Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Жертвите на Васко Метала с гост The Goat!

Go down 
+3
Light
Teodosiy
Tommy End
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1065

Жертвите на Васко Метала с гост The Goat! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост The Goat!   Жертвите на Васко Метала с гост The Goat! - Page 2 Empty8/7/2020, 11:23

Най-добрият подкаст в последно време. Определено този път имаше доста добра химия между водещият и госта. Благодаря за отговорите на въпросите. Ще се радвам Дерен да приеме и да има такъв подкаст. Що се отнася до Окада - Тейкър. Срещата трябваше да се състои тази година, но се отложи. Ще се случи в правилният момент, защото това ще е топа на топа. Ако искате да видите тийзър, може да погледнете тук:

https://tnwrestling.bulgarianforum.net/t8364-topic

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2758
Age : 23

Жертвите на Васко Метала с гост The Goat! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост The Goat!   Жертвите на Васко Метала с гост The Goat! - Page 2 Empty8/7/2020, 12:18

Благодаря на обективното мнение на Laek за въпросите, които зададох и също за мнението му за таг девизията. Страхотен епизод!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
Жертвите на Васко Метала с гост The Goat! - Page 2 JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 30

Жертвите на Васко Метала с гост The Goat! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост The Goat!   Жертвите на Васко Метала с гост The Goat! - Page 2 Empty8/7/2020, 13:52

55:20 - "сестрата на deren е доста готини, наследила е неговите гени" - изказване, което да ни накара да се замисил върху сексуалността на нашия Андрей

1:06:00 - Васко си сменя мнението за по-малко от 11 секунди.

Иначе евала на Лайок...Освен, че изкара мач с Васко на ринга на TNW, успя да направи така същият той да изглежда като нормален водещ за около час. Само ще го помоля да не пъшка на камерите, ако някоя от дивите го прави ще си затворя очите (буквално), но при Васко не действа същият стимулиращ ефект. Участието ми в подкаста ще бъде реализирано само срещу сума от 10 лева, предадена чрез IBAN-а ми, ако Васко се интересува, нека да ме отблокира за да му дам данните по които да ми прати 10-те лева. Просто е писано на първият човек в класацията да няма читав световен рейн и колкото и да ми се иска да получи justice, няма никакъв шанс да дропна титлата точно на него.

И НЕ ВАСИЛЕ, ПО-СПЕЦИАЛЕН СЪМ, ЗАЩОТО ЗА 5 ГОДИНИ НЕ СЪМ ДАВАЛ НИТО ЕДНО ИНТЕРВЮ - НИКЪДЕ ! ПО-СПЕЦИАЛЕН СЪМ ЗАЩОТО СЪМ ДВОЕН ШАМПИОН! ПО-СПЕЦИАЛЕН СЪМ ЗАЩОТО СЪМ DEREN!

Light харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 30

Жертвите на Васко Метала с гост The Goat! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост The Goat!   Жертвите на Васко Метала с гост The Goat! - Page 2 Empty8/7/2020, 14:12

Ако участието ми в Жервите бъде заплатено, обещавам, че ще даря голяма част от хонорара си за деца болни от ауитизъм. Василе, така има голям шанс парите да се върнат при теб, аз бих се съгласил...

Light харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6433
Age : 21

Жертвите на Васко Метала с гост The Goat! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост The Goat!   Жертвите на Васко Метала с гост The Goat! - Page 2 Empty8/7/2020, 14:40

Не ми зададе въпросите...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Жертвите на Васко Метала с гост The Goat! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост The Goat!   Жертвите на Васко Метала с гост The Goat! - Page 2 Empty8/7/2020, 15:00

Забравих ги...Трябваше в темата да ги сложиш.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Жертвите на Васко Метала с гост The Goat! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост The Goat!   Жертвите на Васко Метала с гост The Goat! - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Жертвите на Васко Метала с гост The Goat!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Жертвите на Васко Метала с гост Dimarata
» Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!
» Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15
» Жертвите на Васко Метала с гост Димитри Баев!!!
» Въпроси към Жертвите на Васко Метала с гост YesMan

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: Жертвите на Васко Метала-
Идете на: