Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 In-ring promo with Drew McIntyre

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7303

In-ring promo with Drew McIntyre Empty
ПисанеЗаглавие: In-ring promo with Drew McIntyre   In-ring promo with Drew McIntyre EmptyЧет Апр 23, 2020 1:42 pm

....
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

In-ring promo with Drew McIntyre Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring promo with Drew McIntyre   In-ring promo with Drew McIntyre EmptyЧет Апр 23, 2020 6:58 pm



- Ladies and Gentlemen, please welcome... DREEEEW MCINTYREEEEE!!

In-ring promo with Drew McIntyre XLvhLQs In-ring promo with Drew McIntyre KZogzR2

НАСТРЪХНАХ! Погледнете само погледа на този шотландец. Жаден за успехи. Миналата седмица, той направо разби Johnny Gargano и Prince Devitt. До колкото разбрах, Gargano е бил приет в болницата, но все пак е добре и ще може да участва на PAIN. McIntyre едва ли е искал да махнат Johnny Gargano от мача. Целта на тази атака е била да покаже на останалите, че те не могат да се мерят с него. Drew се смята за фаворита в този мач, аз лично не вярвам някой да успее да го надвие, въпреки че този мач е със стълби, което дори е по-лошо, защото шотландецът, ще може да прави брутални spot-ове. "The Scottish Psychopath" се нуждае от тези ключове, той иска да се върне обратно на върха. А ако успее да спечели Get The Keys мача, то тогава той ще може да предизвика Световният шампион в период от една година на мач за Световната титла. Но все пак, нека да не подценяваме опонентите му, които също могат да изненадат McIntyre. Преди малко бе обявено в официалния twitter акаунт на TNW, че мачът ще бъде между шестима със стълби. Определено ще е доста напечено. Последният участник ще бъде разкрит на PAIN, а до тогава още двама ще могат да запълнят свободните места. Devitt е в залата. Дали ще потърси сметка на Drew McIntyre? Шотландецът крачи уверено към ринга. Той ще говори за предстоящия си мач и действията си от миналата седмица. Едва гледах атаката му от миналото шоу. Наистина беше много тежко за гледане...

In-ring promo with Drew McIntyre BSsXIOR In-ring promo with Drew McIntyre FMzDFfS

По едно време си мислех, че с кариерата на Johnny Gargano е до тук... Но за наша радост, той е добре и ще може да участва на PAIN. Въпреки че ще му е доста трудно да се бие, както в последните мачове. Атаката със сигурност ще е оставила последствия. Drew McIntyre каза, че който му се изпречи на пътя ще страда, той предупреди и Seth Rollins. Даде му пример с неговите братя, въпреки че Roman се върна в последното шоу. Но все пак шотландецът си поигра с "The Big Dog" и не беше никак приятно. "The Chosen One" със сигурност би искал да разбере кои ще са останалите участници в мача, за да може да си поиграе и с тях. Този PAIN определено ще бъде интересен. Main Event-а е най-чаканият мач. Stone Cold се завърна и ще замести Undertaker. В мача са и Seth Rollins и шампионът Batista. McIntyre би искал да се изправи срещу някой от тях в спор за Световната титла. "The Scottish Psychopath" стига до стоманените стълби, като се качва на тях. McIntyre влиза в ринга и застава срещу обтегачите... Феновете го освиркват, а той се качва на въжетата и прави taunt-а си. След това, Drew иска да му бъде връчен микрофон и такъв му бива даден. Drew McIntyre застава в средата на ринга, но феновете не му дават думата. Много силни освирквания. Чуват се чак и извън залата. След десет секунди, феновете най-после млъкват, а "The Scottish Psychopath" взима думата, нека да чуем какво ще ни каже.
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

In-ring promo with Drew McIntyre Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring promo with Drew McIntyre   In-ring promo with Drew McIntyre EmptyЧет Апр 23, 2020 7:38 pm

In-ring promo with Drew McIntyre QH98A7t

- Миналата седмица... BOOOOOOO! Аз смачках вашият герой - Johnny Gargano. BOOOOOOOOO! Знам, че ви беше трудно да гледате в последното издание на Rampage, но това ще става с всеки, който смее да ми се пречка на пътя, с всеки мой опонент ще става точно това. Доминация над него. Аз дори пощадих Gargano. Можех да му навредя още повече, да го разкарам от тук. Надявах се, че ще му дойде акъла и ще се откаже от мача, за да направи кариерата си по-лесна, но той смята да се бори с мен. Johnny Gargano иска да се докаже пред вас и пред мен. Но истината е, че той ще загуби тази битка, както и Devitt и останалите ми опоненти, които ще бъдат част от този мач. Трябва да го приемете, аз ще разбивам всеки ваш герой. Първо ще спечеля ключовете, за да си осигуря мач за Световната титла, а после, ще взема и титлата. Последно време вашите герой имат огромен късмет. Ако Seth Rollins не беше загубил титлата може би щях да тръгна срещу него, но тази загуба за него, трябва да е победа, защото се отърва от мен, поне за сега. Аз лично го съветвам да не печели Световната титла, защото ще стане много лошо. Сто процента е гледал какво стана с Ambrose и Reigns който се върна. Roman иска да се докаже, че може да преглътне болката, която му причиних преди месец. Но истината е, че добера ли се отново до Roman Reigns този път ще се постарая да не го видите. Ambrose се оказа по-умен от своите братя, той не постъпи глупаво да се връща веднага. Нека за сега да остане в тях. Но, ако Reigns реши да ми попречи към моята цел, тогава ще съжалява, че се е родил. BOOOOOOOO! Не ме освирквайте. Пазете си тези освирквания, когато спечеля Световната титла. Тогава искам да ви чуя, не сега. Защото, когато стана Световен шампион... Всички вие ще мълчите и няма да обелите и дума. Вие сте такива. Мените си мнението постоянно. Един ден сте фен на този, друг на този и така. Затова няма постоянно лице на компанията, защото когато някой се издигне вие го освирквате, а преди това сте си драли гърлата за него. Затова съм срещу вас, за да не се влияя от вашето мнение. За мен то е нищо. Вие не може да определите какъв съм аз и какво да бъда. Затова искам всички вие да ме чуете много добре...

In-ring promo with Drew McIntyre OjXg22E

На PAIN аз ще спечеля ключовете, това е пределно ясно. По ясно е от турски сериал. Никой от обявените участници, няма да може да ми попречи от това да спечеля ключовете. Дори и тези, които все още не са обявени. Никой няма да може да ме спре. Какво си помислихте? Че като Devitt си върне образа от Япония, ще промени нещо ли? Не... Абсолютно нищо няма да промени. Само ще изложи себе си още повече. Неговата кариера е едно нищо, както и на Johnny Gargano. Двамата имат късмет, че ще бъдат на един ринг с мен. Трябва да бъдат благодарни на господ, че им е дал този шанс да се докажат, въпреки че всички ние знаем какво ще се случи. Аз ще спечеля тези ключове, колкото и да не ви се иска. Да, може преди да съм се провалял доста, но всеки човек се учи от загубите си. От 2010 година не съм печелил Световната титла. Това са цели десет години, човече. Искам тази титла. И ще я получа. Не си мислете, че ме е страх от Batista или Steve Austin. Никой от тях не ме плаши, аз мога да се справя и с двамата. Но ако Seth Rollins спечели Световната титла... Тогава ще се погрижа всеки един член на The Shield да бъде унищожен, унижен и смачкан от... DREW MCINTYRE! Миналата година, когато се изправих срещу Brock Lesnar никой не ми вярваше. Всички казваха, че той ще ме смачка... Но стана обратното. Аз му наритах задника, накарах го да се предаде в средата на този ринг. Докато той се гърчеше от болка, аз празнувах моята победа над него и се подготвях за мелето, но тогава получих контузия и се наложи да пропусна Road To Pain мача. Само че успях да достигна до отборните титли, те не ме задоволиха. Аз искам повече и повече... Точно заради това тренирам много и постигам моите цели, а вие дори не забелязвате това, защото сте прекалено слепи да сте фенове на хора, като Seth Rollins, Roman Reigns и останалите ви герои. На PAIN аз ще докажа, че моето място е сред големите акули и че мога да бъда на върха на хранителната верига. Вие ще ми повярвате. Когато кажа нещо си спазвам на думата. Такъв човек съм. Затова в момента ви казвам, че аз ще спечеля ключовете и когато поискам мач за Световната титла, независимо кой е шампиона, аз ще го победя и ще стана отново Световен шампион... Позната музика прекъсва Drew McIntyre.
Върнете се в началото Go down
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

In-ring promo with Drew McIntyre Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring promo with Drew McIntyre   In-ring promo with Drew McIntyre EmptyПет Апр 24, 2020 11:44 am



*Девит слиза бързо до ринга, качва се на него, държейки микрофон и застава лице в лице със  Дрю*

In-ring promo with Drew McIntyre ZBIrslm

 -Дрю дрю... Съгражданино мой, но все още млад и зелен. Ти реши,че ще трябва да се замесиш със Real Rock n Roll-a. Ти реши да предизвикаш The Clown PRINCE of Darkness. Ти реши,че ще се опиташ да се съревноваваш със мен... нападайки ме и Джони Гаргано. Момче имаш още много да учиш, за да достигнеш моето ниво. Нивото на професионалистите, което все още бяга надалеко от теб. Ключовете ? Те дори не ме интересуваха, но сега ЗАРАДИ теб реших да се включа във мачът и знаеш ли какво- ще усетиш какво е да бъде SHOOT UP.  *Девит изпъва палеца и средния си пръст във формата на пистолет* Ще видиш какво е истината, Аз, истинския British Ace - Fergal "Prince Devit. Масивен си , поне това не мога да ти го отрека , но до там .  Липсва ти финеса на шампион. Липсва ти финеса на ПОБЕДИТЕЛ. Какъвто ти за съжеление не си. Атакувайки в гръб хора, прецаквайки ги... не това не е силата. Бъди мръсен, но коварен ,а не подъл.  На турнира ти ще се запознаеш много добре със тези неща. Ти унищожи нещо ,което трябваше да бъде видяно . Best Gaijin ever been versus Most Tech Wrestler. And you RUINED IT ! И затова не мога да ти го простя. Демонът във мен се храни със души, другата ми част- Жокерът ще се нахрани със теб,ако не слезеш до една минута от този ринг *YEAAAAAAAH* . Така че Дрю.  А тези ключове ще ти ги завра там където слънце не огрява Макинтайър, не ме интересуват ключовете, нито златото , интересува ме да ти причиня такава болка, такова унижение,че ще ТЕ Е СРАМ да се появиш повече на тоя ринг. *Дрю подканва Девит на Ринга* Но.. мисля,че все още е. След малко. След малко кучи сине, АЗ И ТИ ЩЕ СЕ ИЗПРАИВИМ ВЪВ МАЧ ЗА ПУБЛИКАТА КОПЕЛЕ *WOOOOOOOOOOOOOOOOOOW*. Вече говорих със Шейн.. готин човек, но не колкото The Real Rock n Roll-a . Затова аз и ти КУЧИ СИНЕ ТАКЪВ , ЩЕ СЕ ИЗПРАВИМ ЕДИН СРЕЩУ ДРУГ ВЪВ STEEL CAGE MATCH . ТАЗИ ВЕЧЕР  Бъди готов копеле, ЩЕ ТЕ РАЗМАЖА. 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





In-ring promo with Drew McIntyre Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring promo with Drew McIntyre   In-ring promo with Drew McIntyre Empty

Върнете се в началото Go down
 
In-ring promo with Drew McIntyre
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4. In-ring promo with Drew McIntyre
» 11. In-Ring Promo with Drew McIntyre
» 3. In-ring promo with Drew McIntyre
» 6. In-ring promo with the new TNW European Champ - Drew McIntyre
» 1. Opening Show: In-Ring promo with Drew McIntyre

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage 1.05.2020-
Идете на: