Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Mike Dean
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Mike Dean


Location : Wirral, England
Join date : 11.09.2020
Posts : 27
Age : 55

9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista   9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Page 3 Empty12/9/2020, 00:34

ВИДЯХТЕ ЛИ ТЯЛОТО НА BATISTA????
ТОЗИ УДАР ШОКИРА ОСВЕН ВСИЧКИ ПРИВЪРЖЕНИЦИ В ЗАЛАТА, ТАКА И ГЛАВНИЯ АРБИТЪР НА СРЕЩАТА, КОЙТО ЗАПОЧВА ДА ОТБРОЯВА ПОД БУРНИТЕ ПОВТОРЕНИЯ НА ЗАПАЛЯНКОВЦИТЕ!
1!
2!
ПОВДИГАНЕ
КАК
КАК????
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista   9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Page 3 Empty12/9/2020, 00:52

КАК Е ВЪЗМОЖНО ТОВА?? КАК Е ВЪЗМОЖНО ТОВА?? ОТ КЪДЕ ИЗВИРА ТАЗИ СИЛА? ЧОВЕК ЛИ Е ROMAN REIGNS, ТРЯБВА ЛИ ДА БЪДЕ ПОЗВОЛЕНО НА ТОЗИ БУЛДОЗЕР ДА БЪДЕ ЧАСТ ОТ РИНГА НА TOTAL NONSTOP WRESTLING??? След всичко, след всеки един удар, било то с предмет или от тежките юмруци на Batista, шампионът все пак намери начин да отвърне на удара показвайки нещо, с което много малко мъже може да се похвалят зад сцената - с мъжество! Dave от своя страна също трябва да се чувства горд, видяхте ли начина по който бе забит този Superman punch? Мили боже! "The Animal" се претъркулва встрани от опонента си, който поема въздух и се изправя на крака. Може да се обзаложим, че няма част от тялото на Самоанеца, която да не изпитва болка в момента. Този психопат, който е в нокдаун в момента използва всяко едно възможно оръжие за да направи животът на Reigns тотален ад...и почти успя! Обилното кървене, накрая ще си каже думата, колкото и да се опитва да избегне идващият колапс, Roman е човек. Изграден от плът и кръв, а когато тази кръв напусне тялото на даден човек - това е краят. Шампионът е изправен срещу невидим таймер, който отброява минутите до неговия последен дъх. Цялата тази касапница започна от един единствен предмет - стоманените стъпала. Тежката около 30 килограма конструкция в момента се намира на ринга, защото бе вкарана именно от човека, чието време изтича. Идеята на Reigns беше да използва оръжието като начин за мъст - един вид Batista да опита от своето оръжие. Въпреки, че планът му претърпя забавяне, то той най-накрая ще достигне своята реализация. Стоманата е поставена в corner-a, а точно пред него се намира изправящия се Batista. Всички знаем на какво ще бъдем свидетели...SPEAR RIGHT INTO THE STEEL STEPS! Бъде ли реализиран този ход, то може да бъдем сигурни, че това ще бъде последното действие в срещата. Dave се изправя на крака, без абсолютно никаква идея какво се случва около него или пред него. Ударът, чието име е взаимствано от персонажа на DC Comics е бил толкова точен и силен, че врагът номер едно на TNW, все още не може да си намери място...Reigns e готов...ТОЙ СЕ ЗАСИЛВА, О, ДА ТОЙ, СЕ ЗАСИЛВА, НОООО "ТHE ANIMAL" ИЗДЪРПВА MIKE DEAN ПРЕД ПЪТЯ МУ! DEAN БИВА ПРОНИЗАН, ПОВТАРЯМ MIKE DEAN БИВА ПРОНИЗАН С КОПИЕ! ВТОРИ СЪДИЯ, ВТОРИ АРБИТЪР ПОПАДА МЕЖДУ РАЗПРАВИЯТА НА ТЕЗИ БУРНИ МЪЖЕ! В момента няма съдия, който да се опитва да опази реда. Ако тази среща беше без морални норми, то сега ситуацията ще стане още по-лоша...Batista вижда какво се случи туко-що, това е ситуацията, която той чакаше. "The Animal" изкача в гръб на Reigns, който те първа тръгваше да става след инцидентното Копие, хващайки дългата му влажна коса. Свикнали сме да виждаме прическата на Roman с един рядък черен цвят, но в този случай, в голяма част от нея преобладаваше и червеният такъв... Batista е хванал съперника си така, все едно е куче изкарано на разходка.. О,НЕ, DAVE СЕ НАСОЧВА КЪМ СТЪПАЛАТА, КОИТО БЯХА ПОСТАВЕНИ ИМЕННО ОТ "THE BIG DOG"....

9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Page 3 RcW3ZhJ

MULTIPLE PUNCHES TO THE STEEL STEPS!

ROMAN REIGNS МОЖЕ ДА НЕ ЗАЩИТИ СВЕТОВНОТО СИ ОТЛИЧИЕ ТАЗИ ВЕЧЕР, НО СЛЕД ПЕТ ДЪЛГИ ГОДИНИ, BATISTA НАЙ-НАКРАЯ ЗАТВЪРЖДАВА ПРОЗВИЩЕТО СИ "THE ANIMAL"! Съдията на срещата е аут, нямаше кой да принуди Batista да спре, дори писъците на малолетните момченца на първите редове не успяха да предизвикат съчувствие у устремилия се претендент. Roman вече дори няма сила в тялото си, с която да изправи трупа си. Шампионът е наистина жалка гледка в момента. Единствената работеща част от тялото на Reigns е погледът му, който успяваше да фокусира едно единствено нещо - чукът, който беше до главата му. Batista с усмивка гледаше как раненият герой протегна ръка за да хване предметът, с който бе решил да се защити от свръхестественото зло. Малките дечица и техните родители бяха свидетели на още една покъртителна гледка. Докато кървавата дясна ръка бе захванала оръжието, "The Animal" стъпи върху китката на техния любимец...Каква гледка само...Това е достатъчно, НАИСТИНА, ТОВА Е ДОСТАТЪЧНО! НЯМА СЪДИЯ, КОЙТО ДА СПРЕ СЛУЧВАЩОТО СЕ, НО МОЛЯ, НЯКОЙ ДА НАПРАВИ НЕЩО! Batista изправя безжизненото тяло на опонента си, кървавият самоански череп бива притиснат от масивните бедра на бившият шампион. Чукът все още е в дясната ръка на Reigns, но едва ли има силите да го използва...BATISTA КАЧВА ROMAN НА ВТОРИЯ ЕТАЖ, ФЕНОВЕТЕ СКАНДИРАТ ЗА ЛЮБИМЕЦА СИ И МУ ЗАРИЧАТ ДА ИЗПОЛЗВА ОРЪЖИЕТО, КОЕТО Е В ДЯСНАТА МУ РЪКА, НО ТЯХНО СЪЖАЛЕНИЕ, ДУМИТЕ ИМ ОСТАВАТ НЕДОЧУТИ...BATISTA ПРАВИ ДОПЪЛНИТЕЛНИ ДВЕ КРАЧКИ ЗА ЗАСИЛКА И-И-И-И

9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Page 3 MZUxvMj

BATISTAAAAAAAA BOOOOOMB

MIKE DEAN ДОЛАЗВА ДО СЛУЧВАЩОТО СЕ, АРБИТЪРЪТ ВСЕ ПАК ЩЕ СЕ ОПИТА ДА ИЗПЪЛНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯТА СИ, ВЪПРЕКИ, ЧЕ ДЕЙСТВИЯТА МУ НЕ СА ОТ НАЙ-БЪРЗИТЕ...ОТБРОЯВАНЕТО ЗАПОЧВА, НА ПЪТ СМЕ ДА ИМАМЕ НОВ ШАМПИОН, ПОВТАРЯМ - НА ПЪТ СМЕ ДА ИМАМЕ НОВ СВЕТОВЕН ШАМПИОН!

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Mike Dean
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Mike Dean


Location : Wirral, England
Join date : 11.09.2020
Posts : 27
Age : 55

9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista   9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Page 3 Empty12/9/2020, 01:00

MIKE DEAN СЕ ДОВЛИЧА ДО СЛУЧВАЩОТО СЕ
1
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
TribalChief
Superstar
Superstar
TribalChief


Location : Pensacola, FL
Join date : 12.11.2011
Posts : 137
Age : 38

9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista   9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Page 3 Empty12/9/2020, 01:18

HE DID IT AGAIN!! ROMAN REIGNS ОТНОВО УСПЯ ДА СЕ ПОВДИГНЕ ОТ НАЙ-СИЛНИЯ, НАЙ-ЕФЕКТИВНИЯ, НАЙ-СВИРЕПИЯ ХОД НА DAVE BAUTISTA! НЕОВАТА ЗАПАЗЕНА МАРКА "THE BATISTA BOMB" ОТНОВО СЕ ОКАЗА НЕДОСТАТЪЧНА СРЕЩУ ВЕЛИЧИЕТО REIGNS! Dave Bautista лежи с лицето забито в земята. Едната му буза натиска тепиха, задните му частни са изправени нагоре. Шокът надделява над умората. "The Animal" имаше света в ръцете си. Той вярваше, че вече ще може да празнува. Че след този Batista Bomb, световната титла на Total Nonstop Wrestling отново ще бъде негово притежание. Уви, дами и господа. Roman Reigns все още е нашият шампион. Сърцата на хилядите по трибуните и милионите пред екраните спряха при второто отброяване на съдията. Феновете на "The Big Dog" бяха загубили надежда. Те усещаха кък ръката на рефера ще тупне за трети път, което по правлиник щеше да официализира успеха на Dave Bautista. Надеждата все още е жива. Тези прекрасни почитатели на развлекателния спорт могат да си отдъхнат, поне за момента. Техният човек няма да спре да се бори. Той знае какво означава за тях. Те му дават сили. Roman черпи енергия от всеки един вик на негов привърженик. Bautista се пули като ненормален. Той направо онемя. Какво ли не опита "The Animal"... Той използва всичко, което е на разположение пред него в клетката. Предметите изпод ринга, стените на адското съоражение. А сега в употреба влезе и неговия завършващ ход - The Batista Bomb. След всички тези опити, не само, че Bautista се измори физически, но е и на път да рухне психически. Видяхме изблици на лудост от негова страна, но това повдигане тук, това отлепяне на рамото от страна на самоанеца, може да му коства всичко. Dave Bautista опитва да се подпре на едната си ръка. Той е отчаян. Roman Reigns диша тежко. Виждаме как тялото му се мърда, поради неговите опити да си поеме дълбоко въздух. Дали самият шампион осъзнава, че сблъсъкът продължава? Дали този kick out не бе просто по инстинкт. Ще разберем след миг, защото Dave Bautista отчаяно тръгва за втори опит за туш. Той се напъва, за да обърне тялото на Roman по гръб, след което приковава раменете му и повдига крака му. Еднооооо, двееее.... НЕ! REIGNS ОТНОВО ИЗРИТВА! ФЕНОВЕТЕ ИЗБУХНАХА! Това означава, че той все още може да функционира. Първото му изритване не е било просто чиста проява на инстинкт. "The Animal" вече напълно започва да губи битката психически. Той не знаек каво да стори. Претендентът е застанал на четири крака и гледа в една точка. "The Big Dog" не му позволява да го тушира при никакви обстоятелства. Bautista се изправя с последните си сили, след което се насочва към металните стълби. Те проляха първата кръв в мача. Ще бъде символично, ако те се окажат фактора, който да завърши всичко. Bautista започва да влачи стъпалата, като ги намесва в удобна за него позиция. След секунди, той насочва вниманието си към лежащия Reigns. "The Animal" се навежда, за да промени позицията на тялото му. Номер едно претендента изправя с мъки Roman. Bautista заклещва главата на самоанеца между чатала си, готов да хвърли и последното което има. А това е още един Batista Bomb. Животното се напъва, за да повдигне Reigns... НО ТОЙ СЯКАШ СЕ СЪБУЖДА, ЗАЩОТО ОТПУСКА ЦЯЛАТА СИ ТЕЖЕСТ, ПОПРЕЧВАЙКИ НА BAUTISTA ДА ГО ПОВДИГНЕ ВЪВ ВЪЗДУХА! ХА! ЕТО, ЧЕ СТАНА ИНТЕРЕСНО! ROMAN МОЖЕ ДА ОТВЪРНЕ! BAUTISTA СЕ НАПЪВА ЗВЕРСКИ, НО РЕШИТЕЛНОСТТА НА "THE BIG DOG" ГО ПРЕЧУПВА! КРЪСТЪТ МУ ИЗПУКА! Bautista изрева от мъка, като отпусна тялото на съперника си. Roman започва да се надига леко, като с ръцете си започва да хваща претендента. N-N-N-NO WAY! NO WAY! САМОАНЕЦА СЕ ОПИТВА ДА ПОВДИГНЕ "THE ANIMAL" НА РАМЕНЕТЕ СИ... КАКВА СИЛАААА! БОЖЕ МИЛИ! ПУБЛИКАТА Е ЗАТАИЛА ДЪХ, BAUTISTA Е ВЪРХУ РАМЕНЕТЕ НА REIGNS! YES WAY!!!

9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Page 3 GCZqHgA

SAMOAN DROP!!!

ON THE STEEL STEPS!!! ГЪРБЪТ НА "THE ANIMAL" Е СЧУПЕН! ВИКЪТ МУ, ПОРОДЕН ОТ ЗВЕРСКАТА БОЛКА БЕШЕ УЖАСЯВАЩ!! BAUTISTA НЕ МОЖЕ ДА МРЪДНЕ! КАКВА СИЛА НИ ДЕМОНСТРИРА "THE BIG DOG", СЛЕД ВСИЧКО КОЕТО ПРЕМИНА! ФЕНОВЕТЕ В ЗАЛАТА КУФЕЯТ КАТО ИЗДИВЕЛИ!! ТЕ СА В ЕКСТАЗ! ТОЗИ МОМЕНТ ЩЕ БЪДЕ ПОМНЕН ДЪЛГО! DAVE BAUTISTA ЗАПОЧВА ДА СЕ ПОВДИГА, ТОЙ ТРЕПЕРИ! "THE ANIMAL" НЕ МОЖЕ ДА МИСЛИ, ТОЙ НЕ Е В КОНДИЦИЯ ЗА ТОВА! ДВИЖЕНИЯТА МУ СА НАПЪЛНО НЕАДЕКВАТНИ! ПОГЛЕДНЕТЕ, ТОЙ ДОРИ Е СТЪПИЛ ВЪРХУ СТЪЛБИЧКИТЕ! BAUTISTA РУХНА ОТВСЯКЪДЕ! ТОЙ ЕДВА ЛИ Е СПОСОБЕН ДА ПРЕДПРИЕМЕ МЕРКИ СРЕЩУ КАКВОТО И ДА Е БИЛО И REIGNS СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ ТОВА, БЪДЕТЕ СИГУРНИ! ЖИВОТНОТО Е ОТВОРИЛ УСТА И ГЛЕДА КАТО ПРЕПАРИРАН! ТОЙ ЗНАЕ КАКВО ГО ОЧАКВА, НО ПРОСТО НЕ МОЖЕ ДА СТОРИ НИЩО, ПОРАДИ ШОКА И БОЛКАТА! ROMAN... СЕГА ИЛИ НИКОГА!!!

9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Page 3 UunDO2i

SPEAR! SPEAR! SPEAAAAR!!!

ШАХ... И МАТ! СЪДИЯ, БРОЙ! ROMAN REIGNS АТАКУВА СЪС ЗАПАЗЕНАТА СИ МАРКА! ТОЗИ ПЪТ ТОЙ ПОКРИВА ТЯЛОТО НА ПРОТИВНИКА СИ! ФЕНОВЕТЕ ЗНАЯТ, ЧЕ ТОВА ЩЕ БЪДЕ КРАЯТ! СЛЕД ТРИ СЕКУНДИ, ЦЯЛ СВЯТ ЩЕ ПИРУВА! ЕДНООООООООООООО, ДВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ... ИМАМЕ ЛИ ТРИ?! ЗАПАЗВА ЛИ УСПЕШНО ROMAN REIGNS СВОЯ ШАМПИОНСКИ КОЛАН СЛЕД ТОЗИ КЪРВАВ, ЖИВОТИНСКИ, ДЯВОЛСКИ ДВУБОЙ?!

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
http://www.wwe.com/superstars/roman-reigns
Mike Dean
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Mike Dean


Location : Wirral, England
Join date : 11.09.2020
Posts : 27
Age : 55

9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista   9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Page 3 Empty12/9/2020, 01:28

SPEAR
SPEAR
SPEAR
SPEAR
SPEAR
SPEAR
ЖИВОТНОТО БЕ РАЗКЪСАНО,
ЖИВОТНОТО ВЕЧЕ НЕ Е ЦЯЛО
ROMAN Е НА ПЪТ ДА ЗАПЕЧАТА ТИТЛАТА СИ, МИЛИ БОЖЕ!
ЕДНО
ДВЕЕЕЕЕЕЕ
ТРРРРРРРРРРРРРРР
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista   9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship > Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns
» 4. Hell In a Cell Match > Roman Reigns vs. The Fiend
» 4. Mid-Show: 3 Stages of Hell match for the Global Heavyweight Title: Triple H (c) vs. Roman Reigns
» 8. ME: World Heavyweight Championship > AJ Styles vs. Roman Reigns vs. Seth Rollins vs. Triple H
» ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2020 :: Revenge (2020)-
Идете на: