Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman Empty
ПисанеЗаглавие: 8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman   8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman Empty10/8/2020, 20:50

...
Върнете се в началото Go down
TheMonster
New User
New User
TheMonster


Join date : 22.07.2020
Posts : 16

8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman   8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman Empty14/8/2020, 13:48


8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman MlPOve8

Ladies and Gentlemen,
Making his way to the ring,
from Sherrills Ford, North Carolina,
He is the TNW United States Champion...
Braun Strowman

Настъпи и този момент от вечерта, дами и господа - моментът в който ще видим US шампионът, който ще говори за равносметката от най-голямото лятно събитие. Неговото присъствие там наистина разбуди страстите. За тези от Вас, които не са успели да го гледат, Браун излезна на ринга и ясно заяви, че според него няма човек, който да може да отнеме титлата му. За това бе направен Open Challenge на който отвърна не кой да е друг, а именно Тито Сантана, който се завърна след кратко възстановяване от контузия. Проблемът беше, че тази среща донесе нова контузия на Матадора. Браун успя да мине през него с невероятна лекота. На моменти Тито успя да вземе някакво участие в срещата, но не успя да задържи нещата в свои ръце. Браун извърши невероятни грубости по адрес на опонента си, който сега е в болница с множество счупвания. В интерес на иситната обаче, това нещо бе сравнително очаквано. Това, което не бе очаквано е именно реакцията на публиката спрямо Браун. Всички са наясно, че US шампионът вдигна фурор със своето завръщане. Още от денят в който дойде и покори тази титла, всички фенове на спорта по света са се отнасяли към него с уважение, вскчки са викали за него, всички са искали да го видят в най-добрата му светлина. Независимо колко скандално или не, в последната среща обаче нещата започнаха да се обръщат. По време на мача със Сантана, отношението на публиката драстично се промени. Постепенно феновете ставаха все по-тихи, все по-мълчаливи към действията на Браун, а накрая на вечерта те дори не викаха. В залата бе настъпила пълна тишина, сякаш траур, а за един кечист няма нищо по-лошо от това феновете да не обръщат внимание на работата му. Браун сега отново върви към квадратното бойно поле без реакция от страна на феновете. Той бавно се приближава до мястото на което ще адресира темата.

8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman TQVfCer

Моменти ни делят от това да чуем какво има да ни каже шампионът. Няма никакво значение колко атлетичен си, колко добър си между тези въжета и колко добър си зад този микрофон, стига да нямаш уважението на публиката, то нямаш абсолютно нищо. Нека чуем...
Върнете се в началото Go down
TheMonster
New User
New User
TheMonster


Join date : 22.07.2020
Posts : 16

8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman   8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman Empty14/8/2020, 14:00

8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman SLX6oTs


- Наистина не ми харесва вашето отношение. Не, сериозно, изобщо. Какво подяволите искате от мен? Аз съм шибано чудовище, което е може би най-масивният атлет в тази компания. Не може да очаквате да се кача между тези въжета и да играя балет. Това, което Сантана получи си бе заслужено. Наистина признавам, че имаше дух, искаше да покаже нещо в тази среща, но огромната му уста го заведе отново там от където дойде - болничното легло. Изобщо не ме интересува кой стои пред мен - от Сантино Марела през Тито Сантана, та чак до световният шампион. Всеки, който е срещу мен на този ринг ще получи своето. Това стана със Сантана - той получи своето. Аз обаче не получавам уважението, което заслужавам. Моето присъствие тук трябва да ви радва, а не да мълчите като мъртъвци. Мъртвецът отдавна не е тук, че да му пазите тишина - избяга като мишка, когато нещата станаха напечени за него. И с право, Батиста щеше да му срита задника, все пак е сериозен атлет. Е, не колкото мен, но сериозен. Но обратно на темата. Тази титла има нужда от реакции, тя има нужда от адреналин и има нужда от множество моменти с които да бъде запомнена. Първият бе начинът по който я спечелих. Вторият - прегазването на онзи 'матадор'. Предстоят още много. Едно обаче остава сигурно - няма нито един в тази съблекалния, който да може да ме детронира. Не, наистина няма. Няма никакво значение колко атлетична е една суперзвезда, няма никакво значение какви стипулации има, които да помагат на положението на човекът срещу мен, няма никакво значение дали е един, двама, трима или петима, аз винаги ще бъда по-бърз, по-голям и по-силен. Винаги! И считайки, че тази компания разделя суперзвездите си по размери, то това означава, че има една шепа гиганти отзад, които биха могли да се изправят срещу мен. Е, аз не виждам такива хора, аз виждам просто едни бройки, които ще бъдат добавени в резюмето ми. Бройки - победи. За това казвам следното на следващият си опонент и искам това да бъде запомнено много добре - знай, че не ме интересува кой ще бъдеш ти, не ме интересува каква е историята ти и от къде идваш, не ме интересува накъде си се запътил, интересува ме само, че в момента в който се изправиш срещу мен, товарният влак ще те прегази и от теб ще остане пихтия. Запомни, че в тази федерация никога не е имало сила еквивалентна на моята... Е, с това извън строя, бих се радвал да видя кой ще има 'топките' да се появи тук. Хайде, който и да е, излез и ме накарай да ти дам мач за тази титла, покажи ми, че си достоен, накарай ме да се замисля дали ти не си перфектният опонент...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman   8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman Empty14/8/2020, 21:08

Corey Graves: Braun Strowman чака някой да излезе на ринга, той е решен да не си тръгне, докато някой не се появи на рампата и не покаже, че е мъж! Феновете са затаили дъх и чакат с нетърпение, Braun вече е изнервен и започва да псува... Това, разбира се, не продължава дълго, тъй като, изведнъж в залата избухва позната музика!!!


8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman ACtC-3fAbDm5w4fRKCuNf5q0bcwD_CRNTNYSopeJ5IIZf6kAVf8FX63Cka2RBQLvRTA1OxVQEQi4ivy_wBoU12tL4CtzU4c1sOA-xTyz3yMNBAgH1gzNnYBQp1gCcG_FnHQVgWdbBSVx6nTa4j6DQr8GCYgRNQ=w263-h199-no?authuser=0

Michael Cole: Това не може да е истина, Кори! Това е Сид Вишъс, Бившият Шампион на Щатите, човекът с най-дългия рейн в историята на тази титла, единствения човек, който не е имал нито един загубен мач, докато е държал тази титла. Ако Strowman е търсел конкуренция, то той я намери в лицето на "The Master Of The Powerbomb!".
Corey Graves: В момента съм се хванал за главата и не мога да повярвам на очите си! Това е Сид Вишъс, "The Master And Ruler Of The World", човек към който лично аз имам огромно увъжение. Според мен "The Monster Among Man" трябва да вземе този мъж на сериозно.
Michael Cole: Определено трябва да го вземе на сериозно. Все пак нека не забравяме какво направи Сид преди 24 часа! Той победи Грамадата с не едно, а с цели две Задушаващи Тръшвания. Биг Шоу не е малък човек, дами и господа, той е 220 килограма, и ако това не е впечатляващо, не знам какво би било...
Corey Graves: Braun Strowman ще направи голяма грешка, ако пренабрегне Сид Вишъс, защото това може да бъде мача на вечерта между тези двамата.
Michael Cole: Така е Кори, но все пак всичко зависи от Интерконтиненталния шампион, ако той не иска да се бие срещу Сид Вишъс, то този велик мач няма как да се състой...
Corey Graves: Тук си много прав, Майкъл, но все пак Броун не е глупав, той иска конкуренцията, и ако не я приеме в лицето на Бивш Шампион на САЩ, то Strowman ще докаже само едно и то е, че бяга от предизвикателство!
Michael Cole: Стига си говорил глупости, Graves, Всички знаем, че няма опция Braun да откаже мач с легенда като Сид Вишъс, просто не е в негов стил.
Corey Gaves: Ще видим Майкъл Коул! Според мен Строуман ще се покрие в миша дупка и няма да се появи с седмици!!!
Michael Cole: Стига си говорил глупости, Кори...Нека чуем какво има да каже Сид Вишъс, може причината, поради която е излязъл да е свъсем различна от тази, която си мислим ние, нека чуем!

Sid Vicious: Броун Строуман, искаш конкуренция? Искаш човек, който да ти даде битката на живота ти? Е синко намери ме! Аз съм човекът, който търсиш, защото ти Броун притежаваш нещо мое. И това е Титлата на Щатите. В твойте ръце, Строуман, това може да е просто титла, която тези фенове не уважават достатъчно и не вдигат много шум, но когато аз бях шампион всички вдигаха шум, всички гледаха към тази титла, като равна със TNW титлата. Знаеш ли Braun? Мина изключително много време, откакто аз държах тази велика титла и си мисля, че е време тя да се върне вкъщи при мен! С цялото си уважение към теб, Строуман, от един гигант към друг гигант, аз приемам предизвикателството ти! Готви се за мачът на живота си, и ако си мислиш, че това са просто думи, питай Грамадата, който е в болница, след като го унищожих на изминалия турнир - Summer Scream. Сега знам, че ти дойде малко не очаквано това бързо приемане на предизвикателстовото ти, но за да докажа, че съм добър мъж, ще ти дам една седмица, за да си помислиш! Само ще ти кажа едно, Броун и то е, че няма да съжаляваш, ако приемеш това предизвикателство!

8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman ACtC-3erMBjo4FqDmZP0pUcyEAzlyJpt16zIx5nyqpE9NVIfwJpCoL__g54pojaR_mwJ-CVPGdyLgisUhd8oyuTUlEyp6bhCqlfJsm5BrRGTp1t5RW2XzTipdg5LTjPjGdLc3XGBkUWxKKKFCxWD28pBwSUvlg=w263-h199-no?authuser=0

Braun Strowman: Ще си помисля!!!
Corey Graves: Строуман отговори на Сид! Той каза, че ще си помисли! Нямам търпение до следващата седмица, колега, това може да се превърне в мача на десетилетието, ако Броун Строуман приеме!
Michael Cole: Така е Кори, но както казах, всичко зависи от шампиона - Броун Строуман, ако той прецени, че иска този мач, ще го приеме следващата седмица! Какъв ли ще бъде отговора на Инерконтиненталния шампион към Сид Вишъс? Гледайте Rampage и следващата седмица, за да разберете отговора на този въпрос! А сега не сменяйте канала, защото TNW Rampage продължава!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman   8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman Empty

Върнете се в началото Go down
 
8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening Show with the new United States Champion - Braun Strowman
» 8. TNW United States Champion Braun Strowman will issue an open challenge
» 7. In-ring promo with United States Champion Sting
» 9. In-ring Promo with the TNW United States Champion Sting
» 9. In-ring promo with the United States Champion - The Rock

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 15.08.2020-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: