Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7303

Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff Empty
ПисанеЗаглавие: Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff   Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff EmptyЧет Апр 23, 2020 1:43 pm

....
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff   Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff EmptyСъб Апр 25, 2020 9:31 am

Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff 3DPGVPL



-ЕРИК, ЕРИК БИШОФ, ОТВАРЯЙ ВРАТАТА ВЕДНАГА!! (Вратата се отваря). Къде е мача ми на Пейн, защо аз нямам мач на ПЕЙН. Казвай преди да ти се случи нещо. Защо аз не получавам шансове след като си скъсвах задника да забавлявам онези малоумници. Не може да игнорираш най-голямата звезда в TNW в момента. Аз съм лицето на тази компания и винаги ще бъда. Но явно ти си имаш фаворити затова когато онзи шотландски нещастник Макинтайър се върна от ,,почивка" му дадохте шанс и то срещу кого. СРЕЩУ МЕН. Защото ти и Шейн не ме харесвате, защото знаете че съм по-добър от всеки в тази шибана съблекалня пълна с дрисльовци. ДАЙ МИ МАЧ НА ПЕЙН ИЛИ СЕ ПРИГОТВИ ЗА НАЙ-ЛОШОТО!!
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1000
Age : 23

Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff   Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff EmptyСъб Апр 25, 2020 3:59 pm

Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff Giphy

The Rock: Хей, не е ли забранено за феновете да влизат тук? Кой си ти? Защо крещиш на Ерик Бишоф? Това е една икона в този бизнес. Поне ми кажи как се казваш.
Jeff Hardy: Името ми е Дже...
The Rock: IT DOESN'T MATTER WHAT YOUR NAME IS! Скалата знае много добре кой си ти. Ти си Джеф Харди. Yeah, The Charismatic Enigma! The High-flyer, в буквален и в преносен смисъл. Искаш мач, нали така? Тогава спри с наркотиците и се осъзнай, че наркомани като теб нямат място в тази компания. Мислиш се за най-великият в тази компания, но ти си нищо. Ти си постигнал едно нищо. Цялата ти кариера е нищо сравнение с тази на The Rock. И като споменах The Rock. Ерик, защо не осигуриш един мач на The Rock за най-големият турнир в TNW? I mean, турнир без The Rock изобщо не може да се нарече турнир. Може да ме вкараш в мач със Ленивецът Сид или онзи мач с ключовете. Всички се катерят, борят се, blah, blah, blah и след това The Rock взима един от ключовете и след това печели титла. Така ще се вдигне и рейтинга на това шоу. Хайде, Ерик, знаеш колко много те уважавам като човек и като колега, нека забравим за това наркоманче и след това да се съсредоточим върху твоята най-голяма звезда, The Rock!
Върнете се в началото Go down
Sir
Superstar
Superstar
Sir


Join date : 02.08.2010
Posts : 123

Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff   Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff EmptyСъб Апр 25, 2020 4:12 pm

Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff Giphy

- МЛЪКНЕТЕ, ГЛУПАЦИ ТАКИВА! Надухте ми главата. Искате много да участвате на PAIN, нали? Ще участвате... Точно така, ще имате мач на PAIN, но няма да сте един срещу друг. Ще бъдете част от Get The Keys мача. Пожелавам ви успех.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff   Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff Empty

Върнете се в началото Go down
 
Backstage segment with The Rock, Jeff Hardy and Eric Bischoff
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 11. Backstage Segment /w Eric Bischoff
»  0. Backstage segment with Matt Riddle and Eric Bischoff
» 3. Backstage Segment with Hulk Hogan and Eric Bischoff
» 10. Backstage segment with Paul Heyman and Eric Bischoff
» 11. Backstage Segment with Eric Bischoff and Drew McIntyre

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage 1.05.2020-
Идете на: