Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 In-ring promo with Triple H

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

In-ring promo with Triple H Empty
ПисанеЗаглавие: In-ring promo with Triple H   In-ring promo with Triple H Empty14/4/2020, 23:27

...
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

In-ring promo with Triple H Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring promo with Triple H   In-ring promo with Triple H Empty28/4/2020, 23:38

Jerry Lawler: Вие отново сте с Rampage, както вече със сигурност сте видели Triple H, който е в центъра на ринга. Не сме го виждали от доста време, като се вземе предвид факта, че се завърна доста скоро и по-точно на Road to Pain, където зае участие в мелето и дори успя да остане до последната двойка. Не го бяхме виждали доста време, мисля, че от Pain X, където успя да победи Randy Orton в мач от вида "Three Stages of Hell"!
Jim Ross: Последната му изява бе на Back in Black, когато премериха сили с настоящия Световен Шампион, "The Animal" - Batista. Макар и да не бе в официален мач, двамата се сбиха в центъра на ринга, а изглеждаше така сякаш Triple H точно това търсеше... Ето, че "The Game" отново е налиния и то дни преди Pain!
Michael Cole: Дали ще видим Hunter в мач на "The Grandest Stage of them all"? Силно се надявам точно това да бъде обявено в следващите минунти. Triple H е в центъра на ринга с микрофон в ръка и се готви да говори... Както колегата каза - "Последната му изява бе на Back in Black" и оттогава е в застой... Нека го чуем.

In-ring promo with Triple H MtGuxAx

- ARE... YOU... READY-Y-Y!?!?!? ГОТОВИ ЛИ СТЕ... ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА PAIN??? След борени дни е именно най-голямото кеч събитие в целия Свят... PAIN!!! Тази година е номер 11, но за жалост няма да мога да заема участие. Едва ли ще успея, защото знаете какво става напоследък в целия Свят, а и това е най-малкото... Вече съм на 50 годишна възраст, дори скоро правя 51. Наскоро празнувах двадесет и петата си годишнина, откакто подписах с WWE или WWF, както беше тогава. И не, не се лъжете, че вече съм на години и не мога да правя това, просто съм опитал от всичко в кеча. Бил съм на върха... Не просто на върха, ами на онзи връх, до който са стигали малцина. Падал съм от високо, но винаги съм намирал начин да се покатера и дори висините се покачваха! Аз бях твърдо решен да си почина от ринга и да се насладя на скъпоценното си семейство още преди година, но... Но нещо ме накара да го направя отново... Деня на моето завръщане не случайно бе именно на Road to Pain и то в rumble match-а... Аз исках да се тествам! Исках да проверя, че все още го мога и знаете ли какво? Смятам, че се справих! Онзи ден се справих с шестица! Да, не успях да спечеля... Победата отиде при човек, който е стигал до онези висини, за които ви говорех... За онези, до които малцина са стигали! Тя отиде при Mark! Още на следващия ден участвах в мач с младият талант - Mustafa Ali и без извинение... АЗ МИНАХ КАТО ВАЛЯК ПРЕЗ НЕГО!!! Доста добро и талантливо момче, но не можа да ме задъха дори за секунда. Просто не успя! Малко след победата ми бях нападнат от моят стар "приятел" - Dave Bautista... Който сега е Световен Шампион... Честито му... РАДВАМ СЕ, ЧЕ УСПЯХ ДА НАРИТАМ ЗАДНИКА МУ ЗА ПОСЛЕДНО!!! Точно онази нощ, точно във вечерта на Back in Black, аз осъзнах, че няма какво повече да ми се даде... За изключителна жалост, аз нямам какво повече да попия от този спорт! Минах през абсолютно всички препятствия, АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ!!! Вече няма level, който да достигна... Както знаете, Mark за жалост няма да успее да заеме участие в главния мач на Pain XI, както трябваше... Обмислях доста дали отново да се впусна в приключение и пак да наритам Batista, но този път за Световната титла... Мислих доста и трябва да ви кажа, че не видях абсолютно никакъв смисъл. Shane доста изкаше да го направим, обсъждаше го с мен всяка една сутрин, още с кафето... Но просто за мен няма смисъл. Няма никакво ново предизвикателство за мен в този бизнес. Макар да звучи прекалено самоуверено... Няма... Няма име, няма ново предизвикателство... Няма нещо, което да не съм опитал. Актива ми е пълен... На Pain X... *HHH бива прекъснат.*
Върнете се в началото Go down
iMMORTAL!
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
iMMORTAL!


Join date : 24.04.2010
Posts : 291
Age : 29

In-ring promo with Triple H Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring promo with Triple H   In-ring promo with Triple H Empty29/4/2020, 00:16



Lawler: "Възможно ли е?"
Ross: "Боже господи, това е той, The Machine, Brian Cage."

"Спрете музиката..."


In-ring promo with Triple H Entrance%2Bwith%2BPromo%2B1


"Знам, всички се питате какво прави той тук. Защо 'The Machine' реши да дойде в TNW след неуспешния си опит за дебют на Road to Pain... Отговорът е прост. Аз съм тук, за да довърша това което никой не успя. Аз съм тук, за да убия 'Церебралния убиец', да приключа царуването на 'Краля на кралете' над кеча веднъж завинаги..."


In-ring promo with Triple H Entrance%2Bwith%2BPromo%2B2


"Хънтър, ти искаше да се тестваш. Това което аз ще ти предложа не е тест, то е решение. Решение на един проблем, който съществува близо 25 години. Проблемът си ти. От моментът в който си влязъл в ринг за пръв път до този момент, ти си имал късмета да не срещнеш човек който е достатъчно силен за да те спре. С годините си успял да си изградиш репутация, която всява страх в твоите опоненти и ги кара да губят битката на психологическо ниво, но с мен това няма да проработи. Твоята репутация няма ефект над мен, твоите предишни жертви, всичките тези млади момчета, на които взе шанса през последните години, те не са като мен. Да, те са добри... Но аз не съм просто добър, Хънтър, аз не съм просто човек, аз съм Машина. Затова на Pain XI, аз, Brain Cage те предизвиквам на мач. Ще приемеш ли предизвикателството, Хънтър?"


Ще приеме ли Трите Хикса предизвикалството на Кейдж?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





In-ring promo with Triple H Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In-ring promo with Triple H   In-ring promo with Triple H Empty

Върнете се в началото Go down
 
In-ring promo with Triple H
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 25.04.2020-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: