Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7295

12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: 12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada   12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada Empty13/5/2020, 18:14

...
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7295

12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada   12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada Empty16/5/2020, 22:25



- Ladies and gentlemen, please welcome to the ring
the new TNW Tag Team Champions... "The Rainmaker",
Kazuchika Okada and "The Aerial Assasin", Will Ospreay!~

12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada ACtC-3d2f3EOZFprq5ZK_gxq76sZXwy1-jFsS50dntU_n3bZbefUsXHxgb_ysS9R8vHMoYEFWtZzrTvNMI4zb2azhrbYRQZyJRCeFbpxDs2lRSWQsrDuzVt16QxathzduoDxLemSPbV3O_ep4PruDHxPrQ0mcA=w345-h194-no?authuser=0

THEY ARE HERE, LADIES AND GENTLEMEN!! OKADA AND OSPREAY ARE FINALLY THE TAG TEAM CHAMPIONS OF TOTAL NONSTOP WRESTLING! Вечерта на "PAIN XI" наистина беше грандиозна, незабравима, фантастична, но едно от най-удивителните неща беше CO-ME срещата или сблъсъкът за отборните колани. В една tag team класика, Ospreay & Okada успяха да пренапишат историята, да обърнат резултата от 1-0 на 1-2 и да спечелят мача и златата. Определено CHAOS шокираха много хора, тъй като още от началото Morrison и Jericho бяха сякаш с една крачка напред, а по-късно даже почти си гарантираха защитата на титлите. Ospreay беше изхвърлен от сцената и изкаран от мача за известно време, това доведе и до първата точка в тяхна полза, но в началото на втория туш Ospreay се завърна и успя да изравни изключително бързо резултата. След това пък Okada беше завързан с белезници за барикадите, но и тази тактика не сработи в дългосрочен план и накрая двамата триумфираха, обирайки аплаузите на целия стадион. Може би обаче най-паметният момент в мача беше още преди самото му начало - именно така чаканото завръщане на "The Rainmaker", което беше предшествано от изключително дъждовно, гръмотевично и светкавично шоу! Okada смая всички с този си entrance и очевидно решението му да върне "The Rainmaker", е било правилно. Имаше колебания и по време на самия мач, които можеха да костват победата им, но приказката завърши с възможно най-щастливия край. Ospreay и Okada са новите tag team champions и са готови с гордост да продължат стореното от Morrison & Jericho в тази дивизия. Макар и да се държаха като задници, никой не може да отрече техния принос и най-вече този на "JoMo" за възхода на отборната дивизия. Именно той беше главният отговорник в момента тези титли да са това, което са. Ospreay изглежда в изключително приповдигнато настроение. Той прави едно-две завъртания пред ринга и сочи към Okada, който тази вечер излиза с тигърска маска! Okada най-сетне получава напълно заслужения си spotlight. Дълго време той се луташе из небитието, но благодарение на Ospreay, благодарение на неговата отдаденост, Okada успя да се върне на мястото си! Двамата обират аплаузите на публиката и продължават към ринга!

12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada ACtC-3cJQokjSDePXhk9N7-Btz0KwTzd9V6lkeJfai9XqQLE8fFR0LZSg28_80oDWk-rVG03HkcOmTahJiHl14WLrX71_Axpm7i5tlK8F2VHLQ0TIhRUyk8LjJxUxTS3IPEndpms3O3APDVX1bjOU4wOWWaoIw=w345-h194-no?authuser=0

Ospreay поглежда право нагоре, а Okada се качва на обтегача и прави класическия Rainmaker taunt! Дами и господа, време е за първото официално промо от двамата след спечелването на коланите! Okada взима микрофон и чака публиката да замлъкне, за да започне своята част!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7295

12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada   12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada Empty17/5/2020, 01:21

12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada ACtC-3dObXO4Tux98GJuzhYGCO0dDFdfksOZy6QESFzHQ7lsW0Wpb8uxj199jSBleESdgmdIP1teTbrDJ3e7HW9h0K7914DGymA-xiNQDVKEE8-lN9ezFkfOkToxa1p8LG2xpppg7lxNjZBdSW8DDvZ0EVkg=w320-h180-no?authuser=0

- We got 'em, Will... We got 'em! Благодаря ти, man! Наистина не знаеш колко много ти дължа след всичко, което преживяхме миналата вечер. Истината е, че без теб в момента може би нямаше да съм в компанията. Аз бях на ръба, Will, бях на ръба да се откажа веднъж завинаги и никога повече да не се върна тук... Бях на крачка от това да се пенсионирам от професионалната борба и да загърбя всичко постигнато заради всичките провали през последните месеци. Провалих се с отборните титли заради един човек в лицето на Гробаря... Изгубих шанса си да се бия за световната титла, изгубих и отмъщението си, изгубих всичко, за което се бях трудил с години. И най-лошото от всичкото беше, че изгубих себе си, изгубих самия "The Rainmaker". Вече се отвратих от тази персона и я зарових окончателно в миналото... Станах една бледа сянка на онзи Okada, който едно време беше топ звездата на TNW, беше асото на цялата индустрия. Търсех нещо ново, нещо извън зоната ми на комфорт, но то се оказа безполезно. Отне ми време, за да разбера фактите. И те бяха повече от категорични. Ако исках отново да бъда сред най-големите, трябва да се върна към корените си, трябва отново да върна аурата на могъщия "The Rainmaker". Беше рисковано, защото от друга страна, след последното лято, вече нямах никаква надежда в тази персона и това, че тя може отново да се окаже ключова за моя възход. Но нещо ми подсказваше в главата ми, че тя е избавлението на страданието ми. Виждах картини. Виждах образи от миналото. Доверих се, защото вече нямаше какво да губя. And "The Rainmaker" has come back, dear ladies and gentlemen! "PAIN XI" беше перфектният момент, защото всяко издание на "PAIN" досега за мен е било една нова страница от историята. Край на един цикъл, но начало на друг. По-важното обаче е друго. След края на вечерта, отборни шампиони станахме ние... "The Rain Assasins"! Беше тежка битка, но си струваше. Трябва да призная едно. Morrison и Jericho наистина заслужаваха този spotlight не по-малко от нас макар и всичко. Те бяха корави съперници, това е извън съмнение. Притиснаха ни до ръба на стената, изтощиха ни, доминираха ни... Тяхното представяне подобаваше изцяло на шампионския им статут. Не ги винете за поражението, просто ние бяхме прекалено силни, прекалено задружни, за да им позволим да ни подчинят. Всеки видя колко оспорван и нажежен беше мачът. Постепенно ставаше още по-физически, още по-тежък и драматичен... Наложи се да използваме още по-мощни ходове, още по-здрави атаки, за да останем начело. Will, ти изуми всички с маневрите, които направи! Буквално жертва живота си с този 630 senton наред с всички останали движения, които изпълни в името на победата. Ти наистина се би като един герой. Беше пребит до смърт, но намери сили на духа и се върна в мача, за да го направим заедно... Да вдигнем тези отборни титли! Дами и господа, с тази победа започва една нова ера в отборната дивизия! Ospreay & Okada са готови да я издигнат до самия main event, не co-main event, ами main event! И по този повод... Не, няма да пием на ринга на TNW! Но може и да го направим по-късно! Сега обаче е момент за предизвикателство! Ospreay... Какво смяташ? Аз и ти... Какво смяташ аз и ти отново да срутим залата на "Mayhem", за да покажем кой е the best tag team in professional wrestling nowadays?! We are gonna do this shit! LET'S ELEVATE TNW... TO THE SKY!!
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1679

12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada   12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada Empty19/5/2020, 01:39

Окада е наистина повече от ентусиазиран и уверен в бъдещето на този звезден таг тийм. Той не може да престане да говори от радостта, която чувства, а именно - че започва постепенно да връща славното си име като един от доайените на компанията - така, както беше, когато водеше онези незабравими мачове срещу 'AWESOME' The Miz преди година...Но прави впечатление не толкова неговият неспирен хъс, а нещо друго - фактът, че от отбора всъщност той е този, който говори повече, докато Aerial Assassin в по-голямата част остава мълчалив. Дали Рейнмейкърът се има за наистина по-силната част от дуото и въпреки думите си, подценява Оспри, или пък двамата са се споразумели и установили това да бъде така? Когато русокосият японец отправя бойния зов към партньора си, последният сякаш щеше да му стисне ръката и да го прегърне, но в този миг ситуацията се прекъсва от...





PLEASE WELCOME FROM TOCULA, MEXICO, WEIGHING 244 LBS, 'EL MATADOR' TITO SANTANAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!



12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada 5V7Dt3H12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada 3j6RlHq



WHAT??? WHAT IS HAPPENING AT THAT MOMENT? Какво търси Бикоборецът на федерацията и наскоро загубил интерконтиненталното си отличие Тито Сантана? Драги зрители, вие сами можете да видите безкрайното удивление, изписано по лицата на всеки един от залата в този миг! Дори Оспри и особено Казучка Окада не могат да повярват, те просто се сащисаха от това да станат свидетели на колосалната поява на една легенда от едно време. Уил е един от най-младите бойци в бранша, той не познава толкова добре кеча оттогава, но забележете физиономията на Казучика, по която се изписва очебийно страхопочитание и благоговение към персоната на Сантана. Нека не забравяме, че японският кеч на федерации като NJPW и този от The Golden Era на WWF през 80-те и 90-те са извлекли взаимно един от друг толкова много ползи и запомнящи се неща, колкото малцина други негови типове по света. Нищо чудно, че в това шоу букингът явно е решил да ги изправи рамо до рамо на ринга, ще разберем обаче по каква линия и дали изобщо ще се оформи, евентуално, вражда между тримата. А и самият Оспри, от друга страна, има солиден опит за годините си в азиатската класика, тъй че неминуемо ще затрудни редом с The God Of TNW Чико в случай, че реши да направи каквото и да е. Той се движи, както обикновено - уверено, безстрашно и непоколебимо, поздравявайки се с публиката, която не спира да скандира прекрасното му прозвище и да издига високо постерите с лика му. А вече стига и ринга, при което влиза вътре, взима микрофона от асистента и застава точно пред The Rainmaker & The Aerial Assassin. Изглежда, че има да казва пламенни думи, затова неща се съсредоточим и проследим изявата му.


12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada OYMdQm6



Tito Santana: Well...Стига вече с тази демагогия, Brother!!! Разбрахме цялата история на великия Rainmaker и как бил слязъл от върха на дъното, та сега, в лицето на лоялен и акуратен съотборник, извървява обратния път...Не исках да ти го казвам точно по този начин, защото ти, предполагам, знаеш много добре кой съм, както и аз - теб, но явно съм принуден да го сторя...Разбери, човече, че ти си просто един някогашен авторитет...И то, твърде бързо изчерпан вече. Сега съм убеден, че ще речеш абсолютно същото за самия мен, само че аз съм Hall Of Famer, който все пак е на възраст, но и който, освен това, достави детството на най-първите верни фенове на този спорт - а именно, хората, имащи огромните чест и късмет да бъдат свидетели полагане основите на модерния кеч. Тази, до голяма степен, боза, на която в съвременността викате "кеч", за огромно съжаление няма нищо общо с правените от мен неща. Добре, ти и съотборникът ти - младо и невинно все още момче, тепърва предстоящо да опознае както трябва необятната сфера на pro-wrestling-a, победихте тага на Крис Джерико и Джон Морисън. Но по какъв начин, по-точно? Нима не гледах мача момент по момент, за да знам какво направихте вие? Само най-големият страхливец или, по-точно, страхливци, биха могли да приложат финишърите си последователно на двамата - действие, което не можете да обясните, както и да се стараете. Битката беше брутална, но, с цялото ми уважение, причината за тази бруталност бяха в по-голяма степен те, а не вие. Джерико умее да борави с цялостния си арсенал от хватки буквално до съвършенство, той неслучайно е обиколил всички федерации - и WWE, и NJPW, и AEW наскоро. Вие двамата, обаче, засега сте се доказали както трябва единствено в New Japan Pro-Wrestling. И, повярвайте ми, бая хляб има да изядете още, докато го направите в TNW...Но нека най-сетне престана да подлагам на мъчение окаяните ви мозъчета и ви кажа защо всъщност дойдох. Вие, трябва да признае всеки, направихте нещо наистина знаменито - издействахте идването на една легенда...Не го твърдя аз, тъй като не съм от самохвалковците, а всички тези зад барикадите и пред телевизионните екрани, които ме познават твърде добре. Обаче, истината е, че дойдох, за да ви кажа, че отправям тук и сега, на теб, 'The Rainmaker' Kazuchika Okada и на теб, 'The Aerial Assassin' Will Ospreay предизвикателство за мач на предстоящия MAYHEM за отборните отличия...Да, какво зяпате така? Не ме ли чухте?...Ооо, разбрах, разбрах...Боите се да не изляза сам срещу вас в открит двубой...Не, не, спокойно...Не съм толкова безразсъден да сторя това, макар че не бих отказал...Аз също ще бъда със съотборник. И то съотборник, за когото фантазиите ви могат само да се лутат в гадаене и неведение, SONS! Той е харизматичен, той е атлетичен, той е техничен, той е епичен...С една дума - той е мечтата на всяка жена, седнала по тези трибуни. Но няма да го представя сега, понеже наистина се забавлявам да гледам учудването и дори леката уплаха по тези личица...Ето защо, предстои да се впуснем в нещо интересно, но дали ще бъде такова и за вас - зависи само от двама ви...Вие сте на ход!!!


12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada IfJYRcO



След като изговаря последните си думи, El Matador се доближава пред Окада и Оспри във face-off, но акцентирайки основно върху японеца като говорител с говорител на отборите. Останете с Rampage, тъй като следващите моменти не са за изпускане!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada   12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada Empty

Върнете се в началото Go down
 
12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4. In-Ring Promo with TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada
» 7. Backstage segment with TNW Tag Team Champions Kazuchika Okada & Will Ospreay
» Backstage segment with TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada
» 1. Opening show with with TNW Tag Team Champions Kazuchika Okada & Will Ospreay
» 2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 16.05.2020-
Идете на: