Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle Empty
ПисанеЗаглавие: 6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle   6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle Empty10/5/2020, 20:56

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle   6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle Empty10/5/2020, 23:50

Отново сме на живо, вечерта след най-голямото събитие на TNW - PAIN! Доста невероятни неща се случиха на "The Grandest Stage Of Them All" и искрено се надявам да са ви харесали! Видяхме нови шампиони, велики мачове и незабравими моменти! Това беше един много силен PAIN, който ще се помни дълги времена! Намираме се в Backstage, къде виждаме нашата колежка Charly Caruso! Камерджията я следи сякаш е папарак! Charliy Caruso се е облякла доста добре за тази вечер! Колеги, тук не стана ли малко горещо ? Както и да е. Charly търси нещо! Тя иска да направи интервю на някой, но кой точно е този, който тя всъщност търси ? ЕТО ГО! ТОВА Е НОВИЯ ИНТЕРКОНТИНЕНТАЛЕН ШАМПИОН, MATT RIDDLE!! crowd: YEAHHH!! BRO! BRO! BRO! Тълпата е доста развълнувана тази вечер! Нека да чуем какво няколко думи от 'The King Of Bros' ! 

Добър Вечер, Matt! Точно теб търсех! Първо искам да те поздравя за уникалната победа на PAIN XI! Ти определно заслужи това което в момента носиш на едното си рамо! Няколко думи за случилото се на 'The Grandest Stage Of Them All' ? Ще гледаме ли как Matt Riddle защитава титлата си всяка седмица ? Ще бъдеш ли Fighting Champion или си от онези, които само на турнири я защитават ?! 

6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle GLpjhzi6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle 7PRnAgD

- Broooo.... Не знам от къде да започна! Предната вечер беше страхотна! Мечтата ми се сбъдна, Bro! Не разочаровах феновете и показах на какво съм способен! YEAHHH! Искам да благодаря на Shane, който ме уважи и ме включи в мача за Интерконтиненталната титла на PAIN! Както видяхте, аз не го разочаровах и си тръгнах от Auburn, Alabama като шампион! Много се радвам, че съм вашия шампион и няма да ви разочаровам! Ще браня златото, разположено на рамото ми всяка седмица! 
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 996
Age : 23

6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle   6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle Empty13/5/2020, 10:31

6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle Giphy

Интервюто на Matt щеше да продължи, но някой реши да се появи с гръм и трясък и по този начин интервюто се провали. Riddle не изглежда доволен от това и явно няма търпение този наглец да излезе от тази кола. Всички се чудим кой ли е това, но явно трябва да почакаме още малко. Момент, колата се отваря и това е...
6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle Giphy6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle Giphy

Matt Riddle: Бро, покажи малко уважение към шапиона! Аз съм новият интерконтинентален шампион, бро! Искам да се извиниш на мен и на феновете за това, че прекъсна това толкова интересно интервю. Хей, старче, на теб говоря.
The Rock: Знаеш ли на какво се смях? Мат, знаеш ли на какво се смях? Няма как да знаеш, сигурно заради наркотиците, които са ти блокирали мозъка. Смях се на факта, че си шампион. Подобно леке да се смята за по-голяма работа от The Rock. The Rock will tell you this, когато аз съм се бил на ринга ти си ме гледал и си се възхищавал на това което правя. Ако не беше The Rock ти нямаше да се занимаваш с този бизнес. Това старче има повече харизма в кутрето си отколкото ти можеш да имаш през цялата си кариера. И знаеш ли какво, ти ми се хвалиш, че си Intercontinental Champion и за това The Rock ще ти каже следното. Когато това предаване свърши, искам да се прибереш във вас, да се погледнеш в огледалото и след това да погледнеш титлата. Искам да се насладиш на този момент, след това искам да я дезинфекцираш, защото времента го изискват, а след това знаеш ли какво трябва да направиш? Matt, do you know what you should do? You don't, then listen to me and write it. Grab that title, turn it sideways, AND STICK IT STRAIGHT UP YOUR CANDY ASS! Искаш да кажеш нещо, виждам те, че искаш да кажеш нещо but it doesn't matter what you want to say. The Rock will tell you this...Скалата те предизвиква на двубой в следващото издание на Rampage и ако те победя тогава ще се видим на Mayhem и ще се борим за твоята титла. Не ми казвай дали си съгласен, защото Скалата ще излезе на ринга в следващото предаване и ще те чака. Ако се появиш ти гарантирам, че ще ти сритам задника ПРЕД МИЛИОНИТЕ ФЕНОВЕ НА TNW! Тук е частта в която трябва да кажа "If you smell what the Rock is cooking", но сигурно от толкова много шмъркане носът ти не работи правилно и няма как да подушиш какво ти готви Скалата. Ще се видим в другата седмица, BRO!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle   6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle Empty

Върнете се в началото Go down
 
6. Backstage Interview with the new Intercontinental Champion - Matt Riddle
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 10. Backstage Interview /w TNW Global Champion MJF
» Backstage interview with TNW Pure Champion - Big Show
» 5. Backstage Interview with TNW European Champion - Will Ospreay
» 2. Backstage interview with TNW Red Bull Champion Christian
» 9. Backstage interview with TNW Intercontinental Champion Shawn Michaels

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 16.05.2020-
Идете на: