Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 14. Backstage Segment with TNW Champion - "The Owner" Dave Batista

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

14. Backstage Segment with TNW Champion - "The Owner" Dave Batista Empty
ПисанеЗаглавие: 14. Backstage Segment with TNW Champion - "The Owner" Dave Batista   14. Backstage Segment with TNW Champion - "The Owner" Dave Batista Empty10/5/2020, 21:17

...


Последната промяна е направена от GOAT на 13/5/2020, 19:26; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

14. Backstage Segment with TNW Champion - "The Owner" Dave Batista Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. Backstage Segment with TNW Champion - "The Owner" Dave Batista   14. Backstage Segment with TNW Champion - "The Owner" Dave Batista Empty12/5/2020, 01:54

14. Backstage Segment with TNW Champion - "The Owner" Dave Batista ATV6DRa

Josh: Дами и господа, ето ни пред съблекалнята на световния шампион. Батиста най-любезно реши да ни оттдели няколко секунди преди да си тръгне от града в който направи най-масивния мач в кариерата си. Дейв, виждаме, че си с различен костюм от това преди малко, изглеждаш още по-добре, но няма как да не адресирам слона в стаята и да ти задам въпроса: Какво се случи в началото на шоуто?

14. Backstage Segment with TNW Champion - "The Owner" Dave Batista TpbRbo2

Dave: First thing first, естествено, че съм с нов костюм, Джош. Това е облеклото ми за пътувания, а това с което ме видяхме преди броени минути бе специалният ми смокинг за празненства. Искаш ли да знаеш колко струва? 101 хиляди долара, това е колкото твоята годишна заплата, хаха. Само се занасям Джош, не се безпокой. Виж, аз съм човек с изключително богато чувство за хумор, оценявам добрите шеги, а тази на която бяхме свидетели преди малко беше просто злато. Като стана дума за злато, какво ще кажеш за полирания ми пояс, красота, просто красота. Ако трябва да бъда честен, когато чух тази непозната музика по средата на моята шампионска реч, бях разарен. Бях сигурен, че Шейн е решил да прати някой от своите лакеи за да развали партито ми, просто защото самият той няма смелостта да го направи, след като знае, че реално погледнато имам повече власт в тази федерация от него. Когато обаче осъзнах, че самият Пол Уайт се насочва към ринга, започнах да се забавлявам от дъното на душата си. Това е най-перфектната шега правена някога, хаха. 24 часа след като загуби най-важния мач от живота си срещу 45 килограмово дете, Пол излиза на ринга и отправя предизвикателство към световния шампион? Ха-Ха, уникално!

14. Backstage Segment with TNW Champion - "The Owner" Dave Batista JmCUqMy

Шоу, уважавам чувството ти за хумор, но ако пътищата ни се пресекат за втори път, мога да ти гарантирам, че дори евтините продукции на Netflix няма да са заинтересовани в теб. Не искаш да си играеш с търпението ми...
Късмет, Пол.

Josh: Okay, искам да ти задам и въпрос свързан с Гробаря, все пак ти не го спомена в думите си от преди малко, а той бе главната причина Сет да бъде екзекутиран...
Dave: Мисля, че времето ни приключи, приятна вечер, Джош.
Върнете се в началото Go down
 
14. Backstage Segment with TNW Champion - "The Owner" Dave Batista
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening Show with the TNW World Champion - "The Owner" Dave Batista
» ME: Contract Signing for the "One Hell of a Conest" Match between the two Megastars - Challenger "Big Dog" Roman Reigns and World Champion "Owner" Dave Bautista
» 10. Backstage with TNW Owner Hulk Hogan & TNW European Champion Sami Zayn
» 3. Backstage segment with Jeff Hardy and the owner of TNW - Hulk Hogan
» 3. Backstage Segment with Jeff Hardy and the owner of TNW Hulk Hogan

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 16.05.2020-
Идете на: