Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7303

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin Empty
ПисанеЗаглавие: ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin   ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin EmptyЧет 23 Апр 2020 - 13:44

...
Върнете се в началото Go down
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1645
Age : 24

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin   ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin EmptyСъб 25 Апр 2020 - 13:00

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin Hhp5qOv



Crowd: YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin INGpRHD ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin HWAgIBe

"The Awesome One" получава страхотен отзвук от публиката, която е изключително щастлива този истински шоумен да бъде отново в компанията! Както знаете той беше изключен от строя през последните седмици, като той все още продължава да има проблем с десния си крак, но MizTV се завръща с пълна скорост! Емблематичното предаване на “The Money Maker” винаги е било любимо на TNW зрителите. Харизматичното излъчване на холивудският актьор винаги е привличало вниманието на хората по целия свят. Много пъти вече виждаме, че неговата “отборна” игра е доста трудно постижима, та този човек е достатъчен сам по себе си. Тази вечер отново като самотният вълк – Mike, започва една нова страница на неговата кариера. Суперзвездата изглежда в страхотна форма и изключително щастлив. Неговата любов към този спорт си личи всеки път, когато събере сили, за да се върне на ринга и отново да преоткрие себе си. Феновете също виждат промяната в поведението на Mike – въпреки сам по себе си егоист, той е направил прекалено много за тази индустрия, за да не е в сърцата на всички почитатели. Тази вечер Miz ще има тежката задача да бъде един “медиатор” насред тежкото положение, в което се намира главния мач на PAIN XI. Всички участници са сами по себе си са тежки характери, точно и за това управата на компанията помоли точно Mizanin да бъде тук сред тях тази вечер. Новият световен шампион – Batista, изглежда по-самоуверен от всякога. Миналата седмица по думите му видяхме, че неговите интереси се базират изключително и само обградени около неговата персона. Seth Rollins, тежко жадува за това отново да бъде на върха, а най-голямата изненада за вечерта миналата седмица беше – Stone Cold Steve Austin. Както знаем до цялата тази объркана ситуация се стигна, след тежкото състояние, в което се намира – The Undertaker, който според кодекса на компанията има главно право да бъде в Main Event-a на Pain, но за съжаление това няма как да се случи. Тази вечер доста неща трябва да бъдат изяснени и се надяваме Mike да помогне това да се случи, той вече е на ринга, изглежда изключително развълнуван да бъде host отново! Нека видим какво ще се случи!
Върнете се в началото Go down
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1645
Age : 24

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin   ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin EmptyСъб 25 Апр 2020 - 13:40

- LADIES AND GENTLEMEN, PLEASE WELCOME
TO THE RING, THE HOST OF MIZTV - "THE MIZ!"

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin ZmFqhF8

- WELCOME, TO THE MOST MUST-SEE SHOW IN TNW HISTORY! WELCOME TO .. *MIZ TV* MIZ TV!  For me is a great honor to be here today in NEW-YORK CITY! *YEAAAAAAAAAAAH!* Професионалният спорт наречен – кеч е едно наистина феноменално “изобретение”, ако бих могъл да го нарека така! Вече десетки години много деца като мен растат с мисълта, че някой ден искат да бъдат като техните идоли, че искат да бъдат част от тази индустрия. Времето минава, ето ме и мен вече над 10 години в тази сфера, минавайки през трудни и тежки периоди, сърцето ми отново ме връща тук в моят дом на – Total Nonstop Wrestling! *YEAAAAAAAAAAAH!* Но тази вечер, аз не съм тук да представям себе си отново на зрителите, или да ви уверявам, че ще бъда четвъртият участник в главния мач на Pain, защото за мое съжаление, към момента това не е възможно. Днес, аз съм тук като един медиатор, човек който ще се опита да изясни една много оплетена история, за това може би е време да започваме с кратко припомняне на това което се случи миналата седмица в Rampage? Новият световен шампион на федерацията – Batista се срещна лице в лице, със своя съперник от миналият турнир на федерацията – “The Great Bulgarian Bash”. Двамата като типични противници размениха остри думи един срещу друг, докато не се стигна до намесата на собственикът на компанията – Shane McMahon. След неговата намеса бе изяснен факта, че главния мач на Пейн ще бъде имено между Seth Rollins и Batista, след тежката злополука която преживя – The Undertaker. Бих искал да се обърна към съпругата на легендата – Michelle и да и кажа, че мислите ни са с вас и заедно се молим за по-бързото възстановяване на съпруга ти! *TAKER!TAKER!TAKER* Сега… ако ми позволите бих искал да продължа нататък към това, което последва миналата седмица, а именно – появата на Леденият! Лично аз съм фен на Austin, но наистина ли този човек, появявайки се от изневиделица, заслужава да бъде на главния мач на най-големия турнир за годината? С кое право той сам реши, че ще бъде част от това събитие? Време е да разберем, като първи ще поканя при нас на сцената – световният шампион на Total Nonstop Wrestling – BATISTAAAA!
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3369
Age : 31

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin   ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin EmptyСъб 25 Апр 2020 - 14:27


ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin 2YjLc4H ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin KhKa0T2

HO-HO-HO, LOOK AT THIS MAN! LOOK AT BATISTA ! "The Owner" изглежда по-мотивиран от всякога, вижте начина по който прескача от единия край на рампата към другия ! Вдигането на пояса високо във въздуха е последвано от сериозно освирквания от публиката, но това няма абсолютно никакво значение за шампиона. След няколко броени дни, Дейв ще бъде част от най-големия кеч спектакъл за годината , и то не къде да е  , а в главния мач на вечерта ! За да бъдеш главната атракция за 70 хиляди човека на стадиона трябва да си във върхова форма, не само физическа, а и психическа. Ако Батиста може да се похвали , че е отличник и в двете специалности , то единият от неговите опоненти Сет Ролинс едва ли може да каже същото. Освен, че тялото му претърпя невиждани изпитания преди няколко седмици на турнира The Great Bulgarian Bash, психиката му със сигурност е на разколебано ниво. Все пак да загубиш рекорда си със Световната титла от човека с когото ще имаш среща на Pain само след няколко седмици , може да обърне развоя на кариерата ти към дъното.

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin 6g2YLkb

Вижте как златото отразява светлината и заслепява камерите...Това още повече допълва до бляскавия title reign на "Животното". Последните седмици бяхме свикнали да виждаме Дейв да излиза с дузина охранители, които да се грижат за сигурността му. Е, Стив Остин ни показа, че колкото и опит да имаш в охранителната сфера, в TNW никой не може да те закриля. А за да се закрили своята титла, Дейв трябва да се справи и с още един човек човек, човек, който не бяхме виждали от доста дълго време , преди да направи своето завръщане миналата седмица. Stone Cold отправи послание по начин, по който само той може. Атмосферата в залата беше такава все едно е паднала бомба, а това бяха само 20 хиляди души, представете си какво ще бъде пред аудитория, която е четири пъти по-мащабна. "The Owner" се завръща на ринга след като се погрижи всички зрители в New York City да разберат кой е техният шампион, поема подадения микрофон от водещият на шоуто. Какво ли има да каже шампионът ни за новите промени?
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3369
Age : 31

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin   ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin EmptyСъб 25 Апр 2020 - 15:06

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin UOCN70m

-You know, Miz ? Докато се запътвах към ринга след като обяви появата ми, реших да ти благодаря за отдадената чест аз да бъда първият в редицата ти от гости, но после си пропомних факта, че аз съм ... свтовен шампион ? Аз съм шампионът на тази федерация и такива привилегии трябва да вървят неизменно с човека държащ пояса. За огромно съжаление Миз...нещата не стоят така тези дни. В секундата в която Charles Robinson отброи до 3, Shane O`Mac и групата клоуни, които решават какво да се случва в компанията настроиха всички срещу мен! Те настроиха компанията срещу нейния шампион ! И не , това не е просто някаква глупава налудничева конспирация, thats a fact  НЕУВАЖЕНИЕ! Човекът представител на този бранш бива считан като временно развлечение за да може героите на публиката да продължат да правят това, което върти колелото. Е, слушайте ме внимателно. КОЛЕЛОТО-СЕ-СЧУПИ. Счупих първата му половина на Great Bulgarian Bash, ще довърша работата си на Pain, whether you like it or not. Soo, нека да се обърна към човека, който е причината всички вие да повтарята една специфична четирицифрена дума, която сама по себе си илюстрира умственото ви равнище. Миналата седмица, Дейв Батиста бе направен за смях. Социалните мрежи бяха заляти от видеоклипове, снимки, джифове от попитите ми с евтина бира дрехи...Крис Прат, Вин Дизел и десетки от колегите ми във филмовата индустрия бяха свидетели на това неуважение към техният колега и приятел. Знаете ли колко е важно за един актьор да запази своят имидж неопетнен? Във времна в които всеки човек може да ти коства кариерата с някакъв скриншот, аз бях опетнен в интернационална програма, предавана пред МИЛИОНИ. Точо за това се обръщам към Шейн, "шефе" приготви най-добрите си адвокати, защото мога да ти гарантирам, че ще изплатите до последния долар щетите , които причинихте на имиджа ми. След като споменах най-значимото нещо от миналото шоу, време е да се обърна към по-незначителните неща, а именно вашия любимец Stone Cold..*cheers* Стив, нямаш си най-малка представа колко ми е трудно да се обърна към теб без да избухна в неконтрилуем и необуздан смях. Това ли е най-добрият трик в торбата на МакМеън ? Застарял, клиширан до смърт, надценен образ ? Остин, това не е 1999, тук нещата са далеч по...как да се изразя, далеч по-висши от твоето ниво. Всички знаем как ти си вечният бунтовник, как Остин 3:16 не се подчинява на системата, bla bla . Стив, огледай ме внимателно - Така изглежда бунтовникът на XXI century. Ако Pain ми дава възможността да съкруша не един ,а цели два изкуствено изградени героя на стадото, ще приема тази възможност с отворени обяти...
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin   ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin EmptyСъб 25 Апр 2020 - 17:48

- BUUURN IT DOOOOOWN! -



*YEA-A-A-AH!*

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin Rf40zLG ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin JKZen1D

Michael Cole: It looks like Seth has heard enough! Бившият Световен шампион на Total Nonstop Wrestling се показва в началото на рампата, посрещнат от бурните овации на феновете по трибуните. Хората в New York City са изключително щастливи да видят своя любимец на живо тази вечер. Самият Rollins обаче не изглежда особено щастлив, имайки предвид какво се случи миналата седмица в Rampage. "The Architect" със сигурност е бесен от факта, че Stone Cold Steve Austin успя да се намърда в неговия мач реванш на PAIN. Това означава още едно препятствие по пътя му към целта. А неговата цел е повече от ясна - да си върне Световната титла, която гордо носеше на рамото си повече от осем месеца! Според Seth тя му принадлежи и е само въпрос на време да си я вземе обратно. Той върви устремено надолу по рампата, приближавайки се към ринга, където го чакат host-ът тази вечер - The Miz и самият TNW World Champion - Batista. И двамата не откъсват очи от Rollins дори за секунда, а той вече е между въжетата с микрофон в ръка и се настанява удобно на един от свободните столове...
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin   ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin EmptyСъб 25 Апр 2020 - 18:41

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin BdApTbn

- That's what I call a warm welcome, New York! *YEA-A-AH!* Добър вечер и на теб, Mike! Най-напред искам да ти кажа колко много се радвам, че се съгласи именно ти да бъдеш човека, който да помогне за изясняването на цялата тази каша! Знам, че имаш богат опит в това, приятелю! Твоето talk show е било свидетел на какво ли не! Гостували са ти едни от най-големите имена в този бизнес... А тази вечер именно MizTV ще има честта да закрие последното издание на шоуто Rampage преди най-голямото кеч събитие в годината, а именно PAIN XI! *YEA-A-AH!* I know, I know... Аз също съм не по-малко развълнуван от вас! Този турнир е един истински празник в календара на всеки един човек, който е свързан по някакъв начин с кеча! За съжаление обаче моето настроение далеч не е толкова празнично... Миналата седмица станахме свидетели на нещо неприемливо! Станахме свидетели на поредното доказателство, че Shane McMahon е изгубил не само здравия си разум, но и контрола над собствената си компания! Все още не мога да се примиря с факта, че си скъсвах задника от работа цяла година, а този alcoholic son of a bitch просто дойде, поля ни с бира и се намърда в главния мач на PAIN! Докато хора като мен оставяха сърцето и душата си на този ринг... Докато хора като мен рискуваха телата си, за да ви забавляват, Austin съвсем спокойно си пиеше бирата на верандата в Texas и чакаше момента, в който просто да дойде и да получи всичко наготово! Този така наречен "бунтар" изкъпа собственика на компанията и последните двама Световни шампиони с бира, мамка му! А какво направи Shane по въпроса? Ще ви кажа какво! НИЩО! НЕ НАПРАВИ АБСОЛЮТНО НИЩО! Остави да всичко да му се размине! Големият "шеф" не само не уважава своите служители, своята компания и своите фенове... ТОЙ НЕ УВАЖАВА ДОРИ САМИЯ СЕБЕ СИ! Dave, понеже виждам, че вече изгаряш от нетърпение да обърна внимание и на теб, не се тревожи... Не съм те забравил! Типично за една холивудска звезда ти винаги обичаш да си в центъра на вниманието. Хората непрекъснато да говорят за теб и всички прожектори в залата да са насочени към твоя милост. Нека обаче те върна обратно в реалността! Това тук не е филм, Dave. Не, приятелю, това тук е ринг... МОЯТ РИНГ! Тези хора са МОИТЕ хора, а това... Това, което в момента носиш на рамото си... ТОВА Е МОЯТА ТИТЛА! *YEA-A-AH!* Тази титла ми принадлежи и смятам много скоро да си я върна! След PAIN ще те пратя обратно в Hollywood, където ти е място. А ролята, която най-много ще ти подхожда, е на инвалид в количка! Ще си толкова убедителен в нея, че дори може да вземеш Оскар, кой знае? You know what... Като деца хората мечтаят да станат космонавти, полицаи, пожарникари... Всичко, за което аз някога съм мечтал обаче, е това там горе! *Seth посочва към logo-то на PAIN* Цял живот мечтая да се бия в главния мач на "The Grandest Stage of Them All" и независимо като Световен шампион или не... АЗ ЩЕ СБЪДНА ТАЗИ СВОЯ МЕЧТА! SETH ROLLINS НЕ Е ГОТОВ ДА СЕ ОТКАЖЕ! НЕ И ТУК, НЕ И СЛЕД ВСИЧКО ТОВА! И НЕЗАВИСИМО ДАЛИ СРЕЩУ МЕН СТОИШ ТИ, AUSTIN ИЛИ КОЙТО И ДА БИЛО ДРУГ ЧОВЕК В ТАЗИ КОМПАНИЯ... АЗ ЩЕ ГО ПОБЕДЯ! *YEA-A-AH!* AT PAIN XI, I'M GONNA BEAT YOU... I'M GONNA TAKE YOUR TITLE... AND THERE'S NOT A DAMN THING YOU CAN DO ABOUT IT!
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3369
Age : 31

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin   ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin EmptyСъб 25 Апр 2020 - 21:38

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin Lrp04ob

Batista: You done? Иха, това беше 67-та интерпретация на тази клиширана история, която съм чувал от началото на година. Изумявам се как има толкова оригинални хора, които да умеят да залъгват себе си и всички други хора, които им вярват. Както и да е , сега да говорим по същество. Миз, стани, ето, вземи това. *Батиста се изправя лице в лице с Ролинс, докато Миз държи пояса му* . Причината в момента да не съм се облегнал на удобното си кресло в имението си, говорейки с Алекс, така се казва мениджърът ми между другото, за десетките филмови оферти, които получавам ежедневно стои пред мен. И тази причина Сет ... си ти. През последните няколко седмици има напрежение между нас, очевидна е и причината него, точно за това искам да избистрим нещата до някаква степен. На Great Bulgarian Bash нямахме време да си говорим , миналата седмица бях на сериозна дистанция от теб, а всички знаем какво се случи по-късно...However, нека да не разваляме вечерта си говорейки за хора, които най-вероятно в момента са припаднали под някой мост или изтрезняват в някое изтрезнително. Сет, ние така и нямахме възможността да си поговорим лице в лице, да изясним нещата межу себе си. Помолих Майк да държи пояса ми докато го правим , все пак едва ли ще има възможност да го държи отново , така че наслади се приятел *booing* , за да може като погледнеш към мен да не виждаш златото, правя го защото то те опиянява. Ти си зависим човек, ти си зависим към славата, зависим към чуждите ласки, зависим към тях! Единственото ти нещо, което ти дава удоволствие е TNW Championship, но....Това злато ти вреди , човече. Ти си погълнат от идеята да бъдеш шампион и не виждаш живота в реалният му вид. Сет, нека да адресираме фактите - Ти не можеш да ме победиш, ти си мъж отдал се на самоубийствена задача, която няма да свърши добре за теб. Тази вечер , отреденият за злодей Дейв Батиста ти дава шанс да се откажеш докато си по средата на планината , която си изкачал до сега. Да, разочарованието докато слизаш към земята ще е огромно, ще се чувстваш слаб, ще разочароваш хората, които скандират името ти, ще мине време докато раните ти зарастнат, но това е правилното решение. Покачиш ли се на върха на планината, покачиш ли се на ринга на Пейн, това ще бъде краят на Сет Ролинс. Тялото ти ще бъде погребано под натрупващият се сняг и най-лошото е...че ще бъдеш забравен. Давам ти шанс да се откажеш, шанс, който хора като...Velveteen Dream, Triple H, Taker, Monkey не получиха, д.... *Миз прекъсва Батиста*
Miz: WAIT, WAIT , ИЗВИНЯВАЙ ДЕЙВ, НО...НИМА ТУКО ЩО ДА НЕ ИЗРЕЧЕ ИМЕТО НА THE UNDERTAKER?
Batista: Да? О , не ми казвайте ! Сериозно ли сте толкова наивни , че не се досетохте сами ? Разбира се, че инцидентът беше моя работа ! ПРАВЯ ТОВА ОТ ЧЕТИРИ МЕСЕЦА ПОДЯВОЛИТЕ ! И всичко щеше да мине по план, ако така нареченият собственик на TNW не си беше бъркал носа в чуждата работа! Soo Сет, има.....
*Батиста бива прекъснат *
Върнете се в началото Go down
BulletPROOF~!
Premium Member
Premium Member
BulletPROOF~!


Location : B. S. R.
Join date : 26.08.2018
Posts : 186
Age : 32

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin   ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin EmptyСря 29 Апр 2020 - 14:01

Чухте ли какво каза световният шампион току-що? Той си призна, че е отговорен за случилото се с The Undertaker. Batista призна, че е човекът всял смут в дома на бившият Grand шампион. Но какво е това? Вижте екрана. Това е.. Това е "Леденият"! Той пристига в залата с бетоновоз. На какво още е способен този човек? На миналото издание на Rampage изкъпа двамата си бъдещи противници и собственика на TNW с бира. Този човек получава pop въпреки историята си с компанията. Хората наистина искат да го видят в действие, а до Pain остава само седмица.

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin RCUbZVu  ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin 24Sgufu


💀 💀


- Не знам дали съм стар и не чух правилно, или отново наблюдаваме двама ревльовци по средата на моят ринг. Макар и наистина да съм напред с годините, все пак съм модерен. По пътят насам 'Stone Cold' гледаше Rampage на мобилният си телефон докато шофира огромният си пикап, идвайки право от Texas. Да, от Texas до New York има доста път, за това не дойдох навреме за MizTV. Но ето ме тук - в залата. Седях си аз в пикапа, слушам 'аз съм най-силен', 'аз съм най-велик', 'blah-blah'.. Вие сте прекалено зелени, за да сте на един ринг с "The Texas Rattlesnake"! Ето например този нещастник Miz, който си мисли, че света се върти покрай него. Son, кой по дяволите си ти, че да определяш дали 'Stone Cold' Steve Austin има място на Pain или не? Нима си забравил как като си бил малък си пускал телевизора, гледал си старият ми задник и си си мечтал някой ден да си в мойте обувки? Bullshit, jackass! Адмирации, че все пак събра тези двама empty headed jerks, за да мога да ги върна в реалността и да адресирам техният шибан attitude. И ще започна с най-важното. Този глупак, който нарича себе си World Champ се опитва да ми влезне под кожата като нарича 'Broken Skull IPA' евтина бира? Дори 20 години да не спираш да работиш в кино индустрията, всички пари които направиш ще са недостатъчни, за да си купиш този бранд. И като сме на темата, не мога да проумея защо постоянно повдигаш въпроса за това колко велика звезда си в Hollywood, колко голям имидж имаш там, как бил съсипан, blah-blah, you son of a bitch, just deal with it! Това е света на професионалната борба, тук или си мъж, или нямаш място на един ринг със 'Stone Cold'. За жалост обаче държиш онова, което имам намерение да притежавам след Pain, за това I do not fucking care if it is 1999, 2009, 2019, 2020 or 2090, ще ти сритам задника, ще сритам задника и на онова копеле Rollins. Споменавйаки името му, искам да му кажа, че Steve Austin никога не получава нищо наготово. Steve Austin работи години наред, за да стигне нивото в което няма да се квалифицира за мач за Световната титла на Pain. Steve Austin има пълното право да влезе в този мач, независимо дали е отсъствал 1, 5 или 15 години. Steve Austin не е crybaby, който не спира да обяснява колко много се е раздавал на ринга - той просто излиза и го прави. Hell, that SOB Batista те преби толкова жестоко. че се наложи да отсъстваш цяла седмица. Знаеш ли например, че копелето Undertaker, който впрочем ще посетя съвсем скоро, е идвал на работа със счупени ребра, превръзвал се е с шибано кожено яке и е излизал на шибаният ринг, за да се раздава за вас двамата, когато сте били деца? Или сте прекалено плиткоумни, за да стигнете до заключението, че трябва да имате уважение към по-възрастните хора. Особено онзи good for nothing champion Batista. Заради глупостите му реших да отбия пикапа си, да открадна този бетоновоз от строежа на две пресечки от залата и ето ме тук. Предизвикал си отсъствието на "The Deadman" от Pain? Сега ще платиш цената, you son of a bitch!


💀 💀


ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin XEaZU6C  ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin 3d1kl0M


БОЖЕ! AUSTIN СТИН ИЗЛЯ БЕТОН В ЧИСТО НОВИЯТ КАБРИОЛЕТ НА BATISTA! Някой определено трябва да спре този човек. Това, което прави е непоносимо и подсъдимо. Никой обаче не може да го спре да се появи на Pain 11. Срещата срещу трите суперзвезди ще е на световно ниво! "The Texas Rattlesnake" бе ясен в намеренията си, той не си играе.
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin   ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin EmptyСря 29 Апр 2020 - 17:31

DID YOU SEE THAT!? ТОКУ-ЩО STONE COLD STEVE AUSTIN БЕТОНИРА ЛЪСКАВОТО ВОЗИЛО НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН НА TNW! Dave е бесен! Погледнете изражението му! Той започва да крещи гневно към titantron-а. От тук не мога да чуя какви точно са думите на "The Animal", но съм сигурен, че дори да можех, нямаше да имам право да ги изрека на живо в ефир! Batista не само обърна гръб на Rollins, но и се блъсна в него съвсем умишлено. Изключително високомерно действие от страна на шампиона, за което той най-вероятно ще си плати! THAT'S RIGHT! ЧАШАТА ПРЕЛЯ! НА ROLLINS МУ ПИСНА И РЕШИ ДА НЕ ЧАКА ДО ТУРНИРА! Той обръща Dave към себе си... МАЙЧИЦЕ МИЛА! ЗЛОВЕЩ РИТНИК МЕЖДУ КРАКАТА НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН! BATISTA СЕ СБОГУВА НЕ САМО С НОВАТА СИ КОЛА, НО И С НАСЛЕДСТВОТО СИ! Той моментално се стовари по колене на пода, държейки се за пакета. "The Owner" за пореден път подходи надменно към Rollins и бе наказан за това! Той продължава да се гърчи от болка, а Seth се нахвърля върху него и започва да го обсипва с яростни юмруци по цялото тяло! Batista обаче не опитва да се предпази... ДОРИ НАПРОТИВ! ТОЙ УСПЯВА ДА СГРАБЧИ ROLLINS ПРЕЗ КРЪСТА И ГО ТРЪШВА НА ПОДА С GERMAN SUPLEX!

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin SwoFvoM

"The Architect" прелетя по цялата дължина на ринга и се стовари върху врата си! Той остава да лежи на пода, а това дава възможност на Batista да се отърси от шока. TNW World Champion не изглежда никак доволен! Само преди броени секунди неговият чисто нов кабриолет бе посипан с бетон, а действията на Rollins допълнително успяха да го подразнят! Dave отправя яростен поглед към Seth, сякаш готов да го разкъса жив! "The Animal" е на път да изкара гнева си върху Rollins! Той се насочва към него, след което го вдига от пода, държейки го за врата. Batista качва "The Architect" на раменете си... О, НЕ! НЯКОЙ ДА ГО СПРЕ, ПРЕДИ ДА Е СТАНАЛО ПРЕКАЛЕНО КЪСНО! Seth все още не се е възстановил напълно след случилото се на The Great Bulgarian Bash, а Batista е на път да го довърши още тук и сега! По всичко изглежда, че Rollins няма да стигне цял до PAIN... ИЛИ ПЪК НЕ!? ТОЙ УСПЯВА НЯКАК СИ ДА СЕ ИЗМЪКНЕ ЗАД ГЪРБА НА "THE ANIMAL"... LOW BLOW! BAAAH GAWD! NOT AGAIN! ROLLINS ОТНОВО СИ ПОСЛУЖИ С ТОЗИ CHEAP SHOT, НО ОТЧАЯНИТЕ ВРЕМЕНА ИЗИСКВАТ ОТЧАЯНИ МЕРКИ! BATISTA ОТНОВО Е ПОВАЛЕН И ИЗГЛЕЖДА СЕРИОЗНО РАЗКЛАТЕН! ROLLINS СЕ ИЗПРАВЯ НА КРАКА И ПРАВИ КРАЧКА НАЗАД КЪМ ЪГЪЛА НА РИНГА... BA-A-ANG! AVADA KEDAVRA FROM "THE ARCHITECT"!

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin E1rHJE0

СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН БЕ ОБЕЗГЛАВЕН В СРЕДАТА НА РИНГА! BATISTA СЕ ПРОСВА ПО ОЧИ НА ТЕПИХА КАТО ПРОСТРЕЛЯН! Seth Rollins is not done... NOT YET! ТОЙ СЕ ОБЛЯГА НА ОБТЕГАЧА В ЪГЪЛА НА РИНГА И ЗАПОЧВА ДА ДЕБНЕ КАКТО ЕДИН ИСТИНСКИ ХИЩНИК ДЕБНЕ СВОЯТА ЖЕРТВА! ПОГЛЕДНЕТЕ ГО! ЦЯЛОТО МУ ТЯЛО ПУЛСИРА ОТ АДРЕНАЛИН! ROLLINS НЕТЪРПЕЛИВО ПРИКАНВА BATISTA ДА СЕ ИЗПРАВИ! *СТАВАЙ!! СТАВАЙ, КУЧИ СИНЕ!!* ХОРАТА ПО ТРИБУНИТЕ СА НА ПЪТ ДА ИЗБУХНАТ! ЦЯЛАТА ЗАЛА Е НА КРАКА! ШАМПИОНЪТ НАДИГА ГЛАВА ОТ ПОДА... SETH FREAKIN' ROLLINS Е ГОТОВ ДА ДРЪПНЕ СПУСЪКА! ГОТОВ Е ДА ЗАБИЕ И ПОСЛЕДНИЯ ПИРОН В КОВЧЕГА НА DAVE BATISTA! ТОЙ СЕ ВТУРВА ЯРОСТНО НАПРЕ-Е-ЕД...

ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin MCKF6Mc

CURB STO-O-OMP!

МАЙЧИЦЕ МИЛА! ЧЕРЕПЪТ НА "THE ANIMAL" ОТСКОЧИ С ВСИЧКА СИЛА ОТ ПОДА! ТОКУ-ЩО ROLLINS ОТПРАВИ ЯСНО ПОСЛАНИЕ КЪМ СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН! В НЕГО ВСЕ ОЩЕ ИМА ЖИВОТ... ВСЕ ОЩЕ ИМА ЖАЖДА ЗА ПОБЕДА! SETH ВДИГА TNW WORLD TITLE ОТ ПОДА И Я ВДИГА ВИСОКО НАД ГЛАВАТА СИ, СТОЕЙКИ ДО ТРУПА НА САМИЯ ШАМПИОН! ROLLINS ГЛЕДА ПРАВО КЪМ LOGO-ТО НА PAIN XI, ДЪРЖЕЙКИ ЗЛАТОТО В РЪЦЕТЕ СИ! THE CROWD GOES WILD! ЩЕ СЕ ПОВТОРИ ЛИ ТАЗИ КАРТИНА И НА PAIN? ПРЕДСТОИ НИ ДА РАЗБЕРЕМ! ТОЙ ЗАХВЪРЛЯ ТИТЛАТА ВЪРХУ БЕЗЖИЗНЕНОТО ТЯЛО НА BATISTA И СЛИЗА ОТ РИНГА...



ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin HlwiriC

"The Architect" върви с гордо вдигната глава нагоре по рампата и не се обръща към ринга дори за секунда! Той не гледа назад! Rollins гледа само напред... НАПРЕД КЪМ "THE GRANDEST STAGE OF THEM ALL"! ТАЗИ ВЕЧЕР ТОЙ ДАДЕ ЯСНА ЗАЯВКА, ЧЕ ВСЕ ОЩЕ ИМА ЖИВОТ В НЕГО... И ДОКАТО Е ЖИВ, ТОЙ ЩЕ СЕ БИЕ! Дами и господа, така приключва това издание на шоуто Rampage, но най-интересното тепърва предстои! От името на целия екип на TNW Ви желая лека вечер... ЩЕ СЕ ВИДИМ ОТНОВО НА PAIN XI!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin   ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: MizTV with TNW Champion Batista, Seth Rollins and Stone Cold Steve Austin
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» In-Ring Promo with TNW Tag Team Champion 'Stone Cold' Steve Austin
» 8. Singles Match > 'Stone Cold' Steve Austin vs. Tommaso Ciampa (TNW European Champion Will Ospreay on announce table)
» 5.Stone Cold Steve Austin vs ???
» 3. Segment with "Stone Cold" Steve Austin
» 12. Segment /w 'Stone Cold' Steve Austin

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage 1.05.2020-
Идете на: