Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. In-ring promo with John Cena

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

7. In-ring promo with John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: 7. In-ring promo with John Cena   7. In-ring promo with John Cena EmptyСъб 11 Юли - 23:28

...
Върнете се в началото Go down
SuperCena
Premium Member
Premium Member
SuperCena


Join date : 03.04.2018
Posts : 44

7. In-ring promo with John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with John Cena   7. In-ring promo with John Cena EmptyНед 12 Юли - 0:31

So... you think you're untouchable?



- Ladies and Gentlemen, please welcome... JOOOOOHN... CEEEENAAAA!!

Word life. This is basic thugonomics
Word life. This is basic thugonomics
Word life. I'm untouchable but I'm forcin' you to feel me
Word life. This is basic thugonomics
Word life. I'm untouchable but I'm forcin' you to feel me


7. In-ring promo with John Cena TcQHkqT

Whether fightin' or spittin' my discipline is unforgiven
Got you backin' up in a defensive position
An ass-kickin' anthem, heavyweight or bantam
Holdin' camps for ransom, the microphone phantom
Teams hit the floor this the new fight joint
Like a broken needle kid you missin' the point
We dominate your conference with offense, that's no nonsense
My theme song hits, get your reinforcements
We strike quick with hard kicks, duckin' night sticks
Bare-knuckled men through fight pits, beat you lifeless

КАКВОООО!? ЦЯЛАТА ЗАЛА Е НА ПЪТ ДА ИЗРИГНЕ! ВСИЧКИ ФЕНОВЕ СА СТАНАЛИ ОТ МЕСТАТА СИ И ЗАПОЧНАХА ДА ДЕРАТ ГЪРЛАТА СИ... ДАМИ И ГОСПОДА, ТОВА Е НОВ JOHN CENA! ТОВА НЕ Е "THE PROTOTYPE"! ПОГЛЕДНЕТЕ И НОВИЯ МУ ATTIRE! JOHN Е И СЪС ШАПКА, ДРАГИ ЗРИТЕЛИ! ОПРЕДЕЛЕНО ТОВА Е НОВ JOHN CENA... ОЩЕ ПО НАДЪХАН... ПО МОТИВИРАН... И ВЕЧЕ ПРИЛИЧА НА СУПЕР ЗВЕЗДА! ТОВА КОЕТО ИСКАШЕ ERIC BISCHOFF ОТ JOHN! ИСКАШЕ СУПЕР ЗВЕЗДА - ЕТО ТИ, ШЕФЕ! Cena който няма търпение да се качи на ринга обира ръцете на всеки един фен от първия ред. ТЕ ИСКАТ ДА СЕ ДОКОСНАТ ДО JOHN CENA, МАМКА МУ! Един фен така се зарадва, че получи поздрав от Cena че сигурно няма да си мие ръката докрая на живота си. John победи Matt Riddle миналата седмица, контузвайки вратът му. Има слухове, че Riddle има шанс да изпусне турнира, това ще разберем малко по-късно, като чуем неговото включване. Но най-важното е, че John вече прилича на супер звезда и излиза с нова песен. Това забравихме да го споменем. Много по-добра от предишната. Феновете доста се радват на новата визия на техния любимец. John Cena ни изненада. Не очаквах, че ще вземе думите на Bischoff толкова на сериозно, като се има предвид как се изсмя, след като мениджъра се изказа.

Word life. This is basic thugonomics
Word life. This is basic thugonomics
Word life. I'm untouchable but I'm forcin' you to feel me
Word life. This is basic thugonomics
Word life. I'm untouchable but I'm forcin' you to feel me


7. In-ring promo with John Cena VPRpOXb

You ain't advanced enough to process,potential phonetical concepts
Some objects are foreign, like Loch Ness
Sponsored sex, a complex regardless of your finesse or your fitness it's the condition of business
Your lame vision of an underground physical image
You're underneath to undermine your whole typical image
With the precision of percentages and the collision of sentences
Poetry, beats and mics
We untouchable like righteous sluts with no crevices
Streets unite, we rock right over dumber beats
You cats couldn't come this hot if they jerked off in the summer heat
Forget two takes—kill your birds the first time

Все пак Cena получи награда за победата си над Matt Riddle - включване в мача за Intercontinental титлата на Summerscream. Срещата вече е тройна заплаха. Шампиона - The Rock ще защитава титлата си срещу бившия шампион - Matt Riddle и John Cena. Мачът ще бъде горещ. Миналата седмица Cena и Riddle направиха добър мач. Повечето очакваха, че Matt Riddle ще спечели. От повече време е тук, има спечелена Световна титла и Intercontinental титла, побеждавал е Roman Reigns. Което не бива да се пренебрегва. Победа над Reigns не се постига всеки ден. Доста е трудно да го победиш. Cena вече има актив от три победи след четири мача от както е тук. Единстената му загуба е срещу Jeff Hardy която стана по чист късмет. Лично мое мнение е, че Hardy спечели с късмет и беше дори на косъм от загубата. Но това не срина дебютанта и той постига три поредни победи. Първата му на турнир беше срещу Ace Romero на отминалия вече - Destination War. John Cena се качва на ринга и прави taunt-а си. Феновете изригват при новия taunt на техния любим. John изглежда доста добре в този attire. Bischoff няма какво да му каже, след като John Cena направи тази промяна, която за сега е положителна, но да видим какво ще каже. John моли за микрофон и такъв му бива даден.
Върнете се в началото Go down
SuperCena
Premium Member
Premium Member
SuperCena


Join date : 03.04.2018
Posts : 44

7. In-ring promo with John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with John Cena   7. In-ring promo with John Cena EmptyНед 12 Юли - 1:20

7. In-ring promo with John Cena 1Ua1iDd

- THE DOCTOR OF THUGANOMICS IS FINALLY... HEREEEE! YEAAAAAAAAAAH! Време беше да покажа моята истинска същност. Едва успявах да издържа, като "The Prototype" и да ме мислят за поредния кечист, който няма да проуспее, но всички бяхте в грешка най-вече онзи грозник, с когото говорих по-рано в шоуто. ДА, ТОЧНО ЗА... Как се казваше... Ерик Бушона ли беше Бишкур ли беше... Не си спомням, ще му викам просто Ерик. Господин главен мениджър  ми каза, че не приличам на супер звезда, ако се види отстрани, дори той самия ще избяга на триста километра от себе си, както направиха всичките ти жени. Виж си прическата, приличаш на пълно куко. Тези прически бяха модерни през 70-те, а като ги споменах... Ерик, обадиха се от 70-те, искат си прическата обратно. Вземи махни тази катерица на главата ти. Всички ти се подиграват. Феновете в залата ти се смеят на външния вид, а не с фалшивата маска, с която излизаш всяко шоу. Никой не те взима на сериозно. Всички се надяваме Shane да се върне по-рано, за да спаси компанията от затъване. Рейтингите спадат заради теб. Когато седиш до стена, тя пада, защото по-умния отстъпва. Всеки те върти на малкия си пръст, защото виждат какъв си балък. Мязаш на джапанка. Ще ти викаме Ерик Джапанката, защото не ти помним останалите имена.

7. In-ring promo with John Cena 0GScTym

Стига отделяхме толкова време на грозници. Оп, чакай... Налага се да поговорим за още двама. Да започнем с тревоманчето... Matt наритания задник Riddle. Хей, Matt. John Cena се приближава до камерата. Виждаш ли ме? Чуваш ли нещо? Че миналата седмица така ти сритах жалкия задник, че не знам дали чуваш и виждаш... Бивш Grand шампион и Intercontinental шампион бе свален със шамар от новак, а после бе наритан много жестоко и откаран в близката болница. Разбери го, момче. Ти не си част от висшата лига. Тук си от три години и все още ти отнема време да покажеш кой си, докато на мен ми стигна само месец, за да покажа кой е JOHN CENA! Единствения начин да ме победиш е, като съм със завързани ръце, крака и очи. Всъщност пак не е сигурно. Толкова си слаб, че едно дете от деската градина ще ти срита задника. Съветвам те да се откажеш, докато е време. Времето ти свърши още преди да е започнало, а моето е сега! Чуй ме, homie. Нямаш ли приятели да ти кажат, че кеч уменията ти са, като на левия ми ташак - тоест никакви... John Cena бива грубо прекъснат.
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

7. In-ring promo with John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with John Cena   7. In-ring promo with John Cena EmptyНед 12 Юли - 12:18


Jim Ross: Сина обиждаше доста жестоко Мат Ридъл и Ерик Бишоф, но той явно е забравил за един човек или няколко, защото Нацията на Доминацията излиза и се е насочила към Сина. Сина и всички ние забелязваме, че Скалата го няма и той започва да се оглежда дали Скалата няма да изкочи от някъде, но по-добре да се съсредоточи върху останалите членове от Нацията на Доминацията. Те носят бухалки и столове, а Сина е съвсем сам и няма кой друг да му помогне. Той трябва да...WAIT A MINUTE! CENA! CENA! BEHIND YOU! THE SON OF A BITCH IS BEHIND YOU!
7. In-ring promo with John Cena Giphy

Jerry Lalwer: АХАХАХАХА! ТОЙ МЛЪКНА! ТОЙ МЛЪКНА! МОЖЕШ ДА РАПИРАШ, МОЖЕШ ДА ОБИЖДАШ МАТ И ЕРИК, НО НИКОГА НЕ ТРЯБВА ДА ЗАБРАВЯШ ЗА СКАЛАТА! СКАЛАТА ГО ПОВАЛИ НА РИНГА С ЕДНО ПРЕКРАСНО ИЗПЪЛНЕНИЕ НА THE ROCK BOTTOM! Сина лежи на земята, а малко след това Роки му се изплю в лицето и показа титла си, която той вдигна високо с едната си ръка. Сина се набута между шамарите и той си плати затова си действие. Музиката на Нацията отново бе пусната, а те се насочват към нашият backstage. Дано Сина си е научил урока, защото Нацията на Доминацията не прощава, когато хората ги подценяват или обидят по някакъв начин. Джон Сина влезе в Ада и съм сигурен, че Скалата го ще го накара да съжалява.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. In-ring promo with John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with John Cena   7. In-ring promo with John Cena Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. In-ring promo with John Cena
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. In-Ring Promo with John Cena
» In-Ring Promo with John Cena
» 8. Half Hour Show: In-Ring Promo with John Cena
» 5. Half Hour Show: In-ring Promo with John Cena
» 13. Main Event: In-ring Promo with TNW World Champion John Cena who will respond to Kurt Angle

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 18.07.2020-
Идете на: