Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby!

Go down 
+4
Scroller
GOAT
deren
Martozzy
8 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty
ПисанеЗаглавие: Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby!   Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty28/6/2020, 16:19

Завръщането на един от най-легендарните подкастове в историята на форумите е факт! Като за гост Васко Метала е избрал не кой да е, а човекът, с който от години той има вражда, това е именно Петър Ролинс, Пешляко, двукратния Световен шампион - Скролер, може да зададете въпросите си към него до края на днешния ден под тази тема или във Facebook!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby!   Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty29/6/2020, 16:02


Може да дадете един коментар за труда, момчета, ако искате!
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby!   Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty29/6/2020, 16:05

Ужасен подкаст. Изключих го още на първата минута, защото не разбрах коя е "легендата", която се очакваше да вземе интервюто. Силно се съмнявам Васил да е визирал себе си, все пак той дори не е Hall Of Famer, хаха
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1065

Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby!   Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty1/7/2020, 16:13

Готино е да чуеш 'Жертвите на Васко Метъла' отново в ефир. Хареса ми анализа на турнира, съгласен съм с някои доводи и не съм съгласен с други. Благодаря на госта за отговорите на въпросите ми. Доста съм разочарован, че не съм в топ 5 мидкардъри, това направо ме жегна! Very Happy

Като цяло ми е приятно да слушам такива кратки включвания, подобни interview type podcast според мен са готини и винаги има какво да се говори в тях. Чакам следващият Smile

Slavchov15 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby!   Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty1/7/2020, 16:28

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby!   Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty1/7/2020, 17:16

И малка забележка, обиждах не форума, а Лайок, само заради начина по който контролира феда, не преди 1 година, а преди 4 Wink Имам титлата не защото сме еднакви, а защото съм по-добър играч. Като съм добър много ясно, че ще имам високо самочувствие.  А и не мога да разбера от къде си помисли, че имам високо самочувствие? Не ти хареса мнението ми за Mayhem? Преди това май нямаше проблеми с мен Smile Спри да ръсиш такава фалшива информация, че ще ти се вържат. Все пак изкарах едни от най-големите ти лафове от подкаста, благодаря, че ме забавляваш.
"ще мъ изчакаш ли да ида да си взема телефона "

"егати, странно"

"телефона ми са бъгва, направо ще гу ударя у земята"

Васко за играта на Джони със Сет Месията:

"въпрос на време е да видим и ония, къв беше..Мърфи. и Остин ТЮРИ,  ама нещо спряха го дават вече. "

Томи: Според Оспри и Окада ще запазят.
"Васко: Не.... да...е...ама смисъл , може...що, може да има и изненада....ама не вярвам аз."

Васко за мейн ивента на Destination War

"Тва с двете титли тръгна от мене, аз първи така заложих, не съм залагал USA, но са бих за Световната титла като бях US шампион"

Томи: Според мен ще станещ HoF, ако не напуснеш пак
Васко: "ТОВА НЕ ЗАВИСИ ОТ МЕН"

"Главно съм се върнал за Славчов и Марто ЗИ, Мартози ли там."

Slavchov15 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby!   Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty1/7/2020, 17:37

Скучно. Томи отговаря с една дума на всичко...

Също така, ще има нов съдия в мача "Кариера срещу Кариера" между VaskoMetala и ne sum darka.

Причина: Съдийски натиск и подмазване в подкаста.


Последната промяна е направена от GOAT на 1/7/2020, 17:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6436
Age : 21

Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby!   Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty1/7/2020, 17:38

Слабо издание. Кринджах брутално и го спрях прекалено бързо. Томи е слаб гост. Съжалявам, че го избрах. Дано следващия направи изданието по-добро. Евала на Васко че поне ни забавлява.
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 635
Age : 19

Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby!   Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty1/7/2020, 21:52

Имам критика към тези подкасти! Василе, не се опитвам да те обида по някакъв начин, просто ти казвам как може да ги подобриш! Така, първо бих ти казал да използваш по-грамотен език, а не такива жаргони думи, които отблъскваш много аудиторията! Второ бих ти казал да си направиш един план в главата преди самия подкаст! Извади си мачове, щом искаш да коментирате предстоящия турнир! Не да те чакаме, толкова време докато вземеш телефона си и чак тогава да изкараш мач карда! Ако искаш дори си изкарай един лист и напиши главни точки, които искаш да споменеш! Тези подкастове имат много повече хляб, ако можеш малко повече да се занимаваш с тях!

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby!   Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty1/7/2020, 22:23

Ти не разбираш смисъла на този подкаст, Йоане! Така че бих ти препоръчал да не коментираш неща, от които не разбираш!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby!   Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Жертвите на Васко Метала Is Back, Baby!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Жертвите на Васко Метала!
» Жертвите на Васко Метала - MarianAsulym!
» Жертвите на Васко Метала - Psychosocial!
» Жертвите на Васко Метала! (Drago4567)
» Жертвите на Васко Метала! (The Hitman)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: Жертвите на Васко Метала-
Идете на: