Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 2. Backstage Interview with Roman Reigns (Moments after his match with Randy Orton at PAIN XI)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

2. Backstage Interview with Roman Reigns (Moments after his match with Randy Orton at PAIN XI) Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Backstage Interview with Roman Reigns (Moments after his match with Randy Orton at PAIN XI)   2. Backstage Interview with Roman Reigns (Moments after his match with Randy Orton at PAIN XI) Empty10/5/2020, 20:41

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
TribalChief
Superstar
Superstar
TribalChief


Location : Pensacola, FL
Join date : 12.11.2011
Posts : 137
Age : 38

2. Backstage Interview with Roman Reigns (Moments after his match with Randy Orton at PAIN XI) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage Interview with Roman Reigns (Moments after his match with Randy Orton at PAIN XI)   2. Backstage Interview with Roman Reigns (Moments after his match with Randy Orton at PAIN XI) Empty10/5/2020, 21:56

Sarah Schreiber: Дами и господа, при мен се намира суперзвездата на TNW - Roman Reigns, минути след мача му на PAIN XI срещу Randy Orton. Roman, знам, че може би все още ти е тежко, но съм задължена да те попитам - какво коства победата ти в мача по-рано?

2. Backstage Interview with Roman Reigns (Moments after his match with Randy Orton at PAIN XI) FlQiIIA

– Здравей, Sarah! Разбира се, че ми е тежко. На няколко пъти бях страшно близо до победа срещу една от най-великите суперзвезди на Total Nonstop Wrestling, но милиметри ме деляха от това да уцеля Randy Orton с моето копие. Това, което коства мача ми бе една грешка. Една глупава грешка. След един от опитите ми за Spear, както сами видяхте - Orton успя да ме хване натясно със своето RKO. Може би опитът който притежава Randy успя да му помогне да ме сломи. Ще ти кажа само едно, ако някога получа реванш срещу "Mr. Pain", няма да повторя грешките си. Защото само глупак повтаря една и съща грешка два пъти. Няма обачя да прося реванш от "The Viper". Смятам да продължа напред. Смятам още утре да се реванширам на своите фенове, които разочаровах. За щастие сме в същия град, а феновете за PAIN имат и билети за идния Rampage. Готов съм още тогава да изляза на ринга и да се върна обратно в релси. Нека всяка една суперзвезда от съблекалнията да се чувства поканена. Готов съм да покажа, че Roman Reigns все още е една от най-способните суперзвезди на Total Nonstop Wrestling. Загубата от Randy Orton няма да промени това.
Върнете се в началото Go down
http://www.wwe.com/superstars/roman-reigns
 
2. Backstage Interview with Roman Reigns (Moments after his match with Randy Orton at PAIN XI)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. BULGARIAN CHAMPIONSHIP MATCH - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton
» 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock
» 2. Backstage Interview with Randy Orton
» 6. Backstage Interview with Randy Orton
» 2. Backstage Interview with Roman Reigns

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 16.05.2020-
Идете на: