Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6442
Age : 21

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista Empty
ПисанеЗаглавие: ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista   ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista EmptyНед 19 Юли - 21:36

...
Върнете се в началото Go down
Wrestling God
Superstar
Superstar
Wrestling God


Location : NYC
Join date : 20.12.2010
Posts : 211

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista   ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista EmptyПет 24 Юли - 16:35



HOLY SH... THAT'S...
THAT'S JOHN 'BRADSHAW' LAYFIELD!!!


ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista MFdmjJo ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista Jqk07Zd

- ДАМИ И ГОСПОДА... JOHN 'BRADHSAW' LAYFIELD СЕ ЗАВЪРНА В ЦЯЛАТА СИ СЛАВА! НО! Моля ви... Не аз съм важният тази вечер! След по-малко две седмици на "Summer Scream X" ние ще станем свидетели на един титаничен сблъсък. Сблъсък, който е готов да разбие рекордите за най-продаван платен турнир на Total Nonstop Wrestling! "A ONE HELL OF A CONTEST" Е НАЙ-ТОЧНОТО ОПРЕДЕЛЕНИЕ ЗА ТОЗИ ЕПОХАЛЕН ДВУБОЙ! Една вражда ще кулминира в мач за най-престижното отличие на федерацията - световния шампионски колан. Вражда, която може да се мери с "Али срещу Фрейзър", "Селтикс срещу Лейкърс", "Барселона срещу Реал Мадрид", "Ред Сокс срещу Янкитата"... Няма по подходящ главен мач за десетата годишнина на най-голямото лятно събитие в историята на развлекателния спорт! Тази вечер с моя помощ, ще направим всичо офциално. Ще омастилим този договор, който прави битката между претендента Roman Reigns и шампиона Dave Bautista 100% гарантирана. Аз лично бях извикан от борда на директорите, за да рекламирам този сблъсък, защото, както знаете, аз знам немалко неща за големите мачове. Също така, ще се погрижа всичко да мине по мед и масло, защото както знаете, "The Wrestling God" е авторитет, от който всеки се бои! За това, господа, преди да сте излязли на този ринг, ще ви го кажа ясно - Не искам да ми правите номера! Всякакъв физически контакт е забранен! А сега... WITHOUT FURTHER ADO, PLEASE WELCOME... THE MAN WHO DEFEATED SYCHO SID & THE BIG SHOW BACK TO BACK AT TWO PAY-PER-VIEWS! HE IS THE CHALLENGER... "THE BIG DOG" - ROMAAAAAN REEEEEEIIIIGNS!

Tommy End харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
TribalChief
Superstar
Superstar
TribalChief


Location : Pensacola, FL
Join date : 12.11.2011
Posts : 137
Age : 38

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista   ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista EmptyПет 24 Юли - 17:03



ROMAN EMPIRE

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista KDtDZyf ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista WRoV7ys

След по-малко от две седмици, "The Big Dog" Roman Reigns излиза за мача на живота си. Той ще срещне шампиона, който царува вече над 4 месеца. Става въпрос именно за "The Owner" Dave Bautista. Холивудската мегазвезда успява да превъзмогне всякакви трудности, макар и често намирайки прекия път, за да запази своя шампионски пояс вече толкова време. Тази вечер самочувствието на Bautista бе разклатено жестоко, след като видяхме завръщане на Braun Strowman, който смели "The Owner" и отне неговата United States титла, като бившия двоен шампион нямаше време дори да съблече скъпите, маркови дрехи с които бе облечен. Dave Bautista наистина може да се оправдае. В действителност, той не бе подготвен. В крайна сметка обаче, това е светът на развлекателния спорт. Това е Total Nonstop Wrestling. Тук винаги трябва да си подготвен за всичко. Очаквай неочакваното, както сме свикнали да чуваме често. Ще бъде интересоно да видим в какво настроение се намира Bautista. Мога да ви гарантирам, че със сигурност ще го видим в различно облекло, след като Strowman разкъса неговия turlte neck пуловер. На "Summer Scream X" обаче, Dave Bautista ще бъде напълно готов за очаквания от всеки един почитател на TNW "One Hell of a Contest" двубой. Сега обаче първо е ред да видим как се чувства Roman Reigns, след като му се наложи да премине през невероятни предизвикалества, за да може най-накрая да си гарантира така мечтания шанс за световната титла на Total Nonstop Wrestling. След несполучливата 2019 година, 2020 започна същото толкова лошо за самоанската мегазвезда. Той загуби от Randy Orton на "PAIN", но след това, "The Big Dog" премина като товарен валяк през съперниците си. Да, имаше кратки затруднения по пътя, особено срещу чудовищни опоненти като Sycho Sid и The Big Show, в сблъсъци със специални, брутални стипулации. Важното обаче е, че Reigns е все по-близо до последната спирка. Той се закле, че е готов да премине през ада и обратно, за да достигне върха на планината и да докосне Светия граал на професионалния кеч, какъвто именно е престижната TNW World Championship. Roman се появява в началото на рампата, като феновете го посрещат с оглушителни овации. Миналата седмица самоанецът си взе почивка, поради последиците от мача му с The Big Show на "Destination War" и тройната заплаха, в която именно Reigns си завоюва привилегията да бъде наричан "Номер едно претендент". "The Big Dog" застава мирно по рампата и се оглежда из залата. Той зърва своите многобройни привърженици, които не бива да разочарова. Roman поклаща глава, давайки сигнал, може би на себе си, вдъхвайки си увереност, че е готов. Той започва да крачи по рампата и се насочва към металните стълби, чрез чиято помощ той влиза на ринга. John 'Bradshaw' Layfield ръкопляска на самоанската мегазвезда. Бившият Undisputed и United States шампион се здрависва в претендента и му посочва отреденото му място на масата. "The Big Dog" за момента решава да остане прав. Музиката на Reigns утихва, а той отправя поглед право към ниската и дълга звездна издатина по дължината на сцената и нетъпреливо чака своя бъдеш опонент.
Върнете се в началото Go down
http://www.wwe.com/superstars/roman-reigns
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista   ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista EmptyСъб 25 Юли - 15:56



ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista LJ66YYQ ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista 2NYnrBn

Хо-Хо-Хо, вижте го! Това не е Bautista! Или по-скоро това не е Bautista с когото искаш да си имаш работа! Погледът на "The Animal" говори сам по себе си, на Dave изобщо не му е до подписване на договори. Напомняме ви, че преди по-малко от три часа, той загуби своя Щатски пояс без изобщо да подозира, че ще има среща тази вечер. Може съвсем спокойно да достигнем до този извод сещайки се с какво облекло бе шампионът. Чисто бяло, тържествено бяло, което да илюстрира настроението и намеренията на "The Owner". Е, ако бялото бе признак на щастие и празненство, то черният потник говори точно обратното. Разяреният Dave ще търси правата си, но ще му е изключително трудно да ги намери, когато на ринга не стои типичният за тези договори Eric Bischoff, а JBL, който няма нищо общо с компанията в наши дни. Хитър ход от официалните лица на TNW, които по този начин си спестяват евентуални конфликти точно в главната атракция за вечерта си. Колкото и разярен да е Световният шампион, нервите му ще трябва да бъдат укротени поне за няколко минутки, докато този договор не бъде подписан. Едва две седмици преди техния голям сблъсък, двамата мъже за пръв път ще застана лице в лице, а това само може да ни подскаже с каква сериозност Bautista поглежда към въпросната среща. Защитите на титлите му станаха толкова рутинни, че на пръв поглед Roman изглежда просто един от многото.
ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista 4j9JfWz

Bradshaw се наслаждава на всяка секунда в която камерите са насочени към него, напомнят му за добрите стари дни все пак, а Reigns от своя страна непомръдва. Самоанският войн изглежда наистина концентриран в целта си да завоюва най-ценното отличие в развлекателния бизнес, а от отсрещната страна опонентът му сякаш не му отдава нужното уважение. Е, Roman ще шанса да се докаже или по-скоро да разкрие каква опасност може да представлява за арогантният шампион на компанията. Дори след типичният си таунт на въжетата, Batista обикаля нервно в кръг, напълно игнорирайки съществуването на главният претендент.  Музиката на шампионът бавно затихва и той бива поканен да доближи до масата на която ще се подпише договорът за срещата…
Върнете се в началото Go down
TribalChief
Superstar
Superstar
TribalChief


Location : Pensacola, FL
Join date : 12.11.2011
Posts : 137
Age : 38

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista   ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista EmptyСъб 25 Юли - 17:50

JBL: Господа, моля седн...

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista QDqBgaD

Моля ви! Не искам ексцесии! Искам тази вечер всичко да мине по план! Добре, щом държите да стоите прави, няма проблем. Roman, искам да се обърна първо към теб. На "Summer Scream X" ти излизаш като претендент за световната титла на TNW. Възможност, за която чакаше, мнозина биха казали - твърде дълго. Всички вече са запознати през какво премина ти, за да си гарантираш този шанс. Има ли някакво напрежение у теб, след дългото ти отсъствие от голямата сцена и способен ли си да победиш Dave Bautista, който брани този колан вече над 4 месеца?

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista SGtWNPL

- Напрежение? Никакво. Аз съм роден, за да правя това. Развлекателният спорт е нещото, което ме прави щастлив. Аз ям, дишам и кървя професионален кеч. Отгледан съм в такава среда. Имам огромната чест да съм в такова семейство. Баща ми Sika Anoaʻi ме е научил на всичко, което знае. Там е разликата между мен и теб, Dave. За никого не е тайна, че не те харесвам. Не харесвам това, което представляваш. Ти си една холивудска примадона, която използва най-ценното отличие в историята на нашия бизнес, с цел да рекламира имижда си, търсейки поредната роля във филм, който отива straight to DVD! OOOOOOOOOOOOH! И проклет да съм, ще направя всичко по силите си, за да прекратя това пародийно царуване. Разхождайки се с този шампионския пояс ти обиждаш не само нас, хората, които милеем за този спорт, но обиждаш и всички тези прекрасни фенове, които не заслужават отношението, което демонстрираш седмица след седмица. Не преминах през ада и обратно, за да загубя от човек, който си играе на шампион. Човек, който постоянно търси прекия път, минавайки между капките. Да, преди да се върна на победния път, аз бях в застой. Много хора твърдяха, че шансът ми за голям пробив е свършил. Аз обаче подминавах тези смехотворни твърдения с усмивка. Защото след редица трудности и изпитания, аз доказах, че грешат. YEAAAAAAAAH! Надявам се вече да си получил обаждания за някоя евтина роля. Защото след "Summer Scream X", отново хората ще се питат какво стана с теб. You call yourself "The Owner"... Well, you can't tame "THE BIG DOG"! AND I'M TAKING THIS BEAUTY HOME!

Tommy End харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
http://www.wwe.com/superstars/roman-reigns
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista   ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista EmptyСъб 25 Юли - 22:17

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista 1bvKz60

-До последно не исках да причинявам това клиширано вербално сражение, което се случва в момента. Преди по-малко от три часа, всички в тази зала бяха свидетели на най-скандалния момент в историята на компанията, бяхме свидетели на същинска кражба! Та аз дори нямах възможността да съблека своето поло, що са непрофесионализъм цари в тази компания! Бях решил да се кача на този ринг, да подпиша това парче хартийка, и да се насоча към адвокатската кантора на екипа си за да оправим бъркотията, която бе причинена по-рано, но Roman... В безширното поле от празни думи, които излизаха от устата ти, дочух нещо наистина вярно... Ти спомена, че се отличаваме един от друг, и, и , хаха,  интересен факт е, че още след "грандиозното" ти завръщане дни преди Pain XI, нашата мащабна среща стана неизбежна. Не беше тайна за никого, че в един момент, Roman Reigns & Dave Bautista ще кръстосат своите пътища. Може би, хаха, може би именно тази идея у хората ти даваше тласъка да стабилизираш нивото на своята кариера, която няма смисъл да се лъжем, се бе устремила надолу . Аnd You Know Roman, и двамата имаме респектиращи физики, имаме сходни ходове, и често оглавяваме класациите за най-привлекателни атлети, но... колкото външни прилики да имаме, най-голямата ни прилика, е ето ... тук... *Bautista посочва към сърцето на Reigns*. В последно време получавам доста коментари за своите умения да влизам в главите на хората, но за да влезеш там, ти трябва да разбираш страданията на въпросната личност, и да Roman, колкото и странно да ти звучи - аз усещам твоята болка. Защото именно тази болка ме изстреля на върха, ИМЕННО ЗАВИСТТА МЕ  ИЗСТРЕЛЯ КЪМ ТОВА *показва Световният пояс*.  27 Април, 2019-а година. Десетото юбилейно издание на Pain, събитието, което всички смятаха, че никога няма да бъде надминато, вечер изпълнена с количество емоции от всички видове със завършек...завършек, който редица хора наричаха  the greatest wrestling match ever. Triple H versus Randy Orton.Моите приятели, колеги, БРАТЯ, с които израснах като спортист и като човек,  поделиха светлината на най-големия прожектор в историята на Total Non-Stop Wrestling. And you know what Roman, това е моментът в който осъзнах, че трябва да взема нещата в свой контрол, това е моментът в който трябваше да се превърна в "The Owner"! Преминах през най-тежките тренировъчни процеси, както физически, така и психически, само за да бъда готов за славата, която ми предстои. As you can see, i did a pretty good job. Повечето хора сигурно се запитват какво е общото на Roman Reigns с цялата тази история, е...Lets sink it. Pain 9, In The Main Event, Dean Ambrose твоят брат бе изправен пред най-голямото си предизвикателство в кариерата си. Освен напрежението, че участва в най-важният сблъсък за годината, той трябваше да победи за да запази рекорда си, за да запази нещото, което го отличаваше от всички други в историята. And He Did It, he freaking did It!  Pain 11, другият твой брат пожертва тялото си, пожертва душата си, пожертва себе си за да запише името си в историята. Само броени седмици след като историческото му царуване със Световната титла намери своят край, Seth Rollins участва в един от най-грандиозните сблъсъци в историята на този спорт. Та, въпросът е Roman, как те карат да се чувстваш тези факти? Щастлив ли си? Щастлив ли си за своите братя Roman? Или пък.. или пък точно тази завист, която таиш в себе си е причината да искаш това полирано злато толкова много? Не ми отговаряй, знам отговорът, може да залъгваш себе си, може да залъгваш слепите си последователи, но знам мотивите ти до най-малкият детайл. Roman, в своят път си имал честа да се изправяш срещу какви ли не имена, но това нещо, което те очаква след 2 седмици...То не е по силите ти. Не е по силите ти, приятел, защото най-голямата ни прилика, е и най-голямата ни разлика. Ти не си Dave Bautista, ти не можеш да трансформираш тази злоба, тази ярост, тази завист на ринга, ти не си това, което тайно се надяваш да бъдеш, ти не можеш....да бъдеш като мен.
Върнете се в началото Go down
TribalChief
Superstar
Superstar
TribalChief


Location : Pensacola, FL
Join date : 12.11.2011
Posts : 137
Age : 38

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista   ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista EmptyНед 26 Юли - 23:02

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista 4uhC9mC ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista CVSyKxu

СЛЕД ДУМИТЕ НА DAVE BAUTISTA, НАПРЕЖЕНИЕТО МЕЖДУ ПРЕТЕНДЕНТ И ШАМПИОН СЕ ПОВИШИ НЕИМОВЕРНО! Roman Reigns прави лека стъпка напред, гледайки право към Bautista. "The Big Dog" сваля погледа си от бъдещия му съперник само за миг, за да подпише договра, като директно след като слага подписа си върху хартията, той отново повдига главата си и гледа "The Owner" право в очите. Ред е на Batista. Настоящият TNW шампион взима своята химикалка и на свой ред се подписва. JBL изглежда доволен. Той се усмихва под уши и взима договора в ръце. "THE Wrestling God" е на път да обяви нещо, докато Dave Bautista взима световния колан и го нарамва. ПРЕДИ BRADSHAW ДА ОБЕЛИ ДУМА ОБАЧЕ, BAUTISTA ОБРЪЩА МАСАТА! ТОВА НЕ Е ЛИЦЕТО НА ХОЛИВУДСКИЯ DAVE! ТОВА Е РАЗЯРЕНОТО ЖИВОТНО! ROMAN REIGNS ОБАЧЕ НЕ ТРЕПНА! ТОЙ ПРАВИ НЯКОЛКО КРАЧКИ НАПРЕД И ЗАСТАВА ОПАСНО БЛИЗКО ДО НОСИТЕЛЯ НА НАЙ-ПРЕСТИЖНИЯ КОЛАН В ИСТОРИЯТА НА ПРОФЕСИОНАЛНИЯ КЕЧ! КАКВА ГЛЕДКА! ДАМИ И ГОСПОДА, ВСИЧКО Е ОФИЦИАЛНО! ROMAN REIGNS И DAVE BAUTISTA ЩЕ ЗАСТАНАТ В ПРОТИВОПОЛОЖНИ ЪГЛИ, ЗА ДА ПРЕМЕРЯТ СИЛИ В ГЛАВНИЯ МАЧ НА "SUMMER SCREAM X" В ЕДИН "ONE HELL OF A CONTEST"!
Върнете се в началото Go down
http://www.wwe.com/superstars/roman-reigns
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista   ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista EmptyНед 26 Юли - 23:48

БОЖЕ, ВИЖТЕ РАЗМЕРИТЕ НА ТЕЗИ ДВАМА МЪЖЕ! REIGNS НЕ ИЗПИТВА СТРАХ, ВЪПРЕКИ ДУМИТЕ, ВЪПРЕКИ ТЕЗИ "ПСИХО АТАКИ", ROMAN Е ТВЪРД КАТО КАМЪК. ВИЖТЕ ОЧИТЕ НА САМОАНЕЦА, ВИЖТЕ ГИ! В ТЯХ МОЖЕ ДА ВИДИТЕ ЕДНО ЕДИНСТВЕНО НЕЩО - РЕШИМОСТ! РЕШИМОСТ ДА ОТНЕМЕ ЗЛАТОТО НА BATUISTA, ДА СВАЛИ "THE OWNER" ОТ ТРОНА МУ! Е, тази вечер по всичко изглежда ще приключи доста негативно за шампиона. Не стига, че загуби единият от двата си пояса, а за пръв път от доста време, той не успява да нанесе изключителната важна умствена атака към претендента за титлата си. JBL символизира всеки един привърженик в залата, широка усмивка, бившият Undisputed Champion е готов да гледа същински спектакъл, както и всички останали приятели на великия развлекателен спорт. В очите на Batuista обаче липсваше усмивката, "The Animal" е изключително намръщен, а това е доста нетипично за него, Dave никога не допуска негативните емоции да бъдат показни пред хората! Е, уважаеми зрители, благодари....О БОЖЕ, LOW BLOW! LOW BLOW! BAUTISTA НАНАСЯ УДАР ПОД ПОЯСА СЪС СВОЕТО КОЛАНО! КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ! REIGNS Е НА ЗЕМЯТА ДЪРЖЕЙКИ СЕ ЗА ИНТИМНИТЕ ОРГАНИ, ДОКАТО JBL И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ В ЗАЛАТА ГЛЕДАТ В ШОК! BAUTISTA НЕ ИЗДЪРЖА! ТОЙ ПОЛУДЯ! BRADSHAW ОБРЪЩА ПОГЛЕДА СИ КЪМ ШАМПИОНА, КАКВО СЕ СЛУЧИ ОТ НИЩОТО.. DAVE НЕ Е НА СЕБЕ СИ!

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista LrUboeP

SPEAR! SPEAR! SPEAR! SPEAR! JBL ГО ИЗЯДЕ! JBL Е НА ЗЕМЯТА! НЕ, НЕ, ТА ТОЙ Е ПРОСТО ПОСЛАННИК, НЯМА НИКАКВА ВИНА! "THE ANIMAL" ПОЛУДЯ, ТОЙ СЪБЛИЧА ОБЛЕКЛОТО СИ И ЗАПОЧВА ДА КЛАТИ ВЪЖЕТАТА ОТ ЯРОСТ! BAUTISTA, ВРЪЩАЙ СЕ В СЪБЛЕКАЛНИТЕ, МАХАЙ СЕ, ЦАРИШ РАЗХРУХА! НЕ, НЕ, ШАМПИОНЪТ НЕ Е ПРИКЛЮЧИЛ! ТОЙ СЕ ОТПРАВЯ КЪМ REIGNS, КОЙТО СЕ ВЪЗСТАНОВЯВА ОТ ПОДЛИЯ УДАР ПРЕДИ БРОЕНИ СЕКУНДИ! DAVE СЕ ДОБЛИЖАВА ДО НЕГО, НО ROMAN ОТВРЪЩА! САМОАНСКИЯТ ПРИНЦ ЗАПОЧНА ДА НАЛАГА БЪДЕЩИЯТ СИ ОПОНЕНТ, А ПУБЛИКАТА СЯКАШ СЕ РОДИ ОТНОВО! BUM! RIGHT UPPERCUT! BAUTISTA Е В НОКДАУН, ТОЙ ПРЕХВЪРЧАВА ПОКРАЙ КОМЕНТАТОРСКАТА МАСА! REIGNS СЪЩО Е НА ПЪТ ДА ПРЕМИНЕ ГРАНИЦАТА, ТОЙ СЕ ДОБЛИЖАВА, НОООО "THE OWNER" WITH A STEAL CHAIR RIGHT IN THE MID-SECTION! ПОДЛОТО СЪЩЕСТВО, ПОДЛОТО СЪЗДАНИЕ! СЕГА ВИЖТЕ, ТОЙ НАПРАВО РАЗКЪСВА БРОНЕЖИЛЕТКАТА НА REIGNS, ОГОЛВАЙКИ ГЪРБА МУ... НЕ, НЕ, НЕ, НЕ!!!

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista B0mqA4C

ЕДНО-ДВЕ-ТРИ-ЧЕТИРИ-ПЕТ-ШЕСТ-СЕДЕМ-ООООООСЕЕЕЕМ! БОЖЕ МИЛИ! ПРАВО В ГОЛИЯ ГРЪБ НА ROMAN REIGNS! ОСТАВИ ГО, ОСТАВИ ГО BAUTISTA. НАПРАВИ ТОВА КАКВОТО ИСКАШЕ, ОТПРАВИ ПОСЛАНИЕ, НЕКА ВСИЧКО ДА ПРИКЛЮЧИ ДО ТУК....ГРУПА ОТ СЪДИИ ПОМАГАТ НА САМОАНЕЦЪТ ДА СЕ ВЪЗВЪРНЕ НА КРАКА, НО ТЯХНАТА ПОМОЩ БИВА ОТХВЪРЛЕНА. REIGNS СТЪПВА НА КРАКА САМОСТОЯТЕЛНО, ПОД ЯРКИЯТ ПОГЛЕД НА ШАМПИОНА...

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista YwxckgQ

SPAAAAAR, SPEAAAAR! MY GAWD, MY GAWD, СЪС ЗАПАЗЕНАТА МАРКА НА REIGNS! ТОЧНО С НЕЯ! КАМЕРАТА ДОБЛИЖАВА ДО ЛИЦЕТО НА ТОЗИ ЗЛОДЕЙ, НА ТОВА ДЯВОЛСКО СЪЗДАНИЕ, КОЕТО СЪС СВОИТЕ ДЕЙСТВИЯ ПРИЧИНИ КОШМАРИ НА МИЛИОНИ МАЛКИ ДЕЧИЦА! BAUTISTA ПОГЛЕЖДА КЪМ КАМЕРАТА И ИЗРИЧА ДУМИТЕ: "КАКВОТО И ДА СТАНЕ, НЕ СПИРАЙ ДА СНИМАШ"! БЕЗЖИЗНЕНОТО ТЯЛО НА ROMAN E ПОДХВЪРЛЕНО ПОКРАЙ КОМЕНТАТОРСКАТА МАСА И...

ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista IbpGw09

НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, ТОВА НЕ Е ЧОВЕШКО! СПРЕТЕ ГО, СПРЕТЕ ПРОГРАМАТА, ТОВА НЕ Е ХУМАННО, НЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ГЛЕДАНО ОТ НИКОГО! REIGNS ЩЕ БЪДЕ УБИТ, REIGNS ЩЕ БЪДЕ УБИТ! ТОВА Е ЖИВОТНО, ТОВА Е "THE ANIMAL", ТОЙ СЕ ЗАВЪРНА, ТОЙ Е ЛУД! ФЕНОВЕТЕ НА ПЪРВИТЕ РЕДОВЕ ЗАКРИВАТ ОЧИТЕ СИ, А ОЩЕ ПОВЕЧЕ СЕ НАСОЧВАТ КЪМ ИЗХОДИТЕ! BATUISTA, КАКВО НАПРАВИ, КАКВО НАПРАВИ! ДАМИ И ГОСПОДА, ПРИНУДЕНИ СМЕ ДА СПРЕМ ИЗЛЪЧВАНЕТО ЗАРАДИ СЛУЧВАЩОТО СЕ, ИЗВИНЯВАМЕ СЕ ЗА НЕУДОБСТВОТО!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista   ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Main Event: Roman Reigns calls out the TNW World Champion Dave Bautista
» 1. Contract Signing between Roman Reigns and the TNW World Champion Brock Lesnar for their match at PAIN XIV
» ME: Contract signing between TNW World Champion Seth Rollins and Roman Reigns for their upcoming match
» 6. Contract signing between TNW Global Champion Triple H & Roman Reigns
» 9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 25.07.2020-
Идете на: