Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Backstage segment with Cody Rhodes and Shane McMahon

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7303

Backstage segment with Cody Rhodes and Shane McMahon Empty
ПисанеЗаглавие: Backstage segment with Cody Rhodes and Shane McMahon   Backstage segment with Cody Rhodes and Shane McMahon EmptyЧет 23 Апр - 13:39

...
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1060
Age : 23

Backstage segment with Cody Rhodes and Shane McMahon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage segment with Cody Rhodes and Shane McMahon   Backstage segment with Cody Rhodes and Shane McMahon EmptyПет 24 Апр - 22:31

Намираме се в последното седмично шоу Rampage преди най-големия турнир през годината, а именно PAIN. По-късно тази вечер ще видим двубой между претендент номер 1 за Интерконтиненталната титла Коди Роудс и неизвестен опонент. Преди това обаче да насочим вниманието си към големия екран в залата, където виждаме точно Коди, който е заедно с жена си и явно чака някой. Нека видим кой е той...Това е шефа на компанията Шейн Макмеън! Нека вивидим и по-точно чуем какво имат да си кажат двамата.
Backstage segment with Cody Rhodes and Shane McMahon Qfor0OA
Cody Rhodes:Шейн искам да изкажа своето възмущение от теб! Не съм го очаквал точно от теб човече. А те мислех за добър шеф. Явно не си такъв, а си поредния идиот, който се всушва не в собствените си кечисти, а в тъпите фенове *boooo. Преди 2 седмици аз победих тъпото копеле Ридал и си заслужих правото да се изправя в индивидуален мач срещу шампиона на PAIN 11. Повтарям пак ИНДИВИДУАЛЕН! Индивидуален мач! Вместо това обаче миналата седмица Мат Ридал излиза с музиката на Тито Сантана и се вкарва самоволно в мача ми. Искам да ми обясниш какво по дяволите си позволява той и защо си го допуснал да направи това. Нали си му шеф мамка му. Обясни на тъпото копеле, че аз го победих и той няма място в моя мач на PAIN 11! Изобщо не ми пука какво ще стане, но аз си заслужих мача за титлата и цялото ми уважение към заявявам, че не искам Мат Ридал в него. Мат Ридал беше победен и мястото му не е в мача за Интерконтиненталната титла...
Shane:Лол лол чакай малко Коди. Разбирам, че си бесен от случилото се миналата седмица и от появата на Мат, който каза, че на турнира мача за титлата ще е между вас двамата и шампиона, но аз съм зает човек все пак. Имах бизнес ангажименти точно по време на промото ти и нямаше от къде да знам, че Мат ще излезе с музиката на Тито и ще изрече тези думи. Уверявам те, че аз лично се заех с него след това му своеволие и го глобих. Това обаче няма как да го знаеш, но въпреки това ми поставяш някакви обвинения. Коди ти си прав, че спечили мача си срещу Мат, но нека не се заблуждаваме, защото всички видяхме по какъв начин ти победи (поглежда към жената на Коди и поклаща глава) *booooo. Така че нека да гледаме реално на нещата, а те са, че може би ако не беше намесата на Бранди ти можеше и да не си победител в среща....
Cody Rhodes:Хей я по леко Шейн! Няма да ти позволя да говориш за жена ми и още по-малко ще ти позволя да намекваш, че победата ми е несправедлива. Първо жена ми не се е намесвала пряко в мача, а просто Ридал реши да се заяжда с нея, отклонявайки вниманието си. И второ аз никога не съм разчитал на чужда помощ Шейн ти най-добре го знаеш. Точно за това ме покани във федерацията си, предлагайки ми тлъст договор. Ти ме покани тун не защото съм печелил нечестно, ното защото баща ми е известния Дъсти Роудс. Ти ме покани тук заради качествата ми на ринга! Не е ли така Шейн?! (Поглежда Шейн, който извърта поглед) Точно така Шейн...И аз щях да победя Ридал и без Бранди да беше излязла, по простата причина, че той не преставлява нищо пред мен. Щях да го смажа с лекота и без тя да излиза на ринга, също както разбих Теори и Бейт. Сега какво ще ми кажеш, че и тогава съпругата ми се е намесила ли? Доказал съм се много пъти пъти преди да дойда тук, доказвам се и всеки изминал ден в TNW, а ти вместо директно да ме издигнеш за Интерконтиненталния пояс ми даваш квалификационен мач срещу средноразряден кечист като Ридал...На всичко от горе дори се осмелява да говори, че ще участва в мача за титлата, а ти не правиш нищо по въпроса...И още нещо Шейн...Не знам кой е опонента ми тази вечер, но се постарай Ридал и Сантана да стоят далеч от мен и съпругата ми, защото ако стане някаква намеса в мача ми първия, който ще смажа от бой след тях двамата ще си ти! *booo
Shane:Хей Коди чакай малко...Първоначално мислех да си премълча, но заради голямото ти самочувствие и най-вече заради голямата ти уста ще го направя. Ти казваш, че си се доказал преди да дойдеш тук и това е факт. Не случайно ти ми каза, че ако бащата ти Дъсти беше жив щеше да се гордее с теб, когато ти се обадих и ти казах, че те искам в моята федерация. Знаеш ли Коди той много щеше да се зарадва на това обаждане, но си помисли дали сега щеше да е радостен да гледа как сина му е един от най-мразените кечисти във федерацията и разчита на жена си да му помага да спечели срещу средноразряден кечист. Нали така нарече Мат?! Коди прав си...Не те доведох тук напразно, но искам да докажеш, че заслужаваш шанса, който спечели съмнително миналата седмица. Този път обаче ще го направим честно. Ти ме накара да обещая, че няма да има намеси в мача ти тази вечер. Е Коди имаш думата ми, но за целта тази вечер ти ще трябва да се докажеш съм, защото твоята прекрасна съпруга Бранди ще остане в съблекалните! *cheers Може да си сигурен, че няма да има никой край ринга. А сега върви да се поготвиш за мача си!
Cody Rhodes:Това е...Това е...Това е недопустимо мамка му! (Шейн си тръгва с усмивка) Какво неуважение само! Как е възможно просто?! Не мога да повярвам!
Коди и жена му си тръгват изключително ядосани след този разговор с Шейн и е време да продължим със следващите събития в Rampage!
Върнете се в началото Go down
 
Backstage segment with Cody Rhodes and Shane McMahon
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Backstage segment with Roman Reigns and Shane McMahon
» Backstage Segment with John Cena & Shane McMahon
» Backstage Segment with Shane McMahon & Zelina Vega
» Backstage segment with Shane McMahon and Austin Theory
» 9. Backstage segment with Cody Rhodes

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage 1.05.2020-
Идете на: