Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Backstage Interview with Johnny Gargano

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7303

Backstage Interview with Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Backstage Interview with Johnny Gargano   Backstage Interview with Johnny Gargano EmptyЧет 23 Апр 2020 - 13:40

....
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 664
Age : 22

Backstage Interview with Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage Interview with Johnny Gargano   Backstage Interview with Johnny Gargano EmptyПет 24 Апр 2020 - 12:02

Backstage Interview with Johnny Gargano 382r9CJZvchTcFfFp9lB2LSK85lENiSEjOjEiSBYAgHIv8MLDlANqu4BQ3-3Ncy8Srikr-hksZc_kge3f4_vVsAniKyc5II1KZFs_6eLks6Qxa6ESs-2-CS1i-SayuADdxi3S3WYoDE-Rpj1qHb3jXK9YXubS3m_DkxrOZ9Twv79i98a2X1vYquFPqQ9Sjjp7LSLLHFsNoylxXXfENZ7nHDXG1t7RJYJ4fdbQ2oYWYk9gz7Ka2g1YSTVpeD9JGmVfSJA_XlYTDgkW_ejwrDBETWFLXEsjza9Ml7uYE6dfHIs7Q4nx2NOFN5qYsSCkQnTrQlQATOsK1wLIyD68Fg2y7E1XGLXfVacJ5hTHqjx_u8BcpGB4530RpgobPbvl0l6sMImREjFQO75FaaFdZXE-THfLTugG-DmpnzGLi2cS0x3sE6vYvnbcJCxOjYDYsnuB7HTKOesxcHvJ8oflRTi9l1RZ7udF8Y7hIQD3nF08Rbu6W-HGLpDgLct4U9evpFZUzuiMcqgd4tBxTWE1eey5NR8jOYzzrY0EODN0XIFTBm4ekIMtTb20xw4d_hslkpyQ-yBmpxckQzqoo9KlfGQvyzylPEs4gc1zdVIBMPkTehUSAhMLGJu7wbsZ4d9kBjdZzlq7IPC_JL2RulDgcSpuIRfVmBU3wcv4TuuQZU1m6fPH3sKNc-cx2OKiPQCbO9065q94e7ZWXFg1IR_uhgXyNgGUQsrGtaIER5tQ4StfMDFLHDZ69A1lBY=w320-h180-no

- Здравей, Johnny! Имам няколко въпроса...

- Не, чакай спри! Не ми е до въпроси! Ще кажа каквото имам да казвам и ще си тръгна! Откъде да започна... PPV-то Great Bulgarian Bash! Оттам започна моето падение! Все още не мога да повярвам, че загубих Интерконтиненталната титла! Загубих я от мъж, който не е стъпвал на ринг от години! Онази вечер сякаш това не бях аз! Надявах се това да е страшен кошмар, но не! Аз бях победен, това е! Провалих се! Предадох титлата си още при първата си защита! Не можеш да си представиш какъв срам е това за мен! Срам, който трябва да преживея! И да стигна до миналата седмица... Drew McIntyre! Това име ми се върти в главата откакто той ме нападна! Нападна ме и допусна една огромна грешка! Drew, ти нямаше място там! Имах шанс да си върна самочувствието като победя Prince Devitt, но ти провали всичко! Скоро и ти ще почувстваш провала! С теб ще се видим на Pain XI в мача за ключовете! Тогава няма да можеш да ме атакуваш в гръб! Знам, че ще е трудно за страхливец като теб да се изправи лице в лице с някой, но няма къде да избягаш! Ще лежиш на земята облян в кръв и ще гледаш как печеля ключовете!
Върнете се в началото Go down
 
Backstage Interview with Johnny Gargano
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 11. Backstage Interview with Johnny Gargano
» 2. Backstage segment with Johnny Gargano
» Backstage Segment with Johnny Gargano
» 3. Backstage Promo with Johnny Gargano
» 9. Backstage Interview with Johnny Mundo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage 1.05.2020-
Идете на: