Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1115

4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson Empty
ПисанеЗаглавие: 4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson   4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson Empty10/5/2020, 22:03

Ред на излизане:
1. Cowboy Bob Orton
2. Mr. Anderson
Върнете се в началото Go down
Wild West
New User
New User
Wild West


Join date : 08.05.2020
Posts : 5

4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson   4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson Empty12/5/2020, 02:48

Уважаеми зрители, пригответе се, защото второто седмично шоу на TNW - Carnage продължава с пълна сила напред!!! Предстоят много интересни сблъсъци, които ще вдигнат атмосферата до максимум, а, освен това, нищо чудно и тук именно да видим присъствие на кечисти, останали завинаги в историята на едновремешното и съвременното кеч общество! Тук, за разлика от Rampage, както вече се разбра, ще стъпват доста по-различни от тамошните суперзвезди, затова гледайте добре какво се случва и не пропускайте нито за миг нищо от цялостното действие!!! Изведнъж в залата се чува позната на всекиго мелодия, публиката става на крака и започва неистово да скандира...OH MY GOD! THAT'S...


4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson 3UebqQ2






THE FOLLOWING CONTEST IS SCHEDULED FOR ONE-FALL!!! INTRODUCING FIRST FROM KANSAS CITY, KANSAS, WEIGHING 242 LBS, THE HALL OF FAMER...'THE ACE COWBOY' BOB ORTONNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!



4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson EkIgaCr4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson 3av8qEj



HOLY SHIT!!!...ARE YOU SEEING WHAT I AM??? В този момент, на сцената на TNW, но във второто шоу, се завръща легендарният hall of famer на Световната федерация WWE, властелин на Дивия запад и бащата на Суперзведата Рандъл Кийт Ортън, по-известен като Ренди Ортън - 'THE COWBOY' BOB ORTON!!! Всички от тази публика в момента са абсолютно екзалтирани и не знаят къде се намират. За втори път, скъпи приятели, се случва подобно нещо - спомнете си появата на едно друго име само преди три месеца по това време, но в RAMPAGE - 'EL MATADOR' TITO SANTANA! Тогава ни най-малко някой предполагаше, че последният ще успее да се докаже отново на ринга, ще се справи със сложната задача да докаже, че все още не се е изчерпал и че той винаги ще бъде това, което е - велик кечист, който наскоро стана и интерконтинентален шампион, а още по-наскоро пък изгуби титлата след впечатляващ мач на PAIN XI! Но сега човек от ранга на Боб Ортън, който ощастливява, буквално, Carnage, който се слави като един от най-техничните кечисти на ринга, знаменит main-eventer, победил толкова много световноизвестни имена от времето на WWF Classics Era като Роди Пайпър, "Пленителният" Рик Рууд, Mr.Perfect и дори самия Тито Сантана, няма как да не бъде посрещнат по най-забележителния възможен начин! И на всичкото отгоре, когато е баща на The Viper and RKO Master Randy Orton и син на друг велик кечист чак от 50-те - Bob Orton Sr.!!! Виждаме го така, както беше преди време - с прекрасната широкопола шапка, с ловното ласо и въобще всичко, което подхождаше на незабравимия му образ преди време...Всички ние отлично знаем, Дами и Господа, че увековечилите веднъж завинаги имената си в мемоарите на бранша се променят единствено на години, но не и по класа, не и по талант, не и по харизма, не и най-вече по именитост...Точно такъв беше и е Каубоят. Тази вечер му предстои да се изправи срещу един много добре познат нему съперник - Mr.Anderson. За хората, които евентуално не са в течение, ще припомним, че това е именно някогашният Mr.Kennedy в WWE - човек със завиден брой успехи, постижения и усет към изпълнение на бойни роли. Както забелязваме, феновете на бащата на Ренди Ортън държат високо вдигнати във въздуха постерите с неговия лик, изобразен на прериите в Wild West, и скандират с пълно гърло 'THE ACE COWBOY, THE ACE COWBOY!!!' Също така, все още не е махнал и друг характерен елемент от себе си - специфичната гипсова превръзка на лявата си ръка! Тя датира още от 1985 г., в мача с великия Джими Снука в Медисън Скуеър Гардън! Всеки може да си припомни тази грандиозна история, ние няма да добавяме спойлери, понеже тя е наистина много интересна и трябва да се чува от самите фенове. "Момчето с шапката" се движи смело и уверено към ринга, поздравявайки се сърдечно с хилядите протегнати ръце отстрани от барикадите...Какви щастливци наистина сме ние от TNW, че чедата на "добрите стари дни", пълнили някога толкова много зали, трибуни и стадиони през XX век сега се завръщат точно тук. За нещастие, мнозина от тези въпросни фигури са починали вследствие на различни обстоятелства, но имащите късмет да бъдат живи никога не забравят това, на което са посветили огромна част от живота си. Боб Ортън влиза в ринга, застава в средата му и иска микрофон, за да каже няколко встъпителни думи. Нека чуем какви ще бъдат те.


4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson KRNyWVm4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson 8fWERm0



Bob Orton: Ами това е...Какво ми остава друго, освен да бъда безкрайно щастлив, че тази велика публика, благодарение на която постигнах всичко това, което съм, отново е с мен и нито за миг не е отричала подкрепата си от особата ми. Просто съм впечатлен да видя как се развива федерация като TNW и не мога да ви опиша какво бляскаво бъдеще я чака по този начин. Но нека кажа конкретно това, което имам...Hey, Mr. Anderson!!! You know very good what I am!!! I'm 'THE COWBOY' BOB ORTON - WWE HALL OF FAMER, MAIN EVENTER, THE FATHER OF RANDY ORTON AND SON OF BOB ORTON SR. И така...Точно преди броени часове разбрах, че след толкова години, по време на които преустанових досега си с кеч, ще имам мач точно с теб...Честно казано...доволен съм!!! I'm really content! Момче, ти помниш много добре какви битки спретвахме с теб навремето и как се бихме, защитавайки честта на непобедима Америка! Винаги си бил и ще продължаваш да бъдеш същият уникален колега и съперник, с когото е приятно да се работи по всяко време. И не съм се съмнявал в това...Ето защо, аз те предизвиквам да излезеш на този ринг и да направим отново един истински мач в новия Carnage! И нека този мач бъде класика, каквато само ти и аз можем да изнесем!!! COME ON, ANDERSON!!! LET'S COME TO THE RING!!!


Какво завръщане само, уважаеми зрители! Останете с нас и след рекламите, за да проследите излизането на противника на Боб Ортън!!!
Върнете се в началото Go down
bibleiskata_nadenica
New User
New User
bibleiskata_nadenica


Join date : 13.05.2010
Posts : 22

4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson   4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson Empty12/5/2020, 14:44

В залата настъпва тъмнина... Всички лампи, прожектори и всякакъв друг тип осветление бива спряно. Няколко секунди след това в залата гръмва музика, която феновете на TNW не са чували доста дълго време...




РАМПАТА БИВА ОСВЕТЕНА СЪС СИНЯ СВЕТЛИНА, А В ЦЕНТЪРА Ѝ Е ЗАСТАНАЛ... MR. ANDERSON! Ето кой ще се изправи днес срещу Cowboy Bob Orton. Един от хората, които бяха привлечени наскоро от TNW. Проектът Carnage, позволи на федерацията да се сдобие със солиден списък на кечисти, които не са никак непознати на аудиторията. Mr. Anderson бе част от TNW от самото и създаване, но се оттегли от компанията през 2013г. Именно от тогава, той не е правил поява на ринга на българската кеч компания. Публиката го посреща със смесени чувства, тъй като спомените им за него не са от най-хубавите. Всеки знае, че характера на този човек е много особен и на моменти доста налудничав. Трябва да отбележим обаче, че е и истински професионалист с много голям опит в този бизнес и това, че той отново ще бъде част от TNW, може да е само в плюс за компанията. Mr. Anderson изглежда много спокоен и радостен, дали обаче това твърде голямо спокойствие няма да му изиграе лоша шега в тазвечершния му мач? Това ще разберем след няколко минути, но преди това... Anderson поема дълбоко въздух, а след това издишва и вдига своята ръка високо нагоре. Запазената марка на Anderson, с която той остави траен отпечатък в тази индустрия. От тавана плавно се спуска микрофон и само след секунди се оказва в ръцете на Mr. Anderson.

4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson 7GYzSLK4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson H6MOm38


Въпреки миналото на Anderson, има немалка част от публиката, която показва своите симпатии към кечиста. Това се среща доста рядко и показва, че те изпитват уважение към неговия принос към този спорт. Музиката на Anderson спира, а той приближава микрофона до устата си и започва да говори:

4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson 3Vml5BK


- Времето лети... Сякаш беше преди няколко седмици, когато TNW стартира и аз бях поканен да се присъеденя от тогавашния собственик на компанията - Рик Светкавицата. Нещата обаче не винаги се развиват така както искаме. Аз и TNW тръгнахме в две различни посоки. Причините за това са много, но ако трябва да говоря за това, то ще трябва да напиша книга. Въпреки всичко, аз бях сигурен, че един ден, пътищата ни отново ще се пресекат. Усещах, че всичко ще си дойде на мястото, бях сигурен в това! Минаха 7 години... ПОВТАРЯМ... 7 ГОДИНИ, ОТКАКТО АЗ НЕ СЪМ БИЛ ТУК! Много неща са се променили за този дълъг период и ще трябва да свикна с всичко ново, НО... НЕ СЪМ ДОШЪЛ ТУК, ЗА ДА ЗАПЪЛВАМ ЕКРАННОТО ВРЕМЕ, ТУК СЪМ ЗА ДА СПЕЧЕЛЯ! ТУК СЪМ... ЗА ДА ОСТАНА! ИСТИНАТА Е, ЧЕ... ХОРА, ЗНАМ ЧЕ ВИ ЛИПСВАХ! В ИНТЕРЕС НА ИСТИНАТА... АЗ ЛИПСВАХ НА САМИЯ СЕБЕ СИ! *Публиката посреща с настроение тези думи на Anderson* Така че, извадете своите мобилни телефони, фотоапарати или каквото имате, насочете ги към мен, защото този момент ще превърне в исторически. ЗАСНЕМЕТЕ ВИДЕО И ГО ИЗПРАТЕТЕ НА ВСИЧКИ БЛИЗКИ, ПРИЯТЕЛИ, РОДНИНИ, ПУБЛИКУВАЙТЕ ВЪВ ВСИЧКИ ОНЛАЙН СОЦИАЛНИ МРЕЖИ - FACEBOOK, TWITTER, INSTAGRAM... ЗАЩОТО ОТ ТОЗИ МОМЕНТ ЗАПОЧВА НОВОТО НАЧАЛО ЗА МЕН! ИСТОРИЯ, КОЯТО ЩЕ БЪДЕ ИЗПИСАНА ЛИСТ ПО ЛИСТ В НАРЪЧНИК... "НАРЪЧНИК ЗА УСПЕШНА ПРОФЕСИОНАЛНА КЕЧ КАРИЕРА"! Така че, нека шоуто започне! Може да съм позабравил някои неща, така че ще бъда извинен, но мисля, че беше нещо такова...

4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson Z40qMJJ


WEIGHTING IN TONIGHT AN ABSOLUTELY FREAKING, ASTONISHING 235LB, HE HAILS FROM GREEN BAY, WISCONSI-I-I-I-I-I-I-I-I-I-IN...

MR-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R... A-A-A-A-A-A-A-A-A-ANDERSO-O-O-O-O-O-O-O-O-O-ON...


...WAIT FOR IT...


A-A-A-A-A-A-A-A-A-A-A-ANDERSO-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-ON!


Буквално след тези думи, Mr. Anderson се спуска надолу по рампата, настървен, готов да разкъса своя противник тази вечер... Останете с нас, защото ни очаква страхотно шоу!
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1115

4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson   4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson Empty12/5/2020, 14:52

НАЧАЛО!
Върнете се в началото Go down
Wild West
New User
New User
Wild West


Join date : 08.05.2020
Posts : 5

4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson   4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson Empty16/5/2020, 23:54

Сблъсъкът вече е факт, уважаеми приятели! Двамата опоненти застават един срещу другиго и се гледат право в очите. Мистър Андерсън започва да се гаври с Ортън, да го сочи на публиката, че е каубой, и дори му забива силен шамар!!! Каква наглост само, демонстрирана от гадняра Андерсън!!! Тогава бащата на Ренди не издържа и започва да бие доста яростно противника си, като го притиска в ъгъла...Силни удари, при които господинът пада на земята и остава под влияние на болката долу...Тогава Боб Ортън го изкарва в центъра на ринга, насочва се към него и му забива с крака в лицето Angry Stomp. Естествено, по този начин Anderson е зашеметен и не може да отвърне. Но доминацията на човека от Дивия запад не престава дотук. Той увива главата на Мистър Андерсън в Headlock и му забива удар в лицето отново. Така последният пада и това е първият туш в този мач - 1,2...Нямаме 3! Все още е самото начало и твърде рано, за да стане някакъв изход. Те си обещаха преди да се сбият, че ще доставят не каква да е среща и няма съмнение, че ще удържат на думата си. Каубоят Боб Ортън продължава да предприема нови атаки и отново се заема с него, но този път Андерсън се изправя горе и нанася Chop To The Opponent, а след това - Arm Takedown. Уникална техника от Мистъра, а това показва, че нищо добро не очаква Боб Ортън младши в следващите минути. Следват няколко последователни Elbow Drops, а после го засилва към барикадите и човекът с широкополата шапка напуска ринга и се блъска в тях. Андерсън също излиза, отива при него и го засилва в стоманения кол, с което му разбива доста неприятно лицето. Ортън пада долу по корем и за момента не е в състояние да се съпротиви по някакъв начин. Публиката крещи и се радва на действията му, но по-големият ѝ любимец е именно Каубоят и това не бива да учудва никого. След немного време последният се вдига на крака и, макар болката по лицето, се съвзема и се оглежда за негодника Mr.Anderson, за да го накаже както му се полага. Съвсем естествено, го намира лесно и блокира следващия му опит за кроше, като го удря със зъбите в апрона...Най-вероятно, му ги разби, след като извърша тази стъпка, Ортън го вкарва в площадката и го тушира - имаме ли победител? Не, не се излъчва такъв. Тогава Боб го вдига на известно разстояние от дюшемето и това е DDT - запазена негова марка и един от създателите на този ход. Още един кавър - но на 2 и половина Андерсън отлепя раменете си и се спасява от загуба. Мачът е с все още неускорено темпо, но с течение на напредъка му това ще се случи съвсем скоро. Властелинът на Дивия запад се оттегля в другия диагонал и обмисля бъдещите си тактики. Мистър Кенеди чувства видими болки, той се влачи по ринга, коремът и мидсекшънът не са му в оптимална форма. Въпреки всичко, не се дава на моментната дисфункционалност и прави всичко възможно, за да се върне в бойното действие. Помага си с въжетата и се вдига на крака, а Каубоят опитва да му пречупи гръбнака чрез силата на някакво качествено съпротивление. Най-напред пробва Forearm To The Back, с което изтощава яко тази част от корпуса на Андерсън. Змиевидна извивка, причинена от болезността, и той се свлича по гръб. След това бащата на Ренди Ортън го грабва, поставя го на коляното си и прилага смъртоносен


Gutbreaker + Kneedrop To The Neck



4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson VzaMav6



Прилепване плътно на раменете към земята и това е туш - имаме ли 3 от The Cowboy?
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1115

4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson   4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson Empty17/5/2020, 09:27

ТРИ! КРАЙ!
ПОБЕДА ЗА ОРТЪН СТАРШИ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson   4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. Singles Match > Cowboy Bob Orton vs. Mr. Anderson
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 9. Singles Match > Pete Dunne vs. Cowboy Bob Orton
» 4. Singles Match > Jake Hager vs. Mr. Anderson
» 8. Main-Event: Singles Match > TNW Champion Brock Lesnar vs. Luke Gallows/Karl Anderson
» 4. Singles Match: Sheamus vs. Randy Orton
» 6. Singles Match: Randy Orton vs. Ricochet

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Carnage 11.05.2019-
Идете на: