Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. Backstage promo with Seth Rollins

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6442
Age : 21

7. Backstage promo with Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: 7. Backstage promo with Seth Rollins   7. Backstage promo with Seth Rollins EmptyНед Юли 19, 2020 9:30 pm

...
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2366

7. Backstage promo with Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Backstage promo with Seth Rollins   7. Backstage promo with Seth Rollins EmptyСря Юли 22, 2020 9:51 pm

7. Backstage promo with Seth Rollins RkKjSwg

Charly Caruso: Excuse me, Seth! Съжалявам, че те безпокоя, но бих искала да те попитам нещо. Миналата седмица ти отправи предизвикателство към Kazuchika Okada, опитвайки се по твои думи да "спасиш" неговата кариера. Вместо това обаче тази вечер ти ще трябва да се изправиш не срещу "The Rainmaker", а срещу неговия съотборник Will Ospreay, който ще търси отмъщение за това, което ти и AOP му причинихте. Знам, че не се надяваше на точно това, но все пак готов ли си за предстоящия сблъсък?

7. Backstage promo with Seth Rollins I3Yzvrd 7. Backstage promo with Seth Rollins Sh55txm

- Look, Charly... Истината е, че нямах абсолютно никакво намерение пътищата ни с Will Ospreay да се пресичат по какъвто и да било начин. Причината да го атакувам преди няколко седмици бе много проста. Той влезе в ролята на изкупителна жертва, that's it. Използвах близостта му с Okada, за да привлека вниманието на японеца и очевидно успях. Will обаче сякаш взе прие нещата твърде навътре и сега търси отмъщение. Не смятам да си губя времето, опитвайки се да го разубедя, защото отлично знам, че няма да ме послуша. Ще му кажа само едно. Щом иска да се бием, ще се бием. Взимайки това решение обаче, той ще трябва да понесе последствията от него. А те със сигурност няма да му харесат. Всички помним какво се случи с Shawn Michaels, нали така? Той също като Ospreay настояваше да ми се противопостави, а сега... Сега вече го няма! He's gone! Точно това ще стане и с Will. Влезе ли между тези въжета, стъпи ли на този ринг, аз ще забия черепа му в пода толкова силно, че горчиво да съжалява за това свое решение. Да съжалява, че е решил да се прави на герой! А когато приключа с него... Когато приключа с него ще имам цялото време на света да се посветя на мисията си да спася Kauzhcika Okada! Извини ме, Charly. Знаеш, че ми е изключително приятно в твоята компания, но се налага да тръгвам. I have a work to do!
Върнете се в началото Go down
 
7. Backstage promo with Seth Rollins
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. In-ring promo with Seth Rollins & The AOP
» 4. In-ring Promo with Seth Rollins
» 7. In-ring promo with Seth Rollins
» 9. In-ring promo with Seth Rollins
» 10.Backstage segment with Seth Rollins

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 25.07.2020-
Идете на: