Дали зад всичко това не стои жажда за отмъщение и неуредени сметки, или пък нещо съвсем различно? Можем само да гадаем! Rollins вече е между въжетата с микрофон в ръка, а всички ние тръпнем в очакване да чуем какво ще ни разкрие "The Messiah"! Нека чуем какво има да ни каже той!
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2403

1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins   1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins Empty21/9/2020, 23:36

1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins MDqiUW5

- „Why, Seth? Why did you do that?”. Това е въпросът, който се върти в главите на всеки един от вас през изминалата седмица, прав ли съм? Преди точно седем дни, всички ние станахме свидетели на нещо наистина вълнуващо. Нещо, което сякаш никой не очакваше да се случи. Бившият Световен шампион Dave Bautista излезе точно тук, на този ринг, изправяйки се очи в очи с човека, който отне най-ценното му – неговото злато. Човекът, който не просто го победи, а едва не го унищожи. Човекът, който не показа нито капка милост в стоманената клетка и почти го разкъса жив. И когато всички очакваха Dave да потърси отмъщение, той… Той просто се примири! Наведе глава и се примири с поражението си! Това обаче далеч не бе всичко! За да бъде недоразумението пълно, Batista дори отдаде своя респект към Roman Reigns. След всичките неща, които изговори, след всичките закани, които отправи… Той просто опита да се здрависа с доскорошния си враг. И когато всички бяха вперили поглед към центъра на този ринг, за да проследят развръзката на този драматичен обрат, аз просто не можех да остана безучастен. В такъв момент някой просто бе длъжен да направи нещо. И както винаги този някой се оказах аз. Защо? Защото аз съм този, който прави нещата, които другите нямат смелост да сторят. Истината е, че просто нямаше как да остана безучастен, гледайки случващото се на ринга. Гледайки как човекът, който сложи край на най-дългото царуване със Световната титла в цялата дългогодишна история на TNW бива унижен публично не от някой друг, а от самия себе си!

1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins PAnsE7T

- Това ли е човекът, който ме победи не веднъж, а цели два пъти? Това ли е човекът, който сложи край на хегемонията на Seth Rollins? Човекът, който властваше на върха на хранителната верига и безмилостно мачкаше всичко по пътя си. Прословутият „The Owner” се превърна в… „The Animal”? Стопанинът се превърна в животно!? Не знам за вас, но на мен това ми звучи като деградация. А какво е деградацията? Нека ви кажа! Противоположност на прогреса! Противоположност на това, за което аз толкова усилено се боря! Прогресът, който се опитвам да постигна ден след ден, седмица след седмица. Заех се със задачата да направя Total Nonstop Wrestling едно ново - по-добро място, и няма да позволя на никого да ми попречи! Dave, знам, че в момента ме слушаш. Нека ти кажа нещо, приятелю. Знам какво си мислиш, но нека те уверя в едно… Правя го за твое добро! ПРАВЯ ГО ЗА ДОБРОТО НА ВСИЧКИ НАС! FOR THE GREATER GOOD! В момента може би не го осъзнаваш, но някой ден ще ми благодариш за това... Ще ми бъдеш благодарен! И за да ти докажа, че правя това в името на общото благо, позволи ми да отправя предложение към теб. Знам, че в миналото аз и ти не сме се разбирали особено добре. Имали сме известни различия помежду си. Вижданията ни тогава сякаш се разминаваха. Сега обаче ти предлагам не просто да гледаме, но и да вървим в една посока! Позволи ми да ти покажа правилния път! Позволи ми да те превърна отново в твоето най-добро аз! Знам, че в момента се чувстваш объркан, разбирам те. Аз обаче съм готов да загърбя всички наши различия и да те посрещна в редиците си с широко отворени обятия! Think about it, Dave. Само си представи какво бихме могли да постигнем заедно! Помисли си за всичките нови висоти, които бихме могли да достигнем! От теб обаче зависи дали ще вземеш правилното решение. THE CHOICE IS YOURS, DAVE!

Petioo09, deren, Scroller and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Алекс "deren" Хаджиев
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Алекс


Join date : 08.01.2018
Posts : 60

1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins   1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins Empty22/9/2020, 00:37

Чакай, чакай, какво? Камерите ни отвеждат зад сцената, където мистериозен бял пикап паркира пред залата...ТОВА ДА НЕ БИ ДА Е BATISTA??? ЕДВА ЛИ СЛЕД ВСИЧКО, КОЕТО ПРЕЖИВЯ ПОСЛЕДНИТЕ ДВЕ СЕДМИЦИ Е ДОБРА ИДЕЯ "THE ANIMAL" ДА СЕ ПОКАЗВ...

1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins RzT9g3m 1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins IphryX6

КАКВО, КАКВО, КАКВО?? АЛЕКС "DEREN" ХАДЖИЕВ???? ЗА ПРЪВ ПЪТ ВИЖДАМЕ АДВОКАТА НА BATISTA ПРЕД ЕКРАНИТЕ НИ ОТ ЮЛИ МЕСЕЦ НАСАМ, КАКВО ПРАВИ ГОСПОДИН ХАДЖИЕВ ТУК? Ха-ха, видяхте ли движението на ръката му? Това беше сигнал за cameraman да паркира скъпия пикап на "deren". Този човек се държи така все едно притежава компанията, а изглежда публиката се радва да го види, съдейки по техните овации! Batista изглежда не е в кондиция да даде отговор на живо, за това неговия адвокат ще направи това вместо него, но дали е добра идея младият българин да се качва на един ринг с толкова много опасни мъже? Rollins изглежда доволен от изненадата, лека усмивка под мустак се заражда на лицето му, докато останалите от горилите също следят с интерес на случващото се. Песента на Creedence Clearwater Reviva - "Sinister Purpose" започва да "гърми" в залата, докато човекът с камера не направи последната част от задълженията си снимайки на забавен каданс как Хаджиев си слага очилата.

1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins KTeosNz

Е, на път е да стане много много интересно, защото "deren"вече е на път към ринга.

It`s been a long time, huh, pal? Леле, Seth, погледни се човече. Да не си бил на някакво gothic модно издание? No, no, don`t get me wrong, няма нищо лошо в това да се обличаш по начин модерен за средата на 2000-те години, но... мисля, че трябва да обръщаш повече внимание на ръкавиците, *derenа навежда главаимитирайки шушене * "Seth, тези за дамски".  *Публиката избухва в смях, докато на лицето на Rollins се ражда саркастична усмивка* No, no, jokes aside, you look good man. Дори по-добре от очакването. След Pain, прогнозите за бъдещето ти изобщо не бяха положителни. Все пак..помниш, загуби Световната си титла на последното стъпало преди Pain, а когато имаше шанс да възвърнеш загубеното си злато, ти....бе туширан в средата на този ринг, В главния мач на Pain. *Съркастичната усмивка на Rollins стана още по-мащабна,а реакцията под овациите на феновете*. Anyway, не съм тук за да говоря за далечното минало, тук съм за да коментирам какво направи миналата седмица. Преди да започнат всякакви конспиративни теории, че Dave не е в залата защото го е страх или подобни небивалици, искам да гарантирам, че Batista не е тук, защото бе помолен от мен. В интерес на истината, Dave искаше изключително много да бъде тук в Nashville, Tennessee, ноо сметнах за по-доброто на теб и на твоите горили, той да остане извън сцената за една вечер. Виж Rollins, aз съм човек с възможности. Познавам се с много влиятелни хора, за които ти дори не знаеш, че съществуват, но контролират всяка стъпка от живота ти. Познавам се с много интелигентни хора, които са правили магии с хора като теб. Сигурно ще се попиташ какво точно имам предвид „с хора като теб“? Добър въпрос, е, Seth, ти не си Месия, ти си болен. Ти си страдащо момче, което се нуждае от помощ. Batista е ударил главата ти толкова силно, че си загубил предразсъдъка си, момче! Почти съм сигурен, че ако единственият начин ти да се съгласиш да участваш в среща срещу моя клиент, е с това глупаво подусловие "за присъединяване към братството", то Dave ще го приеме без да се замисля. Но..Виж, ще го кажа директно, рекламодателите не те харесват. Не могат да продават фигури с тези твои религиозни небивалии, Seth, това, което правиш в момента можеше да провърви през 50-те години на миналия век, но сега.. сега просто си безинтересен. Като един маркетинг гений, какъвто съм, ти предлагам да направим нещата така: "Seth Rollins, The Messiah versus... The Animal - BATISTA", в мач, който ако Dave си тръгне с победата, ти сгъваш този панаир, сваляш ръкавиците и започваш да се държиш като нормален мъж, но ак...ха-ха, не, извинявай, вероятността това да се случи е толкова мака, че дори не мога да бъда сериозен.. Ако по някакъв начин, ти - Seth Rollins успееш да победиш моя клиент, който повярвай ми, би те сдъвкал за закуска ако беше на този ринг в този момент...той ще се присъедини към целия този твой цирк, хах, ако разбира се намериш начин да го накараш да остане. Е, имаме ли сделка, приятел?

GOAT, Dimarata, Ivana, JohnnyZ, Teodosiy, Tommy End and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2403

1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins   1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins Empty22/9/2020, 16:25

1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins ZP4SKa0

- You know what, Alex? Докато стоях тук и те слушах, аз осъзнах нещо... Може би проблемът не е в Batista... МОЖЕ БИ ПРОБЛЕМЪТ Е В САМИЯ ТЕБ! Всъщност именно ти си този, който стои на пътя на прогреса! Ти си човекът, който продаде душата си на дявола, загърбвайки всички възможни морални ценности, които съществуват на този свят. Трябваше да се досетя... Трябваше да се досетя, че именно ти си промил мозъка на Dave, опитвайки се да превърнеш една от най-доминиращите персони в историята на развлекателния спорт в поредния клиширан, комерсиален "герой", борещ се за чест и правда. Виждаш ли, Alex? Това е разликата между мен и теб. Докато ти търсиш само лична изгода, аз се боря за общото благо на всички! Боря се да превърна TNW в едно по-добро място! За разлика от теб, аз наистина се опитвам да помогна на Batista и съм твърдо решен да го сторя независимо дали с или без твое съгласие! Не те ли е срам? Не се ли срамуваш да излизаш тук, където хората се бият със зъби и нокти, жертвайки не само телата си, но и собствените си животи, и да говориш за... Рекламодатели и екшън фигури!? IT'S DISGUSTING! Ти си точно това, срещу което се боря! Същинското олицетворение на хората, които ме карат да се отвращавам от този бизнес! Хората, които са готови да стъпкат всеки и всичко по пътя си, без дори да се замислят, само и само за да получат това, което искат. Хората, които търсят само и единствено лична изгода. За вас TNW е просто бизнес... За мен е много повече! Аз обичам това място и се опитвам да го спася от хора като теб. Знам, че в момента си мислите, че говоря пълни небивалици, но повярвайте ми... Някой ден всички вие ще разберете, че съм бил прав и ще ми благодарите! За целта обаче първо ще трябва да се отърва от всеки един неверник, започвайки от човека, който в момента стои пред мен! Нека те попитам нещо, Alex. Някога замислял ли си се какво е чувството да бъдеш един от нас? Тежки дни прекарани в усилени тренировки. Безсънни нощи прекарани в дълги пътувания. Купища проляти кръв, пот и сълзи... Защо ли изобщо те питам? Ти няма как да знаеш преди да обуеш ботушите и да се качиш на този ринг. Може би тогава и само тогава ще осъзнаеш какво е да бъдеш от другата страна на нещата и ще разбереш, че това тук е много повече от бизнес! You know what? I have an idea! Искаш "The Messiah" versus "The Animal", нали така? Много хора биха дали парите си, за да гледат подобен сблъсък. Този мач би могъл да те направи още по-богат, прав ли съм? За да го получиш обаче, ти също ще трябва да дадеш нещо. Нали не си мислеше, че само ти можеш да водиш преговори? Ха-ха! Следващата седмица ще те чакам отново тук, на този ринг. Съветвам те да дойдеш облечен с нещо по-подходящо, защото ще ти се наложи да се биеш. You heard me! В следващото издание на Rampage ти ще премериш сили не с кого да е, а с моя disciple Buddy Murphy! А ако успееш да го... Ха-ха! Ако някак си успееш да го победиш, ти ще получиш това, което искаш, а именно Batista - Rollins III! Ако ли не... Поне ще си тръгнеш с един ценен урок! Ти решаваш, "приятел"!

GOAT, Алекс "deren" Хаджиев, Tommy End and Никой харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins   1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening Show: A special announcment from "The Messiah" Seth Rollins
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 403-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: