Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Interview with Triple H

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

Interview with Triple H Empty
ПисанеЗаглавие: Interview with Triple H   Interview with Triple H EmptyНед Апр 19, 2020 9:06 pm

..
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3658
Age : 21

Interview with Triple H Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Interview with Triple H   Interview with Triple H EmptyПет Май 01, 2020 9:58 pm

Shane McMahon: Какво да правим, Hunter? Остават само дни до Pain, а ти още не си сигурен. Предната седмица пуснахме реклами след предизвикателството на Brian Cage, феновете вече са сигурни в този мач, четеш ли какво става в социалните мрежи? Хайде, знам, че не искаш да пропускаш турнира, това е Pain, човече! "The Grandest Stage of them all"... А и този Brian не е лош противник... Видя ли колко е огромен? Направи го за мен, Hunter!

Interview with Triple H Fzo5Nll

- Знаеш ли какво, Shane... Мисля, че трябва да се бия! Още в момента, в който чух думите на онзи тип, още тогава приех този мач. Не чу нищо от мен, защото не исках и нямаше да участвам. Исках да гледам Pain от екрана, както всички наши зрители и да му се наслаждавам. Бях си го наумил, Shane и ти го знаеш! Brian Cage промени това и се надявам на Pain да ми покаже това, което търся. Да ми покаже, че имам какво още да извлека от този ринг... Макар това да не са ми очакванията, надявам се да стане. Не вярвам това момче да ме затрудни много, не съм малък човек и големите размери на противник никога не са ми пречили. Ще има мач, Shane... Бъди спокоен!
Shane McMahon: Хайде, наздраве, Hunter... Знам, че е вода, но хайде... Ще се биеш на Pain!
Върнете се в началото Go down
 
Interview with Triple H
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Backstage Interview with Triple H
» 6. Backstage Interview With Triple H
» ME: Edge vs. Triple H vs. Seth Rollins (c) - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE WORLD TITLE
» 1. BULGARIAN CHAMPIONSHIP TRIPLE THREAT MATCH - John Morrison (c) vs. Triple H vs. Brock Lesnar
» INTERVIEW WITH YOU S06 E01 - Interview with The Rising Star

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage 1.05.2020-
Идете на: