Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Opening show with Tommaso Ciampa

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7303

Opening show with Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Opening show with Tommaso Ciampa   Opening show with Tommaso Ciampa EmptyЧет 23 Апр - 12:38

TNW Rampage Live in
New York City, New York, USA
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2411
Age : 19

Opening show with Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with Tommaso Ciampa   Opening show with Tommaso Ciampa EmptyПет 24 Апр - 0:32



Opening show with Tommaso Ciampa 6

Michael Cole: Здравейте и добре дошли, уважаеми зрители, в RAMPAGE! Остава точно една седмица до най-голямото кеч събитие в историята - PAIN! Това ще бъде издание номер единадесет и какво събитие ни очаква само... Дори някои спекулират, че не сме разбрали още кои ще са всичките мачове.

Corey Graves: И аз се съмнявам, че сме разбрали за абсолютно всеки мач. Тази вечер ще бъде много ключова, тъй като очаквам евентуално поне още 1-2 мача да бъдат обявени.

Michael Cole: Градът, който никога не спи изглежда напълно готов за малко екшън тази вечер.

Mauro Ranallo: Напълно си прав, колега. Публиката е пълна с енергия тази вечер! New York е феноменален град и вярвам, че хората тук НЯМА да ни разочароват. Атмосферата е прекрасна.


NO ONE WILL SURVIVE-E-E!~


Opening show with Tommaso Ciampa Entrance%2B3


Michael Cole: И ето как ще открием Rampage! Tommaso Ciampa е един от хората без обявен мач за PAIN. Едва ли е доволен от този факт.

Corey Graves: Един от най-добрите кечисти в roster-а ни да няма обявен мач на този етап е излагация и някой от федерацията според мен трябва да си понесе последствията. Не е любимец на публиката, даже въобще не е харесван, но истината е, че притежава страшно големи качества, а и винаги е интересен за гледане. Колкото и да е мразен, то той абсолютно всеки път предизвиква интереса на публиката, рейтингите се покачват и винаги той е най-коментираната тема.

Michael Cole: Но нека не забравяме причините за това.

Corey Graves: Да, нека не забравяме, че Ciampa е един от малкото, които са готови да действат по техния си начин. Нека не забравяме, че Ciampa не обича да се мазни на хората и е страшно амбициозен. Нека не забравяме, че...

Michael Cole: Осъзна ли какви глупости говориш, Corey? Това безсърдечно копеле трябваше да бъде уволнен преди месеци!

Corey Graves: Хора като Shane и Eric разбират от бизнес, а Ciampa им носи именно пари, така  че разбираш защо той е тук. "The Sicilian Psychopath" винаги изправя хората на крака и е напълно непредсказуем, а такива хора като него могат да са само от полза за компанията, колкото и да е мразен от тънкообидните палячовци в публиката и от някои мои колеги.

Michael Cole: Заради тези думи не очаквам да си ми колега още дълго време.

Corey Graves: Първо - никой не те е питал. Второ - аз съм коментатор, това са моите възгледи, затова съм тук.

Mauro Ranallo: И така, колеги, времето за спорове СВЪРШИ! Ciampa вече се намира на ринга и е с микрофон в ръка, нека му дадем думата.
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2411
Age : 19

Opening show with Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with Tommaso Ciampa   Opening show with Tommaso Ciampa EmptyПет 24 Апр - 0:58

Opening show with Tommaso Ciampa Promo%2B1

- Четири шибани месеца минаха, откакто се завърнах. ЧЕТИРИ МЕСЕЦА! Не ви звучи като много голям период от време, но за мен те минаха много бавно. Бавно и отегчително. След мача ми с Rollins не мисля, че получих предизвикателствата, които исках. Истината е, че всеки един в тази федерация - от феновете до хората зад кулисите - знае, че аз съм способен на много неща, но така и не ми се дадоха възможностите да демонстрирам максимума на моите възможности. Писна ми да си стоя вкъщи и да чакам. Не съм от хората, които обичат да приказват много, така че ще бъда директен... Ако има поне един истински мъж, който има топките да се бие с мен на PAIN, то нека слезне по тази рампа!
Върнете се в началото Go down
The "1948" One
Superstar
Superstar
The


Location : Sofia
Join date : 10.09.2010
Posts : 204
Age : 34

Opening show with Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with Tommaso Ciampa   Opening show with Tommaso Ciampa EmptyСря 29 Апр - 14:51

... "The Sicilian Psychopath" изказа своят statement, той иска опонент за "Най-голямото шоу през годината" PAIN! Кой ли ще се осмели, кой ли има топките и куража да се изправи срещу един истински психопат и садист, от който трепери цялото TNW в последните месеци? Изведнъж в залата светва ярко синя светлина и гръмва следната забравена вече тема:


НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ! След толкова дълги години, една от най-големите легенди в историята на e-wrestling-а стъпва отново в TNW! Това е "The Crippler", това е "The Rabid Wolverine", това е един от най-изявените и удостоени с технически достойнства кечисти в историята на този спорт, това е Крис Беноа!

Opening show with Tommaso Ciampa Tenor

Крис Беноа е 6-кратен световен шампион, бивш световен шампион на TNWG, 5-кратен световен шампион в други компании, носител на над 40 различни титли в различни компании през годините, автор на 5-звездни класики, Hall of Famer в TNWG, Hall of Famer на други места, един човек, който е дарен от Бога с най-бруталният демараж от технични хватки, захвати, chain wrestling приоми. Всички помним легендарната кариера на Беноа в Япония, където взаимства стила си от вече покойният Dynamite Kid, всички помним легендарните му мачове в ECW, WCW, WWF, WWF и къде ли не другаде? Публиката избухва, защото не сме виждали Крис Беноа в e-wrestling средите от 13 години насам и това е наистина сензационно завръщане.... Той гледа право в очите Томазо Чампа и се качва директно на ринга, след което отива до The Devil, и го поглежда без капчица свян. След което се подмисхва и беззъбата му физиономия прозира, взима микрофон, след което поглежда пак надменно Чампа и е готов да каже нещо, но какво?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/RadoslavEnterprises
The "1948" One
Superstar
Superstar
The


Location : Sofia
Join date : 10.09.2010
Posts : 204
Age : 34

Opening show with Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with Tommaso Ciampa   Opening show with Tommaso Ciampa EmptyСря 29 Апр - 15:05

Крис Беноа взима микрофона и поглежда Томазо Чампа:

Opening show with Tommaso Ciampa Promo

"- Томазо Чампа? Чувал съм много неща за теб, чувал съм че ти си новият Крис Беноа, чувал съм че обичаш да осакатяваш опонентите ти, чувал съм че си безкомпромистен и садистичен. Това е много хубаво, момче.... Ама ти никога не си бил в ринга с истинска легенда.. Легенда като Крис Беноа. В последните 25 години аз се боря по ринговете из целият свят и съм побеждавал някои от най-великите хора в тази индустрия. И съм тук с предложение. Не съм човек на приказките, не обичам да се обяснявам, обичам моите думи да бъдат действия в ринга. Говорих с генералният мениджър на това шоу.... Той не е никак доволен от своеволното ти поведение. И реши да изпрати мен, като вече доказана легенда, да дойда и да те науча на малко добри маниери. Защото очевидно ти липсват. На PAIN, следващата седмица "Сицилианският Психопат" Томазо Чампа ще се изправи срещу "Бесният Върколак" Крис Беноа, в "Career vs. Career" No Holds Bared Match... Мач в който правила НЯМА! И аз ти обещавам Чампа, в тази вечер ще доказа че аз все още съм най-добрият технически кечист на планетата и ще се сдобия с нов договор, след като...... Прекратя твоята кариера. Приготви се, Чампа... На Pain ти ще бъдеш осакатен от твоята най-голяма мечта."

Беноа хвърля микрофона и излиза без много да се обяснява и дори не поглежда Чампа. Очевидно ще имаме един невероятен звезден мач с ОГРОМЕН залог на Pain между тези двама безкомпромистни атлети.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/RadoslavEnterprises
Sponsored content





Opening show with Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with Tommaso Ciampa   Opening show with Tommaso Ciampa Empty

Върнете се в началото Go down
 
Opening show with Tommaso Ciampa
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening Show with Tommaso Ciampa
» 5. Half-Hour Show: In-Ring promo with Tommaso Ciampa
» 1. Opening Show with the General Manager of "Rampage Supershow" Adam Pearce discusses the situation between Johnny Mundo and Big Show
» 1. Opening Show: Get the Suitcase Ladder Match > Johnny Mundo vs. Chad Gable vs. Big Show vs. Aleister Black vs. Bobby Roode vs. ???
» 1. Opening: Singles Match > Tommaso Ciampa vs. Roman Reigns (Jay White on announce table)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage 1.05.2020-
Идете на: