Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. In-ring promo with Seth Rollins

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

7. In-ring promo with Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: 7. In-ring promo with Seth Rollins   7. In-ring promo with Seth Rollins EmptyНед Юни 07, 2020 8:45 pm

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

7. In-ring promo with Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with Seth Rollins   7. In-ring promo with Seth Rollins EmptyПон Юни 08, 2020 7:55 pm

- BUUURN IT DOOOOOWN! -



- Ladies and gentlemen, please welcome
SEEETH ROOOLLIIINS!

7. In-ring promo with Seth Rollins JJgftnW 7. In-ring promo with Seth Rollins 0tc6ZpH

Michael Cole: Майчице мила! Бурно посрещане от феновете в Detroit, Michigan за Rollins, което обаче вместо от аплодисменти е съпроводено от силни освирквания и нецензурни думи по адрес на "The Architect"! Нека не забравяме какво се случи точно тук, в този град, само преди броени часове. Seth Rollins се изправи срещу един от любимците на публиката - Shawn Michales в един от най-добрите мачове в цялата история на Total Nonstop Wrestling. Това обаче далеч не бе всичко! Rollins успя да победи, но по един доста спорен начин. Двама мистериозни мъже нахлуха на ринга и спукаха Michales от бой, а всичко това така и не бе видяно от рефера, който лежеше в безсъзнание на пода. Фактът, че горилите посегнаха на "HBK", но не и на Rollins, буди съмнение у мнозина от феновете на федерацията. Конспиративните теории, че всичко това е било постановка, дело на "The Architect", вече валят. Хората по трибуните бяха толкова гневни от случилото се, че напуснаха залата още преди края на турнира. Навсякъде хвърчаха метални столове, а стюардите едва успяха да одържат положението и да не позволят някой от побеснелите фенове да не премине зад предпазните заграждения и да нахлуе на ринга. Има информация, че колата под наем на Seth Rollins, с която той е дошъл в залата, е била с нарязани гуми в края на вечерта. "The Architect"  се придвижва с бодра крачка надолу по рампата, а музиката му едва се чува от бурните освирквания. Омразата на хората към него е повече от очевидна! Тази вечер Seth Rollins дължи обяснение не само на Shawn Michales, но и на всички нас! Той вече е на ринга с микрофон в ръка. Нека чуем какво ще ни каже!
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

7. In-ring promo with Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with Seth Rollins   7. In-ring promo with Seth Rollins EmptyПон Юни 08, 2020 8:32 pm

7. In-ring promo with Seth Rollins G9CqIZt

- Are you done? Вижте, знам какво си мислите! Знам какво си мислите и напълно ви разбирам! Разбирам недоволството ви, гнева ви, разочарованието ви... Нека обаче ви кажа нещо! Аз също съм не по-малко объркан от вас! Истината е, че се наслушах на глупави конспиративни теории! Колкото и да ви се иска обаче, това не бе мое дело! Съжалявам, че ще трябва да ви разочаровам, но и аз също като вас видях тези мъже за пръв път в живота си. Знам, че искате да хвърлите вината върху мен! Искате да ме посочите с пръст, защото във вашите очи аз винаги ще съм злодея във филма! Този път обаче нещата не стоят по този начин. Може да съм всякакъв, но нима наистина си мислите, че бих провалил един от мачовете на живота си и то по този толкова нелеп начин? *BOOOOO* ТОВА БЕ МАЧ МЕЧТА! СБЛЪСЪК ЗА ПОКОЛЕНИЯТА, ЗА ИСТОРИЯТА! СРЕЩА, ЧАКАНА С ГОДИНИ НАРЕД ОТ МАЛКИ И ГОЛЕМИ! И какво стана накрая? Тези двамата просто се появиха и опропастиха всичко! Нека обаче ви попитам нещо. Нима вярвате, че същият Seth Rollins, който държа Световната титла на Total Nonstop Wrestling близо девет месеца, победи едни от най-добрите кечисти на планетата и счупи няколко рекорда, се нуждае от две горили, които да му свършат черната работа? Независимо дали ме обичате или мразите, всички вие трябва да се примирите с факта, че аз съм най-доброто нещо, което се е случвало, и което някога ще се случи на TNW! Аз съм най-талантливият кечист, чийто крак е стъпвал на този ринг! Аз съм звезда в пълния блясък на думата! *BOOOOO* Нали не мислите, че ми трябва помощ от когото и да било, за да победя Shawn Michaels? И като го споменах, ако има някой, който трябва да бъде най-разочарован след случилото се на Mayhem, то това е точно той! I mean... Shawn Michaels пристигна във федерацията с гръм и трясък, хвърляйки се директно надълбокото! Той бе сигурен, че е способен да се мери с най-добрите в този бизнес и точно поради тази причина реши да предизвика не кой да е, а именно мен, най-добрият сред най-добрите! Shawn пое дълга на любящ съпруг и баща, готов да брани както своята чест, така и честта на своето семейство! А накрая... Накрая Shawn лежеше пребит като куче в локва от собствената си кръв и то пред очите на съпругата и децата си! *BOOOOO* Shawn Michaels разочарова не само вас, своите фенове, но и цялото си семейство! Помислете си само как се е почувствала съпругата на Shawn - Rebecca, която гледаше от първия ред как мъжа на живота й, нейният любим бива пребит до смърт! Помислете си как са се почувствали децата му! Колко ли подигравки са отнесли на следващия ден в училище? Какво ли е било чувството собственият им баща да се провали с гръм и трясък пред очите им? Shawn, знам, че в момента слушаш това и знам, че си ядосан. Сигурен съм, че искаш да ме удушиш, да ме разкъсаш жив... Но нека ти кажа нещо, приятелю. Вината не е моя! Виновникът за твоето падение си само и единствено ти! ТИ СИ ТОЗИ, КОЙТО ТРЯБВА ДА СЕ СРАМУВА! ТРЯБВА ДА ТЕ Е СРАМ ДА ПОГЛЕДНЕШ СЕМЕЙСТВОТО СИ В ОЧИТЕ ОТНОВО! Колкото до онези двамата... Не знам кои са, не знам какво искат, но те уверявам, че щом ги намеря... КОГАТО ПРИКЛЮЧА С ТЯХ, ТЕ ЩЕ ЛЕЖАТ НА ПОДА С РАЗБИТИ ЧЕРЕПИ... JUST LIKE YOU, SHAWN! *BOOOOO* И също така...


Последната промяна е направена от JohnnyZ на Чет Юни 11, 2020 6:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
HBK
New User
New User
HBK


Join date : 17.03.2020
Posts : 19

7. In-ring promo with Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with Seth Rollins   7. In-ring promo with Seth Rollins EmptyСря Юни 10, 2020 8:18 pm

Oh, oh Shawn



7. In-ring promo with Seth Rollins LJ7tguh

- Seth, кого заблуждаваш? Мен или себе си? Нима си мислиш, че съм ти повярвал? Не съм толкова глупав. Да, миналата нощ и двамата направихме страхотен двубой. Мач за поколенията, мач който ще се помни дълго. Та, ние закрихме шибания турнир, по дяволите. Определено това беше мач, който е кандидат за мач на годината. Но завършекът беше повече от ужасен. Не заради победата ти, а начина по който я направи. Виж, ако не беше тази намеса, ако беше спечелил чисто без намесата на тези горили, щях да изляза на този ринг и да ти стисна ръката, но сега бих ти казал, че си пълен кретен. Не си мисли, че ще ти повярвам. И аз на твое място бих отричал до последно. Тези двамата защо нападнаха само мен? Защо не нападнаха и теб? На всички ни е пределно ясно, че имаш общо с тези мъже и аз до последно ще го разследвам. Нали знаеш поговорката? "На лъжата, краката са къси." Да, факт е че се представи повече от добре. Въпреки поведението ти преди мача, наистина представянето ти в двубоя ми хареаса. Но с тази победа нищо не доказваш, нали го знаеш? Единственото, което доказа е, че не си добър в лъжите. Абсолютно всеки, може да излезе на този ринг след като е спечелил по такъв начин и да каже, че няма нищо общо със случилото се. И рано или късно, аз ще те разкрия, ще разбера че имаш общо и след това ще ти наритам задника, както трябваше да го направя на турнира.

7. In-ring promo with Seth Rollins W0nb2TP

На няколко пъти се подведох по емоциите си и исках да те потроша от бой. Исках да ти наритам задника за това, което стори на съпругата ми и за думите ти преди мача ни. Тази загуба не ме кара да се чувствам като загубеняк или, като по-слаб от теб. И нищо не си доказал с тази победа, защото това твоето не беше победа. Аз лично не бих се гордял с такъв успех. Ти не можа да ме победиш без помощта на тези мъже. Ти не можеше да се справиш с човек, който уж е под твоето ниво. ЗАТОВА МЕ ЧУЙ ВНИМАТЕЛНО, КУЧИ СИНЕ! МНОГО СКОРО... МНОГО СКОРО ЩЕ СИ ПЛАТИШ ЗА ВСИЧКО! НЯМА ДА ОСТАВЯ НЕЩАТА ТАКА! Когато разбера, че имаш общо с тези момчета... Първата ми работа ще бъде да ти сритам жалкия задник и ще съжаляваш за всичко казано. Не си мисли, че съм приключил с теб. Тази загуба не ме отказва от това да ти потърся сметка за случилото се. Нищо между нас не е приключило и много скоро ти ще излезеш загубилия. Може да си спечелил битката, НО НЕ СИ СПЕЧЕЛИЛ ВОЙНАТА! Те първа ще губиш всяка останала битка между нас. Никой от моето семейство не беше разочарован от загубата ми, защото те знаят, че ако не бяха тези мъже, ти нямаше да можеш да ме победиш. Децата ми се гордеят с мен и ще се гордеят още повече, когато ти сритам жалкия задник и ти запуша устата. Seth Rollins прекъсва Shawn Michaels.
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

7. In-ring promo with Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with Seth Rollins   7. In-ring promo with Seth Rollins EmptyЧет Юни 11, 2020 6:33 pm

7. In-ring promo with Seth Rollins MEfY4Qa

Seth Rollins сякаш се готвеше да прекъсне Shawn Michaels, но той така и не започна да говори. Вниманието на двамата мъже, както и това на феновете по трибуните, бе привлечено от нещо друго. Всички погледи бяха вперени в големия екран, на който се пусна запис на черен микробус със затъмнени стъкла, пристигащ на паркинга. Вратите бавно се отварят... WAIT A MINUTE! ПОГЛЕДНЕТЕ САМО! ТОВА СА ТЕ! ТОВА СА МИСТЕРИОЗНИТЕ МЪЖЕ, КОИТО ВИДЯХМЕ НА MAYHEM! Нападателите на "The Heartbreak Kid" слизат от превозното средство, облечени в скъпи костюми. Seth и Shawn изглеждат доста заинтригувани и не откъсват очи от titantron-а дори за секунда!

7. In-ring promo with Seth Rollins DjtmeYO

- I see the fear in your eyes, gentlemen! Виждам как кръвта ви замръзна в момента, в който ни видяхте! Пулсът ви рязко се ускорява! Сърцата ви ще се пръснат от страх! Може би се питате кои сме ние? Съветвам ви никога да не разбирате! Уверявам ви, че тръгнете ли да ни търсите... Дълбоко ще съжалявате за това! Нечия кръв ще бъде пролята! И нека бъдем напълно наясно с едно... WE WORK ALONE!


7. In-ring promo with Seth Rollins VnrlftL

- Did you hear that, Shawn? I told you! Казах ти, че нямам нищо общо с тези мъже! Виж какво... Не знам на какво се дължи безмилостната им атака на турнира, но мога да те уверя, че бях готов да ги посрещна със свити юмруци! Бях готов да се бия, Shawn! И ВСЕ ОЩЕ СЪМ! Знам, че с теб не се харесваме особено, и това, което ще кажа сега може би ще ти се стори малко странно, но... Остави нещата на мен! Нека се погрижа за това! След всичко, което сторих, едва ли аз съм най-подходящия човек, който да ти го каже, но ти имаш семейство, Shawn! Сам видя на какво са способни тези мъже. Видя какво ти сториха на Mayhem, нали така? Поне веднъж в живота си постъпи разумно, Shawn! Помисли не само за кариерата си, но и за здравето си! Прибери се у дома! Прибери се при семейството си! Грижи се за своята съпруга и двете си прекрасни деца, защото преди всичко останало, ти си техен баща! Повярвай ми, разбирам те. Знам, че си жаден за мъст... АЗ СЪЩО! За разлика от теб обаче, аз няма какво да губя! Позволи ми да ти направя услуга и лично да се заема с тези копелета! Уверявам те, че ще ги намеря и ще ги накарам горчиво да съжаляват за това, което сториха! Ще ги накарам да съжаляват, че си навряха носовете там, където не им е работата, и провалиха нашия мач мечта! Trust me, Shawn! Ще го направя! Имаш думата ми!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. In-ring promo with Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with Seth Rollins   7. In-ring promo with Seth Rollins Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. In-ring promo with Seth Rollins
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4. In-ring Promo with Seth Rollins
» 9. In-ring promo with Seth Rollins
» 8. In-ring promo with Seth Rollins & The AOP
» 11. In-ring promo with Rampage GM - Seth Rollins
» 3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 13.6.2020-
Идете на: