Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 17. In-ring Promo with John Morrison

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

17. In-ring Promo with John Morrison Empty
ПисанеЗаглавие: 17. In-ring Promo with John Morrison   17. In-ring Promo with John Morrison EmptyПон 08 Юни 2020, 17:13

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2922

17. In-ring Promo with John Morrison Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 17. In-ring Promo with John Morrison   17. In-ring Promo with John Morrison EmptyВто 09 Юни 2020, 17:31

~NOW LISTEN!!!


И СЕГА МОЛЯ ПОСРЕЩНЕТЕ ОТ LOS ANGELES, CALIFORNIA...
HE IS THE SHAMAN OF SEXY.. JOOOOOHN MORRRISON!

17. In-ring Promo with John Morrison IBDZ51f 17. In-ring Promo with John Morrison 1RnHtpX

Corey Graves: Изненадан съм как така Джон Морисън е в толкова добро настроение или просто е изперкъл този човек? Та миналата вечер той загуби срещу най-големия си враг и сега излиза с усмивка? Е наистина се изискват топки, за да направиш такова нещо! За мнозина това беше мача на вечерта и въпреки, че накрая видяхме нещо, което със сигурност феновете на The Shaman of Sexy не биха искали да виждат отново. Няма какво да си кривим душата, Джон беше туширал опонента си и дори феновете отброяваха почти до десет, но Джерико направи гениален ход като успя да блъсне съдията и благодарение на това той не беше в състояние да отброи, а след това стана един от най-големите неочаквани обрати, когато на ринга се появи Миз, за да прецака бившия си партньор като по този начин колкото и нелепо да звучи подари победата на човека, заради когото не се бие на ринга.. Драги зрители това не е някакъв турски сериал, а това е професионална федерация по кеч и това показва, че не можеш да вярваш на никого в този бизнес, дори на себе си! Разбираме е да е ядосан Миз за това, че когато се контузи Морисън направи отбор с човека, който е отговорен за контузия му, но защо помогна на Y2J, THE MIZ и така попречи на приятеля си?
Michael Cole: THAT IS A GOOD POINT.. Не бях се замислял колега за това какво му е на Миз след като беше заместен от Джерико, но Морисън нямаше никакъв избор.. Определено Джон не е искал особено много да си партнира с Джерико, но всичко, за което се биеше той щеше да отиде подяволите, ако не го беше сторил това нещо Морисън, който беше буквално между чука и наковалнята, когато Ерик го принуди, но всичко това е минало вече. Интересно ми е изключително много какво ще се случи от тук на сетне.. Морисън въпреки всичко сега прави тази вечер специална за едно от хлапетата, които гледат тази вечер на живо Рампейдж като дава очилата си на едно от момчетата. Красива постъпка несъмнено!


Последната промяна е направена от Ceci на Вто 09 Юни 2020, 17:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2922

17. In-ring Promo with John Morrison Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 17. In-ring Promo with John Morrison   17. In-ring Promo with John Morrison EmptyВто 09 Юни 2020, 17:47

17. In-ring Promo with John Morrison Jn3je9C

-Май, ако не се лъжа отново ми беше забит нож в гърба? Трябва сега да плача и да нямам усмивка, нали? ДА, АМА НЕ! Истината е, че за пръв път ми забиха нож в гърба, защото никога не съм мислил Джерико за приятел, докато наистина винаги съм приемал Миз като брат, но научих много ценен урок и колкото и негативен да беше той трябва да го кажа.. Тук в този бизнес няма приятели, няма братя, няма роднини.. Един за всички и всеки е за себе си.. Никой няма да се радва за щастието на друг. В крайна сметка обаче трябва да призная, че наистина аз направих нещо много лошо като приех да съм отборен шампион с Джерико, наистина колкото и да е странно разбирам защо Миз ме намрази, наистина нямах друг избор освен да бъда отборен шампион с Джерико, след като той контузи Миз просто нямаше как да обърна гръб на всичко, което сторих за отборната дивизя.. Та аз се бих в онзи мач на Great Bulgarian Bash в мач със стълби почти целия мач напълно сам, колко други кечисти са били в такова положение и са си тръгнали по някакъв начин от срещата като победител? Разбирам защо Миз ми е ядосан, но защо по дяволите помогна на човека, който го контузи умишлено да ме победи? Осъзнаваш ли какво стори, Миз? Осъзнаваш ли, че помогна на дявола да си тръгне с победа.. Ти отвори портите на ада и сега всички ще слушаме как Джерико е победил как е бил по-добър, а реално той победи с най-големия късмет в мач, в който феновете колко отброиха, когато го туширах докато съдията беше на пода? 10-15 секунди?  Не можа ли да дойдеш като мъж тук и да кажеш всичко или да ме предизвикаш на мач, а направи всички тези мизерии? Бях сигурен победител в тази среща и само благодарение на това, че съдията не беше в съзнание аз не победих този палячо Кристофър Джерико, а накрая и загубих тази среща заради моя "брат" МИЗ.. Няма да се оправдавам въпреки всичко понеже стария Морисън може би щеше да се оплаква цяла вечер, но аз съм позитивен човек и знам, че всичко става с причина, аз съм млад мъж все още и все още се уча и вече определено ще имам едно наум, когато се доверя на някого, ако изобщо се доверя отново на някой друг човек освен на себе си.. Наистина не е лесно след като си хвърлил всичко от себе си в този мач, а наистина всеки видя, че и двамата играхме на живот и смърт и се раздадохме на максимума от себе си, но за това този бизнес е толкова суров и въпреки, че си дал всичко от себе си, направил си всичко както трябва в края на вечерта си на земята, а други хора са победители, но определено аз няма да се предам и няма да оставя нещата по такъв начин. Искам Миз да дойде на този ринг и да покаже, че има нещо мъжко в него. Разбирам за какво си бесен и ядосан или по-скоро ти си егоист и ревнуваш, че винаги аз бях този човек, за когото всички говориха докато бяхме отбор? Искам да имаме мач Миз, за да ти покажа за колко неща ти грешиш.. A-LISTER ДОКАРАЙ СИ ШИБАНИЯ ЗАДНИК ТУК! ИМАМЕ НЕДОВЪРШЕНИ НЕЩА С ТЕБ. АЗ НИКОГА НЕ СЪМ ТЕ НАПАДАЛ В ГРЪБ И ВИНАГИ СЪМ ТИ КАЗВАЛ ВСИЧКО В ОЧИТЕ ЗА ТОВА ПОКАЖИ, ЧЕ ИМАШ НЯКАКВО ОСТАНАЛО МЪЖЕСТВО В СЕБЕ СИ И ИЗЛЕЗ ОТ ДУПКАТА СИ..


*ПОЗНАТ ЧОВЕК ПРЕКЪСВА THE GURU OF GREATNESS И МОЖЕ БИ ТОВА НЕ Е ТОЧНО ЧОВЕКЪТ, КОЙТО МОРИСЪН ОЧАКВАШЕ И ИСКАШЕ ДА ВИДИ.. ВСЕ ПАК НЕЩАТА СТАВАТ ОЩЕ ПО-ИНТЕРЕСНИ..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Shizo
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Shizo


Location : Wuhan, China
Join date : 04.02.2016
Posts : 1046
Age : 21

17. In-ring Promo with John Morrison Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 17. In-ring Promo with John Morrison   17. In-ring Promo with John Morrison EmptyПет 12 Юни 2020, 18:07

17. In-ring Promo with John Morrison H6O3LHi

Хей, Морисън, укроти малко топката, човече! Ти падна на Mayhem, аз те победих, и това е факт, а това, че Миз се намеси в нещата ти говори, че трябва да си взимаш поуки и да се промениш самия себе си. Това е проблема при теб, когато падаш започваш да търсиш грешки отстрани докато не гледаш какво се случва около самия теб. Евента ми идва и ще е най-доброто нещо което TNW ще види тази година и обещавам на всеки, че ще му подаря незабравимо изживяване. Миз може би няма да се появи както очакваше, и нормално, и аз да бях на неговото място и аз нямаше да се занимаваш повече с общи работи с теб и разчистване на сметки, Миз направи каквото трябваше и си го върна на теб по негов начин, взимайки ценно нещо от теб, а именно победата. How 'bout that - Аз и ти на Chris Jericho's Rock'n'Wrestling събитието в мач със МАСИ! Tables match, който ще подарим на феновете и ще направиме история като участваме в първият такъв мач някога състоял се в Total Nonstop Wrestling .. *Morrison започва да подканва Джерико, като му предоставя жестове с който се съгласява за това* .. Така да е, аз и ти след седмица за да решим кой е по-добрият в това да счупи маса с тялото на противника си, и за да е по-интересно и да ти грабна вниманието както твоето така и на феновете, то мача ще е предия главния мач за титлата и ще имаме честта да заредим феновете преди Main-Event-а на събитието. Ще се видим на кораба в Атлантическият Океан, вземи си пояс по-добре, Джон, защото не се знае къде може да се озовеш след мача, дори и преди него, ха-ха. *Джерико прекъсва, а Морисън е ухилен до уши и е готов за предизвикателството на Джерико*.

ОСТАНЕТЕ С RAMPAGE!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





17. In-ring Promo with John Morrison Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 17. In-ring Promo with John Morrison   17. In-ring Promo with John Morrison Empty

Върнете се в началото Go down
 
17. In-ring Promo with John Morrison
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. In-ring promo with John Morrison
» 11. In-ring promo with Chris Jericho & John Morrison
» In-ring promo with TNW Tag Team Champion John Morrison
» 2. In-Ring Promo with John Cena
» In-Ring Promo with John Cena

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 13.6.2020-
Идете на: