Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Darby Allin preparing for the TNW Pure Championship match

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7303

Darby Allin preparing for the TNW Pure Championship match Empty
ПисанеЗаглавие: Darby Allin preparing for the TNW Pure Championship match   Darby Allin preparing for the TNW Pure Championship match EmptyЧет Апр 23, 2020 1:41 pm

...
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 639
Age : 19

Darby Allin preparing for the TNW Pure Championship match Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Darby Allin preparing for the TNW Pure Championship match   Darby Allin preparing for the TNW Pure Championship match EmptyСъб Апр 25, 2020 10:21 am

Darby Allin preparing for the TNW Pure Championship match KO16zgJ

– All my life I have been preparing for this battle! And the moment has come


Darby Allin preparing for the TNW Pure Championship match XjA0AJ9Darby Allin preparing for the TNW Pure Championship match Uh5tMif

Една седмица до голямата битка! Най-сетне ще мога да вкуся сладкия мирис на победата и още по-сладкия мирис на титла! В последните месеци си скъсах задника от тренировки... тренирах тук,тренирах в залата,тренирах на всякъде за да мога да бъда с една крачка по-готов от шампиона! Пейн наближава ден по ден... миналата седмица отразих удара на Биг Шоу! Този "велик" удар бе вкаран в лицето ми,но знаеш ли каква е разликата между мен и теб? Колкото и пъти да съм те пребивал,ти винаги след това не можеше да се изправиш,а аз... аз каквото и да направиш,аз ще се изправя... и не не ме сравнявай с някой супергерой... Аз бях онзи loser,който допреди 2 месец не знаеш името му,аз бях онзи,който нямаше шанс срещу кечисти като теб,аз бях онзи,който публиката най-бурно освиркваше и не искаше да ме вижда на този ринг... Днес,обаче.... днес нещата са различни... Вече името му ти се е забило като лош кошмар,вече имам шанс срещу теб,а публиката вече идва на моя страна.... На Пейн ще докажа,че този loser е шампион........

Darby Allin preparing for the TNW Pure Championship match Rmy6MUf

DREAMS COME TRUE
Върнете се в началото Go down
 
Darby Allin preparing for the TNW Pure Championship match
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNW Pure Champion Big Show preparing for the TNW Pure Championship match at PAIN XI
» In-ring promo with TNW Pure Champion Darby Allin
» 5. Singles Match > Jeff Hardy vs. Darby Allin
»  Main Event > Roman Reigns vs. Darby Allin
» 10. Jeff Hardy attacks Darby Allin in Backstage Area

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage 1.05.2020-
Идете на: