Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega Empty
ПисанеЗаглавие: ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega   ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega Empty11/7/2020, 23:29

1. Kenny Omega
2. Batista
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 646
Age : 19

ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega   ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega Empty13/7/2020, 21:51



ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega 869EbbV

I hear the Battle Cry
Under the Devil's Sky
The One Winged Angel screams
It fuels my hopes and dreams
The Best Bout Machine!
Are you ready for this?
Are you ready for this?

Matt Striker: Абстрахирали се от всичко останало, нека се насочим към Main Event-а на вечерта! За пореден път ще видим две истински звезди на нашето поколение един срещу друг! В една последна битка за чест
Michael Cole: Един последен шанс за канадеца да преодолее всички критици и да вземе това, което най-много му принадлежи, а именно U.S титлата! Сигурни сме, че цяла Канада гледа и подкрепя своя любим герой!

ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega HgdB9KT

Are You Ready To Go?
Are You Ready For This?
I hear the Battle Cry
Under the Devil's Sky
Hopes and Dreams will never Die
Are You Ready To Go?
Are You Ready For This?
Are You Ready For This?

Corey Graves: Още една класика е на път да се случи! Kenny е повече от готов отново да се сражава за своята чест и за честта на държавата си! Той се е облегнал мирно и причаква излизането на опонента си, което трябва да се случи, точно сега!
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega   ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega Empty15/7/2020, 13:56



ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega XffYfY2 ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega I2eI48V

Уравновесение, точност, решимост. Това са първите думи, които излизат в ума на човек, поглеждайки Omega. Канадецът се е лишил от всякаква показ на емоции, въпреки скандиращата името му публика. След унижението, което той претърпя преди седмица на турнира Destination War, е нормално неговото емоционално Аз, да е подтиснато от унижени и желание за мъст. Ако Kenny е черната част на Ин и Ян, то Batista е бялата такава. Dave изглежда в уникално настроение, въпреки начина по който приключи епизод номер 394 на любимото ни шоу. "The Owner" изглежда поне за тази вечер е оставил Roman извън сметките си, доколкото е възможно това, разбира се. Фактът, че след по-малко от две седмици ще се изправиш срещу "The Big Dog" в главното събитие на Summer Scream трябва да терзае Batista, а мнозина смятат, че това ще бъде най-голямото предизвикателство за двойния шампион. Имайки предвид, че в царуването си, шампионът се е изправял срещу хора като Kane, Big Show, The Undertaker, това наистина трябва да ласкае Reigns. Както и да е, тази вечер световният шампион отсъства от шоуто, на негово място е the united states champion, който за пръв път в своята кариера ще трябва да защитава златото на великата американска нация.

ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega VFsFsE1 ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega FQs3Rul

Интересен факт, че за пръв път виждаме Batista да носи двата пояса към сцената. Анализатори отбелязаха, че ако един двоен шампион, излиза само с един единствен колан, то въпросната титла има по-голямо значение, защото не дели сиянието си с друга такава. Не е тайна за никого, че зад голямо индустриално име като Dave стои изключителен екип, който следи всеки негов малък детайл и го навигира към още по-високи комерсиални върхове. Въпросната поява с две титли може да значи само едно - "The Owner" иска да отправи послание както към Omega, така и към Reigns. Посланието към втория може да бъде изпратено доста по-впечатляващо ако имаме защита на щатската титла тази вечер. Поне на пръв поглед, Batista е успял да влезе под кожата на Kenny. Липсата на емоции, сериозното излъчване, това е нетипично за любимия канадец. Дали Omega вече не е загубил срещата? Очаква ни нещо доста интересно, със сигурност.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega   ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega Empty15/7/2020, 14:18

Announcer: Дами и господа, моля за внимание. Тъй като на линия ще бъде заложена титлата, представляваща нашата страна, моля станете прави и сложете ръка на сърцето си, за да чуем всички заедно химна на Съединените американски щати!



А сега... Нека този мач започне!
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega   ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega Empty19/7/2020, 17:08

Химнът затихва и всички горди американци отново се връщат към местата си. Изключително силно усещане се породи в залата. Екипът на TNW, както и Batista заслужават всичките адмирации на света, че в такива тежки за хората времена, биваме свидетели на красиви обединителни моменти като този. Секундата в която залата утихна бяхме свидетели на първия кът екшън. Omega дори не остави шанс на многобройната публика в залата да седнат спокойно на местата си, той се втурва разярено към Dave още преди сигнализиращият гонг да прозвучи . Гневът и решимостта да върне своето, което така и не загуби честно, го изтласкаха право към 130 килограмовото чудовище, което представяше компанията с двете най-ценни титли. "The Owner" не знаеше от къде му дойде това, в нито един от предишните си случаи не е посрещал такава огромна доза гняв и омраза. Това може само да ни говори до каква степен са се отразили последните няколко седмици върху на пръв поглед симпатичния канадец. Е, в действията на Omega нямаше нищо симпатично. По-скромния физически претендент, раздаваше такива комбинации, че Dave не можеше да изпъкне огромните си гърди и да застане в типичната си офанзивна позиция. Серията от крошета продължи дори когато Batista беше притиснат в ъгъла си. Реферът безнадеждно се опитваше да откъсне двамата мъже, но Kenny просто не беше на себе си. Опитвайки се да се предпази от поредицата удари, Dave бе изградил гард, който не му даваше някакъв успех, тъй като юмруците все някак си достигаха до него. Batista трябваше да си спечели секунда, която в този случай щеше да се сравни с цял час. "The Owner" се опита да отблъсне опонента си , използвайки двете си масивни ръце. Kenny залетя няколко крачки назад, но това сякаш му остави коридор, през който може да събере някаква скорост и да направи началото на срещата още по-кошмарна за Batista. Omega се засилва, но зашеметеният шампион все пак успява да се измъкне от ситуацията. Той прикляка и успява да прехвърли опонента си зад въжетата, или поне така си помисли. Типичният спот, който сме свикнали да изхвърля опоненти право към барикадите имаше друг развой в този случай, "Тhe Cleaner" успя да се задържи на външната страна на ринга. Държейки се за въжетата той подвикна на Batista, който нямаше никаква идея за акробатичното спасяване, което опонентът му е реализирал. Dave се обръща, но преди да асимилира какво се случва...БУМ - ENZIGURI! ВСИЧКО СЕ СЛУЧИ ЗА МИГ! Едва ли срещата е във втората си минута, а вече шампионът е нокаут в средата на ринга. Това не е Kenny Omega, това е някой друг човек, който е безскрупулен, решен да направи всичко по силите си за да си тръгне от залата с нещото, което не трябваше да губи първоначално. "The Cleaner" осъзна възможността, която се оправи към него. Канадецът се изправя на най-горното въже, публиката, която е на седмото небе от бързото развитие на срещата, едва успява да проследи бързите движения на Omega. Въпреки, че срещата на Destination War бе доста равностойна и ни предостави сблъсък между Old School and New Style Wrestling, то тази вечер Kenny ни представя далеч по-опасната си страна. Omega е на най-горното въже, той се хвърля, нооо... BATISTA УСПЯВА ДА СЕ ОТМЕСТИ ТОЧНО НАВРЕМЕ! KENNY ОБАЧЕ ДОРИ НЕ УСЕЩА СБЛЪСЪКА МЕЖДУ ГЪРБА СИ И ТЕПИХА, ЗАЩОТО ЯРОСТТА, КОЯТО НАСЪБРА ПРЕЗ ИЗМИНАЛИТЕ СЕДМИЦИ ГО ИЗПРАВЯ НА КРАКА МИГНОВЕНО! ТОЙ СЕ ЗАСИЛВА ПРАВО КЪМ DAVE, КОЙТО СЯКАШ ГО ОЧАКВАШЕ И ГО ПОСРЕЩА С...

ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega ThLgFOC

SPINEEEE BUSTER! OUTTA NOWHERE! ХА-ХА, ЕТО ГО, ЕТО ГО ТОВА ХИТРО "ЖИВОТНО". ТОЙ ОСЪЗНА В КАКВА ПОСОКА СЕ РАЗВИВА МАЧА, ОСЪЗНА ТЕМПОТО С КОЕТО ОПОНЕНТЪТ МУ НАВЛЕЗЕ В МАЧА И ПОСТАВИ ТОЧНИЯ КАПАН В ПРАВИЛНИЯ МОМЕНТ!
ЕДНО
ДВЕ
УСПЯ ЛИ BATISTA ОТНОВО ДА НАДХИТРИ СВЕТА ?!?
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega   ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega Empty19/7/2020, 17:55

ЕДНО... ДВЕ.... ТРИ!?
ДА!! ТОВА Е ТРИ! БАТИСТА ПЕЧЕЛИ!
"THE OWNER" ОСТАВА ДВОЕН ШАМПИОН!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega   ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: TNW United States Championship Singles Match > Batista (c) vs. Kenny Omega
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Main Event: TNW United States Championship Singles Match > Kenny Omega vs. Jeff Hardy
» 5. Half-Hour Show: Singles Match for the TNW Elite Championship > The Rock (c) vs. Kenny Omega
» 5. TNW United States Championship Singles Match > Sting (c) vs. Big Show
» 4. Singles Match > Kenny Omega vs. ???
» 3. Singles Match: Kenny Omega vs. Curt Hawkins

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 18.07.2020-
Идете на: